Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

Sylwianka

Witaj 😘

Chciałabym się spytać o pewnego Pana. Czy mogę oczekiwać że kiedyś dojrzeje do związku? Czy chciałby wogóle ze mną spróbować i czy coś czuję? Dane wysyłam priv.

• Odpowiedzi 797
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

309

• Amandaa

65

• białadama

39

• lula2o

23

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

Kochani. Bardzo przepraszam ale nie odpowiem na Wasze prośby.  Jeśli nadal chcecie znać na nie odpowiedzi to proszę Was o przeniesienie do kogoś innego.  Chwilowo zawieszam swój kącik. 

@Essa nic sie nie bój, wszyscy tu w Ciebie wierzymy(w Twój urok i intelekt) i wysyłamy pozytywną energie, na bank zaliczysz śpiewająco

Posted Images

iwanek
2 godziny temu, Sylwianka napisał:

Witaj 😘

Chciałabym się spytać o pewnego Pana. Czy mogę oczekiwać że kiedyś dojrzeje do związku? Czy chciałby wogóle ze mną spróbować i czy coś czuję? Dane wysyłam priv.

Kochana @Sylwianka

Wygląda na to, że nie jesteś temu Panu obojętna. 

Moim zdanie coś się w nim zaczyna rodzic. 

Nie jest to jeszcze nic dojrzałego ale jest... 

Przyczyną moim zdaniem jest nie uporanie się z przeszłością. Coś się za nim ciągnie być może został kiedyś dotkliwie zraniony... 

Myślę zednak że coś tam zaczyna się w nim pomału tlić jeśli chodzi i Twoja osobę. 

Myślę że jak najbardziej możesz liczyć na związek w przyszłości ale tak jak mówiłam konieczne jest zagonenie się jakiś ran z przeszłości. 

Wszystkiego dobrego 💕

iwanek 

Sylwianka
Dnia 12.04.2021 o 12:05, iwanek napisał:

Kochana @Sylwianka

Wygląda na to, że nie jesteś temu Panu obojętna. 

Moim zdanie coś się w nim zaczyna rodzic. 

Nie jest to jeszcze nic dojrzałego ale jest... 

Przyczyną moim zdaniem jest nie uporanie się z przeszłością. Coś się za nim ciągnie być może został kiedyś dotkliwie zraniony... 

Myślę zednak że coś tam zaczyna się w nim pomału tlić jeśli chodzi i Twoja osobę. 

Myślę że jak najbardziej możesz liczyć na związek w przyszłości ale tak jak mówiłam konieczne jest zagonenie się jakiś ran z przeszłości. 

Wszystkiego dobrego 💕

iwanek 

Dziękuję 😘

Witaj Iwanku <słońce>

Czy mogłabym Cię prosić o wróżbę odnośnie 2 panów? Chodzi o to, żeby zerknąć co myślą na mój temat/jakie mają uczucia (o ile mają bo ciężko rozgryźć) i jak się potoczy relacja z każdym - skomplikowane tematy <haha2> Dane podeślę na priv :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam <bukiet>

• Lubię! 1
iwanek
16 godzin temu, Lilith napisał:

Witaj Iwanku <słońce>

Czy mogłabym Cię prosić o wróżbę odnośnie 2 panów? Chodzi o to, żeby zerknąć co myślą na mój temat/jakie mają uczucia (o ile mają bo ciężko rozgryźć) i jak się potoczy relacja z każdym - skomplikowane tematy <haha2> Dane podeślę na priv :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam <bukiet>

Kochana @Lilith

Pan nr 1.

Mam wrażenie że to osoba  jest bardzo ostrożna. 

Myślę że dobrze mu się z Tobą rozmawia. Mozliwe też że widzi w Tobie bratnią duszę. 

Obserwuję Cie. Śledzi to co robisz interesuje się Tobą. Jednak z jakoś przyczyn jest niedostępny. 

Zamknięty jakby na rozwój tej znajomości. 

Ja myślę że On może i by chciał by Wasza relacja się rozwinęła jednak to chyba taka trochę skryta osoba zamknięta w swoim świecie... Trudno dostępna. 

Aby coś z tego było, konieczne byłoby przełamanie akiejś bariery. 

Karty sugerują mi że na romans z tym Panem możesz liczyć jednak stały związek raczej nie wchodzi w grę... 

Pan nr 2

Powiedziała bym że osoba ta należy do bardzo nieśmiałych. 

Myślę że darzy Cie jakimś uczuciem ale brak w nim odwagi by to okazać... 

On ukrywa to w jaki sposób na niego działasz ale chciałby by sytuacja się zmieniła. 

Chciałby by wydarzyło sie coś co sprawi że zmieni się Jego i Twój Świat. 

Myślę że jest szansa na partnerstwo z tej relacji. 

Potrzebna jest jednak odwaga... 

Wspaniałości Ci życzę 💕

iwanek 

1 godzinę temu, iwanek napisał:

Kochana @Lilith

Pan nr 1.

Mam wrażenie że to osoba  jest bardzo ostrożna. 

Myślę że dobrze mu się z Tobą rozmawia. Mozliwe też że widzi w Tobie bratnią duszę. 

Obserwuję Cie. Śledzi to co robisz interesuje się Tobą. Jednak z jakoś przyczyn jest niedostępny. 

Zamknięty jakby na rozwój tej znajomości. 

Ja myślę że On może i by chciał by Wasza relacja się rozwinęła jednak to chyba taka trochę skryta osoba zamknięta w swoim świecie... Trudno dostępna. 

Aby coś z tego było, konieczne byłoby przełamanie akiejś bariery. 

Karty sugerują mi że na romans z tym Panem możesz liczyć jednak stały związek raczej nie wchodzi w grę... 

Pan nr 2

Powiedziała bym że osoba ta należy do bardzo nieśmiałych. 

Myślę że darzy Cie jakimś uczuciem ale brak w nim odwagi by to okazać... 

On ukrywa to w jaki sposób na niego działasz ale chciałby by sytuacja się zmieniła. 

Chciałby by wydarzyło sie coś co sprawi że zmieni się Jego i Twój Świat. 

Myślę że jest szansa na partnerstwo z tej relacji. 

Potrzebna jest jednak odwaga... 

Wspaniałości Ci życzę 💕

iwanek 

Kochana! Wszystko takie w punkt... Dziękuję Ci za tę wróżbę - poobserwuję i za jakiś czas dam znać co i jak <bukiet>

Dużo zdrówka i wspaniałości <czerwone>

• Lubię! 1
iwanek
37 minut temu, Lilith napisał:

Kochana! Wszystko takie w punkt... Dziękuję Ci za tę wróżbę - poobserwuję i za jakiś czas dam znać co i jak <bukiet>

Dużo zdrówka i wspaniałości <czerwone>

Taka moja rada że jeśli chciałabyś coś więcej od 2. To musisz Go w jakiś sposób zachęcić rozruszać :*

Buziaki 

• Dziękuję! 1

Witaj kochana Iwanek, czy mogę jednak prosić o jeszcze jedną wróżbę na tego pana, o którego już pytałam? Bardzo interesuje mnie jak powinnam teraz wobec niego postępować? 

Pozdrawiam ciepło!

• Lubię! 1
iwanek
13 godzin temu, traszka napisał:

Witaj kochana Iwanek, czy mogę jednak prosić o jeszcze jedną wróżbę na tego pana, o którego już pytałam? Bardzo interesuje mnie jak powinnam teraz wobec niego postępować? 

Pozdrawiam ciepło!

Kochana @traszka

Karty jednoznacznie pokazują że powinnaś podejść do tego spokojnie. Dojrzałe. 

Pomagaj mu jeśli wymaga tego sytuacja. Bądź w tedy gdy będzie tego potrzebował.Badz przyjacielem. Jeśli wyciągnie do ciebie rękę z pomocą przyjmij ją. I czekaj... 

Czekanie jest tu kluczowe. 

Powodzenia 💕

• Lubię! 1

Bardzo Ci dziękuję za taką szybką odpowiedź! <dziękuję> Tutaj są duże emocje i zawsze palnę jakieś głupstwo, ale bardzo dziękuję za radę i oczywiście wrócę z weryfikacją.

Pozdrawiam, wszystkiego dobrego! <witaj>

• Dziękuję! 1

Witam,

Przez pandemie i inne niekorzystne okoliczności poszukuje ponownie pracy w swoim zawodzie. Czy uda mi się w końcu znaleźć pracę w swoim zawodzie? Szczegóły przesyłam na priv.

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Witam,

chciałam zapytać o relacje z mamą. Szczegóły i dane napiszę w pw.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 18.04.2021 o 10:11, Margola napisał:

Witam,

Przez pandemie i inne niekorzystne okoliczności poszukuje ponownie pracy w swoim zawodzie. Czy uda mi się w końcu znaleźć pracę w swoim zawodzie? Szczegóły przesyłam na priv.

Pozdrawiam

Kochana @Margola

Sądzę że w końcu Ci się uda znaleźć pracę w zawodzie. Myślę że to jest coś co faktycznie lubisz robić. 

I w tym się realizujesz. 

Mam też wrażenie że znalezienie pracy w zawodzie będzie się wiązało z przeprowadzka, zmiana dotyczczasowegi życia w sposób znaczocy. Zwróciła bym też uwagę na sprawność fizyczna (być może będziesz musiała nad nią popracować, w każdym razie to też będzie ważny punkt) 

Myślę że w temacie pracy musisz sie uzbroić w cieprpilowsc jednak moim zdaniem pracę sobie ogarniesz.  Może to nastapic w ciągu najbliższych 2 miesięcy. 

Powodzenia i wspaniałości 💕

iwanek 

iwanek
21 godzin temu, Ann0 napisał:

Jak rozwinie się relacja z Piotrem. Moją data ur 2.5.1991 jego 12.12.1982

Kochana @Ann0

Mam wrażenie że nie do końca się dogadywaliscie. Z jakichś względów ciężko Wam było się porozumieć lub zaangażować. 

Wygląda jednak na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. 

Myślę że to jest osobą z którą lubisz spędzać czas i jest Wam że sobą dobrze. 

Jeśli nie jesteście jeszcze razem to myślę że wszystko prowadzi do tego, że będziecie. Jest to jednak proces który nie zajdzie od razu. 

Na razie widzę raczej bliska relacje ale nie do końca wiążącą. 

Z czsem jednak widzę możliwość stabilizacji. 

Wszystko wskazuje na to że będzie to bardzo pozytywna relacji. 

Najlepszosci 💕

iwanek 

• Dziękuję! 1
iwanek
15 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witam,

chciałam zapytać o relacje z mamą. Szczegóły i dane napiszę w pw.

Pozdrawiam.

Kochana @Jadwiga

Wygląd na to, że Twoja mama faktycznie może moc coś przeciw temu. 

I wolałaby aby sytuacja z przeszłości się już nie powtórzyła więc myślę że wedlug niej lepiej by zostało tak jak jest. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

4 minuty temu, iwanek napisał:

Kochana @Ann0

Mam wrażenie że nie do końca się dogadywaliscie. Z jakichś względów ciężko Wam było się porozumieć lub zaangażować. 

Wygląda jednak na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. 

Myślę że to jest osobą z którą lubisz spędzać czas i jest Wam że sobą dobrze. 

Jeśli nie jesteście jeszcze razem to myślę że wszystko prowadzi do tego, że będziecie. Jest to jednak proces który nie zajdzie od razu. 

Na razie widzę raczej bliska relacje ale nie do końca wiążącą. 

Z czsem jednak widzę możliwość stabilizacji. 

Wszystko wskazuje na to że będzie to bardzo pozytywna relacji. 

Najlepszosci 💕

iwanek 

Dziękuję Ci bardzo Iwanku. Właśnie masz dużo racji w tym bo faktycznie nie dokonać umiemy się dogadać i faktycznie miło spędzamy czas aczkolwiek on się do mnie nie odzywa od kilku dni już i tak się zastanawiam też czemu i czy jeszcze się odezwie heh

iwanek
3 minuty temu, Ann0 napisał:

Dziękuję Ci bardzo Iwanku. Właśnie masz dużo racji w tym bo faktycznie nie dokonać umiemy się dogadać i faktycznie miło spędzamy czas aczkolwiek on się do mnie nie odzywa od kilku dni już i tak się zastanawiam też czemu i czy jeszcze się odezwie heh

Nie wiem czy o coś się pokłóciliście ale według mnie on coś trawi. 

Z jednej strony chce się odezwać z drugiej się zastanawia. 

Myślę że jednak niebawem to zrobi i może to się wiązać z dość poważna rozmowa. 

• Dziękuję! 1
1 minutę temu, iwanek napisał:

Nie wiem czy o coś się pokłóciliście ale według mnie on coś trawi. 

Z jednej strony chce się odezwać z drugiej się zastanawia. 

Myślę że jednak niebawem to zrobi i może to się wiązać z dość poważna rozmowa. 

Nie poklucilismy się . Jedyne co to on chciał wiedzieć czego od niego oczekuje . Ja mu nie napisałam w sumie, bo stwierdził że on chce tylko jednego ode mnie . Rozmowa na dziwny tor zeszła po czym stwierdził że jest bezpłodny i przestał się zupełnie odzywać heh może to trawi że mi napisał o tym.

• Lubię! 1
Amandaa
Dnia 20.02.2021 o 16:26, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Patrząc na karty nasuwają mi się dwie opcje. 

Albo mężczyzna ten zmienił niedawno pracę. I to nowe zajecie sprawiło że brak mu siły na jakiekolwiek kontakty (choć to oczywiście nie tłumaczy tego że cię zablokował) więc możliwe także że w pracy poznał kogoś komu poświęcił cały swój czas i energię... 

Myślę że on się jeszcze do Ciebie odezwie 

Pozdrawiam serdecznie 💕

iwanek 

Myślę, że już czas na weryfikację. 

Nie, nie odezwał się. Wydaje mi się, że po takim czasie już się nie odezwie, a zresztą może to i lepiej. Widocznie musiało to się teraz skończyć, nie mam żalu. Niestety nie wiem co było powodem... 

Być może kiedyś tam się dowiem.

Ale gdyby jeszcze do końca miesiąca się odezwał (w co wątpię) to dam znać. 

• Dziękuję! 1
traszka
Dnia 30.12.2020 o 13:32, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Niestety według mnie ten Pan raczej jest typem myśliciela a nie działacza. Jeśli liczysz na jakiś ruch z jego strony to  oestety muszę cie rozczarowsc. Pomimo iż są widoczne jakieś chęci to Pan o którym mowa raczej kroku do przodu nie zrobi. Jeśli chodzi zaś o intencje to na związek z jego strony nie ma co liczy jedynie na romansi to bardzo goracy.

Więc jeśli Ci to odpowiada to na to szansa jest. 

Ale uczuc romantycznych w tym niestety nie widzę 

Jeśli chodzi zaś o to co mogłabyś zrobić by mu pokazać swoje zainteresowanie. Karty mi tu pokazują abyś nie robiła na razie nic. Przyglądaj się zbieraj informacje Obserwuj ale nie wykonuj żadnego ruchu. . Tak radzą karty. 

Życzę Ci wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku. 

Mam nadzieję że spełnia się Twoje marzenia. Szczęśliwości 

Dnia 15.01.2021 o 11:59, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Sprawa jest nieco skomplikowana. 

Karty sugerują że podświadomie ten pan chciałby zagłębić się z z tobą w jakąś bliższa relacje. 

Z jakiegoś powodu bowiem bardzo go fascynujesz. 

Z drugiej jednak strony myślę że on nie czuję do Ciebie uczuć romantycznych. 

Wydaje mi się że jest szansa na to by narodziła się między Wami blizsza relacja(romans)

Tu wiele zależy od Losu i jego kaprysnosci. Ale myślę że możesz liczyć na jego uśmiech. 

Jeśli szykuje się jakiś wyjazd służbowy to tam może coś zaiskrzyć. 

Jeśli szanse się pojawia to łap je. 

Raczej nie wychodź sama z inicjatywa. 

Wszystkiego dobrego

iwanek 

Dnia 20.03.2021 o 13:01, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Myślę że on jest teraz w rozterce. 

On teraz nie czuję się niczego pewien. 

Możliwe że bardziej skupa się teraz na pracy. 

Trawi to w jakiś sposób. 

Jednak myślę że będzie w nim chęć do odbudowy... 

Myślę że nie wszystko zostało stracone bo zależy mu na naprawie Wassych stosunków. 

Początkowo może być trochę oschle. I to może być dla Ciebie trudne do zniesienia. Jednak z czasem możliwy jest powrót do tego co było bo mam wrażenie że jesteście takimi bratnimi duszami... 

Taka rada od kart teraz skup się na rzeczach dnia codziennego ale jeśli będzie szansa na odbudowę tego co było to włóż w to maksymalny wysiłek. I czasem zanim coś powiesz najpierw pomyśl. 

Całuję 💕

iwanek 

Dnia 16.04.2021 o 12:01, iwanek napisał:

Kochana @traszka

Karty jednoznacznie pokazują że powinnaś podejść do tego spokojnie. Dojrzałe. 

Pomagaj mu jeśli wymaga tego sytuacja. Bądź w tedy gdy będzie tego potrzebował.Badz przyjacielem. Jeśli wyciągnie do ciebie rękę z pomocą przyjmij ją. I czekaj... 

Czekanie jest tu kluczowe. 

Powodzenia 💕

Witaj, wracam z weryfikacją Twoich wróżb na jedną do tej pory nie wyjaśnioną sprawę uczuciową. Ostatnio sprawa ta się jakby wyjaśniła chociaż w nieoczywisty sposób, ale ten człowiek jakby odciął się ode mnie, przestał się zachowywać wobec mnie dwuznacznie, nasze rozmowy są jałowe bez żadnych podtekstów i tylko oficjalne co spowodowało, że ja też zaczęłam czuć z powrotem to co na początku gdy go poznałam czyli nic. Nie wiem jak będzie to wyglądać dalej, ale aktualnie czuję święty spokój i okazało się, że jednak całe zainteresowanie szło z jego strony, a teraz nie wiem już z jakich powodów, ale dobiegło końca. Dziękuję za wszystkie wróżby i pozdrawiam serdecznie!<buziak>

• Dziękuję! 1
Dnia 28.04.2021 o 19:58, Amandaa napisał:

Myślę, że już czas na weryfikację. 

Nie, nie odezwał się. Wydaje mi się, że po takim czasie już się nie odezwie, a zresztą może to i lepiej. Widocznie musiało to się teraz skończyć, nie mam żalu. Niestety nie wiem co było powodem... 

Być może kiedyś tam się dowiem.

Ale gdyby jeszcze do końca miesiąca się odezwał (w co wątpię) to dam znać. 

Dopiszę jeszcze do weryfikacji....

Dnia 20.02.2021 o 16:26, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Patrząc na karty nasuwają mi się dwie opcje. 

Albo mężczyzna ten zmienił niedawno pracę. I to nowe zajecie sprawiło że brak mu siły na jakiekolwiek kontakty (choć to oczywiście nie tłumaczy tego że cię zablokował) więc możliwe także że w pracy poznał kogoś komu poświęcił cały swój czas i energię... 

Myślę że on się jeszcze do Ciebie odezwie 

Pozdrawiam serdecznie 💕

iwanek 

Przypadkiem dowiedziałam się, że zmienił pracę, prawdopodobnie też miejsce zamieszkania. Miałaś rację. Chyba robił porządki w życiu i odciął się od tego miejsca i ode mnie przy okazji. Rozumiem to oczywiście, bo każdy ma prawo robić co chce. Dzięki za trafną wróżbę. 

• Dziękuję! 1

• Utwórz nowe...