Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

Amandaa
55 minut temu, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Patrząc na karty nasuwają mi się dwie opcje. 

Albo mężczyzna ten zmienił niedawno pracę. I to nowe zajecie sprawiło że brak mu siły na jakiekolwiek kontakty (choć to oczywiście nie tłumaczy tego że cię zablokował) więc możliwe także że w pracy poznał kogoś komu poświęcił cały swój czas i energię... 

Myślę że on się jeszcze do Ciebie odezwie 

Pozdrawiam serdecznie 💕

iwanek 

Rozjaśniłaś mi trochę sprawy. Napiszę jeśli się odezwie. Co ma być to będzie, zobaczymy czy będzie na tyle uczciwy aby się odezwać i wyjaśnić. 

• Lubię! 1
  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

301

• Amandaa

63

• białadama

39

• lula2o

23

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

Kochani. Bardzo przepraszam ale nie odpowiem na Wasze prośby.  Jeśli nadal chcecie znać na nie odpowiedzi to proszę Was o przeniesienie do kogoś innego.  Chwilowo zawieszam swój kącik. 

@Essa nic sie nie bój, wszyscy tu w Ciebie wierzymy(w Twój urok i intelekt) i wysyłamy pozytywną energie, na bank zaliczysz śpiewająco

Posted Images

iwanek
27 minut temu, Amandaa napisał:

Rozjaśniłaś mi trochę sprawy. Napiszę jeśli się odezwie. Co ma być to będzie, zobaczymy czy będzie na tyle uczciwy aby się odezwać i wyjaśnić. 

Mam nadzieję🤗

• Lubię! 1
kotek13
1 godzinę temu, iwanek napisał:

Kochana @kotek13

Co było 

Z jego strony takie chowanie. Niezdecydowanie. Chciał abyś go dostrzegła ale z drugiej strony nie wiedział czy się ujawnić. Pokazać Ci ze jest... 

Co jest 

Karty pokazują jakąś taka chemię między wami. 

Odpowiadając na resztę pytania z wiadomości prywatnej.. Tak to mógł być On. 

Co będzie 

Myślę że On zdecyduje sie na to by nawiązać z Tobą kontakt. Zagadać. 

Ale jeśli nie to myślę że ty to zrobisz. 

Generalnie widzę komunikację między Wami więc myślę że poznacie się bliżej. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

Dziękuję bardzo! 🌹 A czy mogłabym jeszcze dopytać w jakich okolicznościach to nastąpi? Ja się nie zdecyduję na zagadanie, więc raczej jak już to wyjdzie od niego. Czy zrobi to online, napisze czy może zagada na żywo? I kiedy to nastąpi? Chodzi mi tak mniej więcej :) 
Co mogę zweryfikować to zdecydowanie masz rację do tego co było. On pierwszy zaczął tą grę w gapienie się i na początku było to tylko z jego strony, takie chowanie się właśnie, patrzenie się jak myśli, że ja nie widzę, ale ja to olewałam. Jak się zorientowałam to teraz oboje na zmianę na siebie zerkamy i uciekamy wzrokiem. No i z mojej strony chyba jest jakaś chemia.. 

• 2 weeks later...
iwanek
Dnia 20.02.2021 o 18:09, kotek13 napisał:

Dziękuję bardzo! 🌹 A czy mogłabym jeszcze dopytać w jakich okolicznościach to nastąpi? Ja się nie zdecyduję na zagadanie, więc raczej jak już to wyjdzie od niego. Czy zrobi to online, napisze czy może zagada na żywo? I kiedy to nastąpi? Chodzi mi tak mniej więcej :) 
Co mogę zweryfikować to zdecydowanie masz rację do tego co było. On pierwszy zaczął tą grę w gapienie się i na początku było to tylko z jego strony, takie chowanie się właśnie, patrzenie się jak myśli, że ja nie widzę, ale ja to olewałam. Jak się zorientowałam to teraz oboje na zmianę na siebie zerkamy i uciekamy wzrokiem. No i z mojej strony chyba jest jakaś chemia.. 

Więc wedlug mnie raczej zrobi to online... 

Możesz się tego spodziewać wiosna lub dopiero w grudniu. 

• Dziękuję! 1
kotek13

Więc wedlug mnie raczej zrobi to online... 

Możesz się tego spodziewać wiosna lub dopiero w grudniu. 

Dziękuję! 🤗 Wrócę z weryfikacją. Pozdrawiam 💕🌹

• Lubię! 1
Dnia 16.08.2019 o 10:00, iwanek napisał:

Kochana @Jeanne

Do końca roku mogą się zacząć obok Ciebie kręcić dwaj mężczyźni.

Pierwszy z nich może być w zbliżonym do Ciebie wieku.

To facet żywiołowy,pełen energii pasji,radosny,lubiący podróże. 

Możliwe miejsce spotkania to siłownia plac zabaw.

Może to być miejsce gdzie dużo się dzieje...

Drugi z panów może być nieco starszy lub po prostu dojrzały emocjonalnie.

Odpowiedzialny i zaradny. Pełen empati ,opiekunczy. Bardzo uczuciowy.

Możliwe miejsce spotkania to kolejki w sklepach, wszędzie tam gdzie się na coś czeka, nudzi się...

Karty pokazują że będziesz się biła z myślami. Bo najprawdopodobniej nie będziesz wiedziała,  z którym z panów chciałabyś się związać.

Pozdrawiam serdecznie 💕

Może trochę późno ale wracam z weryfikacją :)

Pierwszy pan w ogóle się nie pojawił, natomiast pojawił się ktoś pasujący do opisu drugiego pana.  Z tym, że był to mój przełożony i do tego zajęty.  Także nie brałam go pod uwagę w kwestiach związkowo - romantycznych. Jak przestałam pracować w tamtym miejscu to nasz kontakt się urwał.

• Dziękuję! 1
  • 2 weeks later...
Jadwiga
Dnia 17.01.2021 o 19:27, iwanek napisał:

Kochana @Jadwiga

Istnieje bardzo dużą szansa na znalezienie nowej dobrej pracy. 

Możliwe że będziesz wybierała między dwiema. 

Możliwe też że dostaniesz propozycje od kogoś z przeszłości 

Wszystkiego dobrego trzymam kciuki 

iwanek 

Witaj Iwanku,

twoja porada własnie się sprawdziła w 100%.

Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
iwanek
3 godziny temu, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

twoja porada własnie się sprawdziła w 100%.

Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

Bardzo się cieszę 🤗

Wspaniałości życzę ;*

Maverick

Witaj Iwanku

Proszę sprawdź mi co może wyniknąć ze znajomości z nowo poznanym, bo 13 lutego Panem?

nie teraz już, bo nie wiem, czy sama jestem na to gotowa, ale tak w przyszłości ? Na razie chciałabym mieć w nim dobrego przyjaciela, chodź nie powiem działa na mnie tak, że hoho, ale myślę, że to działa tylko jednostronnie, więc nie chce sobie robić nadziei.  Zresztą on ma tam jeszcze dużo do poukładania sobie w życiu więc nie chce pytać o teraz, bo wiem że nie jest to na teraz relacja ewentualna, ale czy na przyszłość jest nadzieja na rozwój jakiegoś uczucia do mnie i mojego do niego? czy raczej zostać na stopie dobrzy koledzy ? 

Jak to widzisz mój niezawodny Iwanku? dane wysyłam na priv.

<buziak>

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 17.03.2021 o 08:45, Maverick napisał:

Witaj Iwanku

Proszę sprawdź mi co może wyniknąć ze znajomości z nowo poznanym, bo 13 lutego Panem?

nie teraz już, bo nie wiem, czy sama jestem na to gotowa, ale tak w przyszłości ? Na razie chciałabym mieć w nim dobrego przyjaciela, chodź nie powiem działa na mnie tak, że hoho, ale myślę, że to działa tylko jednostronnie, więc nie chce sobie robić nadziei.  Zresztą on ma tam jeszcze dużo do poukładania sobie w życiu więc nie chce pytać o teraz, bo wiem że nie jest to na teraz relacja ewentualna, ale czy na przyszłość jest nadzieja na rozwój jakiegoś uczucia do mnie i mojego do niego? czy raczej zostać na stopie dobrzy koledzy ? 

Jak to widzisz mój niezawodny Iwanku? dane wysyłam na priv.

<buziak>

Kochana @Maverick

W pewnym momencie może nastąpić między wami pewne oddalenie. Może po to by przemyśleć pewne sprawy poukładać. Odpocząć 

Jednak myślę że z czasem sytuacja między Wami sie wyklaruje... 

Istnieje bardzo duży potencjał na stworzenie dojrzałego stabilnego związku w przyszłości. 

Ale tak jak sama powiedziałaś potrzeba czasu. 

Trzymam kciuki by się udało :*

iwanek 

• Dziękuję! 1
traszka
Dnia 15.01.2021 o 11:59, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Sprawa jest nieco skomplikowana. 

Karty sugerują że podświadomie ten pan chciałby zagłębić się z z tobą w jakąś bliższa relacje. 

Z jakiegoś powodu bowiem bardzo go fascynujesz. 

Z drugiej jednak strony myślę że on nie czuję do Ciebie uczuć romantycznych. 

Wydaje mi się że jest szansa na to by narodziła się między Wami blizsza relacja(romans)

Tu wiele zależy od Losu i jego kaprysnosci. Ale myślę że możesz liczyć na jego uśmiech. 

Jeśli szykuje się jakiś wyjazd służbowy to tam może coś zaiskrzyć. 

Jeśli szanse się pojawia to łap je. 

Raczej nie wychodź sama z inicjatywa. 

Wszystkiego dobrego

iwanek 

Witaj, na razie wróżba się jeszcze do końca nie sprawdziła, tylko częściowe zbliżenie nastąpiło, wyjazdu nie było i los czasem sprzyja, ale częściej chyba trochę jest na opak bo zawsze się kręci wokół nas dużo ludzi co utrudnia kontakt.

Bardzo proszę o jeszcze jedną wróżbę na tego pana. Co on teraz o mnie myśli i do mnie czuje po naszej małej wymianie zdań i przede wszystkim po moich przeprosinach? Czy nasza relacja jeszcze się odbuduje i będzie się zacieśniać?

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam ciepło!

• Lubię! 1
Maverick
21 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @Maverick

W pewnym momencie może nastąpić między wami pewne oddalenie. Może po to by przemyśleć pewne sprawy poukładać. Odpocząć 

Jednak myślę że z czasem sytuacja między Wami sie wyklaruje... 

Istnieje bardzo duży potencjał na stworzenie dojrzałego stabilnego związku w przyszłości. 

Ale tak jak sama powiedziałaś potrzeba czasu. 

Trzymam kciuki by się udało :*

iwanek 

Dziękuję Iwanku, 

Zobaczymy jak sie To wszystko ułoży dziś wlasnie przeprowadzilismy  przyjacielska rozmowę co jak miedzy nami jest doszliśmy do ustaleń  że to tylko przyjaźń i mozemy sobie mówić o wszystkim i tak miedzyinnym dowiedziałam się że w niedziele ma się spotkać z kobieta ktora kiedyś zawrocila mu w głowie i chce spróbować z nią być... I nawet szczerze zycze mu szczescia Ale tak mysle że wlasnie to może spowodować nasze oddalenie bo po prostu on bedzie dla niej i ciesze się że mu się ulozy. Takze zobaczymy poczekamy zobaczymy.

A co do trwałego dojrzalego zwiazku w przyszłości to fakt jak kiedyś dojdzie do tego to bedzie on bardzo zajefajny bo jesteśmy bardzo do siebie podobni mamy podobne zainteresowania i podobne spojrzenie na świat.

Dziekuje kochana <buziak>

• Lubię! 1
iwanek
21 godzin temu, traszka napisał:

Witaj, na razie wróżba się jeszcze do końca nie sprawdziła, tylko częściowe zbliżenie nastąpiło, wyjazdu nie było i los czasem sprzyja, ale częściej chyba trochę jest na opak bo zawsze się kręci wokół nas dużo ludzi co utrudnia kontakt.

Bardzo proszę o jeszcze jedną wróżbę na tego pana. Co on teraz o mnie myśli i do mnie czuje po naszej małej wymianie zdań i przede wszystkim po moich przeprosinach? Czy nasza relacja jeszcze się odbuduje i będzie się zacieśniać?

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam ciepło!

Kochana @traszka

Myślę że on jest teraz w rozterce. 

On teraz nie czuję się niczego pewien. 

Możliwe że bardziej skupa się teraz na pracy. 

Trawi to w jakiś sposób. 

Jednak myślę że będzie w nim chęć do odbudowy... 

Myślę że nie wszystko zostało stracone bo zależy mu na naprawie Wassych stosunków. 

Początkowo może być trochę oschle. I to może być dla Ciebie trudne do zniesienia. Jednak z czasem możliwy jest powrót do tego co było bo mam wrażenie że jesteście takimi bratnimi duszami... 

Taka rada od kart teraz skup się na rzeczach dnia codziennego ale jeśli będzie szansa na odbudowę tego co było to włóż w to maksymalny wysiłek. I czasem zanim coś powiesz najpierw pomyśl. 

Całuję 💕

iwanek 

• Dziękuję! 1
traszka

Bardzo Ci dziękuję! Czuję, że to wszystko jest dokładnie tak jak napisałaś i już trochę się uspokoiłam i uzbroiłam w cierpliwość, więc zobaczymy co przyniesie czas. Oczywiście wrócę z weryfikacją i mam nadzieję, że pozytywną... Pozdrawiam i dużo zdrowia dla Ciebie!!! <buziak>

• Dziękuję! 1
Jadwiga

Witaj Iwanku,

chciałam zapytać co czeka mnie w życiu uczuciowym na najbliższe 3 miesiące. Co widać i może kogoś też? i tak w ogóle co może nastąpić.

Dane podam na pw.

Pozdrawiam. 

• Lubię! 1
iwanek
17 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

chciałam zapytać co czeka mnie w życiu uczuciowym na najbliższe 3 miesiące. Co widać i może kogoś też? i tak w ogóle co może nastąpić.

Dane podam na pw.

Pozdrawiam. 

Kochana @Jadwiga

Uczucia... 

Kwiecień 

W tym okresie możesz bronić siebie lub swoich racji przed otoczeniem... Możesz czuć w tym temacie presję otoczenia... 

Wskazane jest wyciszenie się. 

Medytacja. 

Kluczowa w tym czasie będzie  także pełnia księżyca. 

Nie wiem tylko o którą pełnię chodzi czy o te która będzie miała miejsce 28.03 czy pełnię 26.04.

Generalnie pełnia sprawi że dostrzeżesz coś co przyniesie stabilność. 

Możliwe też że w twym życiu w tym okresie zamanifestuje się starszy stateczny poukładany mężczyzna. 

Maj

Dużo w tym czasie zależy od Fortuny i jej przychylności. 

Możliwe wyjazdy służbowe. 

Myślę że to będzie okres w którym będziesz dużo pracowała. Natłok obowiązków sprawi że będziesz się mogła czuć jak w potrzasku. 

Możliwe że jie będziesz miała czasu na sen a co dopiero mówić o sprawach uczuciowych. 

Będzie to miesiąc bardzo intensywny jednak raczej pod względem zawodowym a nie uczuciowym. 

Czerwiec 

Możliwe że Pan poznany w kwietniu zabierze cie na jakąś randkę. Widzę adorację. 

Okaże się że nadajecie na tych samych falach. Ze świetnie się dogadujecie. 

Możliwe nawet że jakiś płomień między Wami zapłonie... 

Ogólnie... 

Myślę że najbliższe trzy miesiące będą dla Ciebie dość spokójne. 

O finanse w tym czasie byłabym spokojna. 

Możliwy urlop, wypoczynek lub chorobowe... 

To też czas w którym komunikacja odegra bardzo duża rolę... 

Wszystkiego dobrego 💕

iwanek 

Jadwiga

Dziękuję Iwanku za tak optymistyczną wróżbę. <słońce>

Zweryfikuję na pewno.

Pozdrawiam <dziękuję>  

• Lubię! 1
liczi3

Witam, mam pytanie o sferę zawodową... 

Od prawie 6 lat pracuje w tej samej firmie, 3 lata temu zostalam zdegradowana.... Strasznie to przykre... Nie wiem czy mogę liczyć jeszcze na to że w obecnej firmie wrócę za biurko że tak powiem, czy lepiej szukać czegoś nowego?  Jeżeli szukać czegoś nowego to jak i gdzie?  Jakoś nie umiem się za to zabrać, Sylwia 22.09.1991. Dziękuję 

• Lubię! 1
traszka
Dnia 20.03.2021 o 13:01, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Myślę że on jest teraz w rozterce. 

On teraz nie czuję się niczego pewien. 

Możliwe że bardziej skupa się teraz na pracy. 

Trawi to w jakiś sposób. 

Jednak myślę że będzie w nim chęć do odbudowy... 

Myślę że nie wszystko zostało stracone bo zależy mu na naprawie Wassych stosunków. 

Początkowo może być trochę oschle. I to może być dla Ciebie trudne do zniesienia. Jednak z czasem możliwy jest powrót do tego co było bo mam wrażenie że jesteście takimi bratnimi duszami... 

Taka rada od kart teraz skup się na rzeczach dnia codziennego ale jeśli będzie szansa na odbudowę tego co było to włóż w to maksymalny wysiłek. I czasem zanim coś powiesz najpierw pomyśl. 

Całuję 💕

iwanek 

Witaj, wracam z szybką weryfikacją. Jednak odezwałam się pierwsza i jest dziwnie bo dalej mi prawi komplementy, jest pozytywnie nastawiony i jeszcze raz go przeprosiłam no to w ogóle nie miał mi za złe, ale jest niestety zdystansowany jakby stara się być bardzo oficjalny. Mam nadzieję, że dalsza część wróżby też się sprawdzi i będę mogła wrócić z lepszymi wieściami...

Pozdrawiam i trzymaj się zdrowo! :)

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 26.03.2021 o 18:39, liczi3 napisał:

Witam, mam pytanie o sferę zawodową... 

Od prawie 6 lat pracuje w tej samej firmie, 3 lata temu zostalam zdegradowana.... Strasznie to przykre... Nie wiem czy mogę liczyć jeszcze na to że w obecnej firmie wrócę za biurko że tak powiem, czy lepiej szukać czegoś nowego?  Jeżeli szukać czegoś nowego to jak i gdzie?  Jakoś nie umiem się za to zabrać, Sylwia 22.09.1991. Dziękuję 

Kochana @liczi3

Twoje chęci do tego by się rozwijać i bu moc wroci na stare stanowisko są bardzo duże... 

Pozostaje jednak kwestia pokonania rywali i konieczności walki o stołek. A nie jestem przekonana czy jesteś na to gotowa bo w Twoim podejściu do sprawy widać wiele sprzeczności i niepewności... 

Karty pokazują że Ty sir boisz iść w coś nowego. Mozliwe ze masz bardzo niska samoocenę i myślisz sobie ze do niczego innego sie nie nadajesz. 

Karty pokazują że wskazana jest ucieczka z tego statku. Musisz tylko wykrzesac z siebie trochę odwagi. A masz siłę by to zrobić. 

Jeśli sie na to zdobędziesz to bardzo możliwe iż poczujesz wielka stabilizację. 

Miejsca w których powinnaś szukać zatrudnienia  to kasyna banki, miejsca gdzie obraca się pieniędzmi. Giełda, kantor. 

Solarium oraz nadmorski kurort. 

Pozdrawiam💕

iwanek 

liczi3

Kochana @liczi3

Twoje chęci do tego by się rozwijać i bu moc wroci na stare stanowisko są bardzo duże... 

Pozostaje jednak kwestia pokonania rywali i konieczności walki o stołek. A nie jestem przekonana czy jesteś na to gotowa bo w Twoim podejściu do sprawy widać wiele sprzeczności i niepewności... 

Karty pokazują że Ty sir boisz iść w coś nowego. Mozliwe ze masz bardzo niska samoocenę i myślisz sobie ze do niczego innego sie nie nadajesz. 

Karty pokazują że wskazana jest ucieczka z tego statku. Musisz tylko wykrzesac z siebie trochę odwagi. A masz siłę by to zrobić. 

Jeśli sie na to zdobędziesz to bardzo możliwe iż poczujesz wielka stabilizację. 

Miejsca w których powinnaś szukać zatrudnienia  to kasyna banki, miejsca gdzie obraca się pieniędzmi. Giełda, kantor. 

Solarium oraz nadmorski kurort. 

Pozdrawiam💕

iwanek 

Kochana dokładnie tak jest, mam bardzo niska samoocenę i czuje ze do niczego się nie nadaje... I to mnie bardzo gubi, bo cche coś zmienić ale jednak bardzo się boję że nic z tego nie wyjdzie... Będę próbować coś zmienić bo czuje się coraz bardziej zmęczona psychicznie 

• Lubię! 1
iwanek
1 godzinę temu, liczi3 napisał:

Kochana dokładnie tak jest, mam bardzo niska samoocenę i czuje ze do niczego się nie nadaje... I to mnie bardzo gubi, bo cche coś zmienić ale jednak bardzo się boję że nic z tego nie wyjdzie... Będę próbować coś zmienić bo czuje się coraz bardziej zmęczona psychicznie 

Trzymam kciuki by się udało 😘

Witam serdecznie Droga @iwanek

Chciałabym prosić o Twój rozkład  na moją sferę uczuciową/miłosną/związkową

Monika 26.10.1981

Niedawno zakończyłam pewną relację z mężczyzną ale wciąż wracam do niej myślami mimo, że wiem że raczej już nic między nami nie będzie... chciałabym otworzyć się już na coś nowego tym bardziej, że wiem, że jest mężczyzna któremu się podobam i on tego nie ukrywa 

Moje pytanie to JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA MOJA SYTUACJA UCZUCIOWA/MIŁOSNA/ ZWIĄZKOWA W NAJBLIŻSZYM CZASIE (powiedzmy w okresie najbliższych 5-6 miesięcy) 

Będę wdzięczna <serce>

Na pewno wrócę z tzw weryfikacją

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 5.04.2021 o 14:37, Moni napisał:

Witam serdecznie Droga @iwanek

Chciałabym prosić o Twój rozkład  na moją sferę uczuciową/miłosną/związkową

Monika 26.10.1981

Niedawno zakończyłam pewną relację z mężczyzną ale wciąż wracam do niej myślami mimo, że wiem że raczej już nic między nami nie będzie... chciałabym otworzyć się już na coś nowego tym bardziej, że wiem, że jest mężczyzna któremu się podobam i on tego nie ukrywa 

Moje pytanie to JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA MOJA SYTUACJA UCZUCIOWA/MIŁOSNA/ ZWIĄZKOWA W NAJBLIŻSZYM CZASIE (powiedzmy w okresie najbliższych 5-6 miesięcy) 

Będę wdzięczna <serce>

Na pewno wrócę z tzw weryfikacją

Kochana @Moni

W ogólnym rozkładzie widać że zakończyłaś coś... Relacje. 

I uwolniłas sie od pewnych emocji, uczuć... 

Powoli ale konsekwentnie będziesz szla do przodu w kierunku miłości i związku. 

Karty pokazują bowiem że w tym okresie może pojawić się osoba z którą stworzyć możesz naprawdę cudowna relacje.. 

To jest proces więc jeszcze trochę wody upłynąć zanim pojawi się osoba która Cie uszczęśliwi. 

Poznanie jej może się wiązać z przeprowadzka. To może być osoba z zagranicy a może po prostu wiąże się ze zmianą twojego podejścia do uczuć i tej sfery życia. 

Po drodze może pojawić się zwątpienie w to że uda Ci się zbudować jakikolwiek związek. 

Może mieć na to wpływ przeszłość. Jakieś traumy bądź krzywdy których doznałaś... 

Ostatecznie jednak widzę w uczuciach stabilizację. Myślę że demony przeszłości zostaną pokonane i ok września bedziesz szczęśliwa w nowym związku. 

Tego Ci oczywiście z całego serca życzę 💕

iwanek 

• Lubię! 1

Kochana @Moni

W ogólnym rozkładzie widać że zakończyłaś coś... Relacje. 

I uwolniłas sie od pewnych emocji, uczuć... 

Powoli ale konsekwentnie będziesz szla do przodu w kierunku miłości i związku. 

Karty pokazują bowiem że w tym okresie może pojawić się osoba z którą stworzyć możesz naprawdę cudowna relacje.. 

To jest proces więc jeszcze trochę wody upłynąć zanim pojawi się osoba która Cie uszczęśliwi. 

Poznanie jej może się wiązać z przeprowadzka. To może być osoba z zagranicy a może po prostu wiąże się ze zmianą twojego podejścia do uczuć i tej sfery życia. 

Po drodze może pojawić się zwątpienie w to że uda Ci się zbudować jakikolwiek związek. 

Może mieć na to wpływ przeszłość. Jakieś traumy bądź krzywdy których doznałaś... 

Ostatecznie jednak widzę w uczuciach stabilizację. Myślę że demony przeszłości zostaną pokonane i ok września bedziesz szczęśliwa w nowym związku. 

Tego Ci oczywiście z całego serca życzę 💕

iwanek 

<serce> dziękuję Kochana @iwanek za jakże szybką wróżbę <serce>

przeprowadzki nie planuję a wręcz jestem pewna, że nie jest możliwa  więc stawiam na zmianę mojego podejścia - jestem świeżo po rozstaniu a relacja ta bardzo mnie wyczerpała emocjonalnie i mimo, że jest pewien mężczyzna który mocno o mnie zabiega to wewnętrznie zastanawiam się czy nie jest to jednak teraz czas na zadbanie o siebie. Zapewne to właśnie widzą karty i rzeczywiście jakiś związek będzie możliwy dopiero ok września jak piszesz. Tak czy siak całkiem dobra ta wróżba...:) 

Niemniej z weryfikacją najlepiej poczekać do września więc wtedy będę się odzywać czy coś się z wróżby sprawdziło

Serdeczności Kochana 

• Dziękuję! 1

• Utwórz nowe...