Skocz do zawartości
Marika

Wróżby z Kart

Polecane posty

Gaga
7 godzin temu, lula2o napisał:

Ja poczekam;)

Ja też poczekam

@Gaga otrzymałaś już wróżbę na tę relację https://kartylosu.pl/topic/5716-prośba-o-wóżbę/ Dlatego dostosuj się do zasad, które tutaj obowiązują i nie ponawiaj swoich pytań.

Lady-Blue
Dnia 13.09.2019 o 21:19, Lady-Blue napisał:

Dziękuję 💋❤️ mam nadzieję, że się sprawdzi i dam znać pod koniec roku co i jak 💝

Póki co nie znalazłam pracy nowej, ale na dniach okaże się co i jak z pracą w szkole. Jeszcze się odezwę, dzięki 🙂 

• Dziękuję! 1

Marika
Dnia 29.12.2019 o 20:32, lula2o napisał:

czy w 2020 roku wejdę w jakiś związek?

Karty wskazują, że Ty o tym zdecydujesz. Kandydaci na partnerów będą, ale czy Ty pozwolisz komuś zbliżyć się do Ciebie bliżej, to już będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Chociaż patrząc na kolejne karty, w tym roku będziesz mieć sporo na głowie i może niekoniecznie te sprawy będą dotyczyć uczuć. Więc może świadomie odłożysz utrzymywanie albo zawieranie nowych znajomości na późniejszy (odpowiedni dla Ciebie) czas. 

• Dziękuję! 1

lula2o
32 minuty temu, Marika napisał:

Karty wskazują, że Ty o tym zdecydujesz. Kandydaci na partnerów będą, ale czy Ty pozwolisz komuś zbliżyć się do Ciebie bliżej, to już będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Chociaż patrząc na kolejne karty, w tym roku będziesz mieć sporo na głowie i może niekoniecznie te sprawy będą dotyczyć uczuć. Więc może świadomie odłożysz utrzymywanie albo zawieranie nowych znajomości na późniejszy (odpowiedni dla Ciebie) czas. 

A co się pokazało w kartach odnoście tego że dużo będzie się działo?

Marika
Dnia 30.12.2019 o 18:27, free.hugs napisał:

Hej Mariko! Proszę o wróżbę na 2 pytania:

1. Czy w 2020 r uda mi się osiągnąć zamierzone zarobki miesięczne (tj. min. 5000zl)?

2. Co wydarzy się w moich sprawach zawodowych w 2020 r. (Działalność gospodarcza a może nowa praca na etacie?).

Dziękuję, czekam cierpliwie na moją kolej. Samych wspanialości w nowym roku!

1. Z tymi zarobkami może być jakiś problem. Ogólnie karty pokazują, że są na to szanse, ale jakby na ten czas jeszcze nie. Może czegoś brakuje? Decyzji szefa albo kogoś innego. Będą opóźnienia.

2. Z nową pracą na etacie dobry czas pokazuje się od sierpnia do końca roku. Wtedy może zacząć się dla Ciebie przełomowy okres, a oprócz tego pokazuje się duże zmęczenie, więc i większa ilość obowiązków do wykonania. Natomiast jeżeli chodzi o działalność gospodarczą? To znaczy, że sama myślisz o rozpoczęciu? Jeśli tak, to w kartach na tę chwilę nie jest to dobry pomysł. 

• Dziękuję! 1

Marika
3 minuty temu, lula2o napisał:

A co się pokazało w kartach odnoście tego że dużo będzie się działo?

Ogólnie: sprawy związane z domem i zawodowo-finansowe, na to karty wskazały 

• Dziękuję! 1

iwanek
Dnia 21.12.2019 o 23:19, Marika napisał:

Ten pan nie jest w stosunku do Ciebie szczery. Coś ukrywa (uczucia?), do czegoś nie chce się przyznać. Możliwe, że się boi albo sam przed sobą nie chce pokazać swoich prawdziwych uczuć, bo gdzieś tam, z tyłu głowy ma zakodowane, że to jest złe. To może mieć związek, z nieprzepracowanymi lękami, coś co się wydarzyło i z czym on jeszcze się nie uporał. Patrząc na Waszą relację - niestety on jest na pierwszej pozycji, zatem tylko od niego będzie zależeć, to co z Wami będzie. Jak na razie on wyszukuje sobie problemy i wymówki, tak jakby bronił się przed wejściem do związku. Możliwe, że samo słowo związek, go przeraża. Teraz odbieram go jako mężczyznę, któremu odpowiada to co jest pomiędzy Wami aktualnie i w tym się odnajduje, bo jest w pewnym stopniu na jego warunkach. Nie chce wchodzić w żadne deklaracje, aby nie przerosły go oczekiwania lub wymagania narzucane przez bycie w oficjalnym związku. Przy nim jest dużo niepewności i wahania, dlatego na tę chwilę związku takiego jak Ty byś chciała nie widać. 

Tak się zadziała że jestem w związku z tym mężczyzna. 

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

Mary 22
Dnia 24.11.2019 o 21:09, Marika napisał:

Tak, pracę znajdziesz. Tutaj pomocna może okazać się jakaś kobieta. Nie trać nadziei, nadal szukaj i wysyłaj swoje CV.

Uczucia - Bardziej przyjaźń. Karty nie pokazują głębszych uczuć, ani jakichś radykalnych kroków z jego strony. Możliwe, że aktualnie przeżywa jakieś trudne sytuacje w życiu prywatnym, jednak nie będzie chciał porzucić tego co ma. Nie zrobi zmian. Tak patrząc na karty, wydaje mi się, że lubi Cię, bo rozumiesz go? Potrafisz dostrzec w nim coś, czego ktoś inny nie widzi, poświęcić swój czas, bezinteresownie okazując pomoc, wsparcie. 

Witam ;)

Wracam z weryfikacją... Niestety pracy nadal nie mam ;( Wysyłam CV ale jest duża konkurencja niestety... Pozdrawiam ;)

• Smutek 1

AGA

Witaj chciałam poprosić o wrozbe otóż jestem w znajomości z Grzegorzem 1963 że znaku bliźniąt. Ostatnio się obraził i zamilkł czy on się odezwie jeszcze do mnie. Jeśli tak to jak dalej potoczy się ta znajomość czy będzie spotkanie w Realu bo on taki mało zdecydowany. Czy raczej powinnam go sobie odpuścić i nie zawracać sobie nim glowyJeśli tak to kiedy poznam kogoś do stałego związku Ania. 15.03.1959 pozdrawiam

free.hugs
Dnia 10.01.2020 o 20:55, Marika napisał:

1. Z tymi zarobkami może być jakiś problem. Ogólnie karty pokazują, że są na to szanse, ale jakby na ten czas jeszcze nie. Może czegoś brakuje? Decyzji szefa albo kogoś innego. Będą opóźnienia.

2. Z nową pracą na etacie dobry czas pokazuje się od sierpnia do końca roku. Wtedy może zacząć się dla Ciebie przełomowy okres, a oprócz tego pokazuje się duże zmęczenie, więc i większa ilość obowiązków do wykonania. Natomiast jeżeli chodzi o działalność gospodarczą? To znaczy, że sama myślisz o rozpoczęciu? Jeśli tak, to w kartach na tę chwilę nie jest to dobry pomysł. 

Hej Mariko! Tak jak rozmawiałyśmy, ponawiam moje pytania, na priv napiszę jak sytuacja wygląda obecnie. Pozdrowienia!!!

1. Czy w 2020 r uda mi się osiągnąć zamierzone zarobki miesięczne (tj. min. 5000zl)?

2. Co wydarzy się w moich sprawach zawodowych w 2020 r. (Działalność gospodarcza a może nowa praca na etacie?).

Ania 6.02.1985

• Lubię! 1

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

lula2o

Witaj, dostałam wróżbę u osoby ktora już nie wróży w swoim wątku , dotyczyło to mojej relacji z partnerem byłym. Były partner odnowił kontakt wg wróżby tak miało być miał być flirt uniesienia emocje a potem nagle zamilknie i się wycofa, tak też się stało głównie za moją przyczyną, ale chciałabym zapytać czy będziemy mieli jescze kontakt czy on się odezwie?czy będziemy mieć jescze jakąś relacje wyjaśnimy to co nas poróżniło czy on już nie zamierza się odezwać? Skończyło się bez słowa tak nijak i trochę mi to uwiera. Dane prześle w wiadomości prywatnej, dziękuję.

Marika

Osoby, które zamieściły u mnie swoje pytania - czy są one nadal aktualne? Jeżeli tak, to w najbliższym czasie pojawią się odpowiedzi. Pozdrawiam :) 

• Lubię! 1

AGA

Moje jest 

Aktualne pozdrawiam

• Lubię! 1

Jadwiga

Witaj,

chciałam zapytać czy ten pan czyli szef przyczynił się do zwolnienia mnie z pracy. Dane wyślę.

Pozdrawiam. 

daria

Witam:) proszę spójrz czy uratujemy ten związek czy jednak wszystko zmierza ku końcowi? Dane prześle na priv 

lula2o

Moja też jest aktualna

• Lubię! 1

AnetaTarot

Marika

Czy rzucisz proszę okiem na tego chłopaka?

Czy jego intencje do mnie są szczere?

Dane wyślę na priv.

Dzięki

Aneta

Essa
Dnia 9.07.2019 o 20:24, Marika napisał:

Karty nie są złe, wprost przeciwnie, ostateczny wynik to sukces. Jednak po drodze może pojawić się jakieś rozczarowanie - tak jakbyś jeszcze nie włożyła w to całej energii, a kulminacyjny moment miał dopiero nastąpić. To może być bardzo trudny czas dla Ciebie, czas zwątpienia, ale także walka z samym sobą. Jesteś silna, wytrwała i dążysz do realizacji celów, więc i teraz nie odniesiesz porażki, a zwycięstwo. 

Prace złożyłam, przeszły kwalifikacje do egzaminu, czekam teraz na termin egzaminu w kwietniu. Wróżba się sprawdza, póki co :) dam znać jak po egzaminie.

• Dziękuję! 1

free.hugs

Moje również aktualne :)

• Lubię! 1

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

klaxia

Witaj. Ja chciałam zapytać czy w ciągu najbliższego miesiąca pojawi się w moim życiu mężczyzna z którym stworzę związek?

Klaudia 05.09.1997. Pozdrawiam 

Marika
Dnia 27.01.2020 o 08:07, AGA napisał:

Witaj chciałam poprosić o wrozbe otóż jestem w znajomości z Grzegorzem 1963 że znaku bliźniąt. Ostatnio się obraził i zamilkł czy on się odezwie jeszcze do mnie. Jeśli tak to jak dalej potoczy się ta znajomość czy będzie spotkanie w Realu bo on taki mało zdecydowany. Czy raczej powinnam go sobie odpuścić i nie zawracać sobie nim glowyJeśli tak to kiedy poznam kogoś do stałego związku Ania. 15.03.1959 pozdrawiam

Opieram się na tym, co tutaj napisałaś. Do relacji kradło się oddalenie i oziębłość. Na tę chwilę ten mężczyzna pokazany jest jako decydujący o charakterze tej relacji, jednak myślami jest gdzieś daleko i raczej do końca kwietnia to się nie zmieni. U Ciebie pomimo frustracji i rozczarowania pojawiają się również nadzieje i tak jakbyś do końca nie mogła się z tym pogodzić. Relacja Cię pochłonęła i pomimo tego, że nie wszystko jest tak jakbyś chciała, nadal patrzysz w kierunku tego mężczyzny. I jeżeli on by się odezwał, zrobiłabyś kolejny raz, krok w jego kierunku. Można to określić jako oczarowanie nim, do tego stopnia, że nie chcesz z tego stanu wyjść. Mam wrażenie, że z tego stanu mógłby Cię wyrwać dopiero ktoś nowo poznany, bo samej możesz mieć ciężko w pełni się odciąć i uwolnić. Mimo wszystko spróbuj i zadbaj o siebie. Doceń siebie, zatroszcz się i pamiętaj, że zasługujesz na wszystko co najlepsze!  

Marika
Dnia 11.02.2020 o 20:43, free.hugs napisał:

Hej Mariko! Tak jak rozmawiałyśmy, ponawiam moje pytania, na priv napiszę jak sytuacja wygląda obecnie. Pozdrowienia!!!

2. Co wydarzy się w moich sprawach zawodowych w 2020 r. (Działalność gospodarcza a może nowa praca na etacie?).

Ania 6.02.1985

1. Nadal nie ma jasnej odpowiedzi i niby jest to możliwe, ale z pewnych przyczyn trudne do osiągnięcia. Wypadła karta sugerująca jakieś cięcia i co za tym idzie opóźnienia. Pokazana jest Twoja walka, zależy Ci na tej kwocie, ogólnie na osiągnięciu stabilizacji, ale co jakiś czas pojawiają się przeciwności, które albo odwracają Twoja uwagę (wydatki, oszczędzanie) albo zmuszają Cię do odłożenia tych planów i środków do ich realizacji na późniejszy czas. Mam wrażenie, że na ten czas "worek z pieniędzmi" jest zamknięty i niewiele się z niego wysypie.

2. Praca na etacie, nowa - tutaj mam kartę rodziny i domyślam się, że chodzi o to co napisałaś. Jednak powrót do pracy na etacie jest jak najbardziej możliwy. Tutaj pozostałabym przy mojej pierwszej odpowiedzi odnośnie czasu od sierpnia do końca roku. Biorąc pod uwagę te dwie opcje, to praca na etacie wychodzi bardziej korzystnie, no chyba, że naprawdę mocno zaangażujesz się w pomysł z działalnością. Na teraz patrząc w karty na działalność - coś się kształtuje, pojawią się plany, analizy (może już są, bo patrząc na kartę, pokazane są marzenia i dążenie do ich realizacji). Jednak, aby coś fajnego i przede wszystkim zadowalającego Ciebie z tego wyszło, trzeba będzie przysiąść nad tym i zabrać się konkretnie do pracy, nie zaniedbując szczegółów. 

• Dziękuję! 1

Marika
Dnia 12.02.2020 o 18:49, lula2o napisał:

Witaj, dostałam wróżbę u osoby ktora już nie wróży w swoim wątku , dotyczyło to mojej relacji z partnerem byłym. Były partner odnowił kontakt wg wróżby tak miało być miał być flirt uniesienia emocje a potem nagle zamilknie i się wycofa, tak też się stało głównie za moją przyczyną, ale chciałabym zapytać czy będziemy mieli jescze kontakt czy on się odezwie?czy będziemy mieć jescze jakąś relacje wyjaśnimy to co nas poróżniło czy on już nie zamierza się odezwać? Skończyło się bez słowa tak nijak i trochę mi to uwiera. Dane prześle w wiadomości prywatnej, dziękuję.

Prawdopodobnie ta relacja z jego strony jest już zakończona. Patrząc jeszcze w przeszłość, miał plany, pozytywne uczucia, ale to jak domek z kart, nagle się posypało. Na tę chwilę nie chce już do tego wracać, odcina się, zapomina, czuje się zraniony, oszukany. Próbuje leczyć rany. 

Marika
Dnia 28.02.2020 o 19:54, Jadwiga napisał:

Witaj,

chciałam zapytać czy ten pan czyli szef przyczynił się do zwolnienia mnie z pracy. Dane wyślę.

Pozdrawiam. 

W kartach pokazany jest zarówno mężczyzna jak i kobieta. Być może, że szef nie jest bez winy, jednak prawdopodobnie na całość miała wpływ także jakaś kobieta. 

AGA
2 godziny temu, Marika napisał:

Opieram się na tym, co tutaj napisałaś. Do relacji kradło się oddalenie i oziębłość. Na tę chwilę ten mężczyzna pokazany jest jako decydujący o charakterze tej relacji, jednak myślami jest gdzieś daleko i raczej do końca kwietnia to się nie zmieni. U Ciebie pomimo frustracji i rozczarowania pojawiają się również nadzieje i tak jakbyś do końca nie mogła się z tym pogodzić. Relacja Cię pochłonęła i pomimo tego, że nie wszystko jest tak jakbyś chciała, nadal patrzysz w kierunku tego mężczyzny. I jeżeli on by się odezwał, zrobiłabyś kolejny raz, krok w jego kierunku. Można to określić jako oczarowanie nim, do tego stopnia, że nie chcesz z tego stanu wyjść. Mam wrażenie, że z tego stanu mógłby Cię wyrwać dopiero ktoś nowo poznany, bo samej możesz mieć ciężko w pełni się odciąć i uwolnić. Mimo wszystko spróbuj i zadbaj o siebie. Doceń siebie, zatroszcz się i pamiętaj, że zasługujesz na wszystko co najlepsze!  

• Utwórz nowe...