Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

iwanek
Dnia 5.06.2021 o 17:12, traszka napisał:

Witaj, korzystając z okazji czy mogę dołożyć drugie pytanie do mojej poprzedniej prośby? Więc chciałabym zapytać czy coś wyjdzie z nowym kolegą z pracy (ale podejrzewam, że nie bardzo bo rzadko go spotykam) i czy poznam kogoś nowego w najbliższych miesiącach z kim naprawdę połączy mnie wzajemne uczucie?

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam ciepło! <buziak>

Kochana @traszka

No niestety według mnie nie masz co liczyć na jakikolwiek kontakt z tym panem. 

Szansa na to by poznać kogoś z kom połączy Ci wzajemne uczucie jest. 

Ale zanim to nastąpi potrzebne jest oczyszczenie. 

Moim zdaniem ty się boisz lub masz jakieś blokaty jeśli chodzi o związki relacje. Coś cie ogranicza z jakiegoś powodu. To mogą być np. Twoje myśli. Może jakieś kompleksy. 

Potrzebne jest dojście do przyczyny problemu i odcięcie się od tego. Emocjonalne oczyszczenie... 

W tedy możliwe jest pojawienie się kogoś wartościowego. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1
  • Odpowiedzi 907
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

357

• Amandaa

69

• białadama

39

• lula2o

23

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

W takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomości    Ściskam 🤗  iwanek 

Kochani. Bardzo przepraszam ale nie odpowiem na Wasze prośby.  Jeśli nadal chcecie znać na nie odpowiedzi to proszę Was o przeniesienie do kogoś innego.  Chwilowo zawieszam swój kącik. 

Posted Images

iwanek
Dnia 2.06.2021 o 21:50, liczi3 napisał:

Cześć, 

To już ostatnie pytanie dotyczące tej osoby.... 

Pogubiłam się trochę w życiu i chyba zauroczyłam się w chłopaku a mam męża... Sam ten chłopak oczywiście dał mi ku temu powody żeby zaczęło mi zależeć i wogole... Zgubiłam się.... Mam pytanie czy darzy mnie sympatią i czy znalazł sobie dziewczynę? 

Sylwia 22.09.1991 Maciej 16.12.1991 

Kochana @liczi3

Tak myślę że osoba ta darzy Ci bardzo duża sympatią. Sądzę że nadajecie na tych samych falach myślę też że mu się podobasz wizualnie nawet bardzo. 

Jednak na waszej drodze stoi przeszkodą. Pewnie chodzi tu o Twoje małżeństwo. 

Myślę że nie ma nikogo na stałe. 

Jeśli już to jest uwikłany w jakiś romans. Związku nie widzę. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

iwanek
Dnia 4.06.2021 o 10:03, ona78780 napisał:

Dzień dobry:) Chciałabym zapytać o relacje. Kilka razy albo ja albo kolega odwoływaliśmy spotkania i dość kiepsko się dogadujemy ostatnio. Czy w przeciągu 2 miesięcy spotkamy się na żywo i szczerze pogadamy? Dane wyślę na priv 😋

Kochana @ona78780

Istnieje bardzo dużą szansa na spotkanie w przeciągu najbliższych 2 miesięcy by szczerze pogadać. 

Wszystkiego dobrego 💕

iwanek 

• Dziękuję! 1
iwanek
Dnia 5.06.2021 o 23:41, ad175 napisał:

Cześć iwanku <bye>

Jeśli można, chciałabym zadać pytanie twoim kartom. Czy kontakt z ta osobą zostanie odnowiony czy jest to definitywne rozstanie? (dane na priv)

Pozdrawiam :*

Kochana @ad175

Według moich kart wygląda to tak że jeszcze kontakt nawiążecie. 

Jeśli przeprowadzicie poważna szczera rozmowę (w której powiecie sobie o wszystkim co Wam się podoba co nie podoba co Was boli szczerze bez owijania w bawełnę) to myślę że jest szansa na to by w Waszej relacji zapanować ład i harmonia. 

Taka szczera rozmowa pozwoli na oczyszczenie atmosfery co może spowodować odbudowę więzi, 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1
traszka
19 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @traszka

No niestety według mnie nie masz co liczyć na jakikolwiek kontakt z tym panem. 

Szansa na to by poznać kogoś z kim połączy Cię wzajemne uczucie jest. 

Ale zanim to nastąpi potrzebne jest oczyszczenie. 

Moim zdaniem ty się boisz lub masz jakieś blokaty jeśli chodzi o związki relacje. Coś cie ogranicza z jakiegoś powodu. To mogą być np. Twoje myśli. Może jakieś kompleksy. 

Potrzebne jest dojście do przyczyny problemu i odcięcie się od tego. Emocjonalne oczyszczenie... 

W tedy możliwe jest pojawienie się kogoś wartościowego. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

Bardzo smutna wróżba, dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam

• Lubię! 1
iwanek
5 godzin temu, traszka napisał:

Bardzo smutna wróżba, dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam

Niestety nie mam tendencji do ubarwiania tego co widzę. 

Chciałabym mieć dla Ciebie same pozytywne wieści. 

To pokazały mi karty. Więc to właśnie przekazuje. 

Nie musisz oczywiście brać tego za pewnik. Ani w ogóle pod uwagę. 

Pozdrawia. 

I życzę Ci wszystkiego dobrego 💕

• Dziękuję! 1
iwanek
Dnia 7.06.2021 o 23:19, kolo_fortuny00 napisał:

Czesc.

Od jakiegoś czasu czuje przygniatające uczucie samotności. Nie chodzi o brak bliskiej osoby, mezczyzny, chyba już z nikim nie będę ale ze nie mam bratniej duszy a koleżanki są i ich nie ma. Dwulicowe.

Czy czeka mnie ukojenie w samotności. To niewyobrażalny ból. 

Marta 19.09.1989 

Kochana @kolo_fortuny00

Tak jak mówisz pokazały mi się osoby w Twoim otoczeniu które dosłownie zadzierają nosa, są tak pewne siebie że potrafią ranić słowami, gestami ale także wbić nóż w plecy. 

Jednak na Twojej drodze pojawia się nowe. 

Nowa pasja nowy ogień. Nowa moc do działania (pogrzebiesz stare. Zostawisz za sobą to co Ci nie potrzebne. Stare koleżanki stare kontakty pójdą w odstawkę. I w tedy poczujesz się wygrana, spełniona. Poczujesz nowy entuzjazm. Chęć do działania. Do tworzenia. Nie wykluczam też pojawienie się kogoś nowego na Twojej drodze. Czasem jednak i samotność jest potrzebna by obudzić w sobie pewne potencjały. Musisz jednak wyzbyć się tego co Ci nie służy.) 

Ślicznie pozdrawiam i jestem przekonana że ten ból niebawem minie. 💕

Wspaniałości kochana 🤗

• Dziękuję! 1
iwanek
15 godzin temu, sun napisał:

proszę o wróżbę ile będę miał dzieci w swoim życiu

Kochana @sun

Bardzo możliwe że będziesz miała troje dzieci. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

34 minuty temu, iwanek napisał:

Kochana @sun

Pozdrawiam serdecznie 💕 

Dziękuję za wrożbe  a czy jest możliwość sprawdzenia czy liczba 3 dotyczy ciąży czy dzieci faktycznie urodzonych,  czy widać w kartach poronienia 

iwanek
12 minut temu, sun napisał:

Dziękuję za wrożbe  a czy jest możliwość sprawdzenia czy liczba 3 dotyczy ciąży czy dzieci faktycznie urodzonych,  czy widać w kartach poronienia 

Mogę spróbować 

iwanek
20 minut temu, sun napisał:

Choć wydaje mi się że chodzi tu o narodzone dzieci jak tak myślę 

1 godzinę temu, iwanek napisał:

Kochana @sun

Pozdrawiam serdecznie 💕 

37 minut temu, iwanek napisał:

Choć wydaje mi się że chodzi tu o narodzone dzieci jak tak myślę 

Kochana iwanek a czy mogłabyś dopytać kart?

Witam serdecznie,
Mam nietypowe pytanie - chciałabym zapytać o zdrowie mojego psiaka
Mój pies to seniorek, już 16 lat z nami od małego. Ostatnio buntuje się z jedzeniem, nie chce jeść, a dogadzamy jak tylko można. Obłożony lekami, ale przez te bunty sporo schudł. Wet mówi że to starość, narządy już tak nie pracują. Czy uda mi się pomóc jeszcze naszemu psiakowi i będzie jeszcze w pełni sił?
Sonik - z nami od lipca 2005
Ja - Karolina 19.03.1990
Będę wdzięczna za każdą wskazówke

• Lubię! 1
Sylwianka

Witaj 😊

Chciałabym zapytać o relację z pewnym mężczyzną. Jaki jest jego stosunek do mojej osoby? Czy tylko chodzi mu o jedno czy też chce mnie poznać i być może w przyszłości być ze mną? 

Dane wysyłam priv 

• Lubię! 1

Cześć Iwanku.  Przychodzę z pytaniem o pracę, bo z poprzedniej (jak się sprawdziło z czytania Egerii) za wiele nie wyszło, popracowałam chwilę i zrezygnowałam.

Czy jest na horyzoncie jakaś stabilizacja dla mnie? Uda mi się w końcu znaleźć pracę, która nie okaże się kolejną masówką i wykorzystywaniem naiwnych klientów?

Po prostu. Czy znajdę pracę, o.

Monika

22.03.1992

Dziękuję! I życzę wszystkim lepszych dni :)

• Lubię! 1
kolo_fortuny00

Dziękuję za wróżbę. To wszystko ma sens. Gdy już nie pisze czy nie spotykam się z koleżankami czuje się pewniej choć to dziwne bo znam je od zawsze więc powinnam przy nich czuć się najlepiej. 

Jeżeli mogę, to chciałabym zapytać o tego pana Damian 26.06.1991. Na razie nie mamy kontaktu już jakiś czas. 

Często się urywa a ja niestety nie znam powodu. 

iwanek
25 minut temu, kolo_fortuny00 napisał:

Dziękuję za wróżbę. To wszystko ma sens. Gdy już nie pisze czy nie spotykam się z koleżankami czuje się pewniej choć to dziwne bo znam je od zawsze więc powinnam przy nich czuć się najlepiej. 

Jeżeli mogę, to chciałabym zapytać o tego pana Damian 26.06.1991. Na razie nie mamy kontaktu już jakiś czas. 

Często się urywa a ja niestety nie znam powodu. 

Czyli chciałabyś poznać powód dla którego się nie odzywa? 

Generalnie tak powinno być ze osoby które się zna całe życie powinny Ci pomagać i wspierać. 

Niestety czasem bywa tak, że lepiej jest się odciąć. Bo obecność niektórych ludzi, choć znacie się jak lyse konie wpływa zupełnie odwrotnie na Twoje samopoczucie. 

Znam to z autopsji. 

I choć jest to bardzo przykre czasem trzeba wykonać taki ruch i iść w swoją stronę 

🤗

kolo_fortuny00

Dziękuję. 

Tak dokładnie o to mi chodzi, czemu się nie odzywa teraz i czemu wcześniej się urywa kontakt. Może to ta sama przyczyna.

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 9.06.2021 o 13:21, sun napisał:

Wychodzi mi że możliwe będzie wydanie na świat 3 dzieci. 

iwanek
Dnia 9.06.2021 o 23:07, Milka napisał:

Witam serdecznie,
Mam nietypowe pytanie - chciałabym zapytać o zdrowie mojego psiaka
Mój pies to seniorek, już 16 lat z nami od małego. Ostatnio buntuje się z jedzeniem, nie chce jeść, a dogadzamy jak tylko można. Obłożony lekami, ale przez te bunty sporo schudł. Wet mówi że to starość, narządy już tak nie pracują. Czy uda mi się pomóc jeszcze naszemu psiakowi i będzie jeszcze w pełni sił?
Sonik - z nami od lipca 2005
Ja - Karolina 19.03.1990
Będę wdzięczna za każdą wskazówke

Kochana @Milka

Generalnie na zdrowie nie wróżę,ale z racji tego że nie chodzi tu o choroby jako takie tylko oholnu stan zrobie wyjątek. 

Według mnie teraz Jego stan wygląda dość nie ciekawie ale jest to stan przejściowy. 

To minie tylko wymaga czasu. 

Myślę że Sonik jeszcze trochę Wam potowarzyszy. 

Także według mnie jeszcze wydobrzeje 

Niestety po jakimś czasie mogą wdać się jakieś zapalenia znowu. 

Ale na chwilę obecną myślę że jeszcze się podniesie. 

Życzę zdrówka Tobie i Sonikowi 💕

iwanek 

• Dziękuję! 1
iwanek
Dnia 10.06.2021 o 06:30, Sylwianka napisał:

Witaj 😊

Chciałabym zapytać o relację z pewnym mężczyzną. Jaki jest jego stosunek do mojej osoby? Czy tylko chodzi mu o jedno czy też chce mnie poznać i być może w przyszłości być ze mną? 

Dane wysyłam priv 

Kochana @Sylwianka

Moim zdaniem tu nie chodzi tylko o jedno. 

On czuje się dobrze w Twoim towarzystwie rozmawiając z Tobą. 

Jest miło ciepło bezpiecznie. 

Widzę tutaj możliwości nawiązania bliższej relacji opartej nie tylko na seksie. 

Stworzenia czegoś nowego. 

Tego Ci życzę z całego 💕

iwanek 

• Dziękuję! 1
Amandaa
Dnia 1.06.2021 o 12:19, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Kurs 

Wygląda na to że początek może nie wyglądać najlepiej. 

Ja mam wrażenie że ty od razu założysz ze Ci się nie uda i będziesz nosić w sobie takie poczucie porażki. 

To według mnie będzie chwilowy stan. Pomału zaczniesz rozumieć że to tylko twoja głową tak pracuje a rzeczywistość jest zupełnie inna. 

Także zalecam spokój. 

Moim zdaniem trafisz na doświadczonego instruktora. Może być osaba już starsza. 

Mam jednak wrażenie ze dzięki jego doświadczeniu właśnie, uda Ci się wyciszyć i opanować. 

Także według mnie kurs będzie wyglądał bardzo przyjemnie. 

Egzamin 

Niestety jeśli chodzi o egzamin to zanim go zdasz niestety może upłynąć trochę czasu. 

Życzę powodzenia <kocha>

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

Iwanku kochany... 

Tak dopytam jeszcze, jeśli mogę :) 

Chodzi o pierwsze zdanie. 

"Wygląda na to że początek może nie wyglądać najlepiej. 

Ja mam wrażenie że ty od razu założysz ze Ci się nie uda i będziesz nosić w sobie takie poczucie porażki. 

To według mnie będzie chwilowy stan. Pomału zaczniesz rozumieć że to tylko twoja głową tak pracuje a rzeczywistość jest zupełnie inna." 

To znaczy, że to wszystko może wyglądać nie najlepiej przez moje nastawienie, tak? I ja będę to tak odczuwać? 

Chciałabym zadać jeszcze jedno pytanko odnośnie tej sprawy, jeśli mogę :) (poczekam cierpliwie w kolejce oczywiście)

A jak będzie mnie postrzegał ten instruktor i jak według niego będę sobie radzić?

Bardzo chciałabym trafić do kogoś wyrozumiałego i sympatycznego, bo szybko się stresuje... :( 

• Lubię! 1
11 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @Milka

Generalnie na zdrowie nie wróżę,ale z racji tego że nie chodzi tu o choroby jako takie tylko oholnu stan zrobie wyjątek. 

Według mnie teraz Jego stan wygląda dość nie ciekawie ale jest to stan przejściowy. 

To minie tylko wymaga czasu. 

Myślę że Sonik jeszcze trochę Wam potowarzyszy. 

Także według mnie jeszcze wydobrzeje 

Niestety po jakimś czasie mogą wdać się jakieś zapalenia znowu. 

Ale na chwilę obecną myślę że jeszcze się podniesie. 

Życzę zdrówka Tobie i Sonikowi 💕

iwanek 

Dziękuję za te ciepłe słowa 😊
Sonik zaczął jeść, co daje lekki optymizm i nadzieję że będzie lepiej. Choć jestem świadoma i przygotowana na każdą ewentualność. Może nacieszymy się jeszcze latem ☀️

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...