Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

Witaj, czy mogłabyś spojrzeć jak na chwilę obecną przedstawa się sytuacja między mną Justyna 4.11.1985 a Jakubem 7.09.1982, mamy ciężki okres właściwie to Jakub, czy uda nam się przezwyciężyć kryzys i wyjść obronną ręką z całej tej sytuacji czy nas związek przetrwa czy się zakończy, jakie relacje będziemy mieć w najbliższym czasie, dziękuję 🙃

• Lubię! 1
  • Odpowiedzi 974
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

383

• Amandaa

69

• białadama

39

• traszka

24

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

chyba ktoś się pojawił, ale nie chcę zapeszać :) (pan spod Byka)   z tą kontrolą to ostatnio zdałam sobie sprawę z niej podczas zajęć praktycznych na studiach ;) rany chyba się zagoiły,

W takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomości    Ściskam 🤗  iwanek 

Posted Images

iwanek
Dnia 5.02.2019 o 17:10, Amandaa napisał:

witam :) mam za rok pewien egzamin, chciałabym wiedzieć jak mi pójdzie? i czy zaliczę go. Martwię się, że poprostu stres mnie zje :(

Kochana @Amandaa

Myślę że nie ma powodów do obaw.

Powinnaś zdać bez przeszkód.

Karty mi też pokazują,że poprzez zdanie egzaminu czeka cię nagła zmiana w życiu (prawdopodobnie wyprowadzka,pozostawienie za sobą obecnego życia, partnera)

Uznałam,że to ważne dlatego o tym piszę.

Pozdrawiam;*

• Dziękuję! 1
iwanek
19 godzin temu, lula2o napisał:

Witaj, czy mogłabyś spojrzeć jak na chwilę obecną przedstawa się sytuacja między mną Justyna 4.11.1985 a Jakubem 7.09.1982, mamy ciężki okres właściwie to Jakub, czy uda nam się przezwyciężyć kryzys i wyjść obronną ręką z całej tej sytuacji czy nas związek przetrwa czy się zakończy, jakie relacje będziemy mieć w najbliższym czasie, dziękuję 🙃

Kochana @lula2o

Twój partner na zewnątrz stara się pokazać,że jest odpowiedzialny,stabilny i że panuje nad tym co się dzieje.

Ty natomiast pokazujesz że jest dobrze,jednak w głębi masz poczucie niezadowolenia.

Stosunek Jakuba do Ciebie : myślę,że on bardzo się stara by zamknąć to co było zle między Wami i zacząć od nowa z czystą karta.

Twoja postawa jednak mu chyba tego nie ułatwia. Pragniesz walczyć o związek jednak z drugiej strony mam wrażenie,że bardzo chcesz postawić na swoim w tej relacji.

Twój partner w sercu ma istny chaos. Być może bardzo mu zależy by odbudować to co was łączyło,jednak napotyka na swojej drodze mnóstwo przeszkód.

Ty natomiast odcielas sie.Twoje serce chce się odciąć od tego co się dzieje.

Między Wami jest mnóstwo kłamstwa,iluzji i niedopowiedzeń. 

Niestety myślę że Wasz związek się zakończy. Ty bowiem nadal będziesz żyć przeszłością. Będziesz starała się stawiać  jej czoła,jednak to okaże  się trudne.Partner najprawdopodobniej  nie będzie już w stanie tego udźwignąć i zostawi przeszłość wchodząc w nową dla siebie teraźniejszość.

Życzę dużo siły.

Nie bierze proszę tej wróżby za pewnik,bowiem wszystkiego w Waszych rękach

Pozdrawiam;*

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
13 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @lula2o

Twój partner na zewnątrz stara się pokazać,że jest odpowiedzialny,stabilny i że panuje nad tym co się dzieje.

Ty natomiast pokazujesz że jest dobrze,jednak w głębi masz poczucie niezadowolenia.

Stosunek Jakuba do Ciebie : myślę,że on bardzo się stara by zamknąć to co było zle między Wami i zacząć od nowa z czystą karta.

Twoja postawa jednak mu chyba tego nie ułatwia. Pragniesz walczyć o związek jednak z drugiej strony mam wrażenie,że bardzo chcesz postawić na swoim w tej relacji.

Twój partner w sercu ma istny chaos. Być może bardzo mu zależy by odbudować to co was łączyło,jednak napotyka na swojej drodze mnóstwo przeszkód.

Niestety myślę że Wasz związek się zakończy. Ty bowiem nadal będziesz żyć przeszłością. Będziesz starała się stawiać  jej czoła,jednak to okaże  się trudne.Partner najprawdopodobniej  nie będzie już w stanie tego udźwignąć i zostawi przeszłość wchodząc w nową dla siebie teraźniejszość.

Życzę dużo siły.

Pozdrawiam;*

czy nasz zwiazek zakoczy sie teraz czy jeszcze sprobojemy i zakonczy sie za jakis czas?dlaczego on sie nie odzywa ani nie reaguje na moje wiadomosci?

17 godzin temu, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Karty mi też pokazują,że poprzez zdanie egzaminu czeka cię nagła zmiana w życiu (prawdopodobnie wyprowadzka,pozostawienie za sobą obecnego życia, partnera)

Pozdrawiam;*

Wielkie dzięki 🤗, wierzę, że tak będzie jak piszesz 😊 podniosłaś mnie w tym momencie na duchu, ponieważ mam kiepski okres i troszkę wątpię w siebie, dlatego bardzo dziękuję. Chcę zmian i również bardzo bym chciała wyprowadzić się w przyszłości i znaleźć inną/dodatkową pracę 🙂, także teraz wierzę, że mi się uda.

A czy widać to, że będę zadowolona z tych zmian? zrealizuje swoje postanowienia i będę czuła się w jakiś sposób spełniona? Oczywiście na odpowiedź poczekam spokojnie 😉
pozdrawiam 😘

11 godzin temu, lula2o napisał:

czy nasz zwiazek zakoczy sie teraz czy jeszcze sprobojemy i zakonczy sie za jakis czas?dlaczego on sie nie odzywa ani nie reaguje na moje wiadomosci?i czy mnie zdradził?kłamstwo ale z czyjej strony?raczej Jakuba

czy nasz zwiazek zakoczy sie teraz czy jeszcze sprobojemy i zakonczy sie za jakis czas?dlaczego on sie nie odzywa ani nie reaguje na moje wiadomosci?i czy mnie zdradził?kłamstwo ale z czyjej strony?raczej Jakuba

iwanek
34 minuty temu, lula2o napisał:

Tak naprawdę nie nakreslilas mi sytuacji... napisałam więc co widziałam w kartach. 

Im lepiej opisujesz sytuację tym dokladniejsza otrzymujesz odp.

Karty Tarota mają wiele znaczeń. Jeśli opiszesz mi problem dokładnie jestem w stanie dokładniej sprecyzować sytuację .

Czy Cię zdradza. 

Na pozycji wpływy z zewnątrz wyszła karta  pokazujaca iluzje, utrzymywanie czegos w tajemnicy  to tez energia kobieca... możliwe więc ze ktoś jest między wami.

Tak jak napisałam on się stara. Ma jednak chaos w głowie... z tego być może wynika jego milczenie.

Czy to przetrwa.... wszystko w Waszych rękach. Czas w Tarocie jest przewrotny. Nie powiem Ci czy rozstaniecie się jutro czy za rok.

Wróżby są po to by uświadomić sobie pewne sprawy. Nigdy nie bierz ich więc za pewnik. Bowiem sytuacja może się odmienić jeśli oboje nad tym popracujecie.

P.S w swoim regulaminie zaznaczyłem że nie odpowiadam na dopytania. (Proszę się z nim zapoznać jest na pierwszej stronie mojego tematu)

Proszę więc na przyszłość nie wstawiać postów z ciągłym dopytywaniem o to samo. Jeśli nie odpowiem na jedno to znaczy że w ogóle tego nie zrobię.

Pozdrawiam

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Witam :) bardzo bym prosiła gdyby mi Pani postawiła tarota na powodzenie w  finansach w własnej działalności dla mnie i męża . Ula 12 .01 .1975 i Jarosław 10.05 .1983. obydwoje próbujemy stanać na nogi dzięki pracy na własny rachunek , mimo że tyle rzeczy przemawia za tym ze sukce powinien być a jednak ciągle kłody pod nogi . Pozdrawiam i dziękuję  za wróżbę 

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 11.02.2019 o 11:54, Jaroulka napisał:

Witam :) bardzo bym prosiła gdyby mi Pani postawiła tarota na powodzenie w  finansach w własnej działalności dla mnie i męża . Ula 12 .01 .1975 i Jarosław 10.05 .1983. obydwoje próbujemy stanać na nogi dzięki pracy na własny rachunek , mimo że tyle rzeczy przemawia za tym ze sukce powinien być a jednak ciągle kłody pod nogi . Pozdrawiam i dziękuję  za wróżbę 

Kochana @Jaroulka

Nie ma powodu do obaw. W najbliższym czasie sytuacja powinna się wyklarowcą.

Będziecie mieć szansę odbić się od daj.

Odnoszę wrażenie że podjęcie decyzji o rozpoczęciu pracy na własny rachunek było wydarzeniem niezwykle gwałtownym.

Mam wrażenie że najwięcej kłopotu sprawiają Wam kruczki prawne. Coś związanego z urzędami. I to jest dla Was wyzwaniem. Aby to ogarnąć.

Problemem może byc tez to iż chcecie za dużo od razu. A tak się nie da. 

Karty mi pokazują że to co się dzieje z waszą działalnością musi zaistnieć. Myślę że to taka lekcja od życia dla Was.

Próby rozwiązania sytuacji w której się znaleźliście daje odwrotny skutek do oczekiwanego. Powoduje w Was rozgoryczenie.

Myślę że to co najgorsze już za Wami. 

Na poprawę Waszych finansów może mieć wpływ jakąś doświadczoną kobietą. Ktoś kto udzieli Wam rady.

Wszystkiego dobrego;*

• Dziękuję! 1
Dnia 9.02.2019 o 20:11, iwanek napisał:

Kochana @lula2o

Życzę dużo siły.

Pozdrawiam;*

Wygląda na to że chyba miałaś rację i nastąpił koniec?sama nieowem bo Jakub nie potrafi tego powiedzieć głośno i wprost, stwierdził że jest pewny że nienudzeogne pewnych rzeczy więc nie mam jak walczyć o niego skoro sam tego nie chce, wiem że mogę skorzystać z twojej wróżby raz na 2 tygodnie więc ustawiam się w kolejce i jak minie określony czas proszę spojrzeć w karty kiedy w moim życiu pojawi się ktoś z kim zbuduje normalny i trwały związek poważny przede wszystkim gdzie obie strony będą chciały tego samego,chciałabym szybko zamknąć temat rozdział ale wydaje mi się że to jeszcze nie koniec z Jakubem.

• Lubię! 1

Witam serdecznie!

Ostatnio jestem zagubiona i proszę o podpowiedź z kart. Stoję na życiowym rozdrożu i zastanawiam się, w którą stronę pójść... Czy lepiej dla mnie byłoby gdybym skierowała wszystkie siły i poszła w stronę swoich pasji i działała w tym kierunku pomimo blokad i braku odzewu ze strony innych? A może rozwijać swoje pasje w innym kraju i wyjechać? Czy lepiej byłoby całkiem to porzucić i zająć się czymś zupełnie nowym, a jeśli tak to może pokarze się w kartach co by mogło być dla mnie najlepszym nowym zajęciem? Dane umieszczam w wiadomości.

Pozdrawiam!

• Lubię! 1

Witaj

Chciałabym Cie prosić o postawienie kart na pracę. W chwili obecnej jeszcze pracuje ale tylko do końca marca a potem chciałabym zmienić prace, bo ta obecna nie daje mi już satysfakcji wręcz wprzeciwnie. Czy mogłabyś zobaczyć czy znajde  nowa prace dość szybko i czy będę z niej zadowolona? Agnieszka 3.03.1978

• Lubię! 1

Cześć.mam pytanie.bo zastanawiam się czy iść do szkoły teraz od lutego..czy nauczę się tam potrzebnych rzeczy, czy raczej zrezygnować..nie wiem co robić.. 15.11.1988 Adrianna

• Lubię! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

iwanek
22 godziny temu, magowa napisał:

Witam serdecznie!

Ostatnio jestem zagubiona i proszę o podpowiedź z kart. Stoję na życiowym rozdrożu i zastanawiam się, w którą stronę pójść... Czy lepiej dla mnie byłoby gdybym skierowała wszystkie siły i poszła w stronę swoich pasji i działała w tym kierunku pomimo blokad i braku odzewu ze strony innych? A może rozwijać swoje pasje w innym kraju i wyjechać? Czy lepiej byłoby całkiem to porzucić i zająć się czymś zupełnie nowym, a jeśli tak to może pokarze się w kartach co by mogło być dla mnie najlepszym nowym zajęciem? Dane umieszczam w wiadomości.

Pozdrawiam!

Kochana @magowa

W tej chwili znajdujesz się w miejscu czasie który wymaga od ciebie dużej dozy cierpliwości. Myślę że zasilalas ziarno teraz po prostu musisz poczekać na plony,efekty.

Pytałaś czy rozwijać pasję innym kraju. Możliwe że tak będzie. Przed Tobą możliwy wyjazd,dość daleki. Więc jeśli masz na siebie nowy pomysł nie bój się go realizować. 

Widać w kartach ze toczysz walkę samą ze sobą. W najbliższym czasie możesz poczuć olbrzymi lęk przed wdrazaniem swoich pomysłów w życie.

Karta kończąca rozkład sugeruje nowe początki, i to takie pozytywne. Możliwe że znajdziesz sposób by skupić na sobie uwagę innych,przez co to czym się zajmiesz nabierze prędkości. 

Myślę że niebawem wszystko ruszy z kopyta.

Rada i wskazówka od Aniołów dla Ciebie:

DECYZJA NALEZY DO CIEBIE

Pozdrawiam bardzo serdecznie;*

P. S Będzie mi bardzo miło jeśli zweryfikujesz wrozbe gdy tylko będzie to możliwe :)

• Lubię! 1
iwanek
19 godzin temu, edith napisał:

Witaj

Chciałabym Cie prosić o postawienie kart na pracę. W chwili obecnej jeszcze pracuje ale tylko do końca marca a potem chciałabym zmienić prace, bo ta obecna nie daje mi już satysfakcji wręcz wprzeciwnie. Czy mogłabyś zobaczyć czy znajde  nowa prace dość szybko i czy będę z niej zadowolona? Agnieszka 3.03.1978

Kochana @edith

Myślę że pracę znajdziesz dość szybko.

Zalecam jednak ostrożność. Ktoś może Cię bowiem chcieć oszukać, albo przedstawi sprawy w nieco innym świetle niż są naprawdę. To najprawdopodobniej będzie jakiś charyzmatyczny mężczyzna  (szef).

Uważam jednak ze znajdziesz satysfakcjonująca pracę w dość szybkim czasie.

Pozdrawiam serdecznie;*

P. S  Będę bardzo wdzięczna za dodanie weryfikacji gdy tylko będzie to możliwe :)

iwanek
15 godzin temu, annairda napisał:

Cześć.mam pytanie.bo zastanawiam się czy iść do szkoły teraz od lutego..czy nauczę się tam potrzebnych rzeczy, czy raczej zrezygnować..nie wiem co robić.. 15.11.1988 Adrianna

Kochana @annairda

Myślę, że pójście do szkoły to trafiony pomysł.

Karty pokazują że bo jest to dobry czas na zaczynanie czegoś nowego.

To jest chwilą w której musisz zdecydować czego chcesz. Od tego wyboru może bowiem zależeć twoją przyszłość.

Mam wrażenie że ta szkoła sprawi że w Twoim życiu zagości większą harmonią i zaczerpniesz cennej wiedzy która sprawi że będziesz mogła się ubiegać o dość wysokie stanowisko a i kasiorka powinna być lepsza.

Pozdrawiam serdecznie;*

P. S  Będę wdzięczna że dodanie weryfikacji gdy tylko będzie to możliwe.:)

• Dziękuję! 1

Bardzo Ci dziękuję za wróżbę. Oczywiście wszystko zweryfikuję, a na obecną chwilę napiszę tylko, że Twoje słowa dodały mi większej pewności i takiego poczucia bezpieczeństwa bo ostatnio byłam bardzo zdezorientowana. Dziękuję! :)

• Dziękuję! 1
19 minut temu, iwanek napisał:

Kochana @annairda

Myślę, że pójście do szkoły to trafiony pomysł.

Karty pokazują że bo jest to dobry czas na zaczynanie czegoś nowego.

To jest chwilą w której musisz zdecydować czego chcesz. Od tego wyboru może bowiem zależeć twoją przyszłość.

Mam wrażenie że ta szkoła sprawi że w Twoim życiu zagości większą harmonią i zaczerpniesz cennej wiedzy która sprawi że będziesz mogła się ubiegać o dość wysokie stanowisko a i kasiorka powinna być lepsza.

Pozdrawiam serdecznie;*

P. S  Będę wdzięczna że dodanie weryfikacji gdy tylko będzie to możliwe.:)

Dziękuję pięknie! ❤️ Brzmi to bardzo zachęcająco;) ja ogólnie ostatnio mam 100 pomysłów na minutę i nie wiem na co się zdecydować! Mam problem z dokonywaniem wyborów, ale nie chcę tkwić w miejscu.. jak zadecyduje i wybiorę się do tej szkoły to dam znać, czy rzeczywiście wprowadziło to harmonię do mojego życia i wzrost finansów ;) ja jestem za 😄

• Dziękuję! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Dnia 28.12.2018 o 11:47, MIMESIS napisał:

image.png.4c915421d143930c887f5bf73b8780b8.png

Cóż ...moge juz zweryfikowac, niestety moja intuicja potwierdziła sie nawet przy mistrzowskim stopniu manipulacji

i intencje nie byly czyste

• Smutek 1
Dnia 13.02.2019 o 06:30, lula2o napisał:

Wygląda na to że chyba miałaś rację i nastąpił koniec?

Iwanku tak jak pisałam, jak minie czas kiedy będę mogła skorzystać z ponownej wróżby to zapisuje się w kolejce, moje poprzednie pytania są nie aktualne, tak się tonwsystko brzydko potoczyło że jego była żona która mnie nie znosi dowiedziała się o tym że byliśmy razem i teraz wypisuje mi niezbyt miłe i żałosne SMS, chciałabym wiedzieć czy to on jej powiedział czy jego obecna partnerka, jeśli to on to w jakim celu to zrobił czy to wszystko znaczy że to co było było kłamstwem i szukał tylko dobrej zabawy?

Dnia 10.02.2019 o 12:50, Amandaa napisał:

Wielkie dzięki 🤗, wierzę, że tak będzie jak piszesz 😊 podniosłaś mnie w tym momencie na duchu, ponieważ mam kiepski okres i troszkę wątpię w siebie, dlatego bardzo dziękuję. Chcę zmian i również bardzo bym chciała wyprowadzić się w przyszłości i znaleźć inną/dodatkową pracę 🙂, także teraz wierzę, że mi się uda.

A czy widać to, że będę zadowolona z tych zmian? zrealizuje swoje postanowienia i będę czuła się w jakiś sposób spełniona? Oczywiście na odpowiedź poczekam spokojnie 😉
pozdrawiam 😘

Dnia 9.02.2019 o 19:25, iwanek napisał:

Kochana @Amandaa

Pozdrawiam;*

Czy mogę prosić o odpowiedź na zadane pytanie? chodzi mi o te nagłe zmiany o których pisałaś...czego dokładnie będą dotyczyć? czy będę zadowolona z tych zmian? bo brzmi to zagadkowo...😊  (jeśli można oczywiście to bardzo proszę o odpowiedź) cały czas się nad tym zastanawiam 🤔🙂

iwanek
25 minut temu, Amandaa napisał:

Czy mogę prosić o odpowiedź na zadane pytanie? chodzi mi o te nagłe zmiany o których pisałaś...czego dokładnie będą dotyczyć? czy będę zadowolona z tych zmian? bo brzmi to zagadkowo...😊  (jeśli można oczywiście to bardzo proszę o odpowiedź) cały czas się nad tym zastanawiam 🤔🙂

Z tego co pamiętam te zmiany miały dotyczyć właśnie pozostawienie starego życia i przeprowadzki.

Ale oczywiście karty mogę postawić.

• Dziękuję! 1
42 minuty temu, iwanek napisał:

Z tego co pamiętam te zmiany miały dotyczyć właśnie pozostawienie starego życia i przeprowadzki.

Ale oczywiście karty mogę postawić.

w takim razie bardzo proszę o postawienie kart :) chodzi mi o bardziej szczegółowe informacje dotyczące m.in. tej przeprowadzki. Będę mieszkać sama? tak? czy może zmiana miejsca zamieszkania będzie się wiązać z mężczyzną? no i czy będę z tego zadowolona 😁

Dnia ‎14‎.‎02‎.‎2019 o 12:59, iwanek napisał:

Kochana @edith

Myślę że pracę znajdziesz dość szybko.

Zalecam jednak ostrożność. Ktoś może Cię bowiem chcieć oszukać, albo przedstawi sprawy w nieco innym świetle niż są naprawdę. To najprawdopodobniej będzie jakiś charyzmatyczny mężczyzna  (szef).

Uważam jednak ze znajdziesz satysfakcjonująca pracę w dość szybkim czasie.

Pozdrawiam serdecznie;*

P. S  Będę bardzo wdzięczna za dodanie weryfikacji gdy tylko będzie to możliwe :)

Dziekuje za wróżbę i chciałabym jeszcze zapytać jeśli można, może karty pokaża-czy to będzie praca w Polsce czy za granica ?

Koniczyna

Iwanku🙂 Chciałabym Ciebie prosić o wróżbę na mężczyznę.Chciałabym wiedzieć czy mnie z nim coś połączy,czy mam szansę wejść z nim związek przyjaźń też byłaby  miłą relacją.Z tego co wiem obok A. tego faceta jest kobieta brunetka długie włosy do ramion chciałabym wiedzieć co ich łączy jaka relacja czy to coś poważnego.Pozdrawiam🙂

• Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat

• Utwórz nowe...