Skocz do zawartości
mag-emi

Pytanie o nowa prace męża.

Polecane posty

mag-emi

Dzień dobry wszystkim,

w imieniu męża, który wie ze właśnie zostawiam tu prośbę, chciałabym poprosić o postawienie kart dla niego. Jakiś czas temu stracił prace w bardzo niefajny sposób, tzn podłożyli mu tzw „świnie” co dla niego skończyło się to brakiem pracy. Teraz wysyła swoje CV, aplikuje o nowe stanowisko...szuka tej pracy. Jednakże w międzyczasie widzę, ze ta nagła strata pracy daje mu po głowie. Nie jest sobą, dużo myśli i analizuje, taka mała depresja u niego zawitała a ja już nie mam ochoty słuchać tego co mowi, bo czasem to są takie głupoty ale hmm ale tez staram się go zrozumieć ze nie jest mu łatwo. 

Pytanie: w jakim czasie uda mu się znaleźć prace? Będzie to jeszcze w tym roku? 

Mohammed 9pazdziernik 1979 

dziekuje serdecznie za poświęcenie czasu i życzę udanego dnia. 

Karaja

Witam

Położyłam karty i oto, co myślę... W październiku powinna pojawić się jakaś szansa, obiecująca opcja, możliwe, że w pewien sposób będąca spełnieniem marzeń, ale potem może pojawić się jakaś niesprawiedliwość (może fałszywe oskarżenie) lub niekorzystna decyzja. Jakieś wydarzenie może was niespodziewanie zaskoczyć. Jednak sprawa ta zostanie wyjaśniona. Moim zdaniem grudzień przyniesie zadowolenie, pieniążki, nowe perspektywy. Uzyskanie pracy może być powiązane z pewną inteligentną, zasadniczą, racjonalną kobietą - może szefowa... Uważam też, że wtedy powinien się zakończyć ten posępny nastrój i lęki. Możesz spróbować pomóc mężowi w poszukiwaniach..może rozpuścić wici wśród znajomych itp.

Tyle widzę ja

Życzę powodzenia i wytrwałości

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...