Skocz do zawartości
iwanek

Czytanie - Tarot

Polecane posty

Amandaa
2 godziny temu, iwanek napisał:

Oczywiście,że możesz liczyć na wrozbe ;)

Mam jednak swój wewnętrzny regulamin i jeden z punktów mówi,że każdy użytkownik ma prawo do wróżby raz na 2tyg. A więc jeśli nadal jesteś chętna będziesz musiała trochę poczekac;*

Pozdrawiam

Rozumiem 😉 , oczywiście jestem nadal chętna 🙂 poczekam cierpliwie na swoją kolej. Dzięki 😘

Batyam

Witam 

Na początku gratuluję kącika i jestem szczęśliwa <brawo> staję sobie grzecznie w kolejce ;*

Moje pytanie @iwanek jak potoczą się moje sprawy zawodowe i sprawy mojego związku. Czy czeka mnie ślub i wyjazd z kraju. 

Agnieszka 23.02.73

Wrócę z weryfikacją jak najszybciej

• Lubię! 1

iwanek
19 godzin temu, Batyam napisał:

Witam 

Na początku gratuluję kącika i jestem szczęśliwa <brawo> staję sobie grzecznie w kolejce ;*

Moje pytanie @iwanek jak potoczą się moje sprawy zawodowe i sprawy mojego związku. Czy czeka mnie ślub i wyjazd z kraju. 

Agnieszka 23.02.73

Wrócę z weryfikacją jak najszybciej

Kochana Agnieszko.

Postawiłam karty na to czy dostaniesz pracę w protetyce w Polsce...

Karty pokazały mi,że szukasz swojej drogi,szukasz i zastanawiasz się czy ta droga jest słuszna...

Jako karta wyzwanie w teraźniejszości wyszły mi karty sugerujące,ze musisz  poddać się temu co nieuniknione... po prostu nie masz wpływu na to czy w tejchwiliacę dostaniesz czy nie... 

Jeśli chodzi o przyszłość widzę tu jeszcze pewne problemy.

Będziesz kręcić się w kółko.  Odbijać od ścian... Będziesz starała się dostać pracę,ale napotkasz mur(dużo może zależeć od Twojego nastawienia,może to być związane ze zwatpieniem we włada osobę )

Jednak jest nadzieja,bo jako potencjalny wynik wyszły mi karty sugerujące sukces. Będziesz bizneswoman. Więc albo zdobędziesz potrzebne kwalifikacje,albo to co potrafisz wystarczy do podjęcia pracy...

Wierzę, że się uda..

Atmosfera w związku mam wrażenie,że jest okreszona lekka dawka fałszu . Może nie mówi cię sobie do końca wszystkiego co czujecie może jedno chce ukryć coś przed drugim. Macie chyba problem z mówieniem o uczuciach

Postawa na zewnatrz:

On jest

trochę pogubiony. Mam wrażenie że trochę się miota.

Ty natomiast masz poczucie jakiegoś rozczarowania. Mam wrażenie,że myślałaś, że wasz związek będzie wyglądał trochę inaczej. 

Jesteś też przytoczone jego wyjazdem.

Stosunek do partnera

:Partnerowi na pewno na Tobie zależy.  Wydaje mi się, że to osoba,która potrafi Cię uglaskac jak nikt.

Mam wrażenie, że On ma nad Tobą  ogromna kontrole i lubi Cie kontrolowac lubi gdy jesteś od niego w jakims stopniu zależna. 

Ty natomiast oddalilas się od niego.

I to nie tylko poprzez rozlake fizyczna. 

Co w sercu:

W jego sercu toczy się walka ,szaleje burza myślę ,że  wiele się w nim dzieje... targa wiele emocji...

Ty natomiast jesteś zamknięta. Dusisz w sobie uczucia. Czujesz się trochę samotna... Dużo rozmyslasz na temat swojej nowej drogi życia.

Wpływ z zewnątrz

U niego wyszło  mi Koło Fortuny myślę więc,że duży wpływ na Wasz związek miał jego wyjazd. U Ciebie zaś  wyszła 3Monet czyli praca.

Te dwa aspekty mają silny wpływ na Waszą sytuację. 

Przyszłość :

i tu zarówno w Twoim jak i jego przypadku wyszły min karty bardzo optymistyczne.

myślę, że Wasz związek jednak przetrwa... i do ślubu chyba  I tak  dojdzie.

Macie więc sporo problemów,ale na moje jakoś to ogarnięcia.

Jesli chodzi o ślub  myślę że może być tak,że weźmiesz ślub, ale później dojedziesz bądź bardzie Ci brak tej stabilizacji w związku...

Buziaki ;*

wszystkiego dobrego @Batyam

• Dziękuję! 1

maraga

Dzien dobry,

Prosze o wrozbe:

Czy osoba, z ktora sie spotykam to ta jedyna i czy warto w to dalej brnac, czy ma to przyszlosc? Co nas czeka?

Dane wysylam na priv. 

Dziekuje.

• Lubię! 1

gosia70

Witam serdecznie i bardzo bym prosiła o wróżbę dot.sfery uczuć w nowym roku.

Dane wysłałam w wiadomości pryw. :)

Pozdrawiam

Małgorzata

• Lubię! 1

MarcysiaH

Dzień Dobry. Od jakiegoś czasu jestem w dość zagmatwanej relacji z pewnym Panem.... od początku z różnych względów to ja bardziej potrzebowałam tej znajomości. Oboje jesteśmy uwikłani w inne układy... i wiem, że nie jesteśmy osobami które stworzą ze sobą trwały, "regularny" związek.  Mimo to zależy mi, aby ta znajomość trwała. Mam pytanie. Jak w najbliższym czasie ( kilku tygodni, miesięcy) będzie wyglądała nasza relacja? Czy będzie mniej czy bardziej intensywna, czy będzie jeszcze między nami jakiś żar, czy może wręcz przeciwnie?  Marcysia. Dane na priv

• Lubię! 1

iwanek
Dnia 21.12.2018 o 17:12, maraga napisał:

Dzien dobry,

Prosze o wrozbe:

Czy osoba, z ktora sie spotykam to ta jedyna i czy warto w to dalej brnac, czy ma to przyszlosc? Co nas czeka?

Dane wysylam na priv. 

Dziekuje.

@maraga

Widzę tu jakieś rozczarowanie. Mam wrażenie, że wydarzyło się coś,co zmieniloTwoj stosunek do osoby z która się spotykasz.

Wygląda jednak na to,że jeśli faktycznie zrobił coś co Tobie się nie podoba,to jest skłonny się zmienić,odmienić swoje postępowanie,podejście do czegoś... być może jest gotowy by pójść w relacji o krok dalej.

Widzę mocne podstawy do tego by to co was łączy stało się trwałe i stabilne.

Jeśli coś Was podzielilo to on jest gotów by pracować nad Waszą znajomością.

Karta symbolizujaca Wasza przyszlosc sugeruje,że Wasza znajomość fajnie się rozwinie. Będzie z tego zwiazek.

Wyciągnęłam też kartę z talii ANIELSKIE ODPOWIEDZI.

Na pytanie czy powinnaś w to brnąć wyszła mi karta KOMPROMIS.

Myślę więc ze jak najbardziej tak.

Jeśli.macie jakieś problemy musicie nauczyć się rozmawiać i zastanowić się czy czasem nie warto trochę odpuścić drugiej osobie.

Pozdrawiam serdecznie

OdrobinaNieba

Witaj. Chcialabym zapytac jak zakonczy sie to co dzieje sie od dluzszego czasu w moim malzenstwie? Mamy powazny kryzys, maz mial dlugi romans i nadal (ze wzgledu na rodzine) ma kontakt z "byla" kochanka. Ona nadal chce zdobyc meza, a ja nie wierze, ze on jest ze mna fair. Mysle o rozwodzie i jestem coraz bardziej pewna tej decyzji, ale chcialabym zobaczyc co powiedza karty. Magdalena 23.06.1984  Grzegorz 25.12.1978

• Lubię! 1

iwanek
Dnia 22.12.2018 o 15:46, gosia70 napisał:

Witam serdecznie i bardzo bym prosiła o wróżbę dot.sfery uczuć w nowym roku.

Dane wysłałam w wiadomości pryw. :)

Pozdrawiam

Małgorzata

@gosia70

Widzę  Ciebie jako osobę,która będzie  musiała dokonać wyborów która drogą chce podążać.

Widzę w Tobie smutek a nawet poczucie krzywdy na skutek utraty mężczyzny. Możliwe że czujesz się skrzywdzona. A twoje serce płacze za nim. Taki stan rzeczy utrzyma się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Wyzwaniem dla Ciebie na ten czas jest praca nad emocjami.

Zadbaj o siebie. Poczuj się atrakcyjna,to pomoże Ci podnieść samoocenę. Zrób coś dla siebie. Jeśli przepracujesz emocje związane ze swoją kobiecością, będzie Ci łatwiej odnaleźć się w nowej relacji.

W następnej połowie roku widzę wielka pracę włożoną w kontakty międzyludzkie. Kochana będziesz randkowe jak nic😊

Możliwe że wyjdziesz gdzieś, gdzie spodkasz faceta.

Lub też ten jegomość po prostu pojawi się w Twoim życiu bo taki jest Twój Los.

Będzie ogień między Wami.😉

Wyciągnęłam dla Ciebie tak ze kartę z talii ANIELSKIE ODPOWIEDZI :

PLOLEPSZENIE taką jest odpowiedź aniołów na pytanie co w uczuciach dla Ciebie w 2019.

Karta ta mówi o tym,że emocje które wystawily Cię  w ostatnim czasie na próbę z czasem odejdą do przeszłości. Czeka Cię naprawdę radosna przyszłość.  Daj sobie czas na zregenerowanie sił.

Wszystkiego dobtego;*

iwanek
Dnia 23.12.2018 o 14:52, MarcysiaH napisał:

Dzień Dobry. Od jakiegoś czasu jestem w dość zagmatwanej relacji z pewnym Panem.... od początku z różnych względów to ja bardziej potrzebowałam tej znajomości. Oboje jesteśmy uwikłani w inne układy... i wiem, że nie jesteśmy osobami które stworzą ze sobą trwały, "regularny" związek.  Mimo to zależy mi, aby ta znajomość trwała. Mam pytanie. Jak w najbliższym czasie ( kilku tygodni, miesięcy) będzie wyglądała nasza relacja? Czy będzie mniej czy bardziej intensywna, czy będzie jeszcze między nami jakiś żar, czy może wręcz przeciwnie?  Marcysia. Dane na priv

@MarcysiaH

Według moich kart będziecię się nadal spotykać ale będzie trochę mniej intensywnie. Nie będzie już takiego ognia.

W przeciągu kilku najbliższych miesięcy zostanie podjęta decyzja która najprawdopodobniej będzie oznaczała ograniczenie kontaktów.

Możliwe że któreś z Was wyjedzie lub po prostu LOS zdecyduje za Was i zwycięży odpowiedzialność.

Wyciągnęłam kartę z talii anielskie odpowiedzi.

Odpowiedź aniołów na pytanie jak ułoży się Wasza relacja to POKOJOWE ROZWIAZANIE

Myślę więc, że ta Wasza relacja uleganie rozkładowe. Ale w bardzo pozytywnej atmosferze.

Pozdrawiam serdecznie.

iwanek
3 godziny temu, OdrobinaNieba napisał:

Witaj. Chcialabym zapytac jak zakonczy sie to co dzieje sie od dluzszego czasu w moim malzenstwie? Mamy powazny kryzys, maz mial dlugi romans i nadal (ze wzgledu na rodzine) ma kontakt z "byla" kochanka. Ona nadal chce zdobyc meza, a ja nie wierze, ze on jest ze mna fair. Mysle o rozwodzie i jestem coraz bardziej pewna tej decyzji, ale chcialabym zobaczyc co powiedza karty. Magdalena 23.06.1984  Grzegorz 25.12.1978

Droga @OdrobinaNieba

Twój małżonek to taki niezdecydowany typ.

Ma niby w sobie poczucie sprawiedliwości. Widzi że robi źle ale mi no wszystko nie potrafi określić się w która stronę chce iść. I klotliwy na dokładkę jest. 

Widzę tutaj z jego strony takie dozowanie cierpienia względem ciebie. 

Mam wrażenie że robi tak: skrzywdzi Cię. Później sprawi że zapanuje względną harmonią i znowu Ci dowala.

Z jego strony nie widzę chęci rozwodu. Myślę że on chce mieć was obie. Ciebie jako żonę i obiekt seksualny a ja jako obiekt do spełniania pragnień erotycznych. Tak to widzę.

Myślę jednak ze spotkacie się w sądzie. A jeśli nie od razu w sądzie to może na jakiejś terapi,mediacji.

Twoje serce mówi zmień to. Rusz ta sprawę. Umysł zaś przeanalizuj.

Jeśli zostaniesz będziesz czuła się przygniecona ciężarem. Jeśli odejedziesz w kość dadzą ci sądy rozprawy. Ciągle wyciąganie budów.

Rada jest taka jeśli podjęłas decyzję to ruszaj z prądem działaj i czekaj na efekty. Wyciągnęłam kartę z talii anielskie odpowiedzi.ta karta to PRZEBACZENIE

Przebaczenie może zdziałać cuda. Z Twoich barków zdejmiwant jest ogromny ciężar. Poproś anioły o pomoc w uwolnieniu się od smutku lub bólu spowodowanego przez innych. Tylko dzięk temu możesz być prawdziwie wolna.To karta mówiąca też o wyłbczeniu sobie. Przyjmij do wiadomości,że na tamtą chwilę zrobiłaś wszystko co było w Twej mocy nawet jesli rezultat byl daleki od oczekiwań.

Patrząc na całokształt myślę, że czeka Cię rozwód. 

Żyć że Ci wszystkiego dobrego i dużo sily;*

OdrobinaNieba
6 godzin temu, iwanek napisał:

Droga @OdrobinaNieba

Twój małżonek to taki niezdecydowany typ.

Ma niby w sobie poczucie sprawiedliwości. Widzi że robi źle ale mi no wszystko nie potrafi określić się w która stronę chce iść. I klotliwy na dokładkę jest. 

Widzę tutaj z jego strony takie dozowanie cierpienia względem ciebie. 

Mam wrażenie że robi tak: skrzywdzi Cię. Później sprawi że zapanuje względną harmonią i znowu Ci dowala.

Z jego strony nie widzę chęci rozwodu. Myślę że on chce mieć was obie. Ciebie jako żonę i obiekt seksualny a ja jako obiekt do spełniania pragnień erotycznych. Tak to widzę.

Myślę jednak ze spotkacie się w sądzie. A jeśli nie od razu w sądzie to może na jakiejś terapi,mediacji.

Twoje serce mówi zmień to. Rusz ta sprawę. Umysł zaś przeanalizuj.

Jeśli zostaniesz będziesz czuła się przygniecona ciężarem. Jeśli odejedziesz w kość dadzą ci sądy rozprawy. Ciągle wyciąganie budów.

Rada jest taka jeśli podjęłas decyzję to ruszaj z prądem działaj i czekaj na efekty. Wyciągnęłam kartę z talii anielskie odpowiedzi.ta karta to PRZEBACZENIE

Przebaczenie może zdziałać cuda. Z Twoich barków zdejmiwant jest ogromny ciężar. Poproś anioły o pomoc w uwolnieniu się od smutku lub bólu spowodowanego przez innych. Tylko dzięk temu możesz być prawdziwie wolna.To karta mówiąca też o wyłbczeniu sobie. Przyjmij do wiadomości,że na tamtą chwilę zrobiłaś wszystko co było w Twej mocy nawet jesli rezultat byl daleki od oczekiwań. 

Patrząc na całokształt myślę, że czeka Cię rozwód.  

Żyć że Ci wszystkiego dobrego i dużo sily;*

Serdecznie dziekuje. To niesamowite. Opisalas mojego meza i sytuacje dokladnie jak jest. Tez mysle, ze rozwod to najlepsze wyjscie. Dziekuje jeszcze raz i zycze Wesolych Swiat!

gosia70
11 godzin temu, iwanek napisał:

@gosia70

Widzę  Ciebie jako osobę,która będzie  musiała dokonać wyborów która drogą chce podążać.

Widzę w Tobie smutek a nawet poczucie krzywdy na skutek utraty mężczyzny. Możliwe że czujesz się skrzywdzona. A twoje serce płacze za nim. Taki stan rzeczy utrzyma się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Wyzwaniem dla Ciebie na ten czas jest praca nad emocjami.

Zadbaj o siebie. Poczuj się atrakcyjna,to pomoże Ci podnieść samoocenę. Zrób coś dla siebie. Jeśli przepracujesz emocje związane ze swoją kobiecością, będzie Ci łatwiej odnaleźć się w nowej relacji.

W następnej połowie roku widzę wielka pracę włożoną w kontakty międzyludzkie. Kochana będziesz randkowe jak nic😊

Możliwe że wyjdziesz gdzieś, gdzie spodkasz faceta.

Lub też ten jegomość po prostu pojawi się w Twoim życiu bo taki jest Twój Los.

Będzie ogień między Wami.😉

Wyciągnęłam dla Ciebie tak ze kartę z talii ANIELSKIE ODPOWIEDZI :

PLOLEPSZENIE taką jest odpowiedź aniołów na pytanie co w uczuciach dla Ciebie w 2019.

Karta ta mówi o tym,że emocje które wystawily Cię  w ostatnim czasie na próbę z czasem odejdą do przeszłości. Czeka Cię naprawdę radosna przyszłość.  Daj sobie czas na zregenerowanie sił.

Wszystkiego dobtego;*

Serdeczne dzięki za wróżbę  :)). Mam nadzieję, że będzie tak, jak wywróżylaś :)

Nie wiem co prawda czego mogą dotyczyć wybory o których  napisałaś, ale mam nadzieję, że podejmę tylko właściwe decyzje :)

Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam świątecznie.<buziak>

Magdalenn

Witaj :) a ja jesli masz chwilke czasu bardzo prosilabym o wrozbe odnosnie pewnego pana, a mianowicie czy on sie do mnie jeszcze odezwie, czy staniemy sobie jeszcze na drodze? Spotkalismy sie kilka razy, ale nie do konca to wszystko dobrze wyszlo :) dane wysle na priv :)

• Lubię! 1

MarcysiaH
Dnia 25.12.2018 o 10:30, iwanek napisał:

@MarcysiaH

Według moich kart będziecię się nadal spotykać ale będzie trochę mniej intensywnie. Nie będzie już takiego ognia.

W przeciągu kilku najbliższych miesięcy zostanie podjęta decyzja która najprawdopodobniej będzie oznaczała ograniczenie kontaktów.

Możliwe że któreś z Was wyjedzie lub po prostu LOS zdecyduje za Was i zwycięży odpowiedzialność.

Wyciągnęłam kartę z talii anielskie odpowiedzi.

Odpowiedź aniołów na pytanie jak ułoży się Wasza relacja to POKOJOWE ROZWIAZANIE

Myślę więc, że ta Wasza relacja uleganie rozkładowe. Ale w bardzo pozytywnej atmosferze.

Pozdrawiam serdecznie.

Bardzo Ci dziękuję za wróżbę. Pozdrawiam.

iwanek
16 godzin temu, Magdalenn napisał:

Witaj :) a ja jesli masz chwilke czasu bardzo prosilabym o wrozbe odnosnie pewnego pana, a mianowicie czy on sie do mnie jeszcze odezwie, czy staniemy sobie jeszcze na drodze? Spotkalismy sie kilka razy, ale nie do konca to wszystko dobrze wyszlo :) dane wysle na priv :)

@Magdalenn

Na pewno tego pana pociagasz fizycznie i lubi Cię. Jednak w jego postawie widzę oddalenie,stworzenie granicy między Wami.

Karty pokazują mi że może być miedzi wami kontakt. Jakieś spotkanie gdzieś na imprezie też wchodzi w grę lub w szkole . Ale ja nie liczyła bym na zbyt wiele po tej znajomości.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Magdalenn
26 minut temu, iwanek napisał:

@Magdalenn

Na pewno tego pana pociagasz fizycznie i lubi Cię. Jednak w jego postawie widzę oddalenie,stworzenie granicy między Wami.

Karty pokazują mi że może być miedzi wami kontakt. Jakieś spotkanie gdzieś na imprezie też wchodzi w grę lub w szkole . Ale ja nie liczyła bym na zbyt wiele po tej znajomości.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Dziekuje pieknie za poswiecony czas ☺ jestem niestety tego swiadoma bo po czesci jestesmy,,z innych bajek" i w dodatku to dosyc specyficzna osoba 🙂 no nic, czas pokaze 🙂 

iwanek
Dnia 20.12.2018 o 09:48, Amandaa napisał:

Jeśli można to bardzo proszę o jeszcze jedną wróżbę w wolnym czasie na przyszły rok, jeśli oczywiście mogę zadać kolejne pytanie 🙂 .
Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mieć szansę na związek? Czy ktoś interesujący pojawi się w moim życiu?

@Amandaa

Są duże szanse na spotkanie faceta.

Nie zamykaj się w sobie a blyszcz. Pozwól by mężczyźni Cię  dostrzegli. 

To nie musi być od razu miłość. Widzę jednak ze jeśli wyluzujesz,pozwolisz sobie na chwilę zapomnienia to sprawi to że się odblokujesz. 

Karty pokazują że w przyszłym roku może czekać Cię nowa miłość. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Myślę że będziesz szczęśliwa

Pozdrawiam;*

• Dziękuję! 1

ikselka

Witam serdecznie może i ja spróbuję się dowiedzieć 

Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mogła liczyć na poważny związek? Zakończyłam pewien etap z Panem chociaż bardzo ciężko. Anna 27.07.1979.. Dziękuję za poświęcony czas

• Lubię! 1

Luna

Ja także przetrę szlaki z prośbą o wróżbę na uczucia.

Czy uczucia pewnej osoby płyną z czystego serca czy sa podszyte interesownością ?

Dane przesyłam na priv, w wolnej chwili prośba o rade kart.

• Lubię! 1

MrsSkinner

Hejka,

Podoba mi się chłopak z którym do niedawna pracowałam.

Zastanawiam się, czy odzywać się do niego, czy on nawiąże kontakt?

Czy jest potencjał na związek między nami?

Dziękuję i pozdrawam.

dane wysyłam na priv.

• Lubię! 1

iwanek

11 godzin temu, MIMESIS napisał:

Ja także przetrę szlaki z prośbą o wróżbę na uczucia.

Czy uczucia pewnej osoby płyną z czystego serca czy sa podszyte interesownością ?

Dane przesyłam na priv, w wolnej chwili prośba o rade kart.

Kochana @MIMESIS

Facet o którego pytasz to dobry człowiek. Lubi pomagać innym.

W Tobie widzę natomiast dystans. 

Jest ogień między wami i to bez dwóch zdań. 

Według mnie nie masz się czego bać.  Gość ma jak najbardziej  czyste  intencje.

Nie widzę u niego tylko chęci flirt czy zabawy. On patrzy na Waszą relację w kierunku czegoś znacznie poważniejszego.

Boi się, że odległość może.zepsuć Waszą relację.

Pytałaś w sumie tylko o jego intencje więc udzieliłam odpowiedzi. Nie wiem czy chcesz wiedzieć co karty powiedziały o Waszej przyszłości? Czy chcesz aby ta sprawa pozostała tajemnica?

Przesyłam mnóstwo buziaków ;*

I życzę wszystkiego dobrego

• Dziękuję! 1

iwanek
17 godzin temu, ikselka napisał:

Witam serdecznie może i ja spróbuję się dowiedzieć 

Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mogła liczyć na poważny związek? Zakończyłam pewien etap z Panem chociaż bardzo ciężko. Anna 27.07.1979.. Dziękuję za poświęcony czas

W czasie około pół roku może pojawić się jakiś jegomość. Jednak widzę tu kłótnie i spory co skutkować będzie tym,że bardzo mocno będziesz się zastanawiać czy to ma sens... ten pan może być nie do końca prawdomowny także uważaj. ..

W drugiej posłowie roku widzę w uczuciach postęp. 

Możesz poznać fajnego statycznego pana. Możliwe że to będzie znajomość internetowa.

I coś fajnego z tej relacji może się rozwinąć...

Nadchodzi nowe w Twoim życiu uczuciowym.

Pozdrawiam cieplutko;*i życzę mnóstwa miłości w nadchodzącym roku...

• Dziękuję! 1

iwanek
12 godzin temu, MrsSkinner napisał:

Hejka,

Podoba mi się chłopak z którym do niedawna pracowałam.

Zastanawiam się, czy odzywać się do niego, czy on nawiąże kontakt?

Czy jest potencjał na związek między nami?

Dziękuję i pozdrawam.

dane wysyłam na priv.

@MrsSkinner

Karty pokazały że owszem możesz odezwać się do niego pierwsza.

Odnoszę wrażenie że mężczyzna ten jest nieco tajemniczy. Daje Ci pewne znaki ale nie mówi niczego otwarcie. Może coś ukrywać.

On na pewno bardzo Cię lubi. Co więcej żywi w stosunku do ciebie takie opiekuńcze uczucia.

Karty jednak pokazały mi że między Wami może być jakaś kobieta. Nie mówię że ma kogoś może to być po prostu dobra przyjaciółka. Ma ona na niego jednak duży wpływ.

On jest trochę zamknięty w sobie. Zamyka się na zmiany w swoim życiu. Mam.wrażenie że boi się że ktoś będzie w stanie go ujarzmic.

Na chwilę obecną potencjał jest. W późniejszym czasie jednak sytuacja będzie wymagała podjęcia decyzji i dalszych kroków co może okazać się problematyczne i zahamować waszą relację.

Pozdrawiam serdecznie;*

• Dziękuję! 1

Amandaa
19 godzin temu, iwanek napisał:

@Amandaa

Są duże szanse na spotkanie faceta.

Nie zamykaj się w sobie a blyszcz. Pozwól by mężczyźni Cię  dostrzegli. 

To nie musi być od razu miłość. Widzę jednak ze jeśli wyluzujesz,pozwolisz sobie na chwilę zapomnienia to sprawi to że się odblokujesz. 

Karty pokazują że w przyszłym roku może czekać Cię nowa miłość. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Myślę że będziesz szczęśliwa

Pozdrawiam;*

Jaka optymistyczna wróżba! 😍. Dziękuje. Postaram się wyluzować i mam nadzieję że będę szczęśliwa tak jak piszesz 🙂. Oczywiście wrócę z weryfikacją w przyszłym roku 😉, pozdrawiam 

• Utwórz nowe...