Skocz do zawartości
iwanek

Czytanie - Tarot

Polecane posty

traszka
Dnia 5.10.2019 o 17:56, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Myślę że wyjazd ten dojdzie do skutku. Jednak napotkasz na swojej drodze jakieś problemy. Ostatecznie jednak myślę że polecisz.

Myślę że spotykasz tambkogos życzliwego. 

Musisz się jednak na to otworzyć.

Będzie to bowiem początkiem czegoś zupełnie nowego.

To co stare musisz zostawić za sobą.

Pozdrawiam i życzę samych wspaniałości 

Dziękuję Ci serdecznie, oby się spełniło, mam nadzieję, że wrócę z pozytywną weryfikacją :)

Pozdrawiam, wszystkiego dobrego! :)

• Lubię! 1

Margola
Dnia 28.09.2019 o 15:38, iwanek napisał:

Dziekuję za wróżbę i poświęcony czas, oby sie spełniło.

• Lubię! 1

ona78780

Dziękuję za wróżbę i poświęcony czas. Zobaczymy :)

• Lubię! 1

białadama

Cześć Iwanku,

mam duzo zmartwien zwiazanych ze sprawami rodzinnymi, domem.

Chcialabym zapytać czy uda się rozwiązać je do konca roku- dylemat o ktorym bym wolala zapytac na pw- ale odp tu normalnie w poscie.

chodzi m.in. o sprzedaż domu rodzinnego i czy moje rodzenstwo mi pomoze-czuje się jakbym z tym ciezarem zostala zupelnie sama.

i  czy uda mi się np. kupic mieszkanie tak abym miala gdzie mieszkac (na razie brak gotowki/kredyt troche za bardzo by mnie obciazyl).

Dziekuje

• Lubię! 1

margolcia

Witaj Iwanku :) Mam pytanie odnośnie mojego życia, kiedy przyjdzie taki czas  i znajdę mężczyznę aby ułożyć sobie z nim życie.Co ogólnie mnie czeka jeszcze do końca roku.Pozdrawiam serdecznie :) Małgorzata 17.09.68r.

• Lubię! 1

GosiaM

Witam chciała bym zadać pytanie odnośnie mojego związku. Byłam z partnerem rok czasu mieszkaliśmy razem lecz jakieś 2 tyg.temu rozstaliśmy się czy jest szansa na jego powrót wrócimy do siebie, bo narazie a tą chwilę nie idzie w dobrym kierunku czy mu na mnie zależy czy poprostu ma już inną i dlatego to się rozpadło . Przepraszam muszy to wiedzieć.Gosia 220785 Kamil140884

• Lubię! 1

białadama
Dnia 14.06.2019 o 19:15, iwanek napisał:

Jeśli chodzi o sprawę związana z Twoimi planami do końca roku, to ja mam wrażenie że ty się trochę zamykają w takim kolonie. Z jednej strony chcesz z drogiej nie widzisz w ogóle w tym sensu. Aby to zrealizować będzie potrzebna duża doza odwagi.

Widzę jednak ze masz ku temu potencjał.  

Jednak nie jestem pewna czy cel ten uda Ci się osiągnąć do końca roku. 

Bardzo prawdopodobne że będzie to możliwe przez któregoś z Panów.

Pozdrawiam serdecznie 

<kocha>

znalazlam jedna wrozbe do weryfikacji: na razie nic nie wyszlo, po 5 miesiacach od wrozby, czyli raczej sie sprawdzi ze do konca roku nic nie wyjdzie ;) widze po obecnym przelozonym ze on nawet nie chce mi tego umozliwic z jakichs wzgledow (?))

• Dziękuję! 1

Sylwianka

Witaj kochana Iwanek 😘

Minęło dwa tygodnie i mam nadzieję że mogę zadać pytanie. 

Mianowicie chciałabym abyś spojrzała w karty czy jest szansa aby ten Pan wrócił i czy dojdzie do spotkania? Dane i wyjaśnienie sytuacji wysyłam priv. 

• Lubię! 1

anna1992

Wracam z weryfikacją. Miałaś rację nic z tego związku nie wyszło

• Dziękuję! 1

iwanek
Dnia 8.10.2019 o 20:02, białadama napisał:

Cześć Iwanku,

mam duzo zmartwien zwiazanych ze sprawami rodzinnymi, domem.

Chcialabym zapytać czy uda się rozwiązać je do konca roku- dylemat o ktorym bym wolala zapytac na pw- ale odp tu normalnie w poscie.

chodzi m.in. o sprzedaż domu rodzinnego i czy moje rodzenstwo mi pomoze-czuje się jakbym z tym ciezarem zostala zupelnie sama.

i  czy uda mi się np. kupic mieszkanie tak abym miala gdzie mieszkac (na razie brak gotowki/kredyt troche za bardzo by mnie obciazyl).

Dziekuje

Kochana @białadama

Uda Ci się załatwić toni co pytasz.

Według mnie lepsza opcja będzie wersja A choć nie obędzie się bez problemów początkowo. Ale myślę że powinno się ostatecznie udać.

Istnieje duże prawdopodobieństwo ze uda Ci się kupić mieszkanie.

Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż to rodzeństwo powinno Ci pomóc. 

Pozdrawiam serdecznie

białadama
Dnia 24.10.2019 o 16:15, iwanek napisał:

Kochana @białadama

Według mnie lepsza opcja będzie wersja A choć nie obędzie się bez problemów początkowo. Ale myślę że powinno się ostatecznie udać.

Pozdrawiam serdecznie

Serdecznie dziękuję.oby się udało wszystko :)

• Lubię! 1

maraga

Iwanku,

Serdecznie prosze o wrozbe na temat mojej sytuacji zawodowej. Jak sie potoczy moja kariera? Czy zostane ukarana w pracy czy mnie zwolnia?

Dziekuje bardzo.

Dane wysylam na piv.

• Lubię! 1

Anika

Witaj Iwanek chciałabym Cie prosić o wróżbe na relacje. Dane wyślę na pw<bukiet>

• Lubię! 1

erato

Iwanku wracam z weryfikacją, ale też kolejnym pytaniem, bo moje karty ostatnio nie chcą ze mną współpracować.

Co do poprzedniej sprawy, napisałaś, że moje relacje z Lubym poprawią się, że się ułoży i może to moje racje będą na wierzchu. Relacje powoli odbudowujemy, rozmawiamy normalnie, nasze stosunki są dobre (tzn. nie drzemy kotów), co prawda nadal się nie widzimy, bo on przyznaje, że ma problem ze swoimi myślami. Sądzę jednak, że potrzebuje trochę czasu. 

Więc raz jeszcze dziękuję. 

Pytanie, z którym znówu przychodzę (przepraszam, że zawracam głowę) dotyczy kwestii zawodowych. Biorę udział w dwóch rekrutacjach. Jedną z nich przeszłam już pozytywnie w 50%, w piątek mam drugie spotkanie. Co do drugiej rekrutacji również mam dobre przeczucia. Pytanie, na którą firmę powinnam się zdecydować kiedy wynik rekrutacji będzie jasny. Stanowiska nieco się różnią, ale to ta sama branża. Firma 1 to duża firma świadcząca usługi informatyczne dla swoich klientów, miałabym zacząć od juniorskiego stanowiska, doradcy. Firma 2 to znana firma posiadająca sieć sklepów, stanowisko to opiekun sklepu internetowego. Zastanawiam się, która z firm da mi lepsze perspektywy pod względem rozwoju i w której lepiej się odnajdę?

Monika

22.03.1992

• Lubię! 1

Mikusia88

Kochany iwanku 🥰

chcialabym Cię prosił o rozkład kart na relacje z moim ex ( a może i next ). Zależy mi na nim, nie mogę go wyrzucić z głowy choć już mija 7 miesięcy .

czy jest szansa na powrót jego i czy się odezwie ?

dziekuje z góry <czarownica>

dane ;

ja:06.07.1988

on: 08.06.1986

• Lubię! 1

białadama
Dnia 24.10.2019 o 16:15, iwanek napisał:

Kochana @białadama

Pozdrawiam serdecznie

Z planów chyba nic nie wyjdzie ponieważ mama nie zgadza się na wersje A - nie zamierza ruszyć się z domu.

• Dziękuję! 1

iwanek
Dnia 9.10.2019 o 09:11, margolcia napisał:

Witaj Iwanku :) Mam pytanie odnośnie mojego życia, kiedy przyjdzie taki czas  i znajdę mężczyznę aby ułożyć sobie z nim życie.Co ogólnie mnie czeka jeszcze do końca roku.Pozdrawiam serdecznie :) Małgorzata 17.09.68r.

Kochana @margolcia

Postawiłam karty z zapytaniem czy do końca roku 2019 spotkasz mężczyznę z którym ulozysz sobie życie.

Pokazał mi się mężczyzna bardzo atrakcyjny seksowny...

Czy będzie z tego związek... początkowo raczej bardzo gorący romans....karty jednak pokazują że istnieje możliwość aby ta znajomość zmieniła formę na coś bardziej stabilnego...

Tego Ci życzę z całego serca.

Do końca tego roku bardzo duża rolę odgrywać będą w Twoim życiu uczucia i emocje.

Myślę że będziesz się bardzo na nich skupiać... prowadzić swego rodzaju podsumowanie i wyciągać wnioski, analizować swoje wnętrze i drzemiace w nim pragnienią...

To będzie czas refleksji...

Wszystkiego dobrego<słońce>

iwanek
Dnia 11.10.2019 o 18:24, GosiaM napisał:

Witam chciała bym zadać pytanie odnośnie mojego związku. Byłam z partnerem rok czasu mieszkaliśmy razem lecz jakieś 2 tyg.temu rozstaliśmy się czy jest szansa na jego powrót wrócimy do siebie, bo narazie a tą chwilę nie idzie w dobrym kierunku czy mu na mnie zależy czy poprostu ma już inną i dlatego to się rozpadło . Przepraszam muszy to wiedzieć.Gosia 220785 Kamil140884

Kochana @GosiaM

Wygląda na to, że jeszcze do siebie powrocicie...

Karty sugerują, że on jakby za bardzo skupił się na tym co było... jakieś wspomnienia z przeszłości przeslonily mu nieco teraźniejszość...

Zależy mu na Tobie i według mnie wrócicie do siebie...

Innej kobiety karty mi nie pokazały... raczej stoja miedzy wami jakies kłótnie,  spory...

Widzę natomiast budowanie szczęśliwego, zwiazku-rodziny w najbliższej przyszłości..

On może się trochę obawiać tego z jaką prędkością rozwija się wasza znajomość... i w jakim idzie kierunki.

(Czy nie jest tak, że może pragniesz małżeństwa?)

Ale myślę że wszystko będzie dobrze.

Tego Co życzę 

Bądź więc dobrej myśli.

Pozdrawiam serdecznie<słońce>

Dager

HeJ. Mam zapytanie, dosyć nietypowe i zrazem delikatne jak... volvo <bigsmile>. Czy za pomocą tarota można by było sprawdzić czy dana relacja jest karmiczna ? Opis sytuacji dal bym na pw...

• Lubię! 1

iwanek
7 godzin temu, Dager napisał:

HeJ. Mam zapytanie, dosyć nietypowe i zrazem delikatne jak... volvo <bigsmile>. Czy za pomocą tarota można by było sprawdzić czy dana relacja jest karmiczna ? Opis sytuacji dal bym na pw...

Witaj.

Oczywiście można.  Nie jestem jednak specjalistką w tym temacie, ale spróbować mogę...

Pozdrawiam

MalinowyDeszcz

Witaj  Iwanku😘 chciałabym zapytać Cię o relacje z pewnym Panem, jestem jakby uderzona piorunem przy tej znajomości, jakby znalazł się ten mój książę na białym koniu 😂 Chciałbym się dowiedzieć jak to się potoczy, czy jest gdzieś haczyk? Pozdrawiam serdecznie buziaki, dane podam na priv

• Lubię! 1

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Kasiak

Hej. Chciałabym się dowiedzieć czy mój obecny partner jest moim partnerem życiowym. Wiem, że aktualnie nie myśli o mnie poważnie (zaręczyny, ślub, dzieci) ale czy kiedyś zmieni zdanie? Moja droga życia to 33/6 on 32/5 . 

• Lubię! 1

iwanek
44 minuty temu, Kasiak napisał:

Hej. Chciałabym się dowiedzieć czy mój obecny partner jest moim partnerem życiowym. Wiem, że aktualnie nie myśli o mnie poważnie (zaręczyny, ślub, dzieci) ale czy kiedyś zmieni zdanie? Moja droga życia to 33/6 on 32/5 . 

Jeśli można to wolałabym da te urodzenia.

Można podać na priv

• Lubię! 1

iwanek
Dnia 16.10.2019 o 17:58, Sylwianka napisał:

Witaj kochana Iwanek 😘

Minęło dwa tygodnie i mam nadzieję że mogę zadać pytanie. 

Mianowicie chciałabym abyś spojrzała w karty czy jest szansa aby ten Pan wrócił i czy dojdzie do spotkania? Dane i wyjaśnienie sytuacji wysyłam priv. 

Kochana @Sylwianka

Niestety nie wydaje mi się by ten Pan wrócił.

Jeśli chodzi o spotkanie to też może być problem w tej materii.

Któreś z was może mieć dylemat czy tego chce...

Pozdrawiam

iwanek
Dnia 4.11.2019 o 17:54, maraga napisał:

Iwanku,

Serdecznie prosze o wrozbe na temat mojej sytuacji zawodowej. Jak sie potoczy moja kariera? Czy zostane ukarana w pracy czy mnie zwolnia?

Dziekuje bardzo.

Dane wysylam na piv.

Kochana @maraga

Moje karty pokazują, że nie powinno być powodu do obaw.

Myślę że lek przed zwolnieniem lub karą jest bezpodstawny.

Pozdrawiam

• Utwórz nowe...