Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

iwanek
 Share

Polecane posty

Dnia 27.09.2021 o 11:39, iwanek napisał:

Kochana @Jadwiga

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe to ewidentnie nie jesteś z nich zadowolona. 

Wygląda mi na to że czujesz się źle w obecnej pracy. 

Twoja obecnosc w miejscu gdzie pracujesz wisi na włosku. 

Myślę że pierdykniesz tym zajęciem bo masz dość. 

Możliwe że czujesz się nie doceniona lub ktoś podtyka Ci kłody pod nogi. 

Na horyzoncie mojawic się jednak koze jakieś nowe zajecie. 

Możliwe otrzymanie propozycji od jakiegoś mężczyzny. 

Praca ta może się wiązać z jakimś doszkalaniem zrobieniem dodatkowych uprawnień. 

Generalnie moim zdaniem pod koniec roku powinnaś odpędzić od siebie wszelkie leki i obawy związane z tą sfera życia. 

Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to w twoje życie wkradła się nuda. Nic się nie dzieje. Kandydatów brak. A ty możliwe że zassylas się w czterech ścianach pod kocykiem. 

Pod koniec roku jednak możliwe ożywienie życia uczuciowego. 

Możliwe nawiązanie romansu lub jakiejś bliższej znajomości poprzez maile wiadomości. Może jakiś portal randkowy. 

Witaj Iwanku,

masz rację, nie bardzo jestem zadowolona z tej pracy ale da się wytrzymać a uczucia też w zastoju. 

Czy mogę dopytać o tę nową propozycję pracy? Bo obecnie jestem związana umową na rok i zastanawiam się czy tę nową prace zacznę już niedługo ale musiałabym zerwać umowę z obecnej, czy może po zakończeniu tej , którą mam.  I jeśi jesteś w stanie sprawdzić czy to praca w szkolnictwie będzie?

Pozdrawiam.

W dniu 20.09.2021 o 15:44, Moni napisał:

jeśli mogę chciałabym prosić Ciebie o kolejną wróżbę - właśnie na przyszłość tej relacji

Konkretnie czy on czuje podobnie jak jak - niby pewne gesty mówią mi, że tak ale nie wyznaliśmy sobie jeszcze miłości i chciałabym wiedzieć czy czuje to samo co ja i jak się rozwinie dalej ta relacja - czy mamy szansę na trwały i szczęśliwy związek ? Czy karty mają dla mnie jakieś rady dotyczące tej relacji ?

Będę ogromnie wdzięczna 

Droga @iwanek po głębszych rozmyśleniach czuję, że wcale nie chcę na dzień dzisiejszy znać odpowiedzi na powyższe pytania.... jest mi dobrze tak jak jest, jestem ciekawa co będzie dalej ale raczej na zasadzie ekscytacji. Na ten moment podziękuję za wróżbę, zaufam swojej intuicji i zobaczymy co będzie dalej ...

Niemniej dziękuję za poprzednią wróżbę , która jak wspominałam całkiem fajnie się sprawdziła <bukiet>

Wszystkiego dobrego Kochana

• Lubię! 1

Dnia 22.09.2021 o 21:21, kolo_fortuny00 napisał:

Czesc. Nie wiem czy mogę podpytać ale czy tu coś się zmieniło? On nadal milczy :/. Jest mi już ciężko. Chciałabym wiedzieć czy mam odpuścić. Myślę ciągle o wyjeździe do Warszawy a on by mnie zatrzymał. 

Rezygnuje z pytania. On nadal milczy, nie odpisuje, więc relacja już nie ma racji bytu, bo trwa to prawie rok już. Niestety :/. Parę dni temu się jeszcze łudziłam. Dla mnie ta relacja jest już skreślona. Mój limit się wyczerpał. Dziękuję za poświęcony czas mimo wszystko. 

Dnia 29.09.2021 o 09:17, nikita29 napisał:

Kochana, ostatnie Twoje wróżby są wręcz fenomenalnie w punkt. Jeszcze gdybym mogła dopytać jakie lekcje powinnam wyciągnąć z tej relacji? Jeśli nie będziesz chciała dopowiedzieć, zrozumiem, natomiast jeśli zechcesz będzie mi bardzo miło i poczekam ile będzie trzeba:) 

Kochana @nikita29

Związek ten miał Cie nauczyć niezależności. 

Miła Ci pokazać jaka tak naprawdę jesteś silna. 

I że nikt mOe koze zabrać Ci twojej wolnej woli. Nikt nie może Cie tłamsić i zabierać Ci radość życia. 

Poza tym karty sugerują też że być może miało Ci to pokazać że czasem lepiej być samemu niż w związku którym ktoś nie liczy się z Twoim zdaniem. 

Pozdrawiam cieplutko 💓 

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Dnia 30.09.2021 o 06:47, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

masz rację, nie bardzo jestem zadowolona z tej pracy ale da się wytrzymać a uczucia też w zastoju. 

Czy mogę dopytać o tę nową propozycję pracy? Bo obecnie jestem związana umową na rok i zastanawiam się czy tę nową prace zacznę już niedługo ale musiałabym zerwać umowę z obecnej, czy może po zakończeniu tej , którą mam.  I jeśi jesteś w stanie sprawdzić czy to praca w szkolnictwie będzie?

Pozdrawiam.

Maj czerwiec. W tedy możliwe rozpoczęcie nowego. 

To będzie praca związana z komunikacją przekazywanie m informacji więc bardzo możliwe że w szkolnictwie 

Pozdrawiam 💕 

• Lubię! 1

1 godzinę temu, iwanek napisał:

Kochana @nikita29

Związek ten miał Cie nauczyć niezależności. 

Miła Ci pokazać jaka tak naprawdę jesteś silna. 

I że nikt mOe koze zabrać Ci twojej wolnej woli. Nikt nie może Cie tłamsić i zabierać Ci radość życia. 

Poza tym karty sugerują też że być może miało Ci to pokazać że czasem lepiej być samemu niż w związku którym ktoś nie liczy się z Twoim zdaniem. 

Pozdrawiam cieplutko 💓 

Dziękuję pięknie za pamięć i za wróżbę:* 

• Lubię! 1

Witaj Iwanku,

najpierw chciałam Ci bardzo podziękować za poprzednie wróżby<bukiet>.

A także zapytać o pewną osobę, bo znowu zaczęła kręcić się wokół mnie, a ja zastanawiam się jakie są jego intencje i oczekiwania. Czy mogłabyś sprawdzić "co w trawie piszczy" jak to się mówi.  Bo to takie "pojawiam się i znikam" i nie bardzo rozumiem jego zamiary, i  jestem zdezorientowana jego zachowaniem.

Dane podam na pw.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

Iwonko, ja z kolejnym pytaniem:)

Czy uda mi sie do końca tego roku zmienić pracę? Atmosfera robi się bardzo nieciekawa a wynagrodzenie nie jest adekwatne do odpowiedzialności.

Anita 29.04.1993

• Lubię! 1

Dnia 12.09.2021 o 10:59, iwanek napisał:

Kochana @justynaeg

Karty pokazują że jest w nim intencja aby być z Tobą. 

Uczucie to pomału ewoluuje w coś poważniejszego. 

Według mnie zamieszkacie razem. 

Jednak co do poważnego związku mam małe wątpliwości. 

Widzę przeszkody w osiągnięciu szczęścia. 

Tak jakby ktoś stał na waszej drodze. 

Myślę że wszystko w tym temacie zależy od niego. Od tego jaka podejmie decyzję. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

dziękuje za wrózbe, mam pytanie czy ta przeszkoda jest inna kobieta, czy ma kogos?

Dnia 9.10.2021 o 14:38, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

najpierw chciałam Ci bardzo podziękować za poprzednie wróżby<bukiet>.

A także zapytać o pewną osobę, bo znowu zaczęła kręcić się wokół mnie, a ja zastanawiam się jakie są jego intencje i oczekiwania. Czy mogłabyś sprawdzić "co w trawie piszczy" jak to się mówi.  Bo to takie "pojawiam się i znikam" i nie bardzo rozumiem jego zamiary, i  jestem zdezorientowana jego zachowaniem.

Dane podam na pw.

Pozdrawiam.

Kochana @Jadwiga

Fakt że mężczyzna ten pojawia się i znika moim zdaniem nie jest przypadkowy. 

Łączy Was jakąś silna karma. Coś Was do siebie przyciąga. 

Ja myślę że jemu na Tobie zależy. 

Ale coś go rozprasza bardzo. Nie wiem czy on podróżuje? Wyjeżdża? 

Nie potrafi do końca skupić się na tym co istotne. 

A oczekiwanie. 

Moge zaryzykować stwierdzenie, że chciałby z Tobą wejść na nową drogę 

On jednak oczekuje pokonania jakiejś bariery przeszkody przeszłości. Wykazania się przez Ciebie odwaga... 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

Dnia 12.10.2021 o 12:45, nikita29 napisał:

Iwonko, ja z kolejnym pytaniem:)

Czy uda mi sie do końca tego roku zmienić pracę? Atmosfera robi się bardzo nieciekawa a wynagrodzenie nie jest adekwatne do odpowiedzialności.

Anita 29.04.1993

Kochana @nikita29

Wygląda na to, że będziesz działała w tym temacie dość mocno. 

Może nawet będziesz się zastanawiała nad jakimiś dodatkowymi szkoleniami alby łatwiej Ci było te prace znaleźć. 

Do końca roku może to być jednak trudne. 

O wiele większe perspektywy widać w roku 2022.

Buziaki 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

Share

• Utwórz nowe...