Skocz do zawartości

Choroba błędnik


Lakszmi

Polecane posty

Mam pewien problem chyba z błędnikiem.Robiłam usg  tętnic doglowowych nic nie wykryto .lekarz poradził abym udała się do laryngologa ,bo podejrzewa ,ze to na tle właśnie błędnika .Zapytalam kart  ,by się upewnić Czy mam chorobę zawroty głowy pochodzenia blednikowego .Tak !taka jest odpowiedz kart .Jest to pochodzenie blednikowe .To mi niszczy poczucie równowagi pionowej .Objaw z przeszłości   Uczucie,ze upadnę karta smierć  .TeraZ objaw jest krótkotrwały ,ale Znika pojawia się i znika takie koło .Powinnam dużo pic ,i się nie stresować kochankowie (uczucia ).I na sam koniec piękna karta sąd ostateczny jako wynik choroby laryngologiczne wizyta u lekarza obowiązkowa .

 

Co myślicie dobrZe interpretuje je 

F3A8B62A-C2A8-4C2B-B3D6-E86461BACEE2.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lakszmi trochę chaotycznie to opisałaś i wg mnie zbyt wiele kart, napisz może w poniższym układzie:

  1. 1. jakie pytanie / pozycja karty - która karta (koło)
  2. ....................................................
  3. .................................................

czy używasz tylko AW, czy takie karty wyciągnęłaś

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gramwgry napisał:

Witam jak zinterpretowac te karty Pustelnik ,Sad ostateczny ,diabel wszystkie w pozycij prostej,wrozba odnosi sie uczuc.

 

Dnia 13.08.2019 o 13:52, SowAna napisał:

@Lakszmi trochę chaotycznie to opisałaś i wg mnie zbyt wiele kart, napisz może w poniższym układzie:

  1. 1. jakie pytanie / pozycja karty - która karta (koło)
  2. ....................................................
  3. .................................................

czy używasz tylko AW, czy takie karty wyciągnęłaś

Wybiera się z pośród wielkich arkan koło fortuny która jest karta główna i loduje się siedem kart

 

1 pozycja -tak (2 karty)odpowiedz twierdząca 

2 tak ale ..(2 karty)

3 nie ale...(2karty)

4 nie!(2 karty )

tam gdzie jest koło fortuny tam nasza odpowiedz .Kolo fortuny jest karta główna przewodnicząca 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeżeli dobrze zrozumiałam, rozkład odpowiada hasłowo tak/ nie, tak ale/ nie ale, to patrzymy na miejsce, w którym pojawia się Koło, u ciebie wyszło na 1 pozycji, która oznacza tak, karta, która wypada obok koła fortuny jest najistotniejsza i tu jest XIII

Dnia 7.08.2019 o 18:49, Lakszmi napisał:

Czy mam chorobę zawroty głowy pochodzenia blednikowego .Tak !taka jest odpowiedz kart

dlaczego dokładałaś kolejne karty, jeżeli już w pierwszym rzędzie była odpowiedź?

dlaczego interpretujesz te kolejne karty, skoro odpowiedź jest w pozycji 1?

pozostałe karty, jeżeli dobrze rozumiem, nie odpowiadają na inne pytania, na które ty znalazłaś odpowiedzi

Dnia 7.08.2019 o 18:49, Lakszmi napisał:

Powinnam dużo pic ,i się nie stresować kochankowie (uczucia )

 

Dnia 7.08.2019 o 18:49, Lakszmi napisał:

I na sam koniec piękna karta sąd ostateczny jako wynik choroby laryngologiczne wizyta u lekarza obowiązkowa .

Koło odpowiada na "tak", a ta druga karta jest dopowiedzeniem, wskazuje przyczynę, powód, skutek, kierunek, może odpowiada na jakieś konkretne pytanie typu jak dawno, co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2019 o 13:42, SowAna napisał:

Czyli, jeżeli dobrze zrozumiałam, rozkład odpowiada hasłowo tak/ nie, tak ale/ nie ale, to patrzymy na miejsce, w którym pojawia się Koło, u ciebie wyszło na 1 pozycji, która oznacza tak, karta, która wypada obok koła fortuny jest najistotniejsza i tu jest XIII

dlaczego dokładałaś kolejne karty, jeżeli już w pierwszym rzędzie była odpowiedź?

dlaczego interpretujesz te kolejne karty, skoro odpowiedź jest w pozycji 1?

pozostałe karty, jeżeli dobrze rozumiem, nie odpowiadają na inne pytania, na które ty znalazłaś odpowiedzi

 

Koło odpowiada na "tak", a ta druga karta jest dopowiedzeniem, wskazuje przyczynę, powód, skutek, kierunek, może odpowiada na jakieś konkretne pytanie typu jak dawno, co zrobić?

To jest na takiej zasadzie Że ,ktoś pyta czy zdam egzamin na prawo jazdy ?.i wyszło na pozycji tak kolo fortuny i rydwan iodpowiedz .zda egzamin bardzo szybko tylko ,niech uważa na drodze podczas egzaminu patrz jak jedziesz .To jest do pytań zaczynających się od Czy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...