Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

iwanek
 Share

Polecane posty

Dnia 4.12.2021 o 16:45, nikita29 napisał:

Kochana tutaj niestety robi się sytuacja na tyle poważna, że powinnam odejść. Niestety nie ma żadnych widoków na awans ani podwyżkę, więc podnoszenie kwalifikacji w danym miejscu jest tak naprawdę stratą czasu i innych nakładów. Alternatywą jest pozostanie przy tym samym zajęciu, ale w innym miejscu. Byłabym wdzięczna gdybyś sprawdziła o co chodzi moim współpracownikom i dlaczego jestem dla nich takim problemem :p 

Co do byłego nie zamierzam za nim latać, bo jeśli będę go cisnąć to i tak prawdy nie powie:)

Odnoszę wrażenie że tu chodzi o jakieś poczucie zagrożenia. 

Możesz im się wydawać zbyt ambitna, zbyt groźna. Może miałaś dobre pomysły których im brakowało. 

• 3 weeks later...
Dnia 21.08.2021 o 15:33, iwanek napisał:

Kochana @Reni45

Bardzo wysoce prawdopodobne jest ze Wiesław mówi prawdę. 

Możliwe że ma jakieś nowe zlecenia w pracy lub musi zakończyć stare. 

Myślę że się odezwie możliwe że nawet się spotkacie. 

Trzeba będzie po prostu trochę powalczyć o jego czas. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

Spotkaliśmy się po pół roku ciszy czyli sprawdziło się 🙂

• Lubię! 1

Dnia 22.10.2021 o 20:03, iwanek napisał:

Kochana @bezona

Praca ta myślę wymagać od ciebie będzie trzeźwego myślenia i widać w niej jakiś ruch, szybkość może konieczność przemieszczania się lub szybkiego podejmowania decyzji. 

Nie mniej jednak myślę że czeka Cie wiele wyzwań. 

Według mnie jednak sprostasz imjak najbardziej. 

Pokazuje mi się tu jednak jakieś oszustwo kretacywo.

Może to współpracownicy będą próbować coś mataczyć i utrudnić Ci trochę życie. 

Ostatecznie jednak pod wpływem kogoś doświadczonego sytuacja powinna się wyklarować. 

Więc ostatecznie myśle, że będzie ok 

Pozdrawiam Cie serdecznie 💕 

iwanek 

Hej Iwanek 

Wracam z weryfikacja. Karty mialy racje, choc na poczatku nie dowiezalam . W pracy jest oszustwo moje przelozene sugeruja szukanie nowej pracy, poprostu mnie nie lubia bo za szybko prace podlapalam. Czuja sie zagrozone. Mam umowe na rok nie ma co tutaj zostawac bo zatruja mi zycie. 

Mam pytanie do kiedy uda mi sie znalesc cos nowego? Mam czas do konca wrzesnia. 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Dnia 4.01.2022 o 19:12, bezona napisał:

Hej Iwanek 

Wracam z weryfikacja. Karty mialy racje, choc na poczatku nie dowiezalam . W pracy jest oszustwo moje przelozene sugeruja szukanie nowej pracy, poprostu mnie nie lubia bo za szybko prace podlapalam. Czuja sie zagrozone. Mam umowe na rok nie ma co tutaj zostawac bo zatruja mi zycie. 

Pozdrawiam 

Kochana @bezona

Karty pokazały październik lub listopad. 

Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1

Dnia 18.01.2021 o 22:10, iwanek napisał:

Kochana @Essa

Odnosze wrażenie że w tej chwili jesteś na etapie zamykania jakiś ran. 

Dopiero gdy to zrobisz poczujesz się wolna i będziesz gotowa na wejście w nowa relacje. Bo gdzieś w Tobie jest strach przed rozczarowaniem i zranieniem. 

Jednak karty pokazały że na Twojej drodze w przeciągu najbliższego roku może stanąć mężczyzna energiczny lubiący zmiany, przmieszczanie się. Pociągający. 

Karty pokazały możliwość zbudowania stałej mocnej relacji partnerskiej. 

Jeśli się na to zdecydujesz czeka Cię jednak wiele pracy by utrzmac ten związek. 

Jeśli uda Wam się przezwyciężyć różne zgrzyty (być może chęć ograniczenia, kontroli które może leżeć zarówno po Twojej jaki i jego stronie) to relacja ta może byc naprawdę satysfakcjonująca. 

Życzę Ci tego z całego serca 💕 

iwanek 

Poznałam takiego Pana w grudniu, wszystko się sprawdza, pan bardzo energiczny, były sportowiec, znajomość wymaga dużo pracy. Musiałam się faktycznie uwolnić zanim go poznałam, ale "leczę się" również w trakcie tej relacji. Chyba jesteśmy sobie pisani, bo przeszliśmy podobne historie. Czas pokaże. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję 😘

• Dziękuję! 1

Witaj Iwanku,

chciałam zapytać czy w tym roku z tym panem, który kręci się koło mnie rozwinie się  bliższa relacja, czy zaczniemy być parą może.?

Dane podam na pw.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

1 godzinę temu, Essa napisał:

Poznałam takiego Pana w grudniu, wszystko się sprawdza, pan bardzo energiczny, były sportowiec, znajomość wymaga dużo pracy. Musiałam się faktycznie uwolnić zanim go poznałam, ale "leczę się" również w trakcie tej relacji. Chyba jesteśmy sobie pisani, bo przeszliśmy podobne historie. Czas pokaże. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję 😘

Bardzo sie ciesze<kocha>

Życzę Ci kochana, żeby to faktycznie było TO i żebyś w końcu była szczęśliwa <buziak>

• Dziękuję! 1

8 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

chciałam zapytać czy w tym roku z tym panem, który kręci się koło mnie rozwinie się  bliższa relacja, czy zaczniemy być parą może.?

Dane podam na pw.

Pozdrawiam.

Kochana @Jadwiga

Niestety mam wrażenie że nic z tego nie będzie. 

Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1

Iwanku, mogę dopytać jeśli to możliwe, dlaczego on się tak zachowuje? Robi takie "dziecinne" podchody. Myślałam, że ma jakieś poważne zamiary wobec mnie. 

• Lubię! 1

Witaj Iwanku.

W Nowym Roku życzę Tobie, zdrówka i samych szczęśliwych chwil w życiu osobistym i zawodowym. 

Piszę do Ciebie z prośbą o wróżbę. 

Nowy Rok a u mnie troszkę mętlik w głowie. 

Kończę leczenie bo miałam zabieg operacja kręgosłupa. Już jest w miarę ok. 

Mam zalegly urlop, więc najpierw wykorzystam to, ale niestety moja agencja pracy mnie zwolni bo ja potrzebuje lżejsza pracę. (pracuje obecnie w Niemczech). 

Należy mi się tutaj taki zasiłek i ja z tego skorzystam, tylko właśnie tutaj się pojawia troszkę problem. 

Chciałam wrócić do Polski na parę miesięcy (Mama troszke połamała biodro i leży. A mieszkam w sumie z Nią w Polsce). Potem znów pojechać do Niemiec ale bliżej granicy.... 

Jednak teraz pojawiła się mała szansa że może właśnie przez urząd pracy w Niemczech mogłabym pójść na kurs języka niemieckiego... I tu mam pytanie, 

Czy urząd mnie wyślę I czy dam sobie wtedy radę finansową. 

Taki kurs jest parę miesięcy. 

Przepraszam że tak się rozpisałam, ale chciałam wyjaśnić moją sytuację. 

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. 

Dane podam na priv. 

Ankra

• Lubię! 1

Dnia 4.01.2022 o 18:12, bezona napisał:

Hej Iwanek 

Pozdrawiam 

Hej wracam z dodatkowa weryfikacja. Karty sprawdzily sie . Poszlam wyzej do szefowej nad nimi naklamaly na mnie ze nie daje sobie rady a daje doskonale. Szefowa zaproponowala mi przeniesienie do innego biura od ponialku. Wiec sprawl xakonczyla sie pomyslnie. 

Dziekuje I gratuluje sprawdzalnosci. 

• Lubię! 1

Dnia 27.09.2021 o 11:53, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Sądzę że będzie chciał Cie poznać bliżej. Tutaj jest widoczny dość mocny pociąg. Jednak on do tej pory to wszystko wyhamowywal. Jakby nie potrafił zagadać. 

Myślę że to Ty jesteś ta która jest odważniejsza mimo wszystko (i jeśli będzie ku temu okazja to pociągniesz rozmowę). 

Myślę że Pan x może chcec was zeswatać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

Zrobiłam krok już w tamtym roku, nie było łatwo, pisalismy ale nie było wielkiego sukcesu. Długo zwlekałam z tym. Pod koniec roku zaczęło się intensywne pisanie i trwa nadal z małymi przerwami. Jednak ciężkia jest ta relacja, mimo silnego pociągu są pewne blokady między nami. 

• Dziękuję! 1

Hej Iwanek bardzo Cie prosze sprawdz mi jak bedzie w tym nowym biurze od poniedzialku moje przelozone to Jess I Julie. Czy wszystko bedzie dobrze

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Witaj, mam prośbę o wróżbę. Zakończyłam znajomość z Dariuszem 14.11.1962 jednak nie daje mi to spokoju i coś mnie ciągnie w jego stronę nadal. Czy on będzie się jeszcze kontaktował ze mną i będzie chciał powrotu relacji? Co mi karty radzą.? Czy powinnam odpuścić go sobie?  Czy jeszcze spróbować naprawić ta relacje? Ania 15.03.1959 pozdrawiam 

• Lubię! 1

Dnia 13.01.2022 o 18:39, bezona napisał:

Hej Iwanek bardzo Cie prosze sprawdz mi jak bedzie w tym nowym biurze od poniedzialku moje przelozone to Jess I Julie. Czy wszystko bedzie dobrze

Pozdrawiam

Kochana @bezona

Myślę że powinno być stabilnie. 

Jest szansa że będziesz szla ładnie do przodu pnąc się w górę... 

Wszystkiego dobrego 

• Dziękuję! 1

Witaj....Chcialabym poprosic Ciebie o rozlozenie kart...pytalam u p. Ewy (livv22) ale chyba na razie majakas dluzsza przerwe od wrozenia lub jest po prostu bardzo zajeta. 

Czy mialabys moze chwile dla mnie? 

chcialabym zapytać kart czy sytuacja mojego męża odnośnie poszukiwania pracy będzie miała jakiś sukces. Jak dotąd to jedna wielka porażka.  Ja juz sama nie wiem jak mam pomoc...gdzie tu szukac..gdzie wysylac CV..

Dane wysyłam na priv.

• Lubię! 1

Dnia 7.01.2022 o 22:36, Jadwiga napisał:

Iwanku, mogę dopytać jeśli to możliwe, dlaczego on się tak zachowuje? Robi takie "dziecinne" podchody. Myślałam, że ma jakieś poważne zamiary wobec mnie. 

Kochana @Jadwiga

Ten pan szuka sposoby na to by jakoś na ciebie wpłynąć. Odnoszę wrażenie, że chciałby w jakoś sposób kontrolować ciebie i sytuację między Wami.  

Moim zdaniem to zamknięty typ człowieka...

Zachowuje się tak po nie potrafi inaczej 

Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1

Dnia 16.01.2022 o 21:19, iwanek napisał:

Kochana @bezona

Myślę że powinno być stabilnie. 

Jest szansa że będziesz szla ładnie do przodu pnąc się w górę... 

Wszystkiego dobrego 

Hej Iwanek

Dziekuje. Na razie stresu jest bardzo duzo. Nie wiem co na mnie nagadaly ale jestem pod obserwacja.

Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1

Dnia 8.01.2022 o 10:25, Ankra napisał:

Witaj Iwanku.

W Nowym Roku życzę Tobie, zdrówka i samych szczęśliwych chwil w życiu osobistym i zawodowym. 

Piszę do Ciebie z prośbą o wróżbę. 

Nowy Rok a u mnie troszkę mętlik w głowie. 

Kończę leczenie bo miałam zabieg operacja kręgosłupa. Już jest w miarę ok. 

Mam zalegly urlop, więc najpierw wykorzystam to, ale niestety moja agencja pracy mnie zwolni bo ja potrzebuje lżejsza pracę. (pracuje obecnie w Niemczech). 

Należy mi się tutaj taki zasiłek i ja z tego skorzystam, tylko właśnie tutaj się pojawia troszkę problem. 

Chciałam wrócić do Polski na parę miesięcy (Mama troszke połamała biodro i leży. A mieszkam w sumie z Nią w Polsce). Potem znów pojechać do Niemiec ale bliżej granicy.... 

Jednak teraz pojawiła się mała szansa że może właśnie przez urząd pracy w Niemczech mogłabym pójść na kurs języka niemieckiego... I tu mam pytanie, 

Czy urząd mnie wyślę I czy dam sobie wtedy radę finansową. 

Taki kurs jest parę miesięcy. 

Przepraszam że tak się rozpisałam, ale chciałam wyjaśnić moją sytuację. 

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. 

Dane podam na priv. 

Ankra

Kochana @Ankra

Myślę że nie będzie problemu z tym by urząd wysłał cie na kurs. A i finansowo powinnaś podołać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

• Dziękuję! 1

2 godziny temu, iwanek napisał:

Kochana @Ankra

Myślę że nie będzie problemu z tym by urząd wysłał cie na kurs. A i finansowo powinnaś podołać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

Dziękuję ślicznie za optymistycznä wróżbę. 

Zweryfikuje za dwa miesiące...  tyle czasu mam zalegly urlop.... Bardzo się cieszę z tego powodu. Potem powinna zapaść  właśnie decyzja odnośnie tego kursu. 

Pozdrawiam serdecznie.. 😊 

Share

• Utwórz nowe...