Skocz do zawartości
iwanek

Czytanie - Tarot

Polecane posty

Luna
2 godziny temu, iwanek napisał:

Kochana @MIMESIS

Facet o którego pytasz to dobry człowiek. Lubi pomagać innym.

W Tobie widzę natomiast dystans. 

Jest ogień między wami i to bez dwóch zdań. 

Według mnie nie masz się czego bać.  Gość ma jak najbardziej  czyste  intencje.

Nie widzę u niego tylko chęci flirt czy zabawy. On patrzy na Waszą relację w kierunku czegoś znacznie poważniejszego.

Boi się, że odległość może.zepsuć Waszą relację.

Pytałaś w sumie tylko o jego intencje więc udzieliłam odpowiedzi. Nie wiem czy chcesz wiedzieć co karty powiedziały o Waszej przyszłości? Czy chcesz aby ta sprawa pozostała tajemnica?

Przesyłam mnóstwo buziaków ;*

I życzę wszystkiego dobrego

image.png.4c915421d143930c887f5bf73b8780b8.png

iwanek

Kochana @MIMESIS

Karty mówią że w najbliższej perspektywie (zakładam tu czas ok 6miesięcy)stan waszej relacji pozostanie niezmienny. Będziecie czekać...

Bo w późniejszym czasie widzę chęć rozpoczęcia czegoś nowego,wkroczenia w nowy etap. Zamknięcie starego i wejścia w coś zupełnie odmiennego.  Bardzo prawdopodobny wyjazd...

Buziaki<buziak>

wangrafka

Witam serdecznie. Będę spokojnie czekała w kolejce. Mam czas i cierpliwość.

Jeśli można to bardzo proszę o  wróżbę w wolnym czasie na przyszły rok🙂 .
Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mieć szansę na związek? Czy ktoś interesujący pojawi się w moim życiu?  Iwona 27.03.1965 r.

Pozdrawiam

• Lubię! 1

ikselka
4 godziny temu, iwanek napisał:

W czasie około pół roku może pojawić się jakiś jegomość. Jednak widzę tu kłótnie i spory co skutkować będzie tym,że bardzo mocno będziesz się zastanawiać czy to ma sens... ten pan może być nie do końca prawdomowny także uważaj. ..

W drugiej posłowie roku widzę w uczuciach postęp. 

Możesz poznać fajnego statycznego pana. Możliwe że to będzie znajomość internetowa.

I coś fajnego z tej relacji może się rozwinąć...

Nadchodzi nowe w Twoim życiu uczuciowym.

Pozdrawiam cieplutko;*i życzę mnóstwa miłości w nadchodzącym roku...

Oj dziękuję bardzo za poświęcony czas . Potrzebuję już stabilizacji... A ten pan z pierwszej połowy roku to podejrzewam że to ten sam z którym zakończyłam relacje.. Niech się dzieje.. 

Luna
5 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @MIMESIS

Karty mówią że w najbliższej perspektywie (zakładam tu czas ok 6miesięcy)stan waszej relacji pozostanie niezmienny. Będziecie czekać...

Bo w późniejszym czasie widzę chęć rozpoczęcia czegoś nowego,wkroczenia w nowy etap. Zamknięcie starego i wejścia w coś zupełnie odmiennego.  Bardzo prawdopodobny wyjazd...

Buziaki<buziak>

zamiast koszyka z kwiatami ....koszyk z kotami

image.png.2ec7904587584610488fbb2c848a6b73.png

iwanek
Przed chwilą, MIMESIS napisał:

zamiast koszyka z kwiatami ....koszyk z kotami

image.png.2ec7904587584610488fbb2c848a6b73.png

O jakie słodkie :P

Dziękuję :x:x

MrsSkinner
10 godzin temu, iwanek napisał:

@MrsSkinner

Karty pokazały że owszem możesz odezwać się do niego pierwsza.

Odnoszę wrażenie że mężczyzna ten jest nieco tajemniczy. Daje Ci pewne znaki ale nie mówi niczego otwarcie. Może coś ukrywać.

On na pewno bardzo Cię lubi. Co więcej żywi w stosunku do ciebie takie opiekuńcze uczucia.

Karty jednak pokazały mi że między Wami może być jakaś kobieta. Nie mówię że ma kogoś może to być po prostu dobra przyjaciółka. Ma ona na niego jednak duży wpływ.

On jest trochę zamknięty w sobie. Zamyka się na zmiany w swoim życiu. Mam.wrażenie że boi się że ktoś będzie w stanie go ujarzmic.

Na chwilę obecną potencjał jest. W późniejszym czasie jednak sytuacja będzie wymagała podjęcia decyzji i dalszych kroków co może okazać się problematyczne i zahamować waszą relację.

Pozdrawiam serdecznie;* 

Bardzo dziękuję za piękną wróżbę! Masz racje ze wszystkim, że daje mi znaki ale nic nie mówi wprost, że jest tajemniczy, zamknięty w sobie.

Ja z kolei bardzo się boję zranienia i odrzucenia, więc może poczekam aż on się do mnie odezwie - czy myślisz że jest na to szansa? 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

iwanek
17 minut temu, MrsSkinner napisał:

Bardzo dziękuję za piękną wróżbę! Masz racje ze wszystkim, że daje mi znaki ale nic nie mówi wprost, że jest tajemniczy, zamknięty w sobie.

Ja z kolei bardzo się boję zranienia i odrzucenia, więc może poczekam aż on się do mnie odezwie - czy myślisz że jest na to szansa? 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Nie wiem czy on się pierwszy odezwie. Karty mi tego jednoznacznie nie pokazały.  

Przemyśl to dobrze. .. prześpij się z tym...

Pozdrawiam serdecznie;*

• Dziękuję! 1

MrsSkinner
38 minut temu, iwanek napisał:

Nie wiem czy on się pierwszy odezwie. Karty mi tego jednoznacznie nie pokazały.  

Przemyśl to dobrze. .. prześpij się z tym...

Pozdrawiam serdecznie;*

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-) 

lula2o

Ustawiam.sie w kolejce po kolejną wróżbę Justyna 4.11.1985 Jakub 7.09.1982 czy warto angażować się w tą relacje czy raczej nic z niej poważniejszego nie wyjdzie?

• Lubię! 1

lula2o

🙃

Mac9128

Czy spotkam się jeszcze z [usunięte]

Maciej, prosiłam Cię abyś nie zakładał tutaj kolejnych kont. Dostosuj się do tego. W ogóle nie czytasz tego co piszę, nie reagujesz na to, nie wspominając, że nawet nie dziękujesz/weryfikujesz otrzymanych wróżb. Zaznaczam, że każde kolejne Twoje konto będzie zbanowane.

Ismena

Limonka

Witam. Prosiłbym o wróżbę na temat mojego małżeństwa. Ostatnio nie układa  nam się zbyt dobrze. Czy jest szansa żebyśmy się dogadali? Dane wyśle na priv.

• Lubię! 1

iwanek
Dnia 28.12.2018 o 12:30, wangrafka napisał:

Witam serdecznie. Będę spokojnie czekała w kolejce. Mam czas i cierpliwość.

Jeśli można to bardzo proszę o  wróżbę w wolnym czasie na przyszły rok🙂 .
Czy w przyszłym roku poznam jakiegoś mężczyznę z którym będę mieć szansę na związek? Czy ktoś interesujący pojawi się w moim życiu?  Iwona 27.03.1965 r.

Pozdrawiam

@wangrafka

Widzę tu masę wyborów...

W najbliższym czasie będziesz musiała dokonać wyboru... 

Mam wrażenie że poznasz mężczyznę zonatego.Może nawet już go znasz.

Będziesz musiała dokonać wyboru czy chcesz być ta trzecia...

Odradzalabym jednak wchodzenie w te relacje...

To będzie rok podejmowania decyzji...

Jaka pójdziesz drogą zależy od Ciebie 

Pozdrawiam;*

iwanek

@lula2o

Dnia 29.12.2018 o 13:17, lula2o napisał:

Ustawiam.sie w kolejce po kolejną wróżbę Justyna 4.11.1985 Jakub 7.09.1982 czy warto angażować się w tą relacje czy raczej nic z niej poważniejszego nie wyjdzie?

Jakub to osoba zamknięta w sobie... Może domator lub pracoholik.

Ale widać,że zależy mu na Tobie. I to nie na zasadzie pociagasz mnie. W tym jest coś głębszego.

Nie zmienia to jednak faktu,że chyba sporo się kłócicie.

Jakub żywi do Ciebie bardzo ciepłe uczucia,jednak chyba nie potrafi tego pokazać... Ma problemu z ekspresja... Jest zbyt uczuciowy a za mało w nim takiego żaru....

Widzę w kartach spowolnienie w relacji... Nie mówię jednak,że angażowanie się w ten związek jest źle...

Myślę,że warto dać temu szansę, jednocześnie przyglądając się obrotowi spraw... Może się okazać,że zobaczysz pewne sprawy z innej perspektywy???

Pozdrawiam;*

• Dziękuję! 1

iwanek
15 godzin temu, Limonka napisał:

Witam. Prosiłbym o wróżbę na temat mojego małżeństwa. Ostatnio nie układa  nam się zbyt dobrze. Czy jest szansa żebyśmy się dogadali? Dane wyśle na priv.

@Limonka

Widać u Was kłótnie...

Nie przybliżyłas mi za bardzo waszej sytuacji.Dlatego ciężko mi interpretować.

Karty pokazują mi jakieś kłamstwa z jego strony... Odnoszę wrażenie,że on to robi,by tych kłótni nie było.

A ty mam wrażenie udajesz że wszystko jest ok... Robisz trochę taka dobrą minę do złej gry..  by ratować dom...oboje się oszukujecie...

Myślę,że jego stosunek do Ciebie się zmienił.. on chce zmian... Chce naprawić to co szwankuje...

A u Ciebie emocje biorą górę i w tedy lecą słowa jak z karabinu. Czasem nie pomyślisz,powiesz coś i zaczynają się kłótnie.

Kochana czy on Ciebie zdradził? Albo podejrzewają go o to? Karty mi pokazują,że boisz się,że zostaniesz zraniona.

Mąż natomiast pragnie jakiś zmian...

Karty pokazują mi że będziesz miała ochotę uciec,zakończyć ten związek...

Będziecie próbowali to ratować.... Ale lęki i obawy mogą bardzo to utrudnić.

Może być trudno się dogadać....

Pozdrawiam;*

nikita29

Kochana powracam po 2 tygodniach z kolejną prośbą:) a raczej pytaniem:) czy w tym roku poznam wreszcie mojego Twin flame'a? (Jeśli tak to w jakich okolicznościach:)) Anita 29.04.1993

P.s dzięki za poświęcony czas:*

• Lubię! 1

iwanek
2 godziny temu, nikita29 napisał:

Kochana powracam po 2 tygodniach z kolejną prośbą:) a raczej pytaniem:) czy w tym roku poznam wreszcie mojego Twin flame'a? (Jeśli tak to w jakich okolicznościach:)) Anita 29.04.1993

Czy dokładnie tak mam zapytać kart? O bliźniaczy płomień? 

nikita29
34 minuty temu, iwanek napisał:

Czy dokładnie tak mam zapytać kart? O bliźniaczy płomień? 

Tak:) 

iwanek
13 godzin temu, nikita29 napisał:

Kochana @nikita29

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo,że spotkasz  swój bliźniaczy płomień. 

Aby to się jednak stało nie możesz zamykać się we własnej skorupie...

Musisz aktywnie szukać... 

Karty pokazują że jeśli będziesz bardziej energicznie podchodzić do tematu,jeśli zaczniesz prowadzic bardziej aktywne życie,to zamknie się dla Ciebie pewien rozdział, a wkroczyła w coś nowego,świeżego i ekscytujacego...

Więcej energii... bo gwiazdy Ci sprzyjają....

To może być miejsce jakiegoś odpoczynku lub rekonwalescencji... jakieś uzdrowisko lub po prostu miejsce urlopowe... najprawdopodobniej nad jakąś wodą... morze,jezioro... to może być miejsce lub sytuacja która będzie dla Ciebie czymś zupełnie nowym,z czym wcześniej się jeszcze nie zetknelas... może.miejscowość w jakiej nigdy dotąd nie byłaś...

Wszystkiego dobrego;*

• Dziękuję! 1

wangrafka
18 godzin temu, iwanek napisał:

@wangrafka

Widzę tu masę wyborów...

W najbliższym czasie będziesz musiała dokonać wyboru... 

Mam wrażenie że poznasz mężczyznę zonatego.Może nawet już go znasz.

Będziesz musiała dokonać wyboru czy chcesz być ta trzecia...

Odradzalabym jednak wchodzenie w te relacje...

To będzie rok podejmowania decyzji...

Jaka pójdziesz drogą zależy od Ciebie 

Pozdrawiam;*

Dziękuję za wróżbę. Na ten moment, to jest mało prawdopodobna. Nie interesują mnie takie związki. Żonatych posyłam na drzewo. Prawdę mówiąc może się mną zainteresować jakiś żąkiś, ale jak pisałam wyżej,  nie interesuje mnie coś takiego i w związku z tym nie mam zamiaru dokonywać wyboru.

Weryfikacja w grudniu 2019 r. 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas.

iwanek
33 minuty temu, wangrafka napisał:

Dziękuję za wróżbę. Na ten moment, to jest mało prawdopodobna. Nie interesują mnie takie związki. Żonatych posyłam na drzewo. Prawdę mówiąc może się mną zainteresować jakiś żąkiś, ale jak pisałam wyżej,  nie interesuje mnie coś takiego i w związku z tym nie mam zamiaru dokonywać wyboru.

Weryfikacja w grudniu 2019 r. 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas.

W kartach pokazał mi się ewidentny trójkąt...

Mam nadzieję,że spotkasz w tym roku kogoś odpowiedniego...

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego;*

lula2o
19 godzin temu, iwanek napisał:

@lula2o

Jakub to osoba zamknięta w sobie... Może domator lub pracoholik.

Ale widać,że zależy mu na Tobie. I to nie na zasadzie pociagasz mnie. W tym jest coś głębszego.

Nie zmienia to jednak faktu,że chyba sporo się kłócicie.

Jakub żywi do Ciebie bardzo ciepłe uczucia,jednak chyba nie potrafi tego pokazać... Ma problemu z ekspresja... Jest zbyt uczuciowy a za mało w nim takiego żaru....

Widzę w kartach spowolnienie w relacji... Nie mówię jednak,że angażowanie się w ten związek jest źle...

Myślę,że warto dać temu szansę, jednocześnie przyglądając się obrotowi spraw... Może się okazać,że zobaczysz pewne sprawy z innej perspektywy???

Pozdrawiam;*

Sporo się zgadza on zabiega stara się na początku średnio okazywał to ale widać że nie zależy mu na czymś co potrwa chwilę, co do kłótni... Właściwie to się nie kłócimy jeśli coś komuś się nie podoba to wtedy na spokojnie wyjaśniamy, Kuba ma kontakt ze swoją poprzednia dziewczyna i siła rzeczy kontakt musi być i wiem że oni między sobą się kłócą.

iwanek

KRÓTKA PRZERWA

Luna

image.png.812ff64a00e792e326736207812a8550.png

• Haha 1

• Utwórz nowe...