Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anilu

Sukienka+WERYFIKACJA

Polecane posty

Anilu

Witajcie.

Za miesiąc wychodzę za mąż, a do tej pory nie było czasu zająć się suknią... Po prostu temat ślubu trochę odłożyliśmy na bok, były inne problemy, do tego małe dziecko. Zresztą wiedziałam, że mam mały budżet, na salon mnie nie stać, w grę od początku wchodził komis. 

Teraz jestem w kropce, muszę już kupić suknię, w komisie suknie w nie moich rozmiarach, szukałam na różnych grupach sprzedażowych, również nic sensownego, albo cena większa od komisu.

Dzisiaj nawet spodobała mi się jedna suknia w komisie, jest na mnie w miarę dobra, ale znalazłam też stronę, gdzie można zamówić szycie wybranego modelu sukni, w cenie jeszcze niższej, a suknie naprawdę piękne..

Nie wiem co zrobić, czy kupić tą pewną suknię w salonie- widziałam się w niej, podoba mi się tak na 75% czy na szybko zamówić szycie, ale tutaj nie zobaczę się, a jak model nie będzie jednak dobrze leżał? 

Bardziej skłaniam się chyba, żeby zaryzykować i zamówić, na zdjęciach tamte suknie podobają mi się bardziej. Co podpowiadają mi karty? W której będę lepiej się czuć, wyglądać? Z której będę bardziej zadowolona?

Będę szczęśliwa jeśli ktoś znajdzie chwilkę, zeby spojrzeć w karty😀

Pozdrawiam 😁

Paulina 4.09.90

białadama

hej, a patrzylas na OLX?  to juz nawet za darmo są niektóre dośc ładne,kwestia gustu oczywiscie, ale tylko za przesylkę zaplacisz: https://www.olx.pl/slub-i-wesele/moda-slubna/q-suknia/?search[order]=filter_float_price%3Aasc . 

albo zapytaj w tym salonie gdzie się tobie podobala bardzo sukienka, ile czasu zajmie szycie by zdążyć na czas. wazne by Tobie się suknia podobala i trafiła do gustu- karty nie zawsze dobrze wybiorą za Ciebie :)

• Dziękuję! 1

Anilu

Na olx nie kupię w ciemno z daleka, bo nie mam czasu na przeróbki, a w mojej okolicy nie ma nic co jest w moim guście. Nie noszę rozmiaru 36, więc wybór mam bardzo mały😔 w komisie są gotowe suknie, a szycie o którym pisałam jest kawałek ode mnie, kontakt jest tylko przez Internet, tak pracują, jednak w miarę pewne jest to, że rozmiarowo będzie pasowała, bo szyją dla mnie, gorzej jak założę i okaże się, że wygladam jak szafa albo przebrana na bal, bo model będzie dla mnie nietrafiony😁

Może jednak ktoś się skusi by spojrzeć w karty😊 W grę wchodzą już tylko te dwie opcje, komis albo szycie w tej firmie.

• Lubię! 1

Essa

Mnie wyszła jeszcze jakaś inna opcja :) 

Komis - bez rewelacji

Szycie przez Internet - średnio będziesz zadowolona.

Wychodzi, że powinnaś jeszcze szukać w inny sposób. Może przez znajomych lub faktycznie internet.

Uważam, że powinnaś jeszcze mieć możliwość przymierzenia przed zakupem, zobaczenia w realu.

No ale zrobisz, jak uważasz. Nie wiem jaki masz gust, rozmiar, lokalizację i budżet, ale ja bym jeszcze spróbowała innych stron, możliwości.

• Dziękuję! 1

Anilu

Dziękuję Essa. 2 dni spędzę jeszcze na szukaniu, a potem podejmę decyzję. Dam znać w ciągu miesiąca 😊

• Lubię! 1

Anilu

Wracam z weryfikacją.

Skorzystałam jednak z opcji szycia przez Internet, wcześniej umówiłam się na miarę do krawcowej, wolałam, żeby fachowiec to zrobił. Sukienka była u mnie dopiero 4 dni przed slubem, ale byłam bardzo zadowolona, jednak podjęłam właściwą decyzję😉

Pozdrawiam😊

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...