Skocz do zawartości
iwanek

Czytanie - Tarot

Polecane posty

iwanek

Tarotem zajmuję się,stosunkowo krótko. Lubię jednak pomagać innym.

Dlatego jeśli jesteście zainteresowani czytaniem z moich kart,zapraszam serdecznie.Pamietaj jednak o kilku rzeczach:

1. Będę odpowiadać 4 osobom tygodniowo(chyba, że czas i siły pozwolą,ilość ta ulegnie zwiększeniu).

2. Każdy użytkownik ma prawo do jednej wróżby raz na 2 tygodnie.

3. Nie odpowiadam na dopytania(chyba, że uznam to za konieczne)

4. Do wykonania wróżby potrzebuję imienia i daty urodzenia(można zamieścić je w wiadomości prywatnej),oraz krótkiego opisu sytuacji.

5.W pytaniach o uczucia, proszę o podanie czy jesteście samotni,czy też w parze(w takim przypadku, proszę o dane partnera/partnerki).

6.Nie wróżę na priv.

7.Nie wróżę,na zdrowie.

Pozdrawiam 

iwanek

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 9

Amandaa

Witam☺, bardzo prosze o pomoc.Pisze z pewnym mezczyzna od pewnego czasu, kiedys bylismy para. Staram sie zblizyc do niego ale pomimo staran on nie wychodzi z inicjatywa,nie proponuje spotkania itd.czy powinnam dac sobie spokoj? Nie wiem co robic, niby wszytko ok,ale jednak powinno to sie rozwinac jakos dalej, a tu nic sie nie dzieje z jego strony. Bardzo proszeo wrozbe w wolnym czasie ☺ z gory dziekuje. 

Dane wyslalam priv

Pozdrawiam. 

• Lubię! 1

Ankra

Witam to ja też poproszę o czytanie na moją znajomość z kolegą ,czy ta nasza znajomość się odnowi ..od roku nie mamy kontaktu choć oboje wiemy co się u Nas dzieje..Każdy ma swoje życie ale kiedyś lubiliśmy ze sobą przebywać ,rozmawiać na zasadzie takich bratnich duszy...Pozdrawiam dane podam na priv.

• Lubię! 1

iwanek
15 godzin temu, Amandaa napisał:

Witam☺, bardzo prosze o pomoc.Pisze z pewnym mezczyzna od pewnego czasu, kiedys bylismy para. Staram sie zblizyc do niego ale pomimo staran on nie wychodzi z inicjatywa,nie proponuje spotkania itd.czy powinnam dac sobie spokoj? Nie wiem co robic, niby wszytko ok,ale jednak powinno to sie rozwinac jakos dalej, a tu nic sie nie dzieje z jego strony. Bardzo proszeo wrozbe w wolnym czasie ☺ z gory dziekuje. 

Dane wyslalam priv

Pozdrawiam. 

@Amandaa

Pan,o którego pytasz to osoba która bardzo ceni sobie rodzinę i tradycję .

Gdzieś w głowie snuje jakieś plany w stosunku do Twojej osoby,jednak w przełożeniu na czyny tego nie widać.

Pali się w nim chęć zaczecia od nowa.

Jednak na Waszej drodze może stanąć ktoś trzeci.

Na chwilę obecną nie liczyła bym na inicjatywę z jego strony. W tej chwili jest w zawieszeniu. Pan ten potrzebuję czasu.

On chyba boi się ustabilizowania swojego życia uczuciowego. Być może nie jest gotowy na stały związek.

Być może na jego decyzję ma wpływ ktoś z rodziny(mama,) albo ktos z waszej wspolnej przeszlosci możliwe,że to jest ta trzecia osoba w waszej relacji.

Karty pokazały mi jednak,że Wasza relacja przybierze raczej formę bardzo mocnej przyjaźni.

Partnerstwa tutaj nie widzę. 

Pozdrawiam serdecznie

• Dziękuję! 1

Amandaa
5 minut temu, iwanek napisał:

@Amandaa

Pan,o którego pytasz to osoba która bardzo ceni sobie rodzinę i tradycję .

Gdzieś w głowie snuje jakieś plany w stosunku do Twojej osoby,jednak w przełożeniu na czyny tego nie widać.

Pali się w nim chęć zaczecia od nowa.

Jednak na Waszej drodze może stanąć ktoś trzeci.

Na chwilę obecną nie liczyła bym na inicjatywę z jego strony. W tej chwili jest w zawieszeniu. Pan ten potrzebuję czasu.

On chyba boi się ustabilizowania swojego życia uczuciowego. Być może nie jest gotowy na stały związek.

Być może na jego decyzję ma wpływ ktoś z rodziny(mama,) albo ktos z waszej wspolnej przeszlosci możliwe,że to jest ta trzecia osoba w waszej relacji.

Karty pokazały mi jednak,że Wasza relacja przybierze raczej formę bardzo mocnej przyjaźni.

Partnerstwa tutaj nie widzę. 

Pozdrawiam serdecznie

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Tak też myślałam, mimo wszystko przyjaźń to też fajna sprawa :) ale ta trzecia osoba pojawi się z mojej strony? czy może z jego? nie wiem jak rozumieć tą trzecią osobę, która stanie na naszej drodze. Byłabym wdzięczna za sprecyzowanie tego 🙂

nikita29

Jaki wspaniały prezent na święta:) 

Męczy Mnie pewna sprawa od dawna. Znam chłopaka już kilkanaście lat i kiedyś wydawało Mi się, że on żywi do Mnie cieplejsze uczucia, później nastąpiło zdecydowane ochłodzenie. Możesz Mi powiedzieć o co chodziło i jakie są jego uczucia do Mnie teraz? To dla mojego zdrowia psychicznego:) Dane podeślę Ci na priv. Z góru dzięki:*

• Lubię! 1

iwanek
Przed chwilą, Amandaa napisał:

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Tak też myślałam, mimo wszystko przyjaźń to też fajna sprawa :) ale ta trzecia osoba pojawi się z mojej strony? czy może z jego? nie wiem jak rozumieć tą trzecią osobę, która stanie na naszej drodze. Byłabym wdzięczna za sprecyzowanie tego 🙂

To raczej z jego strony.

Mam wrażenie że jest pod silnym wpływem kogoś. Tak jak pisałam może matki,a może to jakaś przyjaciółka z przeszłości jego lub Waszej.

Nie do końca jestem w stanie to sprecyzować...

• Dziękuję! 1

Amandaa

Rozumiem. Trudno, mam w takim razie nadzieję że, spotkam kogoś innego, kto będzie gotowy na związek. dziękuję i pozdrawiam ;) 

Amandaa
4 minuty temu, iwanek napisał:

To raczej z jego strony.

Mam wrażenie że jest pod silnym wpływem kogoś. Tak jak pisałam może matki,a może to jakaś przyjaciółka z przeszłości jego lub Waszej.

Nie do końca jestem w stanie to sprecyzować...

Rozumiem. Trudno, mam w takim razie nadzieję że, spotkam kogoś innego, kto będzie gotowy na związek. dziękuję i pozdrawiam ;)

iwanek
14 godzin temu, Ankra napisał:

Witam to ja też poproszę o czytanie na moją znajomość z kolegą ,czy ta nasza znajomość się odnowi ..od roku nie mamy kontaktu choć oboje wiemy co się u Nas dzieje..Każdy ma swoje życie ale kiedyś lubiliśmy ze sobą przebywać ,rozmawiać na zasadzie takich bratnich duszy...Pozdrawiam dane podam na priv.

@Ankra

Karty pokaż akt mi,że owszem są widoki na odnowienie znajomości. To jednak będzie powolny proces.

Myślę, że brak tu inicjatywy z jednej i drugiej strony.

Może być tak,że podejmiesz próbę kontaktu,jednak z jego strony będzie zero odzewu... poczujesz w tedy rezygnacji. Możesz stwierdzić, że to nie ma sensu.

Po jakimś czasie jednak najprawdopodobniej On odpowie na ten kontakt. I relacje Was łączące mogą się odnowić.

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

iwanek
8 godzin temu, nikita29 napisał:

Jaki wspaniały prezent na święta:) 

Męczy Mnie pewna sprawa od dawna. Znam chłopaka już kilkanaście lat i kiedyś wydawało Mi się, że on żywi do Mnie cieplejsze uczucia, później nastąpiło zdecydowane ochłodzenie. Możesz Mi powiedzieć o co chodziło i jakie są jego uczucia do Mnie teraz? To dla mojego zdrowia psychicznego:) Dane podeślę Ci na priv. Z góru dzięki:*

@nikita29

Wydaje mi się,  że tamta sytuacja była spowodowana zbyt duża dawka emocji.

On jest chyba zamknięta w sobie osobą i ogrom emocji go po prostu przytoczył.

Odnoszę  tez wrażenie, że przeżył jakieś rozczarowanie kiedyś i to ochłodzenie z jego strony to taka asekuracja przed rozczarowaniem.

On jakby dochodził do siebie po jakiś trudnych przeżyciach. 

Na chwilę obecną nic się w Waszej relacji nie zmieni. Jasli nie macie że sobą kontaktu,to w tej chwili się nie odnowi.

Jeśli zas utrzymujące jakieś reakcje to karty radzą uzbroić się w cierpliwość. 

Nie jesteś mu bowiem całkiem obojętna. 

Bardzo możliwe że będzie jeszcze próbował podbić Twoje serce.

Pozdrawiam ;*

• Dziękuję! 1

lula2o

To i ja poprosze :) Justyna 4.11.1985 Patryk 2.07.1989 nie jesteśmy raZem ale spotykamy się co jakiś czas,czy on mówi mi.prawde i z nikim się nie spotyka? Czy mogę mu ufać?dałam mu już .kilka razy do zrozumienia że chciałabym zwiazku jednak on nadal nie potrafi się określić, moja cierpliwość się kończy kłócimy się godzimy bo za kazdym razem on wraca i nie rozumiem tego jeśli niechce Zemną być to po co się mnie ciągle trzyma ta sytuacja trwa od roku a ja chciałabym sobie już poukładać to życie.

• Lubię! 1

Ankra
9 godzin temu, iwanek napisał:

@Ankra

Karty pokaż akt mi,że owszem są widoki na odnowienie znajomości. To jednak będzie powolny proces.

Myślę, że brak tu inicjatywy z jednej i drugiej strony.

Może być tak,że podejmiesz próbę kontaktu,jednak z jego strony będzie zero odzewu... poczujesz w tedy rezygnacji. Możesz stwierdzić, że to nie ma sensu.

Po jakimś czasie jednak najprawdopodobniej On odpowie na ten kontakt. I relacje Was łączące mogą się odnowić.

Pozdrawiam

Dziękuję Ci bardzo za czytanie .Powiem tak połowa wróżby to już strzał bo właśnie jak napisałaś ja podjęłam małą próbę no i kolega nie zareagował więc ja już zrezygnowałam ..ale ta moja ciekawość ..zobaczymy co to będzie bo wiem że teraz to jest z daleka droga żeby odnowić relację....ja będę potrzebować czasu :) Dziękuję jeszcze raz i życzę Wesołych Świąt:)

iwanek
20 minut temu, Ankra napisał:

Dziękuję Ci bardzo za czytanie .Powiem tak połowa wróżby to już strzał bo właśnie jak napisałaś ja podjęłam małą próbę no i kolega nie zareagował więc ja już zrezygnowałam ..ale ta moja ciekawość ..zobaczymy co to będzie bo wiem że teraz to jest z daleka droga żeby odnowić relację....ja będę potrzebować czasu :) Dziękuję jeszcze raz i życzę Wesołych Świąt:)

Tobie również Wesolutkich 😙

MalinowyDeszcz

Witaj Iwanek :-) Gratuluję stworzenia swojego wątku,  trzymam kciuki! Chciałabym Cię zapytać jak będą wyglądały moje finanse w najbliższych 2 miesiącach.  Pozdrawiam serdecznie 😘 Natalia 05.10.1986 :-)

• Dziękuję! 1

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

białadama

Witaj Iwanku,

chciałabym zapytać się tradycyjnie już chyba ;) o prace-kiedy skończę robic to co teraz-meczące wyczerpujący projekt-czy od samego początku stycznia będę mieć zmianę już?-jeden facet jest mi mało przychylny-odbieram czasem jego zachowanie jako mobbing, nie wiem dlaczego  taki jest do mnie i co mam tez zrobić by on zmienił do mnie swój stosunek.

Druga sprawa to czy koleżanka będzie jeszcze mi długo szkodzić-czy cos planuje jeszcze ze szkodzeniem mi, co powinnam wg kart zrobić wtedy,wg essy andrzejkowej wróżby wahadelkowej-w styczniu już powinna mi się zakończyć z nią styczność, mam nadzieje ze tez już od początku stycznia i juz na dłuuugi czas :)

Dane wyślę na pw

Dziekuję

• Lubię! 1

iwanek
23 godziny temu, lula2o napisał:

To i ja poprosze :) Justyna 4.11.1985 Patryk 2.07.1989 nie jesteśmy raZem ale spotykamy się co jakiś czas,czy on mówi mi.prawde i z nikim się nie spotyka? Czy mogę mu ufać?dałam mu już .kilka razy do zrozumienia że chciałabym zwiazku jednak on nadal nie potrafi się określić, moja cierpliwość się kończy kłócimy się godzimy bo za kazdym razem on wraca i nie rozumiem tego jeśli niechce Zemną być to po co się mnie ciągle trzyma ta sytuacja trwa od roku a ja chciałabym sobie już poukładać to życie.

@lula2o

Sprawa wygląda tak.

Mam wrażenie,że to co jest między wami raczej nie ruszy do przodu.

Jest niby szansa na rozwój,ale mam wrażenie,że Patrykowi odpowiada to jak wygląda wasza relacja teraz.

To zawieszenie będzie trwać. I od Ciebie będzie zależało czy pozostaniesz w tej relacji czy też ja zakonczsz. Czy będziesz dalej czekac czy wybierzesz inna drogę.

Karty nie pokazały mi kobiety bezpośrednio więc raczej mówi prawdę,że się z nikim nie spotyka na poważnie. 

Być może flirtuje z kimś na razie. Bo tak mi się wydaje,że to taki bardzo energiczny facet.

W najbliższej przyszłości widzę rozczarowanie druga osoba co prowadzic  moze  do kolejnych kłótni między Wami. 

Myślę,że relacje Was łączące nie przyjmą innego wyrazu. Pozostaniecie raczej w jakimś kontakcie. Ale związku tu raczej nie widzę. 

Oczywiście wszystko zależy od Twoich wyborów. 

Pozdrawiam ;*

iwanek
11 godzin temu, MalinowyDeszcz napisał:

Witaj Iwanek :-) Gratuluję stworzenia swojego wątku,  trzymam kciuki! Chciałabym Cię zapytać jak będą wyglądały moje finanse w najbliższych 2 miesiącach.  Pozdrawiam serdecznie 😘 Natalia 05.10.1986 :-)

@MalinowyDeszcz 

Mam wrażenie,że w nadchodzących dwóch miesiącach zakończysz coś(albo już zakonczylas), co przynosiło ludzace  poczucie przyniesienia dochodów.

Może to będzie złożenie wypowiedzenia,a może rezygnacja z dodatkowego zajecia (które miało przynieść dodatkowe dochody,a okazały się one nie warte zachodu)

Widzę tu jednak nowy początek.

Czyli być może twoje środki ulegną początkowym uszczupleniu jednak pod koniec tego dwumiesiecznego okresu coś się w finansach ruszy.

Zalecana cierpliwość  bo finanse najprawdopodobniej się poprawią ;*

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

MalinowyDeszcz
3 godziny temu, iwanek napisał:

@MalinowyDeszcz 

Mam wrażenie,że w nadchodzących dwóch miesiącach zakończysz coś(albo już zakonczylas), co przynosiło ludzace  poczucie przyniesienia dochodów.

Może to będzie złożenie wypowiedzenia,a może rezygnacja z dodatkowego zajecia (które miało przynieść dodatkowe dochody,a okazały się one nie warte zachodu)

Widzę tu jednak nowy początek.

Czyli być może twoje środki ulegną początkowym uszczupleniu jednak pod koniec tego dwumiesiecznego okresu coś się w finansach ruszy.

Zalecana cierpliwość  bo finanse najprawdopodobniej się poprawią ;*

Pozdrawiam

Dziękuję Kochana 😘😙 Jestem obecnie bez pracy więc pewnieo to chodzi :) mam nadzieję w najblizszym czasie coś się ruszy  ;-) Buziaki 

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

iwanek
18 minut temu, MalinowyDeszcz napisał:

Dziękuję Kochana 😘😙 Jestem obecnie bez pracy więc pewnieo to chodzi :) mam nadzieję w najblizszym czasie coś się ruszy  ;-) Buziaki 

W takim razie najprawdopodobniej właśnie tak będzie,że pod koniec tego okresu coś się ruszy. 

Cierpliwości -jak radzą karty😉

;*

• Dziękuję! 1

lula2o
4 godziny temu, iwanek napisał:

@lula2o

Sprawa wygląda tak.

Mam wrażenie,że to co jest między wami raczej nie ruszy do przodu.

Jest niby szansa na rozwój,ale mam wrażenie,że Patrykowi odpowiada to jak wygląda wasza relacja teraz.

To zawieszenie będzie trwać. I od Ciebie będzie zależało czy pozostaniesz w tej relacji czy też ja zakonczsz. Czy będziesz dalej czekac czy wybierzesz inna drogę.

Karty nie pokazały mi kobiety bezpośrednio więc raczej mówi prawdę,że się z nikim nie spotyka na poważnie. 

Być może flirtuje z kimś na razie. Bo tak mi się wydaje,że to taki bardzo energiczny facet.

W najbliższej przyszłości widzę rozczarowanie druga osoba co prowadzic  moze  do kolejnych kłótni między Wami. 

Myślę,że relacje Was łączące nie przyjmą innego wyrazu. Pozostaniecie raczej w jakimś kontakcie. Ale związku tu raczej nie widzę. 

Oczywiście wszystko zależy od Twoich wyborów. 

Pozdrawiam ;*

Dziękuję 😘

iwanek
Dnia 16.12.2018 o 20:05, białadama napisał:

Witaj Iwanku,

chciałabym zapytać się tradycyjnie już chyba ;) o prace-kiedy skończę robic to co teraz-meczące wyczerpujący projekt-czy od samego początku stycznia będę mieć zmianę już?-jeden facet jest mi mało przychylny-odbieram czasem jego zachowanie jako mobbing, nie wiem dlaczego  taki jest do mnie i co mam tez zrobić by on zmienił do mnie swój stosunek.

Druga sprawa to czy koleżanka będzie jeszcze mi długo szkodzić-czy cos planuje jeszcze ze szkodzeniem mi, co powinnam wg kart zrobić wtedy,wg essy andrzejkowej wróżby wahadelkowej-w styczniu już powinna mi się zakończyć z nią styczność, mam nadzieje ze tez już od początku stycznia i juz na dłuuugi czas :)

Dane wyślę na pw

Dziekuję

@białadama

Jeśli chodzi o relację  z tym panem to w waszych kontaktach było wiele emocji.

W tej chwili mam wrażenie jesteś w takim stanie, ze najchętniej zamknelabys się w kolonie i z niego nie wychodziła. Czujesz się dotknięta przez tego człowieka.

Wyzwaniem dla Ciebie na teraz jest spojrzenie na wszystko z innej perspektywy.

Zwolnij trochę i przypatrz się waszym stosunkom.

Nie chowaj się. Przyjmij taką postawę,która poprowadzi Cię  do zwycięstwa nas sytuacja.

Nie patrz na wszystko tak emocjonalnie. Podejdź do spraw z większym chłodem i dystansem.

Jeśli to zrobisz to widzę w niedalekiej przyszłości w Tobie przypływ ogromnej siły wewnętrznej.

Myślę, że w nadchodzącym roku uporasz się z tym osobnikiem. 

Pamiętaj o zachowaniu równowagi w emocjach to bardzo ważne. Mniej emocji więcej trzezwego myślenia.

Jesli chodzi o koleżankę zas to karty sugerują, że w nadchodzącym roku sytuacja powinna się poprawić.

Być może przeniosą,któraś  Was do innego działu. W każdym razie  wydarzy sie cos co sprawi że powinno być dobrze.

Wyzwaniem dla Ciebie na teraz jest jednak nie dac się wyprowadzić z równowagi. Skup się na sobie i nie pozwól,by koleżanka dotknęła twej duszy w jakikolwiek  sposób .Pozwól by intuicja poprowadziła  Cię w odpowiednim kierunku.

Jeśli chodzi o okreslanie czasu jest to dla mnie problematyczne.

Mam wrażenie  jednak że zakończenie tego projektu nad ktorym teraz pracujesz może trochę odwlec się w czasie więc może to nie nastąpić na samym początku stycznia.

Pozdrawiam;*

Wszystkiego dobrego

• Dziękuję! 1

białadama

Iwanku, bardzo pięknie dziękuję Ci za poświęcony czas <przytul>

Amandaa

Jeśli można to bardzo proszę o jeszcze jedną wróżbę w wolnym czasie na przyszły rok, jeśli oczywiście mogę zadać kolejne pytanie 🙂 .
Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mieć szansę na związek? Czy ktoś interesujący pojawi się w moim życiu?

iwanek
55 minut temu, Amandaa napisał:

Jeśli można to bardzo proszę o jeszcze jedną wróżbę w wolnym czasie na przyszły rok, jeśli oczywiście mogę zadać kolejne pytanie 🙂 .
Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mieć szansę na związek? Czy ktoś interesujący pojawi się w moim życiu?

Oczywiście,że możesz liczyć na wrozbe ;)

Mam jednak swój wewnętrzny regulamin i jeden z punktów mówi,że każdy użytkownik ma prawo do wróżby raz na 2tyg. A więc jeśli nadal jesteś chętna będziesz musiała trochę poczekac;*

Pozdrawiam

• Utwórz nowe...