Skocz do zawartości

Czy para będzie miała dzieci?


Mete

Polecane posty

dla mnie te karty opowiadają inna historię, odpowiadają bardziej dlaczego tak się dzieje... możliwe, że czujesz coś intuicyjnie, w końcu to ty stawiałaś karty (2 dzieci, tylko dlatego, że na 6 kielichów to występuje, nie musi tego oznaczać)

Król buław -  men z wysokim poziomem testosteronu

6 kielichów - jakieś tematy z przeszłości

4 buław - granice, opanowanie żywiołu ognia, uporządkowanie, witaj w domu

czy ten pan na pewno chce , zwrócony jest w inną stronę...

image.thumb.png.af051501a6be3a9ef90cb56e6b50ec15.pngimage.png.b4e21dd3bd5d96828d737f93fb1a12d2.pngimage.png.8685e8d42cabd058c2f21e69c7caa571.png

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to tak intuicyjnie ja tam w ogóle nie widzę dzieci. Ale może jestem pesymistyczna. Napisałam o tej dwójce jako najprostszej interpretacji, ale też trochę po to, żeby otworzyć drogę do bardziej  optymistycznych wersji.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mi też wydaje się, że karty pokazują przyczynę oprócz efektu: problem tkwi w panu, bo albo ma jakiś problem natury zdrowotnej lub emocjonalnej (król buław) albo nie chce bo już ma dzieci z poprzedniego związku (6 kielichów).

 

Jednocześnie karty udzielają odpowiedzi wprost: jeśli ten pan będzie już gotowy to dziecko pojawi się w tym związku , 4 buław na zamknięciu czytam pozytywnie: to szczęśliwa rodzina. Nie potrafię określić czy to na pewno będzie dwójka, jedno powinno być na pewno 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...