Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

iwanek
1 godzinę temu, Amandaa napisał:

Iwanku kochany... 

Tak dopytam jeszcze, jeśli mogę :) 

Chodzi o pierwsze zdanie. 

"Wygląda na to że początek może nie wyglądać najlepiej. 

Ja mam wrażenie że ty od razu założysz ze Ci się nie uda i będziesz nosić w sobie takie poczucie porażki. 

To według mnie będzie chwilowy stan. Pomału zaczniesz rozumieć że to tylko twoja głową tak pracuje a rzeczywistość jest zupełnie inna." 

To znaczy, że to wszystko może wyglądać nie najlepiej przez moje nastawienie, tak? I ja będę to tak odczuwać? 

Chciałabym zadać jeszcze jedno pytanko odnośnie tej sprawy, jeśli mogę :) (poczekam cierpliwie w kolejce oczywiście)

A jak będzie mnie postrzegał ten instruktor i jak według niego będę sobie radzić?

Bardzo chciałabym trafić do kogoś wyrozumiałego i sympatycznego, bo szybko się stresuje... :( 

Tak myślę że o nastawienie chodzi. Bo na początku moze Ci to nie wychodzić tak jak byś chciała. Możesz popełniać błędy i może być tak że od razu sobie wkręcisz ze nie dasz rady. A tak naprawdę bedsiesz ogarniać. Więc pozytywne nastawienie kochana. 

Oczywiście odp na dopytanie. 

Buziaki 😘 

• Dziękuję! 1
  • Odpowiedzi 974
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

383

• Amandaa

69

• białadama

39

• traszka

24

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

chyba ktoś się pojawił, ale nie chcę zapeszać :) (pan spod Byka)   z tą kontrolą to ostatnio zdałam sobie sprawę z niej podczas zajęć praktycznych na studiach ;) rany chyba się zagoiły,

W takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomości    Ściskam 🤗  iwanek 

Posted Images

iwanek
2 minuty temu, Milka napisał:

Dziękuję za te ciepłe słowa 😊
Sonik zaczął jeść, co daje lekki optymizm i nadzieję że będzie lepiej. Choć jestem świadoma i przygotowana na każdą ewentualność. Może nacieszymy się jeszcze latem ☀️

Z całego serca Wam tego życzę <kotek>

Amandaa
6 minut temu, iwanek napisał:

Tak myślę że o nastawienie chodzi. Bo na początku moze Ci to nie wychodzić tak jak byś chciała. Możesz popełniać błędy i może być tak że od razu sobie wkręcisz ze nie dasz rady. A tak naprawdę bedsiesz ogarniać. Więc pozytywne nastawienie kochana. 

Oczywiście odp na dopytanie. 

Buziaki 😘 

Bardzo Ci dziękuję 😘

Będę czekać na odp. 

Miłej nocy. 

• Lubię! 1
Batyam

Zaginął mój narzeczony, nie wiem co się dzieje, nie mam żadnych informacji, stan wojny w Izraelu minął nie wiem czy znalazł się w szpitalu,  czy miał wypadek.. Czy może ktoś zobaczyć czy sie odezwie czy mial wypadek, ostatnio pił i ostatnio powiedziałam mu ze mam nowotwór i czeka mnie leczenie. Może się załamał. Martwię się nic nie wskazywało że coś takiego się może zdążyć, gdzie ew mogę go szukać. Ryszard 31.07.56 

Agnieszka 23.02.73. 

Dziękuję za pomoc nie wiem czy dobrze zadałem pytanie, przepraszam ale jestem bardzo zdenerwowana. Przeoraszam @iwanek 

iwanek
Przed chwilą, Batyam napisał:

Zaginął mój narzeczony, nie wiem co się dzieje, nie mam żadnych informacji, stan wojny w Izraelu minął nie wiem czy znalazł się w szpitalu,  czy miał wypadek.. Czy może ktoś zobaczyć czy sie odezwie czy mial wypadek, ostatnio pił i ostatnio powiedziałam mu ze mam nowotwór i czeka mnie leczenie. Może się załamał. Martwię się nic nie wskazywało że coś takiego się może zdążyć, gdzie ew mogę go szukać. Ryszard 31.07.56 

Agnieszka 23.02.73. 

Dziękuję za pomoc nie wiem czy dobrze zadałem pytanie, przepraszam ale jestem bardzo zdenerwowana. Przeoraszam @iwanek 

Oczywiście sprawdzę to kochana. 

Wszystkich użytkowników przepraszam ale @Batyam ma w tej sytuacji pierwszeństwo.

• Dziękuję! 1
iwanek
19 minut temu, Batyam napisał:

Agnieszka 23.02.73. 

Kochana @Batyam

Myślę że Ryszard żyje. 

Bardzo możliwe też że mocno zapił. I możliwe że orzez to otarł się o śmierć. 

Walczył z nia. 

Możesz szukać w szpitalach, zakonach, klasztorach. 

Trzymaj się kochana 🤗

• Dziękuję! 1
Batyam
18 minut temu, iwanek napisał:

Oczywiście sprawdzę to kochana. 

Wszystkich użytkowników przepraszam ale @Batyam ma w tej sytuacji pierwszeństwo.

Dziękuję @iwanek nigdy nie panikuje ale teraz proszę o pomoc, na odległość trudno jest dać pomoc tym bardziej że tam moi znajomi nie mają jego nowego adresu. Choć i. W niedzielę będziemy go szukać przez policję może namierza jego telefon komórkowy 

iwanek
Przed chwilą, Batyam napisał:

Dziękuję @iwanek nigdy nie panikuje ale teraz proszę o pomoc, na odległość trudno jest dać pomoc tym bardziej że tam moi znajomi nie mają jego nowego adresu. Choć i. W niedzielę będziemy go szukać przez policję może namierza jego telefon komórkowy 

Oby. Dwie karty świadczyły o zakonie lub klasztorze. Może to jest kierunek. 

Daj proszę znać gdy czegoś się dowiesz. 

Aguniu trzymaj się ♥️

• Lubię! 1
Batyam
2 minuty temu, iwanek napisał:

Kochana @Batyam

Myślę że Ryszard żyje. 

Bardzo możliwe też że mocno zapił. I możliwe że orzez to otarł się o śmierć. 

Walczył z nia. 

Możesz szukać w szpitalach, zakonach, klasztorach. 

Trzymaj się kochana 🤗

Dziękuję @iwanek będziemy go jakoś szukać moja koleżanka ma iść na policję jeśli będzie w szpitalu to go znajdziemy o ile nam pomogą, zakony i inne klasztory tam go nieodszukamy. Dziękuję, a może mam czekać jego telefon działa ktoś go ładuje ale nikt nie odbiera. Myślałem że może mu ukradli telefon ale by wtedy wziął inny aparat. Tak przed zaginieciem mocno pił, miał już nie pić i chyba nie pił, miał kaca mocnego przez dwa kolejne dni @iwanku tak jak wskazywały twoje karty. Napisał mi na dobranoc wiadomość i zginął, nie wiem czy ktoś go potrącił na ulicy czy zaslabl w pracy po tym piciu. Czy mam czekać że się odezwie czy iść na policję ma moja koleżanka czy nam pomogą. Jejku tak ci dziękuję. Ostatni tydzień był bardzo ciężki. 

Batyam
8 minut temu, iwanek napisał:

Czy też inne miejsce kultu religijnego 

@iwanek Bardzo dziękuję kotus pamiętam jak wiele razy twoje karty trafiały w punkt. Jeśli tam jest to muszę czekać. Dobrze ze żyje. Może się odezwie za jakiś czas. Dziękuję dziękuję dziękuję bardzo kochanie moje. Spokojnego wieczoru 

• Lubię! 1
iwanek
2 minuty temu, Batyam napisał:

Dziękuję @iwanek będziemy go jakoś szukać moja koleżanka ma iść na policję jeśli będzie w szpitalu to go znajdziemy o ile nam pomogą, zakony i inne klasztory tam go nieodszukamy. Dziękuję, a może mam czekać jego telefon działa ktoś go ładuje ale nikt nie odbiera. Myślałem że może mu ukradli telefon ale by wtedy wziął inny aparat. Tak przed zaginieciem mocno pił, miał już nie pić i chyba nie pił, miał kaca mocnego przez dwa kolejne dni @iwanku tak jak wskazywały twoje karty. Napisał mi na dobranoc wiadomość i zginął, nie wiem czy ktoś go potrącił na ulicy czy zaslabl w pracy po tym piciu. Czy mam czekać że się odezwie czy iść na policję ma moja koleżanka czy nam pomogą. Jejku tak ci dziękuję. Ostatni tydzień był bardzo ciężki. 

Myślę że powinniście zadzialac. 

Sprawdzę ci to ale pozwól że jutro... 

Jestem już zmęczona a nie chce by wychodziły bzdury. 

• Lubię! 1
Batyam
4 minuty temu, iwanek napisał:

Myślę że powinniście zadzialac. 

Sprawdzę ci to ale pozwól że jutro... 

Jestem już zmęczona a nie chce by wychodziły bzdury. 

Dobrze @iwanek. Pewnie najważniejsze że żyje, że przeżył 

iwanek
12 godzin temu, Batyam napisał:

Kochana @Batyam

Myślę że policja powinna pomoc w poszukiwaniach. 

Także zgłoszenie tego na policję jak najbardziej na plus. 

• Dziękuję! 1
Sylwianka
Dnia 11.06.2021 o 11:13, iwanek napisał:

Kochana @Sylwianka

Moim zdaniem tu nie chodzi tylko o jedno. 

On czuje się dobrze w Twoim towarzystwie rozmawiając z Tobą. 

Jest miło ciepło bezpiecznie. 

Widzę tutaj możliwości nawiązania bliższej relacji opartej nie tylko na seksie. 

Stworzenia czegoś nowego. 

Tego Ci życzę z całego 💕

iwanek 

Dziękuję Ci bardzo. To bardzo optymistyczne co piszesz i oby tak było ❤️

• Lubię! 1
Sylwianka
Dnia 11.06.2021 o 11:13, iwanek napisał:

Kochana @Sylwianka

Moim zdaniem tu nie chodzi tylko o jedno. 

On czuje się dobrze w Twoim towarzystwie rozmawiając z Tobą. 

Jest miło ciepło bezpiecznie. 

Widzę tutaj możliwości nawiązania bliższej relacji opartej nie tylko na seksie. 

Stworzenia czegoś nowego. 

Tego Ci życzę z całego 💕

iwanek 

Czy mogę dopytać o jedną rzecz? A mianowicie o odległość zamieszkania między nami, czy będziemy w stanie stworzyć coś na odległość? 

• Lubię! 1
iwanek
10 minut temu, Sylwianka napisał:

Czy mogę dopytać o jedną rzecz? A mianowicie o odległość zamieszkania między nami, czy będziemy w stanie stworzyć coś na odległość? 

Sprawdzę 

Witam, gdzieś zapodziało się moje pytanie więc zapytam jeszcze raz. Jak minie mi urlop w czerwcu?

Aneta 

iwanek
8 minut temu, Aneta napisał:

Witam, gdzieś zapodziało się moje pytanie więc zapytam jeszcze raz. Jak minie mi urlop w czerwcu?

Aneta 

Nie widzę nigdzie aby wcześniej zostało zadane pytanie. 

Oczywiście odp w wolnej chwili. 

Pozdrawiam 💕 

• Dziękuję! 1
Essa
Dnia 18.01.2021 o 22:10, iwanek napisał:

Kochana @Essa

Odnosze wrażenie że w tej chwili jesteś na etapie zamykania jakiś ran. 

Dopiero gdy to zrobisz poczujesz się wolna i będziesz gotowa na wejście w nowa relacje. Bo gdzieś w Tobie jest strach przed rozczarowaniem i zranieniem. 

Jednak karty pokazały że na Twojej drodze w przeciągu najbliższego roku może stanąć mężczyzna energiczny lubiący zmiany, przmieszczanie się. Pociągający. 

Karty pokazały możliwość zbudowania stałej mocnej relacji partnerskiej. 

Jeśli się na to zdecydujesz czeka Cię jednak wiele pracy by utrzmac ten związek. 

Jeśli uda Wam się przezwyciężyć różne zgrzyty (być może chęć ograniczenia, kontroli które może leżeć zarówno po Twojej jaki i jego stronie) to relacja ta może byc naprawdę satysfakcjonująca. 

Życzę Ci tego z całego serca 💕 

iwanek 

chyba ktoś się pojawił, ale nie chcę zapeszać :) (pan spod Byka)

z tą kontrolą to ostatnio zdałam sobie sprawę z niej podczas zajęć praktycznych na studiach ;)

rany chyba się zagoiły, zobaczymy...

pozdrawiam ciepło ;**

• Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
iwanek
6 godzin temu, Essa napisał:

chyba ktoś się pojawił, ale nie chcę zapeszać :) (pan spod Byka)

z tą kontrolą to ostatnio zdałam sobie sprawę z niej podczas zajęć praktycznych na studiach ;)

rany chyba się zagoiły, zobaczymy...

pozdrawiam ciepło ;**

W takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomości <kocha>

Ściskam 🤗 

iwanek 

• Lubię! 3

Hej

W sumie przychodzę po poradę, bo nie wiem co mam z tym zrobić. Wczoraj miałam w pracy bardzo niemiły epizod - mianowicie wypłaciłam przekaz osobie nie tej co powinnam - pomyliłam nazwiska. Na jakieś szczęście, ten ktoś mi je oddał ale i tak zrobił mi awanturę .  Niestety nie wytrzymałam i też  się uniosłam. Pod koniec pracy, moja intuicja podpowiedziała mi, że czeka mnie rozmowa u szefowej. Nie pomyliłam się, na drugi dzień - czyli dziś  u niej wylądowałam. Z mety stwierdziłam, że wiem kto na mnie doniósł i nie jestem zdziwiona ale ..  no właśnie .. nie udało mi się  nawet dokończyć zdania. Kierownik zmiany powiedział mi, że donos zrobiła na mnie kontroler  i jest to już drugi raz ta sama osoba. Totalnie się załamałam. Ten ktoś jest ostatnią osobą, na która bym postawiła. Wiem, że mnie mega lubi, zawsze mnie chwalił a tu nagle coś takiego. Nadal   w to nie wierzę, wmawiam sobie że kierownik  kryje chyba kogoś innego.  proszę powiedz mi czy  faktycznie kierownik mówi mi prawdę, dlaczego kontrolerka na mnie doniosla, jaka postawę powinnam przyjać i jak dalej będą wyglądały z nią relację. Prosiłabym, abyś napisała mi też co czeka mnie do pół roku w  pracy. Dane wysyłam na pv. Dziękuję.

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 13.06.2021 o 11:37, Sylwianka napisał:

Kochana @Sylwianka

Wydaje mi sie ze jest bardzo duża szansa na stworzenie związku pomimo dzielącej Was odległości. 

Musicie jednak pamiętać o tym jak ważna jest komunikacja oraz szczerość. 

Istotne jest by zawsze znaleźć odrobinę czasu na rozmowę. 

Bo jeśli nie będzie między Wami wymiany informacji jeśli nie będziecie się wzajemnie starać by codziennie nawiązywać kontakt mówić o tym co się w Waszym życiu dzieje to po prostu zaczniecie się nudzić i relacja padnie. 

Ważne jest też to byście oboje podsycali W sobie 🔥

By zależało Wam na tym by być atrakcyjnym dla tej drugiej strony... 

Powodzenia 💕

Pozdrawiam 🤗

iwanek 

• Dziękuję! 1

A tak a propos_ kontroler- to nie klient ktoremu wypłaciłam pieniadze, tylko osoba ktora siedzi za nami i nas wspiera w pracy ( kontroluje okienka). Już  raz na mnie doniosla :(

• Lubię! 1
ladyliberty

Dzien dobry!

przychodze po porade odnosnie pracy: jaki biznes mam otworzyc?

Karolina 26.11.1992

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...