Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

iwanek
 Share

Polecane posty

Witaj Iwanku <dziękuję>

Przychodzę dziś z zapytaniem o przyszłość relacji - co się będzie działo, a także o wynik pewnej sytuacji :)

Dane podeślę na priv :)  

• Lubię! 1

Dnia 21.08.2021 o 14:45, iwanek napisał:

Kochana @Ankra

Myślę że nie będziesz się czuła samotna. 

Karty pokazały mi dwie osoby to może być kobieta i młodszy mężczyzna (ale to też może być młodsza dziewczyna). 

Będzie między Wami porozumienie. Są miecze a więc komunikacja. 

Myślę że sobie poradzisz w tej mało sympatycznej sytuacji jakim jest słaba znajomość języka. 

Mam nadzieję że pobyt Ci się uda 💕💕💕

Hej Iwanku, jestem na tej rehabilitacji i masz rację poznałam 2 starsze ode mnie Panie i jedna młodsza... Oraz starszego Pana więc wróżba sprawdzona.... 😊 

Teraz mam stres odnośnie powrotu do pracy... 

Po tej Reha lekarz mówi że mam wracać do pracy, powiedzieć że chce lżejszą... 

Ale moja agencja pracy od 1 września połączyła się z drugą, mam podpisać czy chce tam przejsc i mam ciągłość.... 

Jednak mam stary urlop do wykorzystania i nadgodziny.. Bardzo chce pojechać do domu do Polski za nim podejmę pracę.... 

Mam pytanie, czy agencja zgodzi się na mój urlop, i czy znajdzie mi prace bliżej granicy...?

Drugie pytanie czy jednak dostanę wypowiedzenie i pójdę na zasilek w Niemczech. 

Bardzo się denerwuje ta sytuacja bo mięśnie ma nadal słabe.... 

Zrozumiem jeśli nie odpowiesz, bo może nadużywam Twoich wróżb, ale bardzo mnie to martwi.

Mam niby wrócić do pracy 16 września bo Reha nie da mi dalej wolnego chocjestem po operacji dysku. 

Przed spotkaniem  w agencji  pracy mam jeszcze wizytę u lekarza ortopedy ale ponoć w Niemczech jak Reha napisze że jestem zdolna do pracy to ortopeda nie może nic zrobić. 

Pozdrawiam. Dane podam na priv. 

• Lubię! 1

Dnia 8.06.2021 o 11:47, iwanek napisał:

Kochana @ad175

Według moich kart wygląda to tak że jeszcze kontakt nawiążecie. 

Jeśli przeprowadzicie poważna szczera rozmowę (w której powiecie sobie o wszystkim co Wam się podoba co nie podoba co Was boli szczerze bez owijania w bawełnę) to myślę że jest szansa na to by w Waszej relacji zapanować ład i harmonia. 

Taka szczera rozmowa pozwoli na oczyszczenie atmosfery co może spowodować odbudowę więzi, 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

Cześć iwanku, 

Dziękuję za wróżbę i poświęcony mi czas. Weryfikacja - częściowo miałaś rację, wyjaśniłam sprawę i przedstawiłam wszystko bez owijania w bawełnę, jednak minęło zbyt dużo czasu i nie da się przywrócić już tej relacji, ponieważ ta osoba jest obecnie na innym etapie życia. 

Pozdrawiam :*

• Lubię! 1

Dnia 5.08.2021 o 11:24, iwanek napisał:

Kochana @Maverick

Jak to mówią nadzieja zawsze umiera ostatnia. 

Odnosze wrażenie że w tej chwili jesteś w nastroju który mówi "wszystko bez sensu to i tak się nie uda". 

Nie potrafisz dostrzec żadnych pozytywów. Nie potrafisz cieszyć się relacja z tym panem. I faktycznie uważam że za jakiś czas odsuniecie się od siebie. 

Myślę jednak ze to nie będzie czas stracony. Raczej posłuży temu by zastanowić się nad sensem i istota Waszej relacji. 

Pozwoli na spokojnie odetchnac i pomyśleć co dalej z tym fantem zrobić. 

Wnioski wyciągnięte po tym chwilowym spowolnieniu mogą być w jakiś sposób bolesne. Więc myślę że różowo nie będzie. 

Wydaje mi się jednak, że spróbujecie budować dalej ta relacje. 

Jemu na Tobie zależy. Nie ma co do tego wątpliwości. 

A więc odpowiadając na Twoje pytanie. Nadzieja na przyszłość jest jak najbardziej. 

Jednak może Was czekać ciężki czas. 

Mam n nadzieję że pokonacie przeszkody. 

Całuję 😘 

iwanek 

No I Iwanku znowu się twoje wróżby powolutku sprawdzaja I jestem z Ciebie dumna I z twojej wiedzy i skuteczności😘 Ale wracając do tematu... było miło, ale co piękne szybko się kończy... Pan o którego pytalam zawiódł moje zaufanie dowiedzialam się że w wolnym czasie siedzi sobie na portalu randkowy chyba szuka nowej. Jak mu napisalam że O jedno O co to prosilam to by był że mną szczery to odpisał zebym się wyluzowala I uspokoila, więc nie wytrzymalam I mu odpisałam że już nigdy nikomu nie pozwolę by mnie krzywdzil I że jak on nie wie co to szacunek do drugiej osoby to niech się nigdy więcej do mnie nie odezwie bo ja nie bede wyjściem awaryjnym jak inna z portalu randkowego się nie znajdzie... A o na to odpowiedział ok pa... Tak mi się przykro zrobilo że znów zaufalam I znów dostalam po dupie... mam dosyć tych chłopów.

Dziekuje Iwanku za wszystko 😘

• Dziękuję! 1

Witaj Iwanku,

chciałam prosić Cię o wróżbę do końca roku. Jak przedstawia się sfera zawodowa (co może się wydarzyć?) i sfera uczuciowa (pojawi się facet godny uwagi?). 

Dane wyślę na pw.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

Dnia 30.08.2021 o 17:52, Batyam napisał:

Dzień dobry 😘

@iwanek, mam pytanie do kart

CZY DOBRZE ROBIĘ I ZNAJDĘ PRACĘ I ŚRODKI NA SFINANSOWANIE NOWEGO ZAWODU. CZY MAM WYJECHAĆ DO SZWECJI I JEST TO DOBRY KIERUNEK NA PRACĘ I CZY MAMA MI POMOŻE. 

I DRUGIE PYTANIE 

CZY MOJA CIOCIA U KTÓREJ MIESZKAM I JEJ POMAGAM WYKORZYSTUJE MNIE, CZY MAM JEJ DALEJ POMAGAĆ. 

DANE ZOSTAWIŁAM NA PRIV. 

POZDRAWIAM SERDECZNIE @BATYAM 

@Batyam postaraj się wyłączać Caps Lock, gdyż pisanie w taki sposób w internecie oznacza krzyk.

Kochana @Batyam

Środki znajdziesz lecz może nie tyle na ile byś liczyła. 

Mama Ci pomoże i myślę że wyjazd jest bardzo dobrym pomysłem 

Myślę że ciotka nie ma złych intencji. 

Pozdrawiam Cie serdecznie 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

Dnia 30.08.2021 o 21:59, justynaeg napisał:

witam , moje pytanie dotyczy Pana , czy zamieszkamy razem , jakie są jego prawdziwe intencje,czy czuje cos do mne czy bedziemy w powaznym zwiazku

justyna19.09.1986

osek 03.05.1983

Kochana @justynaeg

Karty pokazują że jest w nim intencja aby być z Tobą. 

Uczucie to pomału ewoluuje w coś poważniejszego. 

Według mnie zamieszkacie razem. 

Jednak co do poważnego związku mam małe wątpliwości. 

Widzę przeszkody w osiągnięciu szczęścia. 

Tak jakby ktoś stał na waszej drodze. 

Myślę że wszystko w tym temacie zależy od niego. Od tego jaka podejmie decyzję. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

Dnia 30.08.2021 o 22:23, Lilith napisał:

Witaj Iwanku <dziękuję>

Przychodzę dziś z zapytaniem o przyszłość relacji - co się będzie działo, a także o wynik pewnej sytuacji :)

Dane podeślę na priv :)  

Kochana @Lilith

Myślę że odezwie się do Ciebie. 

Co do relacji wygląda na to, że bardzo poważnie będzie się zastanawiał nad spróbowaniem z Tobą czegoś więcej. 

Co do następnego pytania. 

Kurcze wydaje mi się że to nie był trafny wybór z tym gościem 

Coś może kręcić. Mataczyć. Możesz potrzebować bardzo dużo siły żeby z nim wygrać. Sprytu bo moim zdaniem będzie robił pod górę. 

Mam wrażenie że go zmienisz. 

• Dziękuję! 1

Dnia 12.09.2021 o 10:59, iwanek napisał:

Kochana @justynaeg

Karty pokazują że jest w nim intencja aby być z Tobą. 

Uczucie to pomału ewoluuje w coś poważniejszego. 

Według mnie zamieszkacie razem. 

Jednak co do poważnego związku mam małe wątpliwości. 

Widzę przeszkody w osiągnięciu szczęścia. 

Tak jakby ktoś stał na waszej drodze. 

Myślę że wszystko w tym temacie zależy od niego. Od tego jaka podejmie decyzję. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

dopytam czy tą przeszkodą jest jakaś kobieta? nie do konca wierze że nie kreci z kims

Dnia 6.08.2021 o 11:41, iwanek napisał:

Kochana @Lucky20

Nie wiem co się między Wami zadziało w przeszłości ale karty pokazują że między to co Was łączyło wkradł się znak zapytania. 

W pewnym momencie On mógł stanąć przed koniecznością dokonsnia wyboru co dalej z Wasza znajomoscia. 

Według mnie ja sobie odpuscil. 

Sądzę że jesteście sobie bliscy. Łączy Was jakąś szczególną więź. Potraficie dać sobie wiele. Ale według mojej interpretacji relacja ta raczej nie obróci się w stronę romantyczna. 

Macie szanse na fajna, mocna przyjaźń. 

Odnosze wrażenie że On jest zamknięty na działanie w kierunku uczuciowym. 

Przyjaźń jak najbardziej. Silna i mocna. Związek według mnie nie. 

Czekam na wiesci. 

Wszystkiego dobrego 💕 

iwanek 

Iwanku weryfikacja:

Powrotu chyba nie będzie. Kontakt nam się urwał i raczej nic nie wskazuje na to, że się odnowi.

• Dziękuję! 1

Dnia 8.08.2021 o 11:11, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Bardzo dobrze czujesz. Podobasz mu się bez dwuch zdań. 

Myślę że dość mocno go do Ciebie ciągnie. 

Postrzega Cie jako fajna kobietę. Z którą chętnie poszedłby na randkę. Z którą chętnie spedsil by czas. Kobietę która warto uwodzić i obdarowywać kwiatami. 

Czy zagada pierwszy. 

Mam przeczucie ze brak mu pewności siebie odwagi. Jest raczej osobnikiem skrytym. Może trochę tajemniczym nawet. 

Więc według mnie on sam nie zagada. 

Jeśli coś miało by Was połączyć to raczej inicjatywa powinna leżeć po Twojej stronie. 

Nie mówię że masz mu od razu proponować randkę. 

Raczej chodzi mi o nawiązanie takiego kontaktu werbalnego. Może jeśli to Ty zrobisz pierwszy krok to facet się rozkręci. 

iwanek 

Iwanku, zgadza się, jest osobą bardzo skrytą i bezpośrednio nie zrobił kroku, ale jest osoba która w moim odczuciu próbuje nas do sie­bie przyciągnąć. Nadal mnie obserwuję i gdzieś się tam kręci.Nadal się widujemy, bo jeszcze jestem w trakcie kursu. Mogę jeszcze zadać pytanie odnośnie tego Pana? 

Czy on będzie chciał mnie bliżej poznać?/Lub czy się poznamy bliżej?

Czy wspomniana osoba, dajmy na to Pan X, próbuje nas zeswatać?

Opiszę szczegóły na priv. 

• Lubię! 1

Hej Kochana,

przychodzę do Ciebie z pytaniem odnośnie tego jak mogę o nim szybciej zapomnieć? i czy on w ogóle coś do mnie czuł czy tylko miał jakiś cel? 

Anita 29.04.1993

Michał 28.02.1995

Ps. Wszystkie poprzednie przepowiednie okazały się prawdziwe niestety:( i tak dziękuję Kochana za wsparcie 😘

• Lubię! 1

W dniu 6.04.2021 o 20:28, iwanek napisał:

Kochana @Moni

W ogólnym rozkładzie widać że zakończyłaś coś... Relacje. 

I uwolniłas sie od pewnych emocji, uczuć... 

Powoli ale konsekwentnie będziesz szla do przodu w kierunku miłości i związku. 

Karty pokazują bowiem że w tym okresie może pojawić się osoba z którą stworzyć możesz naprawdę cudowna relacje.. 

To jest proces więc jeszcze trochę wody upłynąć zanim pojawi się osoba która Cie uszczęśliwi. 

Poznanie jej może się wiązać z przeprowadzka. To może być osoba z zagranicy a może po prostu wiąże się ze zmianą twojego podejścia do uczuć i tej sfery życia. 

Po drodze może pojawić się zwątpienie w to że uda Ci się zbudować jakikolwiek związek. 

Może mieć na to wpływ przeszłość. Jakieś traumy bądź krzywdy których doznałaś... 

Ostatecznie jednak widzę w uczuciach stabilizację. Myślę że demony przeszłości zostaną pokonane i ok września bedziesz szczęśliwa w nowym związku. 

Tego Ci oczywiście z całego serca życzę 💕

iwanek 

Witaj Droga Iwanek

jeszcze raz chciałabym podziękować Tobie za wróżbę, mamy wrzesień i to już jego drugą połowę zatem przychodzę z jej weryfikacją 

Śmiało można  powiedzieć, że była trafna <bukiet>

Karty pokazują bowiem że w tym okresie może pojawić się osoba z którą stworzyć możesz naprawdę cudowna relacje.. 

tak - pojawiła się taka osoba  - jestem obecnie w bardzo fajnej relacji, intuicja podpowiada mi, że może być to coś naprawdę pięknego i trwałego

Po drodze może pojawić się zwątpienie w to że uda Ci się zbudować jakikolwiek związek. 

Może mieć na to wpływ przeszłość. Jakieś traumy bądź krzywdy których doznałaś... 

to również się sprawdziło - po drodze mieliśmy malutki kryzys, z którym świetnie sobie poradziliśmy ale rzeczywiście wpływ na to miała nasza przeszłość - zarówno moja jak i jego i gdzieś już wątpiłam, że uda mi się zbudować jakiś związek. Na szczęście wszystko dobrze się ułożyło

ok września bedziesz szczęśliwa w nowym związku. 

tak, czuję się szczęśliwa w nowym związku

i jeśli mogę chciałabym prosić Ciebie o kolejną wróżbę - właśnie na przyszłość tej relacji

Konkretnie czy on czuje podobnie jak jak - niby pewne gesty mówią mi, że tak ale nie wyznaliśmy sobie jeszcze miłości i chciałabym wiedzieć czy czuje to samo co ja i jak się rozwinie dalej ta relacja - czy mamy szansę na trwały i szczęśliwy związek ? Czy karty mają dla mnie jakieś rady dotyczące tej relacji ?

Będę ogromnie wdzięczna 

Monika 26.10.1981

Bogdan 14.01.1979

• Lubię! 1

Dnia 16.07.2021 o 17:36, iwanek napisał:

Kochana @Batyam

Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to możesz spotkać kogoś na swojej drodze. 

Nim to jednak nastąpi będziesz się skupiała na sobie na swoim wnętrzy. Możesz stawiać sobie wiele pytań i poszukiwać na nie odpowiedzi. 

Bardzo możliwe że to właśnie ten człowiek pomoże Ci na nie odpowiedzieć... 

Sprawy zawodowe również mam wrażenie się ustabilizuje choć coś może Ci przeszkodzić w 100% sukcesie. 

Finansowo również całkiem dobrze. Choć przeszłość może tu dać i sobie znać to myślę że finansowo dasz sobie radę. 

Możliwe nawiązanie jakiejś współpracy z kobietą. Lub też jakąś kobieta otoczy cie opieka i wsparciem finansowym. 

Dużo zdrówka i wspaniałości 💕🤗

iwanek 

Wracam z weryfikacją wróżba okazała się strzałem w 100 / co do poznania osoby., i mojej egzystencji. 

Dziękuję @iwanek

• Dziękuję! 1

Dnia 15.07.2021 o 12:33, iwanek napisał:

Kochana @kolo_fortuny00

Jak najbardziej widzę tu uczucia romantyczne poza tym jest też pociąg fizyczny. 

Jednak coś stoi na przeszkodzie. Według mnie to jest temat pracy. 

Stoi na dwóch przeciwstawnych brzegach. I nie wie na czym powinien się teraz skupić. 

Myślę że na chwilę obecną możesz liczyć na jakiś flirt. 

Ale aby stworzyć związek musiałabyś poczekać. 

P czekać aż sprawy zawodowe sie ustabilizuja. Wtedy szansa na coś więcej jest jak najbardziej możliwa. 

Pozdrawiam 

Czesc. Nie wiem czy mogę podpytać ale czy tu coś się zmieniło? On nadal milczy :/. Jest mi już ciężko. Chciałabym wiedzieć czy mam odpuścić. Myślę ciągle o wyjeździe do Warszawy a on by mnie zatrzymał. 

Wysyłam jeszcze raz nasze dane. 

Marta 19.09.1989 Damian 26.06.1991 

Dnia 3.09.2021 o 09:16, Ankra napisał:

Hej Iwanku, jestem na tej rehabilitacji i masz rację poznałam 2 starsze ode mnie Panie i jedna młodsza... Oraz starszego Pana więc wróżba sprawdzona.... 😊 

Teraz mam stres odnośnie powrotu do pracy... 

Po tej Reha lekarz mówi że mam wracać do pracy, powiedzieć że chce lżejszą... 

Ale moja agencja pracy od 1 września połączyła się z drugą, mam podpisać czy chce tam przejsc i mam ciągłość.... 

Jednak mam stary urlop do wykorzystania i nadgodziny.. Bardzo chce pojechać do domu do Polski za nim podejmę pracę.... 

Mam pytanie, czy agencja zgodzi się na mój urlop, i czy znajdzie mi prace bliżej granicy...?

Drugie pytanie czy jednak dostanę wypowiedzenie i pójdę na zasilek w Niemczech. 

Bardzo się denerwuje ta sytuacja bo mięśnie ma nadal słabe.... 

Zrozumiem jeśli nie odpowiesz, bo może nadużywam Twoich wróżb, ale bardzo mnie to martwi.

Mam niby wrócić do pracy 16 września bo Reha nie da mi dalej wolnego chocjestem po operacji dysku. 

Przed spotkaniem  w agencji  pracy mam jeszcze wizytę u lekarza ortopedy ale ponoć w Niemczech jak Reha napisze że jestem zdolna do pracy to ortopeda nie może nic zrobić. 

Pozdrawiam. Dane podam na priv. 

Kochana @Ankra

Sądzę że nie powinno być problemu z tym urlopem. 

Widać w kartach że bardzo się boisz zmiany. 

Nie wydaje mi się byś dostała wypowiedzenie ale zmiana pracy zmiana jej charakteru lub zmiana miejsca (może bliżej granicy) jest jak najbardziej prawdopodobna. 

• Dziękuję! 1

Dnia 12.09.2021 o 01:23, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

chciałam prosić Cię o wróżbę do końca roku. Jak przedstawia się sfera zawodowa (co może się wydarzyć?) i sfera uczuciowa (pojawi się facet godny uwagi?). 

Dane wyślę na pw.

Pozdrawiam.

Kochana @Jadwiga

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe to ewidentnie nie jesteś z nich zadowolona. 

Wygląda mi na to że czujesz się źle w obecnej pracy. 

Twoja obecnosc w miejscu gdzie pracujesz wisi na włosku. 

Myślę że pierdykniesz tym zajęciem bo masz dość. 

Możliwe że czujesz się nie doceniona lub ktoś podtyka Ci kłody pod nogi. 

Na horyzoncie mojawic się jednak koze jakieś nowe zajecie. 

Możliwe otrzymanie propozycji od jakiegoś mężczyzny. 

Praca ta może się wiązać z jakimś doszkalaniem zrobieniem dodatkowych uprawnień. 

Generalnie moim zdaniem pod koniec roku powinnaś odpędzić od siebie wszelkie leki i obawy związane z tą sfera życia. 

Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to w twoje życie wkradła się nuda. Nic się nie dzieje. Kandydatów brak. A ty możliwe że zassylas się w czterech ścianach pod kocykiem. 

Pod koniec roku jednak możliwe ożywienie życia uczuciowego. 

Możliwe nawiązanie romansu lub jakiejś bliższej znajomości poprzez maile wiadomości. Może jakiś portal randkowy. 

Powodzenia 💕 

iwanek 

Dnia 18.09.2021 o 20:13, Amandaa napisał:

Iwanku, zgadza się, jest osobą bardzo skrytą i bezpośrednio nie zrobił kroku, ale jest osoba która w moim odczuciu próbuje nas do sie­bie przyciągnąć. Nadal mnie obserwuję i gdzieś się tam kręci.Nadal się widujemy, bo jeszcze jestem w trakcie kursu. Mogę jeszcze zadać pytanie odnośnie tego Pana? 

Czy on będzie chciał mnie bliżej poznać?/Lub czy się poznamy bliżej?

Czy wspomniana osoba, dajmy na to Pan X, próbuje nas zeswatać?

Opiszę szczegóły na priv. 

Kochana @Amandaa

Sądzę że będzie chciał Cie poznać bliżej. Tutaj jest widoczny dość mocny pociąg. Jednak on do tej pory to wszystko wyhamowywal. Jakby nie potrafił zagadać. 

Myślę że to Ty jesteś ta która jest odważniejsza mimo wszystko (i jeśli będzie ku temu okazja to pociągniesz rozmowę). 

Myślę że Pan x może chcec was zeswatać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

24 minuty temu, iwanek napisał:

Kochana @Ankra

Sądzę że nie powinno być problemu z tym urlopem. 

Widać w kartach że bardzo się boisz zmiany. 

Nie wydaje mi się byś dostała wypowiedzenie ale zmiana pracy zmiana jej charakteru lub zmiana miejsca (może bliżej granicy) jest jak najbardziej prawdopodobna. 

Iwanku, bardzo dziękuję za odp.. 

Powiem tak byłam w swojej agencji pracy i zgadza się nie będzie problemu z urlopem... Nie mniej jednak na chwilę obecną jeśli skończy mi się chorobowe nie mają dla mnie lżejszej pracy. Ale wypowiedzenia nie dostałam, czekają na moją decyzję...... 

Strzał w 10 jeśli chodzi o zmiany, strasznie się ich boję, ale coraz bardziej się skłaniam na zmianę pracy bliżej granicy... Mam nadzieję że po zakończeniu rehabilitacji a to jeszcze prawie 3 miesiące i zaległym urlopie, zacznę działać w tym kierunku. Mam nadzieję że pozytywnie to się skończy. 

Dziękuję serdecznie i jak zawsze zweryfikuje. 

Choć dziś większość twej wrózby już się sprawdziła. 😊 

Pozdrawiam. 

Ankra 

• Lubię! 1

2 minuty temu, Ankra napisał:

Iwanku, bardzo dziękuję za odp.. 

Powiem tak byłam w swojej agencji pracy i zgadza się nie będzie problemu z urlopem... Nie mniej jednak na chwilę obecną jeśli skończy mi się chorobowe nie mają dla mnie lżejszej pracy. Ale wypowiedzenia nie dostałam, czekają na moją decyzję...... 

Strzał w 10 jeśli chodzi o zmiany, strasznie się ich boję, ale coraz bardziej się skłaniam na zmianę pracy bliżej granicy... Mam nadzieję że po zakończeniu rehabilitacji a to jeszcze prawie 3 miesiące i zaległym urlopie, zacznę działać w tym kierunku. Mam nadzieję że pozytywnie to się skończy. 

Dziękuję serdecznie i jak zawsze zweryfikuje. 

Choć dziś większość twej wrózby już się sprawdziła. 😊 

Pozdrawiam. 

Ankra 

Przepraszam że tak długo musiałaś czekać 

44 minuty temu, iwanek napisał:

Przepraszam że tak długo musiałaś czekać 

Nic nie szkodzi, każdy ma swoje sprawy prywatne. Masz prawo nie odpowiedzieć i też zrozumiem 😊

Ja bardzo się cieszę że w ogóle mi odpowiedziałaś. 

Mnie Twoje podpowiedzi i wróżby w większości się sprawdzają. 

Dlatego cieszę się że znalazłaś czas na zerknięcie w karty.

Jeszcze raz miłego dnia życzę 😊 

• Dziękuję! 1

4 godziny temu, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Sądzę że będzie chciał Cie poznać bliżej. Tutaj jest widoczny dość mocny pociąg. Jednak on do tej pory to wszystko wyhamowywal. Jakby nie potrafił zagadać. 

Myślę że to Ty jesteś ta która jest odważniejsza mimo wszystko (i jeśli będzie ku temu okazja to pociągniesz rozmowę). 

Myślę że Pan x może chcec was zeswatać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

Dziękuję! Tak, jestem odważniejsza w tych sprawach - tak było przynajmniej do tej pory, jednak teraz odczuwam jakiś lęk. Karty pokazały, że się hamował i teraz przestanie? Tak? Dobrze rozumiem? Ale mimo wszystko widać, że to ja zainicjuje coś?

Ja już sama sobie nie wierzę i nie wiem co robić... :( nie wiem gdzie się podziała moja odwaga ;(

5 godzin temu, Amandaa napisał:

Dziękuję! Tak, jestem odważniejsza w tych sprawach - tak było przynajmniej do tej pory, jednak teraz odczuwam jakiś lęk. Karty pokazały, że się hamował i teraz przestanie? Tak? Dobrze rozumiem? Ale mimo wszystko widać, że to ja zainicjuje coś?

Ja już sama sobie nie wierzę i nie wiem co robić... :( nie wiem gdzie się podziała moja odwaga ;(

Raczej stawiałabym że jednak z twojej strony wyjdzie kontakt. 

Share

• Utwórz nowe...