Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anilu

Urodziny

Polecane posty

Anilu

Witajcie.

4 dni temu mialam urodziny, chciałabym poprosić o wróżbę z tej okazji, chociaż do końca roku, żebym po sylwestrze mogła zweryfikować 😉 może jak będzie się układało w moim związku, czy poprawi się trochę nasza sytuacja finansowa w najbliższym czasie. Ewentualnie coś od siebie😊 

Pozdrawiam 😊

Paulina 04.09.90

Ewelina

1) Jak będzie się układało w Twoim związku?

Mam poczucie, że Wasza sytuacja trochę się popsuła. Jest między Wami trochę niedomówień, żale i niewyjaśnione frustracje. Może warto by było oczyścić tą atmosferę, porozmawiać ze sobą, wyjaśnić sobie to co Was boli? Warto przedstawiać sobie swoje bolączki, bo duszenie w sobie nie przynosi nic dobrego

2) Czy poprawi się Wasza sytuacja finansowa?

Nie wygląda to korzystnie w obecnej sytuacji. Może warto zastanowić się nad zmianą pracy lu podjęciu dodatkowej, przebranżowić się. To jak najbardziej ma szansę się zmienić, ale potrzebne jest podjęcie działania w tym celu 

• Dziękuję! 1

Anilu

Ewelino, trafiłaś w punkt. Chociaż kiedy zadawalam pytanie te prawie 2 miesiące temu sytuacja w naszym związku była inna, ale to co napisałaś idealnie opisuje to co dzieje się od miesiąca. Nawet jak rozmawiamy, wyjaśniamy wszystko, dogadujemy się, czy mąż obiecuje poprawę i przyrzeka, że mnie rozumie, to wszytsko jest ok 3 dni, a potem znowu to samo. Ciągłe żale z mojej strony i frustracje z jego, tym bardziej, że choć jest dobrym i wspaniałym człowiekiem jest też bardzo wybuchowy i impulsywny. 100 razy obiecuje, że następnym razem np tak nie powie albo pomysl i zanim powie, ale oczywiście tak się nie dzieje... Stąd moje żale. Nie mam juz siły. Jesteśmy miesiąc po ślubie i to był najgorszy miesiąc w naszym wspólnym życiu😪

Co do finansów - mąż narazie musi przeczekać zimę w obecnej pracy, ale już podjął decyzję, że zmienia pracę od marca/kwietnia, czyli wtedy kiedy w jego branży zaczyna się tzn sezon, dostał już propozycję pracy. Ja natomiast miałam propozycję współpracy w biznesie, z pewnym względów nie skorzystałam, ale myślę o swojej działalności, mam nadzieję, że w przyszłym roku.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...