Skocz do zawartości
Ciekawa

Co ze mną dalej?

Polecane posty

Ciekawa

Bardzo proszę o odpowiedź każdą życzliwą duszę.

1.jak będzie kształtować się moje życie miłosne w 2019 r. ?

2. jak będzie kształtować się moje życie zawodowe w 2019 r.

Essa

Regulamin: 5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2019 rok.

Ciekawa
23 minuty temu, Essa napisał:

Regulamin: 5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2019 rok.

poprawione

Essa
35 minut temu, Ciekawa napisał:

poprawione

Ok, napisz czy jesteś w związku?

Ciekawa
14 minut temu, Essa napisał:

Ok, napisz czy jesteś w związku?

Nie jestem

Essa

Ok, widać tutaj stagnację, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe... Mam wrażenie, że poprzednie doświadczenia sprawiają, że jesteś bardzo ostrożna, trochę taka bym powiedziała nawet nieco "zabetonowana" emocjonalnie, rozmyślasz, medytujesz, mało działasz. Póki co wychodzi mi, że jeszcze nie czas na związek: albo trafisz na mężczyznę, który nie będzie chciał związku, będzie za to skupiony na sobie  - albo sama na ten czas tak właśnie się czujesz - samorozwój i kariera zawodowa ważniejsza, ew. jakieś sprawy urzędowe. Widać twoje wycofanie ze spraw emocjonalnych. Nie widzisz do końca możliwości, wyjścia z tej sytuacji, jakby bezsilność (uwiązanie w tym co znane i niedobre). Za jakiś czas (nie wiem czy do końca tego roku, może później) - pojawi się mężczyzna, ustabilizowany, rozsądny, opanowany. Może być spod Panny, Koziorożca, Byk (stawiałabym jednak na Koziorożca). Będzie to dobry materiał na stałego partnera. Może Ci nawet przypominać kogoś z Twojej rodziny - z linii mężczyzn. Poczujesz się wtedy kobieco i zaczniesz rozwijać swój potencjał. Jednak póki co karty nie radzą się angażować w tzw. "byle co" - czarusiom mówimy nie :)

• Dziękuję! 1

Essa

W sprawach zawodowych zalecane pójście na przód, dokonanie wyboru. Widać, że jest tu jakaś obronna postawa, iluzje, niejasności, lęki, ograniczenia, brak nowych horyzontów. Być może niemożność awansu. Karty zalecają chłodne, rozsądne zastanowienie się nad tym, czego chcesz i czego brakuje Ci by się rozwijać zawodowo. Skup się na własnych możliwościach, zawalcz o siebie. Chyba trzeba by tu popracować nad poczuciem własnej wartości i zogniskować uwagę na konkretnym celu. Tutaj podobnie jak w sprawach uczuciowych jakaś stagnacja. Praca wewnętrzna nad sobą się pokazuje, która będzie miała przełożenie na zewnątrz.

Nie widać nowych ofert pracy w tym okresie, raczej zalecana praca nad sobą, dokształcanie przy aktualnej pracy, bądź aktywne szukanie jeśli jej nie ma.

• Dziękuję! 1

Ciekawa
26 minut temu, Essa napisał:

Ok, widać tutaj stagnację, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe... Mam wrażenie, że poprzednie doświadczenia sprawiają, że jesteś bardzo ostrożna, trochę taka bym powiedziała nawet nieco "zabetonowana" emocjonalnie, rozmyślasz, medytujesz, mało działasz. Póki co wychodzi mi, że jeszcze nie czas na związek: albo trafisz na mężczyznę, który nie będzie chciał związku, będzie za to skupiony na sobie  - albo sama na ten czas tak właśnie się czujesz - samorozwój i kariera zawodowa ważniejsza, ew. jakieś sprawy urzędowe. Widać twoje wycofanie ze spraw emocjonalnych. Nie widzisz do końca możliwości, wyjścia z tej sytuacji, jakby bezsilność (uwiązanie w tym co znane i niedobre). Za jakiś czas (nie wiem czy do końca tego roku, może później) - pojawi się mężczyzna, ustabilizowany, rozsądny, opanowany. Może być spod Panny, Koziorożca, Byk (stawiałabym jednak na Koziorożca). Będzie to dobry materiał na stałego partnera. Może Ci nawet przypominać kogoś z Twojej rodziny - z linii mężczyzn. Poczujesz się wtedy kobieco i zaczniesz rozwijać swój potencjał. Jednak póki co karty nie radzą się angażować w tzw. "byle co" - czarusiom mówimy nie :)

Dziękuje ci bardzo. Nie jestem pewna czy można dopytywać jeżeli tak to chciałabym się dopytać czy ten mężczyzna jest starszy i czy jest obcokrajowcem?

Jeżeli nie można to przepraszam i jeszcze raz dziękuję :-)

Essa
20 minut temu, Ciekawa napisał:

Dziękuje ci bardzo. Nie jestem pewna czy można dopytywać jeżeli tak to chciałabym się dopytać czy ten mężczyzna jest starszy i czy jest obcokrajowcem?

Jeżeli nie można to przepraszam i jeszcze raz dziękuję :-)

Ten mężczyzna wg wahadełka owszem może być obcokrajowcem :)

Ciekawa
1 minutę temu, Essa napisał:

Ten mężczyzna wg wahadełka owszem może być obcokrajowcem :)

dziękuje

Ciekawa
20 godzin temu, Essa napisał:

nie wiem czy do końca tego roku, może później)

jeszcze podpytam czy to "może poźniej" oznacza 2020 czy jeszcze późniejsze lata i czy jest mowa o starszy mężczyźnie tzn. starszym ode mnie 

Essa
1 godzinę temu, Ciekawa napisał:

jeszcze podpytam czy to "może poźniej" oznacza 2020 czy jeszcze późniejsze lata i czy jest mowa o starszy mężczyźnie tzn. starszym ode mnie 

To jest ostatnie dopytanie, na które odpowiadam. Zadając ogólne pytania - otrzymujesz ogólne odpowiedzi. A dopytania to już ciągłe mieszanie w energii.

starszy od Ciebie

wychodzi mi początek 2020, lub ew. koniec 2019

do czasu ja się jednak nie przywiązuję, bo nasza energetyka może też oddalać moment spotkania

• Dziękuję! 1

Ciekawa
Dnia 14.09.2019 o 16:16, Essa napisał:

To jest ostatnie dopytanie, na które odpowiadam. Zadając ogólne pytania - otrzymujesz ogólne odpowiedzi. A dopytania to już ciągłe mieszanie w energii.

starszy od Ciebie

wychodzi mi początek 2020, lub ew. koniec 2019

do czasu ja się jednak nie przywiązuję, bo nasza energetyka może też oddalać moment spotkania

Essa mam do ciebie bardzo ważne pytanie w ostatnim czasie poznałam mężczyznę czy istnieje możliwość, że to ten z twojej wróżby. Wydaje mi się, że zaczynam do niego coś czuć, ale nie wiem czy w ogóle zaprzątać sobie nim głowę 

Essa
Dnia 8.10.2019 o 20:27, Ciekawa napisał:

Essa mam do ciebie bardzo ważne pytanie w ostatnim czasie poznałam mężczyznę czy istnieje możliwość, że to ten z twojej wróżby. Wydaje mi się, że zaczynam do niego coś czuć, ale nie wiem czy w ogóle zaprzątać sobie nim głowę 

Jeśli zaczynasz do niego coś czuć, to na pewno wróżba nie powinna stanowić przeszkody w kontynuowaniu relacji. Poznajcie się dobrze, zachowaj rozsądek, a będzie dobrze. :)

Wszystkiego dobrego.

Ciekawa
7 godzin temu, Essa napisał:

Jeśli zaczynasz do niego coś czuć, to na pewno wróżba nie powinna stanowić przeszkody w kontynuowaniu relacji. Poznajcie się dobrze, zachowaj rozsądek, a będzie dobrze. :)

Wszystkiego dobrego.

Dziękuje ci bardzo. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie można podporządkowywać całego życia wróżbą, ale to co napisałaś o moim zamknięciu i tak dalej w 100% się zgadza i nagle pojawia się mężczyzna ustabilizowany, rozsądny, opanowany, faktycznie tak jak napisałaś przypomina mi niesamowicie  kogoś z linii męskiej z mojej rodziny i na tyle ile zdążyłam go poznać byłby doskonałym materiałem na stałego partnera (męża, ojca), jest starszy. Wszystko tak jak napisałaś, jedynie czas by się nie zgadzał no i to, że może być obcokrajowcem.  ALE, no właśnie cholera zawsze musi być jakieś ale o którym nie chcę pisać tak wiesz na forum publicznym. I naprawdę pierwszy raz w życiu rozumiem co to znaczy mieć te przysłowiowe motyle w brzuchu. Niestety przez te ALE zaczynam popadać trochę w taką depresję, nie mogę spać, jeść ciągle o nim myślę. Nie wiem czy mamy w ogóle szansę zaistnieć przez to ALE i jakie są jego odczucia/plany względem mnie. Dlatego prosiłabym cię bardzo o pomoc ( a wręcz błagała ) żebyś jeżeli oczywiście zechcesz powiedziała mi coś o mojej relacji z tym konkretnym PANEM i czy to ma w ogóle szansę. Obiecuję więcej już ci nie zawracać głowy, piszę do ciebie bo czuję, że masz prawdziwy dar. Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś tak dokładnie mnie opisał i moje życie ( nie jesteś jak jakaś Pani co pisze horoskop do gazety który zawsze mówi, że wszystko będzie wspaniale i cudownie )

Essa

Jest to relacja karmiczna. Znacie się już z poprzednich wcieleń. On lubi Twoją wrażliwość, uczuciowość, ciepło. 

Ma dobre intencje, ale się broni, jest umiarkowany, zrównoważony. Nie zakochał się, ale powiedzmy, że jest oczarowany, zauroczony. 

Może Cię czekać miły czas spędzony z nim, ale tak jakby jedna ze stron nie chciała/nie widziała możliwości uczuć w tej relacji - nie brała szansy. Jedno z Was jest zajęte czymś innym, wypracowywaniem czegoś (rozsądna strategia tutaj dominuje).

Być może jest jakaś inna kobieta, od której jest zależny (finansowo? która ma nad nim jakąś władzę?). 

Dobrze go poznaj. 

Powiem tak, nie angażowałabym się, poczekała, poznawała, obserwowała i słuchała intuicji. Jeśli pójdziesz na żywioł - możesz tutaj cierpieć. Tak jak karty mówiły ostatnio.

Jeśli to ALE to brak zakończonego związku u tego pana, to to zaważy na tym, że on jest w stanie się wycofać z relacji z Tobą.

Karty pokazały, że Ty tak czy siak w to wejdziesz emocjonalnie, masz to po prostu przepracować, to jest Ci pisane, mieliście się spotkać - od Ciebie zależą decyzje.

• Dziękuję! 1

Ciekawa
21 godzin temu, Essa napisał:

Jest to relacja karmiczna. Znacie się już z poprzednich wcieleń. On lubi Twoją wrażliwość, uczuciowość, ciepło. 

Ma dobre intencje, ale się broni, jest umiarkowany, zrównoważony. Nie zakochał się, ale powiedzmy, że jest oczarowany, zauroczony. 

Może Cię czekać miły czas spędzony z nim, ale tak jakby jedna ze stron nie chciała/nie widziała możliwości uczuć w tej relacji - nie brała szansy. Jedno z Was jest zajęte czymś innym, wypracowywaniem czegoś (rozsądna strategia tutaj dominuje).

Być może jest jakaś inna kobieta, od której jest zależny (finansowo? która ma nad nim jakąś władzę?). 

Dobrze go poznaj. 

Powiem tak, nie angażowałabym się, poczekała, poznawała, obserwowała i słuchała intuicji. Jeśli pójdziesz na żywioł - możesz tutaj cierpieć. Tak jak karty mówiły ostatnio.

Jeśli to ALE to brak zakończonego związku u tego pana, to to zaważy na tym, że on jest w stanie się wycofać z relacji z Tobą.

Karty pokazały, że Ty tak czy siak w to wejdziesz emocjonalnie, masz to po prostu przepracować, to jest Ci pisane, mieliście się spotkać - od Ciebie zależą decyzje.

Dziękuje ci bardzo!

Kiedy się poznaliśmy miałam poczucie jak gdybym go już gdzieś widziała/znała ( a to nie możliwe )

Tak, to ALE to kobieta.

Czuje się strasznie! za każdym razem kiedy go widzę czuję, się jakbym zapadała się coraz głębiej.

Mój stan emocjonalny jest nie do opisania

Mam poczucie, że cokolwiek by mi teraz nie zaproponował wiem,  na wszystko bym się zgodziła nie bacząc na konsekwencję.

Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Nigdy czegoś takie nie przeżyłam.

Nie jestem w stanie spać, jeść, normalnie funkcjonować.

Tak mi to wszystko ładnie opisałaś tylko nie jestem pewna czy dobrze to interpretuję, że z tego wynika, że NIE MA DLA NAS ŻADNYCH SZANS i po prostu muszę się zmierzyć z tym cierpieniem ????????

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...