Skocz do zawartości
iwanek

Czytanie - Tarot

Polecane posty

Ismena

Proszę nie wpisywać nowych pytań Iwanek ogłosiła krótką przerwę.

Możliwe jest tylko dodanie WERYFIKACJI

• Lubię! 1

białadama

kawa.jpg.ed0011c2ea5bcc5ae5f32d2e931c8b0c.jpg

maraga

Serdecznie dziekuje za wrozbe i pozdrawiam :)

Magdalenn
Dnia 27.12.2018 o 14:40, iwanek napisał:

@Magdalenn

Na pewno tego pana pociagasz fizycznie i lubi Cię. Jednak w jego postawie widzę oddalenie,stworzenie granicy między Wami.

Karty pokazują mi że może być miedzi wami kontakt. Jakieś spotkanie gdzieś na imprezie też wchodzi w grę lub w szkole . Ale ja nie liczyła bym na zbyt wiele po tej znajomości.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Witaj 🙂 jak dotad ani nie rozmawialismy wirtualnie ani sie nie widzielismy na zywo 🙂 Pozdrawiam!🙂

• Dziękuję! 1

iwanek

Koniec przerwy

Serdecznie zapraszam

;*

• Lubię! 2
  • Gratuluję! 1

runoutofbreath

To ja ide na pierwszy ogien, a co ;p

Mam pytanie do kart..czy w najblizszym czasie tzn luty, marzec, kwiecien pojawi sie ktos w moim zyciu, jakis mezczyzna? Pytam, bo obecnie jestem singielka :)

Dane wysylam na priv 

• Lubię! 1

Naily

Witaj Iwonko ;*miałabym pytanie, ale ma to związek z osobą której dokładnej daty nie znam. Znam tylko imię i rok urodzenia. Wystarczy? Jakoś nie daje mi to spokoju, coś się zmieniło w ostatnim czasie i sama nie wiem dlaczego. Moje pytanie- czy mogę się czegoś dobrego spodziewać po tej znajomości? Dane prześlę na priv a jeżeli nie wystarczy imię i rok to wycofam prośbę. Buziaki <kwiatek>

• Lubię! 1

iwanek
4 minuty temu, Naily napisał:

Witaj Iwonko ;*miałabym pytanie, ale ma to związek z osobą której dokładnej daty nie znam. Znam tylko imię i rok urodzenia. Wystarczy? Jakoś nie daje mi to spokoju, coś się zmieniło w ostatnim czasie i sama nie wiem dlaczego. Moje pytanie- czy mogę się czegoś dobrego spodziewać po tej znajomości? Dane prześlę na priv a jeżeli nie wystarczy imię i rok to wycofam prośbę. Buziaki <kwiatek>

Wystarczy imię i rok<uśmiech>

białadama

Hej,

przenoszę do Twojego tematu moją prośbę z działu prośby o wróżbę. Poproszę o zobaczenie, czy wyjdzie pozytywnie wszystko i jeśli tak, to czy w krótszym odstępie czasu widać bym przeszła do jego zespolu- dziękuję.

"poproszę bardzo o zobaczenie czy uda mi się pozytywnie przejść rozmowę z pewnym ważnym panem w pracy i czy będę mieć szanse by mnie "zatrudnił" w przyszłości u siebie. Jak mnie odbierze? Czekałam na taka rozmowę okolo...pol roku. "

• Lubię! 1

Lorinnna

Witam serdecznie Droga iwanek <papa>chciałabym prosić Cię o wróżbę... 1. Czy uda mi sie zlegalizować związek ślub cywilny w tym roku bo mamy plany ale cały czas jeszczw coś stoi na przeszkodzie, 2. Czy bedę już pracować w niemczech czy wszystko sie uda, ponieważ mam zdać egzamin na mistrza fryzjerstwa i to od tego zależy, 3. Czy uda nam sie kupić w tym roku dom czy w PL czy w Niemczech. Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam gorąco ;*dane na priv

• Lubię! 1

białadama

Zmieniam pytanie> czy luty będzie dla mnie lepszy zawodowo i czy dam radę z obowiązkami tak żeby i góra byłą zadowolona. Czy będzie mi się dobrze współpracować z nowymi kolegami-nie ukrywam ze trochę boję się-bo zacznę współpracę w nowym zakresie, w nowych tematach-mało mam czasu na wdrożenie.

Pozdrawiam

m.monikam

Jka potoczy się związek z tym Panem???Dane na priv

• Lubię! 1

iwanek
Dnia 1.02.2019 o 22:49, runoutofbreath napisał:

To ja ide na pierwszy ogien, a co ;p

Mam pytanie do kart..czy w najblizszym czasie tzn luty, marzec, kwiecien pojawi sie ktos w moim zyciu, jakis mezczyzna? Pytam, bo obecnie jestem singielka :)

Dane wysylam na priv 

Kochana @runoutofbreath

W lutym może pojawić się szansą na nową relację z mężczyzna. 

Jednak w marcu może się okazać  że to nie jest to czego pragniesz.

Mężczyzna ten może być bowiem niezwykle ujmujący jednak może się okazać że to taki czarus. Do głosu dojdzie  Twoja logika. Będziesz musiała wybrać drogę która  chcesz podążać  (angażować się czy nie)

Jeśli wejdziesz w te relacje to w kwietniu prawdopodobnie nastąpi kryzys. Widzę kłótnie i raniąc słowa.  Jednak mam wrażenie że wyjdziesz z tego z podniesionym czołem...

Wszystkiego dobrego <buziak>

• Dziękuję! 1

runoutofbreath
11 minut temu, iwanek napisał:

Kochana @runoutofbreath

W lutym może pojawić się szansą na nową relację z mężczyzna. 

Jednak w marcu może się okazać  że to nie jest to czego pragniesz.

Mężczyzna ten może być bowiem niezwykle ujmujący jednak może się okazać że to taki czarus. Do głosu dojdzie  Twoja logika. Będziesz musiała wybrać drogę która  chcesz podążać  (angażować się czy nie)

Jeśli wejdziesz w te relacje to w kwietniu prawdopodobnie nastąpi kryzys. Widzę kłótnie i raniąc słowa.  Jednak mam wrażenie że wyjdziesz z tego z podniesionym czołem...

No tak..ja i moje szczescie do lovelasow..ciekawe gdzie ten amant wyskoczy..:>.<bezradny>dziękuję ślicznie, jak tylko bede mogla to zweryfikuje

iwanek
Dnia 1.02.2019 o 23:26, Naily napisał:

Kochana @Naily

Możesz spodziewać się czegoś fajnego.

Facetowi na Tobie zależy.  Chciał by się Tobą w pewien sposób zaopiekować...

Wydaje mi się że liczy na coś wiecej z Twojej strony, podobasz mu się fizycznie ale zależy mu tak ze  na stronie duchowej waszej znajomości...

W najbliższej przyszłości widzę jakiś dylemat. Konieczność podjęcia decyzji która określi czy wasza znajomość się utrzyma czy nie. 

W dalszej przyszłości widzę coś nowego z waszym udziałem. ... mam wrażenie że wasza relacja przerodzi się w coś zupełnie nowego.

Pozdrawiam cieplutko;*

• Dziękuję! 1

Naily
17 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @Naily

Możesz spodziewać się czegoś fajnego.

Facetowi na Tobie zależy.  Chciał by się Tobą w pewien sposób zaopiekować...

Wydaje mi się że liczy na coś wiecej z Twojej strony, podobasz mu się fizycznie ale zależy mu tak ze  na stronie duchowej waszej znajomości...

W najbliższej przyszłości widzę jakiś dylemat. Konieczność podjęcia decyzji która określi czy wasza znajomość się utrzyma czy nie. 

W dalszej przyszłości widzę coś nowego z waszym udziałem. ... mam wrażenie że wasza relacja przerodzi się w coś zupełnie nowego.

Pozdrawiam cieplutko;*

Witaj Iwonko, przepraszam, że dopiero piszę. Wczoraj nie mogłam dodać odpowiedzi, telefon mi coś szwankuje :)
 Bardzo, bardzo dziękuję Ci za tak optymistyczną wróżbę. Szczerze mówiąc obawiałam się, że rzucał słowa na wiatr a tu taka niespodzianka :)
Zweryfikuję gdy tylko będę mogła.

Napisałaś, że widzisz coś nowego z naszym udziałem, myślisz, że mogłoby chodzić o związek czy raczej nie? :) 
Również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;*dużo zdrówka i miłości! <kwiatek>

iwanek
10 minut temu, Naily napisał:

Witaj Iwonko, przepraszam, że dopiero piszę. Wczoraj nie mogłam dodać odpowiedzi, telefon mi coś szwankuje :)
 Bardzo, bardzo dziękuję Ci za tak optymistyczną wróżbę. Szczerze mówiąc obawiałam się, że rzucał słowa na wiatr a tu taka niespodzianka :)
Zweryfikuję gdy tylko będę mogła.

Napisałaś, że widzisz coś nowego z naszym udziałem, myślisz, że mogłoby chodzić o związek czy raczej nie? :) 
Również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;*dużo zdrówka i miłości! <kwiatek>

@Naily bardzo dziękuję :)

Jak najbardziej myślę  że może się z tego narodzie związek.

;*

iwanek
Dnia 2.02.2019 o 19:57, białadama napisał:

Zmieniam pytanie> czy luty będzie dla mnie lepszy zawodowo i czy dam radę z obowiązkami tak żeby i góra byłą zadowolona. Czy będzie mi się dobrze współpracować z nowymi kolegami-nie ukrywam ze trochę boję się-bo zacznę współpracę w nowym zakresie, w nowych tematach-mało mam czasu na wdrożenie.

Pozdrawiam

Kochana @białadama

Pokazuje mi się że faktycznie masz za sobą bardzo ciężki czas w ktory zainwestowalas mnóstwo energii...

Bardzo się martwisz tym co będzie.

Mam wrażenie że podjedziesz do tematu nowych obowiązków bardzo emocjonalnie co może spowodować , ze możesz poczuć się nie swojo wśród nowego otoczenia .

Wyzwaniem dla Ciebie na ten czas jest to by energicznie pzec naprzód .  Bądź pewna siebie. A jeśli wśród Ciebie pojawi się ktoś kto nie jest Ci przychylny nie przejmuj się tym... wskazane jest trzeźwy myślenie i komunikatywność. 

Widzę że dasz sobie radę. 

Podczas podejmowania jakichkolwiek decyzji pamiętaj o równowadze. Nie daj się wykorzystać.  Balans,balans i jeszcze raz balans.

Jeśli chodzi o pana J. to myślę że to osoba dość zmienna... w jednej chwili jest fajnie a po chwili to co było fajne już mu się nie podoba.

Będzie Cię odbierał jako osobę zorganizowaną taką która zna się na rzeczy. Myślę że będzie pokłada w Tobie dość duże nadzieję i bedzie wiązał z Twoją osobą jakieś plany.

Początkowo wasza współpraca będzie na prawdę fajną. Spokojnie pomału będzie się rozwijać z czasem widzę niestety spory,być może nawet walkę o stanowisko...

Wszystkiego dobrego kochana;*

• Dziękuję! 1

białadama

Bardzo Ci dziękuję Iwanku :)

oby było pozytywnie i już mniej zawirowań.

Pozdrawiam serdecznie

Amandaa

witam :) mam za rok pewien egzamin, chciałabym wiedzieć jak mi pójdzie? i czy zaliczę go. Martwię się, że poprostu stres mnie zje :(

• Lubię! 1

Koniczyna

Witam<kwiatek> Ustawię się grzecznie w kolejce na miesiąc maj.Odezwe się w maju z prośbą o wróżbę na 3 miesiące maj,czerwiec,lipiec.  Jestem singielka nie ukrywam doskwiera mi samotność chciałabym mieć kogoś z kim stworzę związek partnerski .Chciałabym wiedzieć czy zmieni się moja sytuacja uczuciowa i czy pojawi się w moim życiu mężczyzna.<wstyd>

• Lubię! 1

iwanek
Dnia 2.02.2019 o 18:38, Lorinnna napisał:

Witam serdecznie Droga iwanek <papa>chciałabym prosić Cię o wróżbę... 1. Czy uda mi sie zlegalizować związek ślub cywilny w tym roku bo mamy plany ale cały czas jeszczw coś stoi na przeszkodzie, 2. Czy bedę już pracować w niemczech czy wszystko sie uda, ponieważ mam zdać egzamin na mistrza fryzjerstwa i to od tego zależy, 3. Czy uda nam sie kupić w tym roku dom czy w PL czy w Niemczech. Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam gorąco ;*dane na priv

Kochana @Lorinnna

1.Tak. Uda Ci się zalegalizować związek.

Myślę że będzie to szybka ceremonia w kameralnym gronie.

2.Tak wszystko powinno się udać i prawdopodobnie będziesz pracować w Niemczech

3.Mam wrażenie że jakaś szansa na kupno fajnego domu smignie wam koło nosa.

Albo ja przegapicie albo będzie to dla Was zbyt duże obciążenie.

Karty mówią jednak ze ostatecznie dom kupicie.

Mam wrażenie że będzie to dom w Polsce.

• Dziękuję! 1

iwanek
Dnia 3.02.2019 o 12:39, m.monikam napisał:

Jka potoczy się związek z tym Panem???Dane na priv

@m.monikam

W waszym związku nie jest dobrze. Coś mocno zgrzyta.

Ty jesteś zmęczona ta relacja.

Mam wrazenie że ten człowiek mocno Cię  zranił. Czy on Cię zdradził? 

W najbliższej przyszłości pokazuje mi się szansą na ogarnięcia wszystkich emocji. 

W intencjach mezczyzny widzę chec zakończenia tego co wynosiło do Waszego życia brak harmonii. 

Karty pokazują mi też że pan ten boi się zlegalizowania Waszego związku.

W dalszej przyszłości pokazują mi sie karty świadczące o mozliwosci ustabilizowania Waszego życie uczuciowego.

Pozdrawiam goraco<buziak>

Lorinnna
2 godziny temu, iwanek napisał:

Kochana @Lorinnna

1.Tak. Uda Ci się zalegalizować związek.

Myślę że będzie to szybka ceremonia w kameralnym gronie.

2.Tak wszystko powinno się udać i prawdopodobnie będziesz pracować w Niemczech

3.Mam wrażenie że jakaś szansa na kupno fajnego domu smignie wam koło nosa.

Albo ja przegapicie albo będzie to dla Was zbyt duże obciążenie.

Karty mówią jednak ze ostatecznie dom kupicie.

Mam wrażenie że będzie to dom w Polsce.

Dziękuję Ci serce za czas. Tak też w podświadomośći myślałam jak Ty mi odpowiedziałaś i dom w PL właśnie chcemy kupić bo wiąże się z tym narzeczonego praca. Życzę wszystkiego dobrego :*

f90b3be87a33f3e39404aaf044d46171.jpg

• Dziękuję! 1

iwanek
4 minuty temu, Lorinnna napisał:

Dziękuję Ci serce za czas. Tak też w podświadomośći myślałam jak Ty mi odpowiedziałaś i dom w PL właśnie chcemy kupić bo wiąże się z tym narzeczonego praca. Życzę wszystkiego dobrego :*

f90b3be87a33f3e39404aaf044d46171.jpg

Oby wszystko ułożyło się tak jak tego chcesz <buziak>

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...