Skocz do zawartości

Czytanie - Tarot

Polecane posty

nikita29
12 minut temu, iwanek napisał:

Kochana Nikito. Przyznam że mam marne doświadczenie w tej materii. Znalazłam jednak kiedyś rozkład na poprzednie wcielenie. Mogę spróbować jednak nie gwarantuje,że uda mi się coś wyczytać i czy to co zobaczę będzie zgodne z prawdą. 

Czy nadal chcesz abym postawiła karty?

;)

Jasne, że chcę:)

• Lubię! 1
  • Odpowiedzi 974
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• iwanek

383

• Amandaa

69

• białadama

39

• traszka

24

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję jeszcze raz Iwanku, wracam z weryfikacją:  dziś zdałam egzamin, myślę że dobrze się wybroniłam i przekonałam komisję, z komunikacją było też w porządku :) Stres ogromny, przygotowania ba

chyba ktoś się pojawił, ale nie chcę zapeszać :) (pan spod Byka)   z tą kontrolą to ostatnio zdałam sobie sprawę z niej podczas zajęć praktycznych na studiach ;) rany chyba się zagoiły,

W takim razie trzymam kciuki i czekam na wiadomości    Ściskam 🤗  iwanek 

Posted Images

Witaj Iwanku :)

Chciałabym zapytać o 2 osoby. Nazwę je na forum M1 i M2 - Tobie w wiadomości napiszę szczegóły :)

Czy mogłabyś napisać jakie mają do mnie nastawienie, czy któraś mnie wspomina?

pozdrawiam!

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 26.02.2019 o 22:13, białadama napisał:

2. Będę miała jeszcze jedno pytanie na świeżo Iwanku, jeśli znajdziesz czas : czy powinnam przyjąć propozycję pracy od jednego pana i czy to jest jakiś podstęp? Bardzo zaniepokojona jestem tokiem spraw w pracy i mieszaniem ciągłym.

Podeślę opis na pw

Karty pokazały że w tej chwili podchodzisz do sprawy bardzo emocjonalnie i czujesz się całą sytuacja zawiedziona.

Myślę że Twoje odczucia względem oszustwa mogą być słuszne.

Myślę że mogą tu mieszać osoby trzecie.

Przed Tobą konieczność rozpoznania intencji otoczenia.

Karty radzą byś poczekala.

Mimo iż jest to szansa dla Ciebie to radzą by wszystko bardzo głęboki przemyśleć i nie spieszyć się z podjęciem decyzji.

Wydaje mi się jednak ze lepiej dla Ciebie będzie jesli nie podejmiesz tej współpracy.

Wszystkiego dobrego <czerwone>

• Dziękuję! 1
iwanek
Dnia 27.02.2019 o 14:47, nikita29 napisał:

Drogi Iwanku,

Ja trochę z nietypową prośbą :D 

Czy mogłabyś sprawdzić kim byłam i jaka byłam w dwóch poprzednich wcieleniach (tych najbliższych obecnemu)?<szalony>

Jeśli się nie podejmiesz, zrozumiem <serce>

Anita 29.04.1993 

Ostatnie poprzednie wcielenie:

Czasy w których zylas:

Były to czasy szybkich, zmian wyczekiwania na coś nowego.

Być może był to czas wejścia w nowy wiek.

Kim byłaś:

Kimś mocno uzdolniony możliwe że artysta,malarzem.

Kimś o kruchej psychice,najprawdopodobniej bardzo łatwo było cię zranic.

Warunki w jakich zylas 

Raczej nie były to źle warunki. Dużo pracowałeś ale jednocześnie miałaś też czas na odpoczynek.

To co przezywalas w świecie zewnętrznym:

Wiele uciech cielesnych ale także dysput intelektualnych.

Słowem coś dla ciała i coś dla umysłu. 

Twoje ówczesne wnetrze:

Możliwe że byłaś osobą bardzo kochliwa,romantyczna,możliwe że miałaś duże kłopoty z podejmowaniem decyzji

Błędy jakie popełniłeś w tym wcieleniu:

Najprawdopodobniej dużo romansowalas, ale jednocześnie odczuwalas strach przed życiem być może przed małżeństwem 

Obciążenia karmiczne wynikające z tego wcielenia :

tendencja do bujanie w obłokach,wiele pomysłów problem z ich realizacja,zamknięcie się przed światem,problem z otwarciem się przed drugim człowiekiem.

Ich sposób rozwiązania w tym wcieleniu:

Konieczność zwrócenia większej uwagi na sprawy emocjonalne... hmm nie do końca wiem jak to zinterpretować.

Mam nadzieję że się nie gniewasz,że zrobiłam dla Ciebie cały rozkład? Pytałaś bowiem tylko o to kim i jaka byłaś. 

Przedostatnie wcielenie w późniejszym terminie;*

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
iwanek
36 minut temu, białadama napisał:

dziękuję ci bardzo Iwanku<dziękuję>

Czy to moze moja przełożona mi tak mieszać?

Jest to możliwe...

• Lubię! 1
20 minut temu, iwanek napisał:

Ostatnie poprzednie wcielenie:

Czasy w których zylas:

Były to czasy szybkich, zmian wyczekiwania na coś nowego.

Być może był to czas wejścia w nowy wiek.

Kim byłaś:

Kimś mocno uzdolniony możliwe że artysta,malarzem.

Kimś o kruchej psychice,najprawdopodobniej bardzo łatwo było cię zranic.

Warunki w jakich zylas 

Raczej nie były to źle warunki. Dużo pracowałeś ale jednocześnie miałaś też czas na odpoczynek.

To co przezywalas w świecie zewnętrznym:

Wiele uciech cielesnych ale także dysput intelektualnych.

Słowem coś dla ciała i coś dla umysłu. 

Twoje ówczesne wnetrze:

Możliwe że byłaś osobą bardzo kochliwa,romantyczna,możliwe że miałaś duże kłopoty z podejmowaniem decyzji

Błędy jakie popełniłeś w tym wcieleniu:

Najprawdopodobniej dużo romansowalas, ale jednocześnie odczuwalas strach przed życiem być może przed małżeństwem 

Obciążenia karmiczne wynikające z tego wcielenia :

tendencja do bujanie w obłokach,wiele pomysłów problem z ich realizacja,zamknięcie się przed światem,problem z otwarciem się przed drugim człowiekiem.

Ich sposób rozwiązania w tym wcieleniu:

Konieczność zwrócenia większej uwagi na sprawy emocjonalne... hmm nie do końca wiem jak to zinterpretować.

Mam nadzieję że się nie gniewasz,że zrobiłam dla Ciebie cały rozkład? Pytałaś bowiem tylko o to kim i jaka byłaś. 

Przedostatnie wcielenie w późniejszym terminie;*

Cudowne <3 i widzę, że wiele z tych rzeczy mogło się przenieść na obecne wcielenie.

• Lubię! 1
iwanek
Dnia 27.02.2019 o 14:47, nikita29 napisał:

Drogi Iwanku,

Ja trochę z nietypową prośbą :D 

Czy mogłabyś sprawdzić kim byłam i jaka byłam w dwóch poprzednich wcieleniach (tych najbliższych obecnemu)?<szalony>

Jeśli się nie podejmiesz, zrozumiem <serce>

Anita 29.04.1993 

@nikita29 oto dla Ciebie rozkład na przed ostatnie poprzednie wcielenie

Czasy w jakich zylas :

Były to czasy w których podejmowano decyzję które spowodowały pozostawienie za sobą przeszłości i dość wyraźny skok w przyszłość. Miały miejsce bardzo gwałtowne zmiany. Może czasy jakiejś wojny...

Kim byłaś w tym wcieleniu:

Byłaś władcą, lub kimś wysoki postawionym. Przywódcą. Kimś kto dużo podróżował szybko się przemieszczal. Działał z wielkim rozmachem.

Mogłaś być nieco malancholijna. 

Warunki w jakich zylas:

Myślę że niczego Ci nie brakowało.Mogły być to warunki nieco surowe,jednak powodzilo Ci się doskonale.

To co przezywalas w świecie zewnętrznym

Mam wrażenie że twoje życie toczyło się głównie w obrębie walk,peryraktacji i romansów.

Twoje ówczesne wnetrze:

Myślę że byłaś osobą skomplikowaną wewnętrznie,bujajaca w obłokach,taki trochę marzyciel chodzący z głową w chmurach.

Błędy popełnione w tym wcieleniu:

Błędy najprawdopodobniej dotyczyły rodziny. Myślę że chodzi tu o kłamstwa względem niej,zdrady nawet

Obciążenie karmiczne wynikające z tego wcielenia:

Konieczność długiego oczekiwania na zmiany. Kłopoty,bierność i negatywne myślenie. 

Sposób rozwiązania w tym wcieleniu:

Bezinteresowne dzielenie się z innymi doświadczeniem zyciowym

(Pozycja przed ostatnia i ostatnia słabo że sobą współgra,ale nic innego nie chce mi się z tego ułożyć )

Pozdrawiam cieplutko:*

• Gratuluję! 1
11 minut temu, iwanek napisał:

@nikita29 oto dla Ciebie rozkład na przed ostatnie poprzednie wcielenie

Czasy w jakich zylas :

Były to czasy w których podejmowano decyzję które spowodowały pozostawienie za sobą przeszłości i dość wyraźny skok w przyszłość. Miały miejsce bardzo gwałtowne zmiany. Może czasy jakiejś wojny...

Kim byłaś w tym wcieleniu:

Byłaś władcą, lub kimś wysoki postawionym. Przywódcą. Kimś kto dużo podróżował szybko się przemieszczal. Działał z wielkim rozmachem.

Mogłaś być nieco malancholijna. 

Warunki w jakich zylas:

Myślę że niczego Ci nie brakowało.Mogły być to warunki nieco surowe,jednak powodzilo Ci się doskonale.

To co przezywalas w świecie zewnętrznym

Mam wrażenie że twoje życie toczyło się głównie w obrębie walk,peryraktacji i romansów.

Twoje ówczesne wnetrze:

Myślę że byłaś osobą skomplikowaną wewnętrznie,bujajaca w obłokach,taki trochę marzyciel chodzący z głową w chmurach.

Błędy popełnione w tym wcieleniu:

Błędy najprawdopodobniej dotyczyły rodziny. Myślę że chodzi tu o kłamstwa względem niej,zdrady nawet

Obciążenie karmiczne wynikające z tego wcielenia:

Konieczność długiego oczekiwania na zmiany. Kłopoty,bierność i negatywne myślenie. 

Sposób rozwiązania w tym wcieleniu:

Bezinteresowne dzielenie się z innymi doświadczeniem zyciowym

(Pozycja przed ostatnia i ostatnia słabo że sobą współgra,ale nic innego nie chce mi się z tego ułożyć )

Pozdrawiam cieplutko:*

Pięknie dziękuję kochana:*

iwanek
Dnia 1.03.2019 o 19:42, Aga321 napisał:

Witaj Iwanku :)

Chciałabym zapytać o 2 osoby. Nazwę je na forum M1 i M2 - Tobie w wiadomości napiszę szczegóły :)

Czy mogłabyś napisać jakie mają do mnie nastawienie, czy któraś mnie wspomina?

pozdrawiam!

Jeśli chodzi o pana M1 to podobasz mu się. Odnoszę wrazenie ten pan nie miał by nic przeciwko by widać się z Tobą w bliższa relację. Niestety tylko romansowa.

M2 również najprawdopodobniej myśli o Tobie.

I możesz mu się podobać.

Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1

Witam serdecznie Iwanek

Nie wiem czy moge zapytac bo pytalam nie dawno, ale sprobuje. Moze tym razem karty tez cos pokaza jasniej.

Poznalam w grudniu kolezanke Irene i tak ta znajomosc jakosc ciezko nam idzie tzn. z jej strony tak mi sie wydaje. Czy moglabym prosic karty 

Co ona o mnie mysli?

I czy ta znajomosc przetrwa i bedzie owocna?

Dane przesle na priv

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Dzień dobry🙂

Przenoszę swoje pytanie od Poli. 

Proszę o kart na moją obecną i przyszła sytuację w obecnej pracy. Uściślając, mam problem z dogadaniem się z nową osobą, która przyszła do działu i zmanipulowała szefostwo, które jest nim zachwycone. Jaka powinna przyjąć postawę wobec niego? I czy ewentualnie może mi w jakiś sposób zaszkodzić i doprowadzić do mojego zwolnienia? 

Pozdrawiam 

Kamila 09.11.1990 

• Lubię! 1
iwanek
49 minut temu, .ozza. napisał:

Dzień dobry🙂

Przenoszę swoje pytanie od Poli. 

Proszę o kart na moją obecną i przyszła sytuację w obecnej pracy. Uściślając, mam problem z dogadaniem się z nową osobą, która przyszła do działu i zmanipulowała szefostwo, które jest nim zachwycone. Jaka powinna przyjąć postawę wobec niego? I czy ewentualnie może mi w jakiś sposób zaszkodzić i doprowadzić do mojego zwolnienia? 

Pozdrawiam 

Kamila 09.11.1990 

Bardzo bym prosiła o imię tej osoby.

Pozdrawiam

56 minut temu, iwanek napisał:

Bardzo bym prosiła o imię tej osoby.

Pozdrawiam

Prześlę imię w wiadomości prywatnej :)

• Lubię! 1

Witam, proszę o wrózbę czy w tym roku poznam mojego przyszłego męza. Jestem wpewnej relacji ale coraz częściej myślę ze to nie ma sensu. Co ze zdrowiem i pracą co mnie ogónie czeka. Data ur. 29-04-1993. Pozdrawiam :) Kasiulek

• Lubię! 1
iwanek
11 minut temu, Kasiulek napisał:

Witam, proszę o wrózbę czy w tym roku poznam mojego przyszłego męza. Jestem wpewnej relacji ale coraz częściej myślę ze to nie ma sensu. Co ze zdrowiem i pracą co mnie ogónie czeka. Data ur. 29-04-1993. Pozdrawiam :) Kasiulek

Nie stawiam kart na zdrowie. Informacja o tym jest zawarta w moim regulaminie.

Pozdrawiam

iwanek
30 minut temu, Kasiulek napisał:

Proszę jeszcze o podanie danych obecnego partnera.

Chyba że nie mam spr czy to on będzie tym mężem? 

białadama
Dnia ‎02‎.‎03‎.‎2019 o 17:02, iwanek napisał:

Karty pokazały że w tej chwili podchodzisz do sprawy bardzo emocjonalnie i czujesz się całą sytuacja zawiedziona.

Myślę że Twoje odczucia względem oszustwa mogą być słuszne.

Myślę że mogą tu mieszać osoby trzecie.

Przed Tobą konieczność rozpoznania intencji otoczenia.

Karty radzą byś poczekala.

Mimo iż jest to szansa dla Ciebie to radzą by wszystko bardzo głęboki przemyśleć i nie spieszyć się z podjęciem decyzji.

Wydaje mi się jednak ze lepiej dla Ciebie będzie jesli nie podejmiesz tej współpracy.

Wszystkiego dobrego <czerwone>

Iwanku - prawdopodobnie miałaś rację - ktoś tu faktycznie miesza - jest mi ciężko jednak rozpoznać-kto dokładnie.

• Smutek 1
iwanek
3 minuty temu, białadama napisał:

Iwanku - prawdopodobnie miałaś rację - ktoś tu faktycznie miesza - jest mi ciężko jednak rozpoznać-kto dokładnie.

Kto wie czy to nie kilka osób 

białadama

Iwanku - czy ja mogę mieć jedno pytanie do Ciebie jeszcze i opisac je na pw-chodzi mi o to ze otrzymałam pewne groźby ze strony "góry"-to jest związane z tą sytuacją powyżej. Pytanie: czy postępowanie przełożonej się poprawi w najbliższych dniach i czy ewentualnie poniosę konsekwencje w pracy (wg opisu na pw)

Dziękuję

• Ismena locked this temat
  • Ismena unlocked this temat

• Utwórz nowe...