Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

iwanek
 Share

Polecane posty

Witaj Iwanku!. 

Mam takie pytanie,... uczę się języka niemieckiego, jeszcze pół roku przede mną.. Mam nadzieję że ogarnę i zacznę mówić i rozumieć coraz więcej.. Mam również nadzieje ze po nim. znajdę pracę lżejsza niż miałam do tej pory.. To tyle odnośnie opisu mojego obecnego życia... Teraz niestety nie pracuje jestem. na zasiłku ale pytanie mam takie. marzy mi się pracą i Nas w Polsce na jakiejś. recepcji takiej w ośrodku sanatoryjnym... taki stróż recepcjonistka, wydawanie kluczy. meldunek... albo gdzieś na recepcji.. jestem po operacji kręgosłupa i nie bardzo mogę cięzko pracować... Spójrz proszę w karty czy mam szanse na taką pracę lub czy ktoś może mi pomoże cis takiego znaleźć. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 😊 

Dane podam na priv. 

• Lubię! 1

Witajcie,

Przepraszam, ale potrzebuję naprawdę pomocy.... jestem w beznadziejnej sytuacji i niewiem co mam robić dalej.... czy mogłabym raz jeszcze prosić o radę czy wypowiedzieć umowę w szpitalu i ubiegać się o pracę na zastępstwo w wojsku?

z góry bardzo, bardzo dziękuję...

• Lubię! 1

Dnia 30.09.2022 o 23:52, iwanek napisał:

Kochana @Zuzanna30

Szczerze powiem, że zarówno jedna jak i druga opcja wygląda dobrze. 

Tak więc myślę, że jakąkolwiek podejmiesz decyzję w tej materii powinno być ok. 

Pozdrawiam serdecznie 

iwanek 💕 

Witaj,

chciałam podziękować i zweryfikować to co napisałaś, że jednak odłączyliśmy się, ale wyszło bardzo dobrze.  Jesteśmy zadowolone i nie spodziewałyśmy się, że tak dobrze to pójdzie. Wiadomo  zawsze może być lepiej, ale my się cieszymy z tego co mamy. Myślałyśmy, że będzie gorzej, a wyszło super :). Także wszystko się sprawdziło. 

I chciałabym spytać o relację z pewnym mężczyzną. Dane wyślę na priv. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

• Lubię! 1

Dnia 15.11.2022 o 21:28, Ankra napisał:

Witaj Iwanku!. 

Mam takie pytanie,... uczę się języka niemieckiego, jeszcze pół roku przede mną.. Mam nadzieję że ogarnę i zacznę mówić i rozumieć coraz więcej.. Mam również nadzieje ze po nim. znajdę pracę lżejsza niż miałam do tej pory.. To tyle odnośnie opisu mojego obecnego życia... Teraz niestety nie pracuje jestem. na zasiłku ale pytanie mam takie. marzy mi się pracą i Nas w Polsce na jakiejś. recepcji takiej w ośrodku sanatoryjnym... taki stróż recepcjonistka, wydawanie kluczy. meldunek... albo gdzieś na recepcji.. jestem po operacji kręgosłupa i nie bardzo mogę cięzko pracować... Spójrz proszę w karty czy mam szanse na taką pracę lub czy ktoś może mi pomoże cis takiego znaleźć. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 😊 

Dane podam na priv. 

Kochana @Ankra

Karty pokazują że ewidentnie jesteś w tej chwili w zawieszeniu. Czujesz się przyciśnięta do muru. Możesz nie widzieć światełka w tunelu... Możesz mieć poczucie że nic nie układa się tak jak byś chciała. 

Wykozystaj ten czas. Niech to będa dla Ciebie chwilę gdy popatrzysz szerzej na jakiś temat. Analizuj otoczenie i swoje pragnienia. 

Z przyczyn nie zależnych od Ciebie na chwilę obecną nic w tym temacie nie ruszy. Nie znaczy to jednak ze masz stać w miejscu i nie poszerzać swojej wiedzy. 

Wskazane jest właśnie szukanie informacji. Gromadzenie wiedzy. Więc czytaj, ucz się. Język którego się uczysz w tej chwili także może okazać się przydatny. 

Karty pokazują abyś wysyłała także cv. 

Szukała. 

Na razie znalezienie pracy w wymarzonej przez Ciebie profesji może okazać się nie wykonalne. 

Jednak w okolicach października /listopada przyszłego roku może pojawić się jakaś oferta. 

Wiem że to mało pocieszające. 

Ale iskierka nadziei jest. 

Więc skoro na razie nie ma perspektywy na zmiane to poświęć ten czas na naukę, obserwacje ogłoszeń. 

Trzymam kciuki by Ci się udało. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 💕 

• Dziękuję! 1

Dnia 22.11.2022 o 16:39, motylek79 napisał:

Witajcie,

Przepraszam, ale potrzebuję naprawdę pomocy.... jestem w beznadziejnej sytuacji i niewiem co mam robić dalej.... czy mogłabym raz jeszcze prosić o radę czy wypowiedzieć umowę w szpitalu i ubiegać się o pracę na zastępstwo w wojsku?

z góry bardzo, bardzo dziękuję...

Kochana @motylek79

Jeśli zostaniesz w szpitalu to jie wygląda to źle. Ale może się okazać że pójdziesz na chorobowe lub jakiś urlop dłuższy. Mozliwe ze grozi ci jakąś forma wypalenia. 

Jeśli pójdziesz do wojska to musisz się liczyć z jakąś forma podporządkowania. Jednak to może przynieść Ci satysfakcję. Mozliwe ze potraktujesz to jako formę misji, pomocy innym. Myślę że chxiqla byś być przykładem dla innych. 

Praca tam. Może też przynieść jakieś partnerstwa, współpracę  może i awanse. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 💕 

• Dziękuję! 1

Dnia 28.11.2022 o 11:32, Zuzanna30 napisał:

Witaj,

chciałam podziękować i zweryfikować to co napisałaś, że jednak odłączyliśmy się, ale wyszło bardzo dobrze.  Jesteśmy zadowolone i nie spodziewałyśmy się, że tak dobrze to pójdzie. Wiadomo  zawsze może być lepiej, ale my się cieszymy z tego co mamy. Myślałyśmy, że będzie gorzej, a wyszło super :). Także wszystko się sprawdziło. 

I chciałabym spytać o relację z pewnym mężczyzną. Dane wyślę na priv. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Kochana @Zuzanna30

Myślę że zaproszenie Ciebie na kawę jest szczere. Bo możliwe że imponujesz mu jakąś wiedzą, doświadczeniem, dojrzałością. 

Jednak uważałabym na typa. 

Odnoszę wrażenie że Pan może mieć jakieś problemy finansowe coś się mogło wydarzyć w skutek czego mógł stracić trochę grosza. I może chcieć Cie najzwyczajniej oszukać... 

Nie przeczę że mu się podobasz. 

Jednakowoż uważała bym żeby Cie nie wykorzystał. 

Pozdrawiam serdecznie 

iwanek 💕 

• Dziękuję! 1

6 godzin temu, brunet7919679 napisał:

Prośba o wróżbę, szczegóły w prywatnej wiadomości.

Drogi @brunet7919679

Uczucia w przeciągu najbliższych trzech miesięcy. 

Mam wrażenie że Zostawisz za sobą jakoś etap. Schowasz się na jakiś czas. Zajrzysz w siebie. Korzystaj ze swojej intuicji w temacie uczuć. 

Gdy odpuścisz może pojawić się ktoś na Twojej drodze. 

Może być to bardzo wrażliwa istota. Nie pokazująca całej siebie. Ukrywająca coś przed światem. 

Alby relacja ta miała prawo bytu trzeba się będzie nieźle nagimnastykować. 

Jeśli chodzi o relacje z Panią to po pierwsze widzę kłótnie. 

Mogą być zarówno takie faktyczne (materialne) ale może chodzić o to co kotłuje się w niej. 

Jakieś sprzeczności. Nie ma tu uziemienia. Może bać się tego co jest między Wami. Bo odnoszę wrażenie że przyciąganie fizyczne jest ogromne. Mozliwe ze to ja przerasta. 

Nie ma w tym co do Ciebie czuje balansu. Bardzo dużo o tym myśli. Lecz niestety przwaza tu lek i niepewność. 

Zapytałam jeszcze czy ułożysz sobie życie uczuciowe. 

Jest w tym temacie zielone światło. Jednak coś może utknąć w martwym punkcie. 

Kluczuwa może się okazać szczerość. 

Pozdrawiam Cię serdecznie 💕 

iwanek 

• Dziękuję! 1

Godzinę temu, iwanek napisał:

Kochana @motylek79

Jeśli zostaniesz w szpitalu to jie wygląda to źle. Ale może się okazać że pójdziesz na chorobowe lub jakiś urlop dłuższy. Mozliwe ze grozi ci jakąś forma wypalenia. 

Jeśli pójdziesz do wojska to musisz się liczyć z jakąś forma podporządkowania. Jednak to może przynieść Ci satysfakcję. Mozliwe ze potraktujesz to jako formę misji, pomocy innym. Myślę że chxiqla byś być przykładem dla innych. 

Praca tam. Może też przynieść jakieś partnerstwa, współpracę  może i awanse. 

Pozdrawiam 💕 

iwanek 💕 

Dziękuję Ci pięknie za pomoc:):):) :):*

1 godzinę temu, iwanek napisał:

Kochana @Zuzanna30

Myślę że zaproszenie Ciebie na kawę jest szczere. Bo możliwe że imponujesz mu jakąś wiedzą, doświadczeniem, dojrzałością. 

Jednak uważałabym na typa. 

Odnoszę wrażenie że Pan może mieć jakieś problemy finansowe coś się mogło wydarzyć w skutek czego mógł stracić trochę grosza. I może chcieć Cie najzwyczajniej oszukać... 

Nie przeczę że mu się podobasz. 

Jednakowoż uważała bym żeby Cie nie wykorzystał. 

Pozdrawiam serdecznie 

iwanek 💕 

Dziękuję,

myślę, że nawet jakby chciał to nie ma na to szans :D. Bo ja nie jestem majętną osobą :D. I też mam problemy finansowe.

Pozdrawiam :)

• Lubię! 1

3 minuty temu, Zuzanna30 napisał:

Dziękuję,

myślę, że nawet jakby chciał to nie ma na to szans :D. Bo ja nie jestem majętną osobą :D. I też mam problemy finansowe.

Pozdrawiam :)

Chodzi mi o to że może liczyć na to że masz kasę. Poza tym może za manipulować, i próbować co nieco wydebic. 

• Dziękuję! 1

2 godziny temu, iwanek napisał:

Kochana @Ankra

Karty pokazują że ewidentnie jesteś w tej chwili w zawieszeniu. Czujesz się przyciśnięta do muru. Możesz nie widzieć światełka w tunelu... Możesz mieć poczucie że nic nie układa się tak jak byś chciała. 

Wykozystaj ten czas. Niech to będa dla Ciebie chwilę gdy popatrzysz szerzej na jakiś temat. Analizuj otoczenie i swoje pragnienia. 

Z przyczyn nie zależnych od Ciebie na chwilę obecną nic w tym temacie nie ruszy. Nie znaczy to jednak ze masz stać w miejscu i nie poszerzać swojej wiedzy. 

Wskazane jest właśnie szukanie informacji. Gromadzenie wiedzy. Więc czytaj, ucz się. Język którego się uczysz w tej chwili także może okazać się przydatny. 

Karty pokazują abyś wysyłała także cv. 

Szukała. 

Na razie znalezienie pracy w wymarzonej przez Ciebie profesji może okazać się nie wykonalne. 

Jednak w okolicach października /listopada przyszłego roku może pojawić się jakaś oferta. 

Wiem że to mało pocieszające. 

Ale iskierka nadziei jest. 

Więc skoro na razie nie ma perspektywy na zmiane to poświęć ten czas na naukę, obserwacje ogłoszeń. 

Trzymam kciuki by Ci się udało. 

Pozdrawiam serdecznie 💕 

iwanek 💕 

Dziękuję Ci bardzo za wróżbę.. 

Masz rację jestem trochę zawieszona... Kurs skończy się dopiero w sierpniu, o ile zdam.     Mam taką nadzieję że dam radę... nie bardzo mogę teraz szukać pracy bo wiem że nie dam rady aby do południa się uczyć a popołudniu iść do pracy.. Kręgosłup nie wytrzyma.. Muszę jakoś zacisnąć pasa aby dać sobie radę finansowo.... Pod konie. czerwca mogę po woli szukać pracy, jak przerwe kurs, będę musiała sana za wszystko zapłacić... dlatego, muszę być cierpliwa. 

Dałaś mi troszkę nadzieji na pracę, więc będę optymistycznie nastawiona... nie ukrywam że do tej pory, bardzo ciężko pracowałam fizycznie.. czas na zmiany... Pozdrawiam  😊

• Lubię! 1

6 godzin temu, iwanek napisał:

Drogi @brunet7919679

Uczucia w przeciągu najbliższych trzech miesięcy. 

Mam wrażenie że Zostawisz za sobą jakoś etap. Schowasz się na jakiś czas. Zajrzysz w siebie. Korzystaj ze swojej intuicji w temacie uczuć. 

Gdy odpuścisz może pojawić się ktoś na Twojej drodze. 

Może być to bardzo wrażliwa istota. Nie pokazująca całej siebie. Ukrywająca coś przed światem. 

Alby relacja ta miała prawo bytu trzeba się będzie nieźle nagimnastykować. 

Jeśli chodzi o relacje z Panią to po pierwsze widzę kłótnie. 

Mogą być zarówno takie faktyczne (materialne) ale może chodzić o to co kotłuje się w niej. 

Jakieś sprzeczności. Nie ma tu uziemienia. Może bać się tego co jest między Wami. Bo odnoszę wrażenie że przyciąganie fizyczne jest ogromne. Mozliwe ze to ja przerasta. 

Nie ma w tym co do Ciebie czuje balansu. Bardzo dużo o tym myśli. Lecz niestety przwaza tu lek i niepewność. 

Zapytałam jeszcze czy ułożysz sobie życie uczuciowe. 

Jest w tym temacie zielone światło. Jednak coś może utknąć w martwym punkcie. 

Kluczuwa może się okazać szczerość. 

Pozdrawiam Cię serdecznie 💕 

iwanek 

Bardzo dziękuję za wróżbę. Czyli jednym słowem niezbyt optymistycznie to wygląda w kwestii uczuć. Widocznie musi tak być bym był sam.

Ta Panią odpuszczam, widzę,że nie ma to sensu, moje starania. Skoro karty nic dobrego nie wróżą.

• Lubię! 1

5 godzin temu, brunet7919679 napisał:

Bardzo dziękuję za wróżbę. Czyli jednym słowem niezbyt optymistycznie to wygląda w kwestii uczuć. Widocznie musi tak być bym był sam.

Ta Panią odpuszczam, widzę,że nie ma to sensu, moje starania. Skoro karty nic dobrego nie wróżą.

Drogi @brunet7919679

Pani ma jakieś blokady. I może to niestety być nie do pokonania. 

Jeśli chodzi o inne znajomości tak jak powiedziałam potencjał jest. 

I to że bedzie ciężko nie znaczy że nie jest to do zrealizowania. 

Pamiętaj że to tylko wróżba. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. 

Wskazówki masz. 

Może to po prostu nie jest jeszcze ten czas. Może musisz coś jeszcze przerobić alby zrobiło się miejsce na miłość. Trzymam kciuki 

• Lubię! 1

Share

• Utwórz nowe...