Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

iwanek
Dnia 21.02.2019 o 16:22, Amandaa napisał:

w takim razie bardzo proszę o postawienie kart :) chodzi mi o bardziej szczegółowe informacje dotyczące m.in. tej przeprowadzki. Będę mieszkać sama? tak? czy może zmiana miejsca zamieszkania będzie się wiązać z mężczyzną? no i czy będę z tego zadowolona 😁

Tak zmian miejsca zamieszkania może wiązać się z mężczyzna. Wydaje mi się że dojedziesz z jakiegoś związku który powodów al totalny chaos w twoim życiu. Zostawisz to za sobą i wejdziesz.

Myślę że zmiana ta będzie dla Ciebie dobra.Rozpoczniesz nowy ekscytujący etap w swoim życiu.

Pozdrawiam<lovcie>

• Dziękuję! 1
  • Odpowiedzi 974
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

383

• Amandaa

69

• białadama

39

• traszka

24

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

chyba ktoś się pojawił, ale nie chcę zapeszać :) (pan spod Byka)   z tą kontrolą to ostatnio zdałam sobie sprawę z niej podczas zajęć praktycznych na studiach ;) rany chyba się zagoiły,

W takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomości    Ściskam 🤗  iwanek 

Posted Images

iwanek
Dnia 21.02.2019 o 18:22, edith napisał:

Dziekuje za wróżbę i chciałabym jeszcze zapytać jeśli można, może karty pokaża-czy to będzie praca w Polsce czy za granica ?

Bardziej stawialabym na to że to praca za granica

iwanek
Dnia 21.02.2019 o 23:28, Koniczyna napisał:

Iwanku🙂 Chciałabym Ciebie prosić o wróżbę na mężczyznę.Chciałabym wiedzieć czy mnie z nim coś połączy,czy mam szansę wejść z nim związek przyjaźń też byłaby  miłą relacją.Z tego co wiem obok A. tego faceta jest kobieta brunetka długie włosy do ramion chciałabym wiedzieć co ich łączy jaka relacja czy to coś poważnego.Pozdrawiam🙂

Kochana Koniczynko<stokrotka>

Karty pokazały mi że ten mężczyzna ma do Ciebie dystans.

Myślę że nawet jeśli miało by coś być między wami to on boi się,że później będzie musiał lizać rany po Tobie...

W najbliższej przyszłości możliwe jest iż zmieni się charakter Waszej znajomości. Zostaną podjęte jakieś kroki. Myślę jednak ze to co Was polaczy to raczej przyjaźń.

Zdaje mi się bowiem że relacja pana A z kobietą o której mówisz jest raczej dość trwala i wnosi do jego życia ciepło i harmonię.

Wyciągnęłam dla Ciebie kartę z talii ANIELSKA ODPOWIEDŹ. Na pytanie czy powinnaś czekać na tego pana czy będzie to dla Ciebie dobre wyciągnęłam kartę DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

Życzę  Ci wszystkiego wszystkiego dobrego<lovcie>

• Dziękuję! 1
Koniczyna
31 minut temu, iwanek napisał:

Kochana Koniczynko<stokrotka>

Karty pokazały mi że ten mężczyzna ma do Ciebie dystans.

Myślę że nawet jeśli miało by coś być między wami to on boi się,że później będzie musiał lizać rany po Tobie...

W najbliższej przyszłości możliwe jest iż zmieni się charakter Waszej znajomości. Zostaną podjęte jakieś kroki. Myślę jednak ze to co Was polaczy to raczej przyjaźń.

Zdaje mi się bowiem że relacja pana A z kobietą o której mówisz jest raczej dość trwala i wnosi do jego życia ciepło i harmonię.

Wyciągnęłam dla Ciebie kartę z talii ANIELSKA ODPOWIEDŹ. Na pytanie czy powinnaś czekać na tego pana czy będzie to dla Ciebie dobre wyciągnęłam kartę DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

Życzę  Ci wszystkiego wszystkiego dobrego<lovcie>

Dziękuję Iwanku<buziak>za wróżbę.Pocieszające jest,że w przyszłości możliwa jest między nami przyjaźń lepsze to niż nic ale nie pocieszająca jest co mam robić Decyzja należy do mnie wolałabym dostać odpowiedz nie czekaj na niego nic z tego nie wyjdzie a tutaj taki psikus.Musze podjąć decyzję co robić,jak to mówią czas leczy rany w moim przypadku to będzie bardzo długo.Nie wiem co mam robić i też nie chcę pchać się w jego życie na siłę skoro ma dystans do mnie i jest kobieta  i burzyć to co jest między nimi bo i tak to by nic z tego nie wyszło dobrego dla mnie.Mam pytanie na jaki okres czasu jest ta wróżba,i w jakiej karcie wyszedł A.? Dziękuję

iwanek
Dnia 20.02.2019 o 10:38, lula2o napisał:

Iwanku tak jak pisałam, jak minie czas kiedy będę mogła skorzystać z ponownej wróżby to zapisuje się w kolejce, moje poprzednie pytania są nie aktualne, tak się tonwsystko brzydko potoczyło że jego była żona która mnie nie znosi dowiedziała się o tym że byliśmy razem i teraz wypisuje mi niezbyt miłe i żałosne SMS, chciałabym wiedzieć czy to on jej powiedział czy jego obecna partnerka, jeśli to on to w jakim celu to zrobił czy to wszystko znaczy że to co było było kłamstwem i szukał tylko dobrej zabawy?

Bardziej powiedziałabym że to on powiedziała choć nie jestem  w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.

W związku z tobą nie chodziło tylko o zabawę.

Pokazała się karta która faktycznie wskazuje że uciechy cielesne były jednym z elementów które go do Ciebie mocno przyciągały. Ale on czuł przy tobie spokojny. Byłaś dla niego pewnego rodzaju ostoją. 

Mam wrażenie że pociągami to w tobie dojrzałość jakaś mondrosc zyciowa.

Relacja z tobą była dla niego czymś zupełnie nowym. 

Nie wydaje mi się więc aby chodziło mu o zabawienie się Tobą.

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1
Koniczyna
23 minuty temu, Koniczyna napisał:

Dziękuję Iwanku<buziak>za wróżbę.Pocieszające jest,że w przyszłości możliwa jest między nami przyjaźń lepsze to niż nic ale nie pocieszająca jest co mam robić Decyzja należy do mnie wolałabym dostać odpowiedz nie czekaj na niego nic z tego nie wyjdzie a tutaj taki psikus.Musze podjąć decyzję co robić,jak to mówią czas leczy rany w moim przypadku to będzie bardzo długo.Nie wiem co mam robić i też nie chcę pchać się w jego życie na siłę skoro ma dystans do mnie i jest kobieta  i burzyć to co jest między nimi bo i tak to by nic z tego nie wyszło dobrego dla mnie.Mam pytanie na jaki okres czasu jest ta wróżba,i w jakiej karcie wyszedł A.? Dziękuję

Przyjdę z weryfikacją jak zostaną podjęte kroki i czy z tego  będzie przyjaźń.Pozdrawiam;*

• Dziękuję! 1
iwanek
25 minut temu, Koniczyna napisał:

Najbliższą przyszłość to czas ok 3-6 miesięcy.więc w tym czasie powinny zapaść jakieś decyzje. Cała reszta powinna się dokonać do roku czasu. Oczywiście czas jest pojęciem względny a w TAROCIE szczególnie więc może się to ułożyć inaczej

Koniczyna
1 minutę temu, iwanek napisał:

Najbliższą przyszłość to czas ok 3-6 miesięcy.więc w tym czasie powinny zapaść jakieś decyzje. Cała reszta powinna się dokonać do roku czasu. Oczywiście czas jest pojęciem względny a w TAROCIE szczególnie więc może się to ułożyć inaczej

Ciężko jest z kart wyczytać dokładny czas.Akurat wypadaja miesiące letnie akurat się składa,że mijaliśmy się w takim czasie i być mozliwe,że tak bedzie.

Witam Iwanek

Chcialam zapytac jak bedzie wygladala  relacja z Panem Aleksem a mna Joanna. Dane przesylam na priv 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1
7 godzin temu, iwanek napisał:

Bardziej powiedziałabym że to on powiedziała choć nie jestem  w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.

W związku z tobą nie chodziło tylko o zabawę.

Pokazała się karta która faktycznie wskazuje że uciechy cielesne były jednym z elementów które go do Ciebie mocno przyciągały. Ale on czuł przy tobie spokojny. Byłaś dla niego pewnego rodzaju ostoją. 

Mam wrażenie że pociągami to w tobie dojrzałość jakaś mondrosc zyciowa.

Relacja z tobą była dla niego czymś zupełnie nowym. 

Nie wydaje mi się więc aby chodziło mu o zabawienie się Tobą.

Pozdrawiam

Iwanku ona czy on?bo nie wiem co miałaś na myśli bo napisałaś on ale powiedziała więc nieoem która opcja jest właściwa?🙃

iwanek
18 minut temu, lula2o napisał:

Iwanku ona czy on?bo nie wiem co miałaś na myśli bo napisałaś on ale powiedziała więc nieoem która opcja jest właściwa?🙃

On. Przepraszam że literówkę 

• Dziękuję! 1
1 godzinę temu, iwanek napisał:

On. Przepraszam że literówkę 

Dziękuję , obstawiałam że to ona ale skoro on to niewiem dlaczego chyba tylko po to żeby mnie dobić jeszcze bardziej.

iwanek
7 minut temu, lula2o napisał:

Dziękuję , obstawiałam że to ona ale skoro on to niewiem dlaczego chyba tylko po to żeby mnie dobić jeszcze bardziej.

Napisałam zw nie jestem w stanie jedno znacznie określić.

Karty bardziej na niego wskazują ale może w całe tak nie jest

Przed chwilą, iwanek napisał:

Napisałam zw nie jestem w stanie jedno znacznie określić.

Karty bardziej na niego wskazują ale może w całe tak nie jest

Myślę że chyba pokazują prawdę może bał się że ja to zrobie albo chcial się zemścić i dokopać, prawdy się już raczej nie dowiem a on pewnie teraz opowiada swoją wersję jaka byłam niedobra i chciał się tylko zabawic bo co innego ma jej powiedzieć... Dziękuję za wróżbę😘

iwanek
Przed chwilą, lula2o napisał:

Myślę że chyba pokazują prawdę może bał się że ja to zrobie albo chcial się zemścić i dokopać, prawdy się już raczej nie dowiem a on pewnie teraz opowiada swoją wersję jaka byłam niedobra i chciał się tylko zabawic bo co innego ma jej powiedzieć... Dziękuję za wróżbę😘

Prosze

iwanek
Dnia 24.02.2019 o 14:06, bezona napisał:

Witam Iwanek

Chcialam zapytac jak bedzie wygladala  relacja z Panem Aleksem a mna Joanna. Dane przesylam na priv 

Pozdrawiam 

Kochana @bezona

Powiem Ci że interpretacja kart dla Ciebie stanowi dla mnie nie lada wyzwanie.

Z jednej strony widzę u was to uczucie.

Ale coś tu zgrzyta. Jest jakiś problem z nadmiernym kontrolowaniem.

Mam wrażenie że Aleks chce iść w relacji o krok dalej. Czy nie pragnie czasem małżeństwa?  A Ty nie jesteś na to gotowa?

Niestety mam nieodparte wrażenie że ta relacja chyli się ku końcowi. Że ty chcesz uciec. 

Wydaje mi się że relacja w jakiej jesteście jest fajna i pociągająca ale nie do końca spełnia twoje oczekiwania.

Przed Wami najprawdopodobniej rozstanie.

Mam nieodparte wrażenie że oboje marzycie o czymś zupełnie innym. 

Pozdrawiam<kwiatek>

6 minut temu, iwanek napisał:

Kochana @bezona

Powiem Ci że interpretacja kart dla Ciebie stanowi dla mnie nie lada wyzwanie.

Z jednej strony widzę u was to uczucie.

Ale coś tu zgrzyta. Jest jakiś problem z nadmiernym kontrolowaniem.

Mam wrażenie że Aleks chce iść w relacji o krok dalej. Czy nie pragnie czasem małżeństwa?  A Ty nie jesteś na to gotowa?

Niestety mam nieodparte wrażenie że ta relacja chyli się ku końcowi. Że ty chcesz uciec. 

Wydaje mi się że relacja w jakiej jesteście jest fajna i pociągająca ale nie do końca spełnia twoje oczekiwania.

Przed Wami najprawdopodobniej rozstanie.

Mam nieodparte wrażenie że oboje marzycie o czymś zupełnie innym. 

Pozdrawiam<kwiatek>

Dziwnie wyszlo nie ma nic miedzy nami na razie relacja jest poprzez pisanie. Widzialam Pana 2 razy tylko i nie wiem o co mu chodzi czy chce to ciagnac czy co? to ma byc. Na malzenstwo to za wczesnie <bezradny> i obydwoje po rozstaniach samotni rodzice wiec ja to nawet o slubie kolejnym nie mysle. Ale jesli pokazuja karty na koncu rozstanie to chyba raczej nic z tego nie bedzie. On ma silna osobowosc ja tez nie ulegne pod faceta, ale mysle ze jemu sie to podoba. 

Dziekuje :*

iwanek
15 minut temu, bezona napisał:

Dziwnie wyszlo nie ma nic miedzy nami na razie relacja jest poprzez pisanie. Widzialam Pana 2 razy tylko i nie wiem o co mu chodzi czy chce to ciagnac czy co? to ma byc. Na malzenstwo to za wczesnie <bezradny> i obydwoje po rozstaniach samotni rodzice wiec ja to nawet o slubie kolejnym nie mysle. Ale jesli pokazuja karty na koncu rozstanie to chyba raczej nic z tego nie bedzie. On ma silna osobowosc ja tez nie ulegne pod faceta, ale mysle ze jemu sie to podoba. 

Dziekuje :*

Fajnie by było, aby opisać wcześniej trochę sytuacje bo w tedy będę wiedziała w jakim kierunku pójść.

Karty mają wiele znaczeń. Nie wiedząc co was łączy zinyerpretowalam karty w ten a nie inny sposób.

Jak kolwiek jednak by nie było mam wrażenie że ostateczne relacja nie przetrwa.

Zycze wszystkiego dobrego

Pozdrawiam 

Witaj

Chciałabym Cie prosić o postawienie kart na mój związek z pewnym mezczyzna, który już trwa dość długo jednak utknal w martwym punkcie. Czy mogę liczyc, ze ten mezczyzna w końcu się ze mna ożeni czy dalej będziemy trwac w takiej niezobowiazujacej relacji .A może poznam kogos nowego? Dane na priv.

• Lubię! 1
iwanek
3 godziny temu, kat79 napisał:

Witaj

Chciałabym Cie prosić o postawienie kart na mój związek z pewnym mezczyzna, który już trwa dość długo jednak utknal w martwym punkcie. Czy mogę liczyc, ze ten mezczyzna w końcu się ze mna ożeni czy dalej będziemy trwac w takiej niezobowiazujacej relacji .A może poznam kogos nowego? Dane na priv.

Kochana @kat79

Karty pokazały mi,że mężczyzna o którym mowa to ktoś kto mam problem z podjęciem decyzji ile jest Ci w stanie ofiarować. Brak z jego strony inicjatywy.

Mam niestety wrażenie że świadomie dąży do zakończenia Waszej relacji.

Nie chce Cię krzywdzic lecz raczej nie zadeklaruje się.

Karty pokazały że łącza was silną wiez fizyczna lecz on boi się zaangażowania,założenia rodziny.

Karty pokazały mi że w najbliższym czasie któreś z Was najprawdopodobniej odejdzie.

Zostanie odsłonięta prawdą o Waszej relacji. 

Zniknie iluzja.

Wyjdą na powierzchnię prawdziwe intencje.

W najbliższym czasie raczej nie poznasz nikogo.nowego. W głowie będzie Ci siedział obecny facet. Mam wrażenie że bardzo go idealizujesz. Widzisz w nim kogoś kogo chcesz widzieć  co utrudnia Ci wybór co zrobić w która Stone iść zostać czy odejść. 

Karty pokazują że gdy przejbedziesz drogę ,która uświadomi Ci czego pragniesz, oiotworza się dla Ciebie bramy i na Twej drodze może pojawić się ktoś nowy.

Nie wykluczone że aby to osiągnąć potrzebna będZie podróż  nie tylko głąb siebie i swojego umysłu lecz także takie fizyczne oddalenie.

Życzę wszystkiego dobrego

Pozdrawiam <lovcie>

• Lubię! 1
białadama
Dnia ‎18‎.‎12‎.‎2018 o 22:38, iwanek napisał:

@białadama

Jeśli chodzi o relację  z tym panem to w waszych kontaktach było wiele emocji.

W tej chwili mam wrażenie jesteś w takim stanie, ze najchętniej zamknelabys się w kolonie i z niego nie wychodziła. Czujesz się dotknięta przez tego człowieka.

Wyzwaniem dla Ciebie na teraz jest spojrzenie na wszystko z innej perspektywy.

Zwolnij trochę i przypatrz się waszym stosunkom.

Nie chowaj się. Przyjmij taką postawę,która poprowadzi Cię  do zwycięstwa nas sytuacja.

Nie patrz na wszystko tak emocjonalnie. Podejdź do spraw z większym chłodem i dystansem.

Jeśli to zrobisz to widzę w niedalekiej przyszłości w Tobie przypływ ogromnej siły wewnętrznej.

Myślę, że w nadchodzącym roku uporasz się z tym osobnikiem. 

Pamiętaj o zachowaniu równowagi w emocjach to bardzo ważne. Mniej emocji więcej trzezwego myślenia.

Jesli chodzi o koleżankę zas to karty sugerują, że w nadchodzącym roku sytuacja powinna się poprawić.

Być może przeniosą,któraś  Was do innego działu. W każdym razie  wydarzy sie cos co sprawi że powinno być dobrze.

Wyzwaniem dla Ciebie na teraz jest jednak nie dac się wyprowadzić z równowagi. Skup się na sobie i nie pozwól,by koleżanka dotknęła twej duszy w jakikolwiek  sposób .Pozwól by intuicja poprowadziła  Cię w odpowiednim kierunku.

Jeśli chodzi o okreslanie czasu jest to dla mnie problematyczne.

Mam wrażenie  jednak że zakończenie tego projektu nad ktorym teraz pracujesz może trochę odwlec się w czasie więc może to nie nastąpić na samym początku stycznia.

Pozdrawiam;*

Wszystkiego dobrego

Cześć,

jeszcze nie wszystko się sprawdziło,

na razie co do Pana - nastąpiła jakaś poprawa i faktycznie jak spojrzy się na to z innej strony- facet ogólnie zły nie jest, ale emocje warto ograniczyć do minimum.

Koleżanka- tu jeszcze się nie sprawdziło, ale jest szansa ze jedna osobę z nas przeniosą i będę to prędzej ja. koleżanka niestety próbuje wyprowadzać z równowagi

Projekt jeszcze się nie zakończył- jeszcze cały czas trwa.

Pozdrawiam i dziękuję

• Dziękuję! 1
białadama
Dnia ‎04‎.‎02‎.‎2019 o 17:35, iwanek napisał:

Kochana @białadama

Pokazuje mi się że faktycznie masz za sobą bardzo ciężki czas w ktory zainwestowalas mnóstwo energii...

Bardzo się martwisz tym co będzie.

Mam wrażenie że podjedziesz do tematu nowych obowiązków bardzo emocjonalnie co może spowodować , ze możesz poczuć się nie swojo wśród nowego otoczenia .

Wyzwaniem dla Ciebie na ten czas jest to by energicznie pzec naprzód .  Bądź pewna siebie. A jeśli wśród Ciebie pojawi się ktoś kto nie jest Ci przychylny nie przejmuj się tym... wskazane jest trzeźwy myślenie i komunikatywność. 

Widzę że dasz sobie radę. 

Podczas podejmowania jakichkolwiek decyzji pamiętaj o równowadze. Nie daj się wykorzystać.  Balans,balans i jeszcze raz balans.

Jeśli chodzi o pana J. to myślę że to osoba dość zmienna... w jednej chwili jest fajnie a po chwili to co było fajne już mu się nie podoba.

Będzie Cię odbierał jako osobę zorganizowaną taką która zna się na rzeczy. Myślę że będzie pokłada w Tobie dość duże nadzieję i bedzie wiązał z Twoją osobą jakieś plany.

Początkowo wasza współpraca będzie na prawdę fajną. Spokojnie pomału będzie się rozwijać z czasem widzę niestety spory,być może nawet walkę o stanowisko...

Wszystkiego dobrego kochana;*

1. Cześć, odnośnie tego miesiąca - tak za dużo emocji było i faktycznie się nie poczułam dobrze z nowymi obwiązkami - a tak naprawdę zostałam jakby przyblokowana przez przełożonych i nie mogłam wykonywać swoich nowych dodatkowych obowiązków (dali i odebrali mi nowe zadania) wiec zostałam z niczym

Luty na pewno więc nie był udany a tez sporo energii straciłam

Na razie nie udało mi się, jeśli chodzi o cześć 2-wydaje mi się że ktoś chce moje plany zniweczyć i nie za bardzo chce bym to miejsce u tego Pana otrzymała- praca z tym Panem więc jest na chwile obecną pod znakiem zapytania.

2. Będę miała jeszcze jedno pytanie na świeżo Iwanku, jeśli znajdziesz czas : czy powinnam przyjąć propozycję pracy od jednego pana i czy to jest jakiś podstęp? Bardzo zaniepokojona jestem tokiem spraw w pracy i mieszaniem ciągłym.

Podeślę opis na pw

• Lubię! 1
nikita29

Drogi Iwanku,

Ja trochę z nietypową prośbą :D 

Czy mogłabyś sprawdzić kim byłam i jaka byłam w dwóch poprzednich wcieleniach (tych najbliższych obecnemu)?<szalony>

Jeśli się nie podejmiesz, zrozumiem <serce>

Anita 29.04.1993 

iwanek
39 minut temu, nikita29 napisał:

Drogi Iwanku,

Ja trochę z nietypową prośbą :D 

Czy mogłabyś sprawdzić kim byłam i jaka byłam w dwóch poprzednich wcieleniach (tych najbliższych obecnemu)?<szalony>

Jeśli się nie podejmiesz, zrozumiem <serce>

Anita 29.04.1993 

Kochana Nikito. Przyznam że mam marne doświadczenie w tej materii. Znalazłam jednak kiedyś rozkład na poprzednie wcielenie. Mogę spróbować jednak nie gwarantuje,że uda mi się coś wyczytać i czy to co zobaczę będzie zgodne z prawdą. 

Czy nadal chcesz abym postawiła karty?

;)

• Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat

• Utwórz nowe...