Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

iwanek
 Share

Polecane posty

Dnia 12.06.2022 o 13:35, Egeria napisał:

Witaj iwanku! Przychodzi wróżka do wróżki :D.

Od dłuższego czasu mam poważną rozkminę, a ponieważ z natury jestem niestety tchórzliwa, więc potrzebuję fachowej porady.

W obecnej pracy miałam być tylko na chwilę, jednak niedługo miną 2 lata, a ja wciąż nie mogę podjąć decyzji czy z niej zrezygnować czy dalej się w tym grzebać, choć praca ta rujnuje moje zdrowie fizyczne i psychiczne. Na naszym forum jestem amatorsko, jednak od zawsze pragnęłam zacząć praktykę zawodowego wróżenia z Tarota. Moje obawy dotyczą nie tyle samych umiejętności wróżenia co raczej prozaicznego działania zgodnie z przepisami i księgowością związaną z rozliczeniami z klientem.

Stąd moje pytanie - jeśli w tym roku zrezygnuję z mojej obecnej pracy, a zacznę zawodowo wróżyć to czy będzie to dla mnie korzystna zmiana, która przyniesie mi satysfakcję? Czy też może coś stanie mi na przeszkodzie i sobie nie poradzę?

Dane podam na priw.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź <bukiet>

Kochana @Egeria

Moje karty wróżą dla Ciebie sukces. 

Myślę, że Tarot i praca z nim jest Ci przeznaczona i uważam, że jak najbardziej dobra decyzja było by zająć się tym w tym roku. 

Pamiętaj tylko, że nie wszystko przychodzi do nas od razu. Czasem na efekty trzeba odrobinkę poczekać. 

Rada także taka, abyś dobrze się do tego przygotowała. 

Jeśli jest taka możliwość to karty radzą zbierać jakąś wiedzę doszkalać się. 

Mniemam, że chodzi tu o sprawy księgowo - rozliczeniowe. 

Jeśli to zrobisz to sukces murowany 🤗

Pamiętaj, że zawsze są jeszcze biura rachunkowe 😉

P. S jeśli się odwzysz to daj znać. Będę pierwsza klientką 🤗😊😘

Powodzenia 💕

iwanek 

• Gratuluję! 1
  • Dziękuję! 1
  • Polać Mu! 1

Witam serdecznie, 

Czy mogę prosić o karty na relacje z pewnym Panem X?

Niby chce się spotkać ale nie jakby nie komunikuje się że mną. Nie wiem co On sobie myśli,  mam pewne podejrzenia ale gubię się w tym wszystkim.  Opis sytuacji I dane na pw. 

Będę bardzo wdzięczna za postawienie kart i poświęcony czas. 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Dziękuję jeszcze raz Iwanku.  Czy jesteś w stanie zobaczyć czy przyszły tydzień aż do piątku włącznie jest dla mnie bezpieczny w pracy? Czy one nic nie wymyslą? 

32 minuty temu, Jadwiga napisał:

Dziękuję jeszcze raz Iwanku.  Czy jesteś w stanie zobaczyć czy przyszły tydzień aż do piątku włącznie jest dla mnie bezpieczny w pracy? Czy one nic nie wymyslą? 

Postaram się dzisiaj usiąść 

Dnia 13.06.2022 o 16:34, Deszczowachmura napisał:

Witam serdecznie, 

Czy mogę prosić o karty na relacje z pewnym Panem X?

Niby chce się spotkać ale nie jakby nie komunikuje się że mną. Nie wiem co On sobie myśli,  mam pewne podejrzenia ale gubię się w tym wszystkim.  Opis sytuacji I dane na pw. 

Będę bardzo wdzięczna za postawienie kart i poświęcony czas. 

Pozdrawiam 

Kochana @Deszczowachmura

Myślę że spotka się z tobą żale odwlecze się to nieco w czasie. 

Co do twojej osoby jego zdystansowanie może wynikać z tego iż może czuć się oszukany w jakiś sposób. Lub obserwowany. 

Ale ma cie za ciepła opiekuńcza osobę tylko być może uważa za nie do końca potrafisz pokazać co czujesz... 

Pozdrawiam 💕 

4 godziny temu, Jadwiga napisał:

Kochana @Jadwiga

Myślę że jesteś bezpieczna do końca tygodnia 

• Dziękuję! 1

Dnia 22.05.2022 o 15:09, iwanek napisał:

Kochana @Jadwiga

Rysują mi się dwa scenariusze. Albo dostaniesz przedłużenie umowy o pracę w miejscu w którym pracujesz albo też masz szansę na uzyskanie nowej propozycji oracy jeśli składałaś niedawno gdzieś CV. 

Generalbie z mojego punktu widzenia nie masz się o co martwić. 

Pozdrawiam serdecznie 

iwanek 

Witaj Iwanku,

wracam z weryfikacją. Co do przedłużenia umowy to konkretnie nie dostałam odpowiedzi ale robią (szefowa i zastępca) jakies potajemne podchody . Natomiast otrzymałam nową ofertę pracy właśnie tam gdzie złożyłam cv, tylko jest troche dalej z dojazdem.  Oczywiście zgodziłam sie , bo tamtego miejsca pracy i ludzi tam pracujących (nie wszystkich oczywiście) mam dość a zwłaszcza atmosfery generowanej przez jedną panią.

Iwanku, w związku z ta nową pracą mam pytanie. Czy mogłabyś zobaczyć proszę jak się ta przedstawia? Będę zadowolona? Chciałam nadmienić , że zacznę dopiero od września tam pracować.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

9 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj Iwanku,

wracam z weryfikacją. Co do przedłużenia umowy to konkretnie nie dostałam odpowiedzi ale robią (szefowa i zastępca) jakies potajemne podchody . Natomiast otrzymałam nową ofertę pracy właśnie tam gdzie złożyłam cv, tylko jest troche dalej z dojazdem.  Oczywiście zgodziłam sie , bo tamtego miejsca pracy i ludzi tam pracujących (nie wszystkich oczywiście) mam dość a zwłaszcza atmosfery generowanej przez jedną panią.

Iwanku, w związku z ta nową pracą mam pytanie. Czy mogłabyś zobaczyć proszę jak się ta przedstawia? Będę zadowolona? Chciałam nadmienić , że zacznę dopiero od września tam pracować.

Pozdrawiam.

Kochana @Jadwiga

Myślę że współpraca w nowym miejscu pracy powinna się układać bardzo dobrze. 

Mam wrażenie, że ludzie tam pracujący są ze sobą dość zżyci.. 

Może Ci być ciężko na początku. Wiadomo jak jest w nowym miejscu. Trzeba wszystko poznać. Dostosować się. 

Jednak ostatecznie myślę że będzie to zmiana na lepsze. 

Myślę że w końcu bedsiesz czuła że jesteś traktowana sprawiedliwie. 

Czy to będzie praca z małym pokoleniem? 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

Kochana Iwonko,

ja z pytaniem do Ciebie kiedy znajdę wreszcie fajną pracę? Czy może raczej powinnam pójść na swoje? W jakich dziedzinach najlepiej bym się rozwijała?

Anita 29.04.1993

• Lubię! 1

1 godzinę temu, nikita29 napisał:

Kochana Iwonko,

ja z pytaniem do Ciebie kiedy znajdę wreszcie fajną pracę? Czy może raczej powinnam pójść na swoje? W jakich dziedzinach najlepiej bym się rozwijała?

Anita 29.04.1993

Kochana @nikita29

Czas w Tarocie to pojęcie wzgledne. 

Pokazuje mi się że znalezienie pracy spełniającej Twoje oczekiwania może nostapic w okolicy końca września, początku października lub dopiero zimą. 

Orofesje w których byś się odnalazła to:ekolog, aranżacja wnętrz/ogrodów, malarstwo, coś związanego z dziennikarstwem. Pisanie i przekazywanie informacji (jakiś dział poświęcony naturze lub ekologii). 

Pozdrawiam 💕 

• Dziękuję! 1

Kochany Iwanku,

Przychodzę z zapytaniem o przyszłość relacji - dane przesyłam na priv. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam <bukiet>

• Lubię! 1

Dziekuję Ci pieknie Iwanku. Tak, to praca w szkole podstawowej ale nie wiem dokładnie jeszcze które klasy. To sie okaże. 

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Witaj, 

Proszę o wróżbę dotyczącą pracy. Czy dalej będę pracować w tym samym miejscu czy też zmienię pracę? Jak ogólnie widać moją sytuację zawodową i finansową  przez najbliższe miesiące. 

Dane wysyłam w  wiadomości.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

Dnia 21.06.2022 o 12:48, Lilith napisał:

Kochany Iwanku,

Przychodzę z zapytaniem o przyszłość relacji - dane przesyłam na priv. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam <bukiet>

Kochana @Lilith

Tu widać jakąś emocjonalna huśtawkę... 

Jeśli możliwe wzowienie kontaktu. Jednak żeby to nastąpiło tą osobą musi wyciszyć się. Ogarnąć jakieś sprawy, tematy z przeszłości. 

Bez tego kroku dalszy kontakt jest bezcelowy. Bo ta osoba będzie się zawsze wycofywać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

18 godzin temu, Paulinka1132 napisał:

Witaj, 

Proszę o wróżbę dotyczącą pracy. Czy dalej będę pracować w tym samym miejscu czy też zmienię pracę? Jak ogólnie widać moją sytuację zawodową i finansową  przez najbliższe miesiące. 

Dane wysyłam w  wiadomości.

Pozdrawiam.

Kochana @Paulinka1132

Sprawy finansowe i zawodowe w najbliższych trzech miesiącach wyglądają dla ciebie bardzo dobrze...

Odnosze wrażenie że jesteś na etapie szukania własnej drogi i odpowiedniego dla siebie zajęcia. 

Według moich kart istnieje bardzo duża szansa na zmianę zajęcia i polepszenie finansów. 

Życzę wszystkiego dobrego 

iwanek 

11 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @Lilith

Tu widać jakąś emocjonalna huśtawkę... 

Jeśli możliwe wzowienie kontaktu. Jednak żeby to nastąpiło tą osobą musi wyciszyć się. Ogarnąć jakieś sprawy, tematy z przeszłości. 

Bez tego kroku dalszy kontakt jest bezcelowy. Bo ta osoba będzie się zawsze wycofywać. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 

Bardzo Ci dziękuję <serce> - to jest dość skomplikowana sprawa i chyba dla siebie przestanę inicjować kontakt. Mam w takim razie dodatkowe pytania jeszcze (ostatnie i przestaję męczyć, haha :D): 

1. Czy ta relacja to jest jakiś bliźniaczy płomień albo coś w ten deseń? Strasznie duży ładunek to ze sobą niesie dla mnie i trochę to przeżywałam od samego początku - nigdy do końca nie rozumiałam dlaczego. Czuję dziwne połączenie, ale jest to ciężkie..

2. Jest szansa na wznowienie, ale karty raczej pokazują, że przerobi te swoje sprawy i się odezwie czy raczej nie i to się urwie? 

Z góry dziękuję <dziękuję>

• Lubię! 1

11 godzin temu, Lilith napisał:

Bardzo Ci dziękuję <serce> - to jest dość skomplikowana sprawa i chyba dla siebie przestanę inicjować kontakt. Mam w takim razie dodatkowe pytania jeszcze (ostatnie i przestaję męczyć, haha :D): 

1. Czy ta relacja to jest jakiś bliźniaczy płomień albo coś w ten deseń? Strasznie duży ładunek to ze sobą niesie dla mnie i trochę to przeżywałam od samego początku - nigdy do końca nie rozumiałam dlaczego. Czuję dziwne połączenie, ale jest to ciężkie..

2. Jest szansa na wznowienie, ale karty raczej pokazują, że przerobi te swoje sprawy i się odezwie czy raczej nie i to się urwie? 

Z góry dziękuję <dziękuję>

Na 2 mogę Ci odpowiedzieć od razu. 

Karty nie pokazały jednoznacznie czy się urwie czy też nie. 

Tu wszysyko zależy od tego czy ta osoba zdoła pokonać drzemiące w niej demony. 

Cały czas mam wrażenie że ta osoba wiele w życiu przeszła i to odbija się właśnie na Waszej relacji. 

Jak będę kładła karty na pytanie nr 1 to zerknę raz jeszcze na te sprawę. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

• Dziękuję! 1

Witaj wracam dość szybko z jeszcze jednym pytaniem odnośnie pracy, to stara sprawa, ale wciąż ma ciąg dalszy i to coraz bardziej mi przeszkadza w pracy. Czy sprawa z tym panem w pracy będzie miała jakieś wyjaśnienie i skończy się pozytywnie? Dane wysyłam w wiadomości, pozdrawiam!

• Lubię! 1

Share

• Utwórz nowe...