Skocz do zawartości
Marika

Wróżby z Kart

Polecane posty

nikita29

Mariko, Ja z pytaniem co Mnie tak bardzo blokuje w sferze damsko-męskiej? Anita 29.04.1993

traszka

12 godzin temu, Marika napisał:

Nie jest to pytanie na sferę uczuciową. Odpowiem na nie w późniejszym terminie, ale już w dziale Kącik darmowych wróżb, jeżeli wpiszesz się tam.

Bardzo Ci dziękuję za mozliwość przeniesienia pytania, więc przenoszę.

Czy zmieni się coś na lepsze pod względem pracy np czy zahaczę się gdzieś na dłużej i w końcu zacznę się rozwijać lub przynajmniej finansowo się poprawi, a może ktoś mnie doceni i da mi szansę na rozwinięcie kariery w jakimś innym niespodziewanym lecz fajnym kierunku w 2020 roku?

Z góry dziekuję, dane już wysłałam poprzednio, pozdrawiam ciepło! :)

białadama
Dnia 2.11.2019 o 21:15, Marika napisał:

Sprawdzimy w przyszłym roku, teraz trochę za wcześnie robić takie długoterminowe wróżby.

Natomiast zmiany będą. Z jednej strony na lepsze, ale z drugiej pociągną za sobą także jakieś gorsze efekty. Możliwy także spór o awans/docenienie w zespole współpracowników. Jakby na pierwszy plan wysuwa się mężczyzna, który jest bardzo ambitny i inteligentny i niejednokrotnie był zamieszany w jakiś intrygi. 

Tak juz obecnie mogę dodać że chyba miałaś rację, zmiany są ale pociagneły tez w moim odczuciu gorsze efekty.

Mogłabym zapytać, czy szef moja pracę doceni jakoś w w przeciągu 2-3 miesięcy?

• Dziękuję! 1

traszka
Dnia 13.12.2019 o 09:07, traszka napisał:

Bardzo Ci dziękuję za mozliwość przeniesienia pytania, więc przenoszę.

Czy zmieni się coś na lepsze pod względem pracy np czy zahaczę się gdzieś na dłużej i w końcu zacznę się rozwijać lub przynajmniej finansowo się poprawi, a może ktoś mnie doceni i da mi szansę na rozwinięcie kariery w jakimś innym niespodziewanym lecz fajnym kierunku w 2020 roku?

Z góry dziekuję, dane już wysłałam poprzednio, pozdrawiam ciepło! :)

Chciałabym zmienić swoje pytanie, jeśli można? Jednak proszę o wróżbę na uczucia. Proszę o poradę z kart, jakie kroki powinnam podjąć, aby przyciągnąć do siebie i spotkać w 2020 roku wymarzonego partnera?

Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;*

iwanek

Kochana @Marika

Chciałabym zapytać czy w 2020 roku wejdę w związek z pewnym panem?

Dane na priv

Pozdrawiam przedswiatecznie<kocha>

Marika
Dnia 7.12.2019 o 21:11, nikita29 napisał:

Mariko, Ja z pytaniem co Mnie tak bardzo blokuje w sferze damsko-męskiej? 

Karty wskazują, że na tę blokadę wchodzi kilka czynników. Pierwszy i raczej najistotniejszy, bo ta karta wypadła, to wzorzec kobiety - kogoś, bliskiego dla Ciebie. Możliwe, że chodzi o Twoją mamę, babcię, siostrę. Ta kobieta cierpiała przez jakiegoś mężczyznę, a Ty mogłaś być tego świadkiem, stąd głęboko zakorzeniony u Ciebie lęk, a także pewnego rodzaju niechęć do związków, bliskości. Drugi powód, to niemiłe doświadczenia, które sama przeżyłaś w przeszłości (przez kogoś, komu oddałaś serce) i które wymusiły na Tobie zmiany. Z wrażliwej, dobrej i pełnej życzliwości dla innych, stopniowo się zmieniałaś, budując sobie własną strefę komfortu, której byle kto nie mógł przekroczyć. Nie do końca pogodziłaś się z tym co się stało. Możliwe, że wracasz do tego, rozpamiętujesz, możesz też mieć żal do siebie. Tu również duży nacisk jest na podświadomość, więc może w snach coś do Ciebie wraca? Ale to także informacja, że powinnaś się z tym zmierzyć. Kolejne karty pokazują kontakt ze strony mężczyzn, ale Ty jesteś odwrócona. Tak jakbyś nie potrafiła skupić się na tej relacji, ale ciągle wracała do tego, co było kiedyś i jak to się wtedy skończyło. 

• Lubię! 1

Marika
Dnia 20.12.2019 o 09:21, traszka napisał:

Chciałabym zmienić swoje pytanie, jeśli można? Jednak proszę o wróżbę na uczucia. Proszę o poradę z kart, jakie kroki powinnam podjąć, aby przyciągnąć do siebie i spotkać w 2020 roku wymarzonego partnera?

Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;*

Napiszę tak, w kartach pokazały się romantyczne uczucia, więc sądzę, że albo już spotkałaś albo właśnie w 2020 roku spotkasz, kogoś z kim będziesz szczęśliwa. Ten mężczyzna "idzie" do Ciebie. I teraz jeżeli już go spotkałaś /spotkasz, to pozostaw rozwój Waszej relacji losowi, nie ingeruj w to, nie przyspieszaj, niech się dzieje. Wszystko co Cię spotka, ma w sobie cel, dlatego nie naciskaj, ale podejdź do sytuacji z zaufaniem. Natomiast jeżeli szukasz, to jako rada jest mag. Ja to odbieram jako sięgnięcie po różnego rodzaju techniki, może z zakresu prawa przyciągania albo te mające na celu pracę z podświadomością. To też może oznaczać w ogóle otwartość na nowości, może portale randkowe, kursy, jakieś szkolenia. Coś co Ci pomoże, a przy okazji dostarczy Ci możliwości do zawierania nowych znajomości. 

• Dziękuję! 1

nikita29
26 minut temu, Marika napisał:

Karty wskazują, że na tę blokadę wchodzi kilka czynników. Pierwszy i raczej najistotniejszy, bo ta karta wypadła, to wzorzec kobiety - kogoś, bliskiego dla Ciebie. Możliwe, że chodzi o Twoją mamę, babcię, siostrę. Ta kobieta cierpiała przez jakiegoś mężczyznę, a Ty mogłaś być tego świadkiem, stąd głęboko zakorzeniony u Ciebie lęk, a także pewnego rodzaju niechęć do związków, bliskości. Drugi powód, to niemiłe doświadczenia, które sama przeżyłaś w przeszłości (przez kogoś, komu oddałaś serce) i które wymusiły na Tobie zmiany. Z wrażliwej, dobrej i pełnej życzliwości dla innych, stopniowo się zmieniałaś, budując sobie własną strefę komfortu, której byle kto nie mógł przekroczyć. Nie do końca pogodziłaś się z tym co się stało. Możliwe, że wracasz do tego, rozpamiętujesz, możesz też mieć żal do siebie. Tu również duży nacisk jest na podświadomość, więc może w snach coś do Ciebie wraca? Ale to także informacja, że powinnaś się z tym zmierzyć. Kolejne karty pokazują kontakt ze strony mężczyzn, ale Ty jesteś odwrócona. Tak jakbyś nie potrafiła skupić się na tej relacji, ale ciągle wracała do tego, co było kiedyś i jak to się wtedy skończyło. 

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo to w sumie cała prawda. Zwłaszcza ta zmiana na skutek doświadczeń. Na myśl przychodzi Mi tylko jeden mężczyzna, który bez powodu pojawia się ciągle w moich snach i wiem, że gdyby jakimś cudem los chciał nas połączyć, to Ja właśnie zareagowałabym w opisany sposób. Czy mogłabyś sprawdzić czy to o niego chodzi? Jeśli się zgodzisz to podam jego dane na priv:) 

• Dziękuję! 1

Marika
Dnia 19.12.2019 o 19:30, białadama napisał:

Mogłabym zapytać, czy szef moja pracę doceni jakoś w w przeciągu 2-3 miesięcy?

Troszkę za dużo tych wróżb, może powinnaś odpocząć od wróżenia i innych technik przez jakiś czas. Może właśnie ten okres świąteczny jest na to najlepszym czasem? Wiesz, że każda wróżba to wchodzenie w energię, a Ty mi zadałaś wcześniej pytanie, na które odpowiedziałam, że w przyszłym roku sprawdzimy, teraz to i jeszcze w andrzejkach jest jedno. Ja Ci owszem mogę powróżyć i odpowiem na to pytanie, ale Ty sobie szkodzisz. I czy zapytasz tu, czy gdzieś indziej, to wszystko jedno, bo i tak energia jest naruszona. Odpocznij od tego, oczyść się i miej wiarę, że Ty sama dla siebie, jesteś najlepszym doradcom. 

czy szef moja pracę doceni jakoś w w przeciągu 2-3 miesięcy? - Jeżeli doceni, to nie będzie to trwać 2-3 miesiące, ale jakiś czas. Raz będzie zadowolony, a kolejnym razem już nie, więc tutaj nie ma w ogóle stałości, ani też pewności, że będzie źle/dobrze. Odbieram to jako hmm, normalne relacje pomiędzy szefem, a pracownikiem. Chociaż patrząc dalej, to Ty jesteś pokazana jako osoba przyciskana coraz bardziej do ziemi przez słowa wypowiadane przez szefa. Możliwe, że za bardzo bierzesz je do siebie, zamiast tak jak inni, traktować bardziej na luzie? Rezultat może być dla Ciebie przykry, bo są nerwy, stres, przykre przeżycia. 

• Dziękuję! 1

Marika
7 minut temu, nikita29 napisał:

Czy mogłabyś sprawdzić czy to o niego chodzi? Jeśli się zgodzisz to podam jego dane na priv:) 

Tak, możesz podać

Marika
Dnia 20.12.2019 o 10:00, iwanek napisał:

Kochana @Marika

Chciałabym zapytać czy w 2020 roku wejdę w związek z pewnym panem?

Dane na priv

Pozdrawiam przedswiatecznie<kocha>

Ten pan nie jest w stosunku do Ciebie szczery. Coś ukrywa (uczucia?), do czegoś nie chce się przyznać. Możliwe, że się boi albo sam przed sobą nie chce pokazać swoich prawdziwych uczuć, bo gdzieś tam, z tyłu głowy ma zakodowane, że to jest złe. To może mieć związek, z nieprzepracowanymi lękami, coś co się wydarzyło i z czym on jeszcze się nie uporał. Patrząc na Waszą relację - niestety on jest na pierwszej pozycji, zatem tylko od niego będzie zależeć, to co z Wami będzie. Jak na razie on wyszukuje sobie problemy i wymówki, tak jakby bronił się przed wejściem do związku. Możliwe, że samo słowo związek, go przeraża. Teraz odbieram go jako mężczyznę, któremu odpowiada to co jest pomiędzy Wami aktualnie i w tym się odnajduje, bo jest w pewnym stopniu na jego warunkach. Nie chce wchodzić w żadne deklaracje, aby nie przerosły go oczekiwania lub wymagania narzucane przez bycie w oficjalnym związku. Przy nim jest dużo niepewności i wahania, dlatego na tę chwilę związku takiego jak Ty byś chciała nie widać. 

• Dziękuję! 1

iwanek
Dnia 21.12.2019 o 23:19, Marika napisał:

Ten pan nie jest w stosunku do Ciebie szczery. Coś ukrywa (uczucia?), do czegoś nie chce się przyznać. Możliwe, że się boi albo sam przed sobą nie chce pokazać swoich prawdziwych uczuć, bo gdzieś tam, z tyłu głowy ma zakodowane, że to jest złe. To może mieć związek, z nieprzepracowanymi lękami, coś co się wydarzyło i z czym on jeszcze się nie uporał. Patrząc na Waszą relację - niestety on jest na pierwszej pozycji, zatem tylko od niego będzie zależeć, to co z Wami będzie. Jak na razie on wyszukuje sobie problemy i wymówki, tak jakby bronił się przed wejściem do związku. Możliwe, że samo słowo związek, go przeraża. Teraz odbieram go jako mężczyznę, któremu odpowiada to co jest pomiędzy Wami aktualnie i w tym się odnajduje, bo jest w pewnym stopniu na jego warunkach. Nie chce wchodzić w żadne deklaracje, aby nie przerosły go oczekiwania lub wymagania narzucane przez bycie w oficjalnym związku. Przy nim jest dużo niepewności i wahania, dlatego na tę chwilę związku takiego jak Ty byś chciała nie widać. 

Bardzo dziękuję 

• Smutek 1

Marika
35 minut temu, nikita29 napisał:

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo to w sumie cała prawda. Zwłaszcza ta zmiana na skutek doświadczeń. Na myśl przychodzi Mi tylko jeden mężczyzna, który bez powodu pojawia się ciągle w moich snach i wiem, że gdyby jakimś cudem los chciał nas połączyć, to Ja właśnie zareagowałabym w opisany sposób. Czy mogłabyś sprawdzić czy to o niego chodzi? Jeśli się zgodzisz to podam jego dane na priv:) 

On nie pojawia się bez powodu w Twoich snach, Twoja podświadomość przez jego obraz chce Ci coś powiedzieć. Może chodzi o wybaczenie, zamkniecie tego co było, przepracowanie, wyciągnięcie wniosków. Zwróć uwagę na inne symbole, które się pojawiają w tych snach, a także na wydarzenia mające miejsc w Twoim życiu.

Tutaj są dwie kobiety. Sądzę, że albo byłaś tą drugą albo zostałaś perfidnie potraktowana i Twoje serce rozpadło się na drobne kawałeczki. Mam kartę karmy, stąd ta relacja musiała zaistnieć, być aż tak bolesna i mieć ogromny wpływ na Twoją przyszłość.

• Dziękuję! 1

Marika
47 minut temu, iwanek napisał:

Bardzo dziękuję 

Tak mi przyszło na myśl, że możecie być szczęśliwi właśnie na tych jego zasadach. Może niekoniecznie to musi być taki typowy związek, ale po prostu, wystarczy to że jesteście razem. Tylko i to może wymagać dużo pracy, a przede wszystkim z jego strony, chęci, aby pielęgnować to co już Was łączy. 

----------------------------------------------------

W przerwie świąteczno-noworocznej raczej nie będę wróżyć, dlatego jeżeli ktoś chciałby otrzymać ode mnie wróżbę, powinien uzbroić się w cierpliwość :)

Życzę Wam wspaniałych, rodzinnych świąt i dużoo odpoczynku!! Niech te święta napełnią Wasze dni radością i miłością <czerwone>

• Lubię! 2
  • Dziękuję! 1

liczi3

Dzień dobry, nie chciała bym się narzucać ale chyba zostałam pominięta😪

Karty pokazują Ciebie jako osobę najważniejszą, dlatego uważam, że albo powinnaś przypominać szefowi o sobie i o przeniesieniu albo szukać nowej pracy. Bardzo mocny nacisk położony jest na działanie, bierność jest tutaj niewskazana, a wręcz szkodliwa dla Ciebie. Poza tym, obok masz jakąś kobietę, która działa na Twoją niekorzyść. Możliwe, że udaje życzliwą, a tak naprawdę ma w tym swój cel. W kartach jest zawarta rada, abyś przestała jej słuchać i być od niej zależna. To także może być osoba, która blokuje Twoje przeniesienie na inne stanowisko.

• Lubię! 1

traszka
11 godzin temu, Marika napisał:

Napiszę tak, w kartach pokazały się romantyczne uczucia, więc sądzę, że albo już spotkałaś albo właśnie w 2020 roku spotkasz, kogoś z kim będziesz szczęśliwa. Ten mężczyzna "idzie" do Ciebie. I teraz jeżeli już go spotkałaś /spotkasz, to pozostaw rozwój Waszej relacji losowi, nie ingeruj w to, nie przyspieszaj, niech się dzieje. Wszystko co Cię spotka, ma w sobie cel, dlatego nie naciskaj, ale podejdź do sytuacji z zaufaniem. Natomiast jeżeli szukasz, to jako rada jest mag. Ja to odbieram jako sięgnięcie po różnego rodzaju techniki, może z zakresu prawa przyciągania albo te mające na celu pracę z podświadomością. To też może oznaczać w ogóle otwartość na nowości, może portale randkowe, kursy, jakieś szkolenia. Coś co Ci pomoże, a przy okazji dostarczy Ci możliwości do zawierania nowych znajomości. 

Och bardzo Ci dziekuję za wspaniałą wróżbę! <dziękuję>

Nie poznałam jeszcze żadnego nowego mężczyzny, ale tak jak napisałaś myślę o tym żeby od nowego roku zapisać się na jakieś kursy i zacząć być bardziej aktywna, mam w głowie parę pomysłów, więc bardzo się cieszę, że to pójdzie w takim dobrym kierunku :)

Wszystkiego najlepszego i wesołych świat!<buziak>

Pozdrawiam ciepło!;*

• Dziękuję! 1

białadama
21 godzin temu, Marika napisał:

...

czy szef moja pracę doceni jakoś w w przeciągu 2-3 miesięcy? - Jeżeli doceni, to nie będzie to trwać 2-3 miesiące, ale jakiś czas. Raz będzie zadowolony, a kolejnym razem już nie, więc tutaj nie ma w ogóle stałości, ani też pewności, że będzie źle/dobrze. Odbieram to jako hmm, normalne relacje pomiędzy szefem, a pracownikiem. Chociaż patrząc dalej, to Ty jesteś pokazana jako osoba przyciskana coraz bardziej do ziemi przez słowa wypowiadane przez szefa. Możliwe, że za bardzo bierzesz je do siebie, zamiast tak jak inni, traktować bardziej na luzie? Rezultat może być dla Ciebie przykry, bo są nerwy, stres, przykre przeżycia. 

Dziękuję bardzo Mariko <dziękuję> i robię przerwę od pytań ogólnie-masz rację! i zabiorę się w końcu za szukanie innego zajęcia/pracy po Nowym Roku.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia :) i dużo pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!

• Dziękuję! 1

Gaga

Czy ja bym mogła prosić o wróżbę na temat mojego związku z facetem .Czy jeszcze wrócimy do siebie ? Datę i imiona wolę na priv tylko proszę podac

lula2o

Justyna 4.11.1985 czy w 2020 roku wejdę w jakiś związek?

Marika
Dnia 21.12.2019 o 23:40, Marika napisał:

----------------------------------------------------

W przerwie świąteczno-noworocznej raczej nie będę wróżyć, dlatego jeżeli ktoś chciałby otrzymać ode mnie wróżbę, powinien uzbroić się w cierpliwość :)

Życzę Wam wspaniałych, rodzinnych świąt i dużoo odpoczynku!! Niech te święta napełnią Wasze dni radością i miłością <czerwone>

Gaga i lula2o tak jak pisałam, nie wiem, kiedy pojawię się, aby Wam powróżyć. Jeżeli nie chcecie "długo" czekać, możecie pytanie przenieś do kogoś innego. Radości w Nowym Roku! :) 

Gaga

A jak długo by czekać  trzeba . mniej więcej?Nie bardzo wiem do kogo  przenieść pytanie .Poczekam .

free.hugs

Hej Mariko! Proszę o wróżbę na 2 pytania:

1. Czy w 2020 r uda mi się osiągnąć zamierzone zarobki miesięczne (tj. min. 5000zl)?

2. Co wydarzy się w moich sprawach zawodowych w 2020 r. (Działalność gospodarcza a może nowa praca na etacie?).

Dziękuję, czekam cierpliwie na moją kolej. Samych wspanialości w nowym roku! Ania

6 lutego 1985

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

liczi3
Dnia 22.12.2019 o 09:27, liczi3 napisał:

Dzień dobry, nie chciała bym się narzucać ale chyba zostałam pominięta😪

Karty pokazują Ciebie jako osobę najważniejszą, dlatego uważam, że albo powinnaś przypominać szefowi o sobie i o przeniesieniu albo szukać nowej pracy. Bardzo mocny nacisk położony jest na działanie, bierność jest tutaj niewskazana, a wręcz szkodliwa dla Ciebie. Poza tym, obok masz jakąś kobietę, która działa na Twoją niekorzyść. Możliwe, że udaje życzliwą, a tak naprawdę ma w tym swój cel. W kartach jest zawarta rada, abyś przestała jej słuchać i być od niej zależna. To także może być osoba, która blokuje Twoje przeniesienie na inne stanowisko.

Jest ktoś taki obok mnie i czuję to z daleka... Bardzo chce znaleźć coś nowego ale bardzo się boję stracić stabilność finansową... Mam nadzieję że nowy rok przyniesie jakieś zmiany zbiorę się w sobie i znajdę coś nowego. 

• Dziękuję! 1

Gaga
Dnia 29.12.2019 o 13:45, Gaga napisał:

Czy ja bym mogła prosić o wróżbę na temat mojego związku z facetem.?Spotykamy się już ponad rok On twierdzi że mu zależy i chce być że mną Ale co jakiś czas daje mi powody , okłamuje mnie i go rzucam Teraz  też go zostawiłam .Mam pytanie  .Czy jeszcze wrócimy do siebie i czy ten związek ma przyszłość?

Datę urodzenia i imiona podałam na priv. edytowalam post

lula2o
Dnia 29.12.2019 o 21:20, Marika napisał:

Gaga i lula2o tak jak pisałam, nie wiem, kiedy pojawię się, aby Wam powróżyć. Jeżeli nie chcecie "długo" czekać, możecie pytanie przenieś do kogoś innego. Radości w Nowym Roku! :) 

Ja poczekam;)

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...