Skocz do zawartości
Alicja

Miłość w czasie Halloween

Polecane posty

Mikusia88

Jak wszyscy to i ja 😚😚<czarownica>

• Lubię! 1

Alicja
10 minut temu, .ozza. napisał:

Też poproszę🙂

NAMIĘTNOŚĆ
„Pozwól swojemu sercu i duszy śpiewać radosną pieśń!”
Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

• Dziękuję! 1

Alicja
7 minut temu, Mikusia88 napisał:

Jak wszyscy to i ja 😚😚<czarownica>

PRZYWOŁYWANIE TWOJEJ BRATNIEJ DUSZY
„Twoje modlitwy, afirmacje i wizualizacje pomagają wam się połączyć.”
Podobnie jak każda inna osoba, posiadasz swoje bratnie dusze. Istnieją ludzie, z którymi dzieliłaś czas w niebie i w innych wcieleniach. Twoja dusza zawarła kontrakt gwarantujący ich spotkanie w tym życiu, dzięki czemu wspólnie osiągniecie duchowy rozwój. Zawarłaś wiele takich umów i dotyczą one wielu ludzi, którzy są Twoimi bratnimi duszami. Są wśród nich Twoi przyjaciele, członkowie rodziny, współpracownicy i życzliwi partnerzy.
Karta ta prowadzi Cię do aktywnego wprowadzenia bratniej duszy do Twojego życia. Możesz tego dokonać poprzez modlitwy, afirmacje i wizualizacje. Oznacza to również pracę nad sobą, dzięki czemu staniesz się uosobieniem cech, które pragniesz ujrzeć u swojego partnera. Dla przykładu, jeśli duże znaczenie ma dla Ciebie poczucie humoru u drugiej osoby, doskonal je u siebie. Podobne przyciąga podobne, a każda Twoja cecha przyzywa Twoją bratnią duszę.

• Dziękuję! 1

annairda

To i ja pięknie poproszę o takie przesłanie ;)

<kwiat>

• Lubię! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Alicja
1 minutę temu, annairda napisał:

To i ja pięknie poproszę o takie przesłanie ;)

<kwiat>

JUŻ WKRÓTCE
„Zdecyduj, czego dokładnie pragniesz, ponieważ to dla Ciebie właśnie zmierza.”
Karta ta zadaje Ci pytanie: „Czego pragniesz?”, i wymaga od Ciebie bardzo jasnych i dokładnych odpowiedzi. Zupełnie jak w przypadku składania zamówienia w restauracji. Wszechświat wysłucha wszelkich myśli i uczuć dotyczących życia uczuciowego i dostarczy Ci wszystkiego, o co go poprosisz. Kiedy narzekasz na to, co Ci zostało podane, może to być spowodowane tylko i wyłącznie źle złożonym zamówieniem. Jak tylko jasno sformułujesz swoje pragnienia, przybędą one niezwłocznie do Ciebie na Anielskich skrzydłach. Wyciągnęłaś tę kartę, ponieważ nadszedł czas na powiedzenie sobie jasno i szczerze, czego chcesz, i sformułowanie swoich próśb w sposób pełen wiary i optymizmu. Zaufaj swoim uczuciom i podejmij decyzje dotyczącą tego, co będzie dla Ciebie najlepsze.

• Dziękuję! 1

Ercil
1 godzinę temu, Alicja napisał:

FLIRT
„Rozszerzaj swoją przepełnioną radością energię na innych!”
Romantyczne Anioły radzą, abyś odrodziła to uczucie, które było w Was na początku. Kokietowanie partnera czy inne przejawy seksualności wobec partnera na pewno sprawią, że Wasze uczucia ocieplą się. To też rada, abyś poprzez zabawne flirtowanie ze swoim partnerem pokazała swoje piękno wewnętrzne, to uśmiech nie tylko poprzez usta, ale śmiej się również oczami. Ocieplenie uczuć czasami można wywołać prostymi sposobami. Potrzeba tylko chęci.

przesłanie trafione, to prawda :) Ale wiem, że jeśli to rozhuśtam (a tym właśnie sposobem najłatwiej mi będzie trafić w pana) to ja pierwsza spadnę z tej huśtawki i dlatego póki co używam woli, by powstrzymać działanie ;) 

• Lubię! 1

nikita29

To może Ja też pięknie poproszę :)

Essa

Poproszę o przesłanie :)

Ciekawa

Ja również ładnie proszę ;-)

Mariu22

poproszę

ad175

Jeśli jeszcze można, też poproszę o przesłanie <mag><bukiet>

Koniczyna

Poproszę o przesłanie;)

Aneta

Poproszę 

hania89

Poproszę

anna1992

Ja również proszę o przesłanie

paulina929

Ja tez bym prosiła jeśli jeszcze jest możliwość 

winkax90

Ja również poproszę :*

Koniczyna

Proszę nie brać mnie pod uwagę.Rezygnuje z przesłania.

Pozdrawiam 

lula2o

Jeśli jeszcze można to i ja poproszę

Alicja
Dnia 1.11.2019 o 22:55, nikita29 napisał:

To może Ja też pięknie poproszę :)

WYBACZENIE I NAUKA
„Jak tylko uleczysz przeszłość i uwolnisz się od niej, doświadczysz znacznie więcej miłości w teraźniejszości.”
Romantyczne Anioły wiedzą, że bardzo pragniesz miłości. Być może w przeszłości zostałaś zraniona i teraz boisz się zaistnienia takiego samego efektu w przyszłości. Ta obawa sprawiła, że wpadłaś w sieć lęku i niemożności pójście naprzód. Ciągłe życie przeszłością, żal i obwinianie nic tu nie zmienią, a wręcz przeciwnie odtrąca to co ma do Ciebie przyjść. Zastanów się czy warto tkwić w tym nadal. Może nadszedł czas, aby rozprawić się z przeszłością? Jeżeli tak, to na początek Anioły mogą postawić Ci na drodze osoby z przeszłości, z którymi nie miałaś okazji do tej pory zakończyć relacji. Jeżeli czujesz żal do konkretnej osoby, naucz się przebaczać lub jeśli trapią Ciebie uczucia, to wyznaj je to prosto i otwarcie w szczerej rozmowie. Możesz poprosić Romantyczne Anioły o pomoc w odcięciu się od przeszłości i uleczeniu relacji.

• Dziękuję! 1

Alicja
Dnia 2.11.2019 o 07:47, Essa napisał:

Poproszę o przesłanie :)

ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ
„Jesteś kochaną osobą.”
Romantyczne Anioły pragną Ci powiedzieć, że masz prawo do miłości tak samo jak inne osoby. Zasługujesz na miłość i szacunek ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Być może niemiłe wspomnienia z przeszłości zakłóciły Twoją samoocenę lecz pamiętaj, że nie jesteś gorsza od innych. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, nie przejmuj się tym co mówią ludzie. Masz prawo kochać i być kochana. Przez powtarzane często afirmacje powinnaś poczuć się pewniej, a następstwem tego będzie przyciąganie oczekiwanych skutków - sytuacji, ludzi, a też związków. Przykładową afirmacją może być ta: „Jestem wart miłości. Jestem kochany. Kocham.”

• Dziękuję! 1

Alicja
Dnia 2.11.2019 o 08:34, Ciekawa napisał:

Ja również ładnie proszę ;-)

WYCOFANIE SIĘ
„Nadszedł czas, by odłączyć się od świata.”
Romantyczne Anioły radzą abyście oderwali się od świata zewnętrznego. Liczycie się tylko Wy, dajcie sobie czas na spędzenie dłuższego czasu tylko we dwoje - bez pracy, bez przyjaciół, rodziny, obowiązków, telefonów czy internetu. Docencie własne towarzystwo, to co lubicie w sobie i partnerze najbardziej. Przeanalizujcie swój związek. Jeżeli jednak nie da się wrócić do byłego partnera karta radzi, abyś poprzebywała w samotności. Poświęciła ten czas na refleksje, przemyślenia, medytacje, dzięki którym jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe uczucia i myśli. Jeżeli chcesz podjąć działania, to upewnij się czy kieruje Tobą Twoja intuicja. To na pewno umocni Twoją energię i umożliwi szybkie przyciągnięcie i zamanifestowanie w Twoim życiu kochającego partnera (niekoniecznie byłego).

• Dziękuję! 1

Alicja
Dnia 2.11.2019 o 09:22, Mariu22 napisał:

poproszę

ODRZUĆ NAWYK KONTROLOWANIA
„Pozwól tej sytuacji rozwijać się w naturalny sposób.”
Romantyczne Anioły pragną przypomnieć Ci o tym, iż kontrolowanie sytuacji lub innych osób nie prowadzi o niczego dobrego. Przysporzy Ci tylko frustrację oraz blokadę energetyczną. Jeszcze będą okazje do kontrolowania, ale ta akurat nią nie jest. Pamiętaj, że wynik może odbiegać od wymarzonego przez Ciebie rezultatu. Jeżeli będziesz zbytnio skupiać się na wszelkich Twoich oczekiwaniach i zapewnieniach, możesz przegapić moment,  w którym to miało się stać. Zaufanie i cierpliwość to fundament Twojego sukcesu. Poproś Anioły o to, aby obdarzyły Cię większym zaufaniem i daj się ponieść ku lepszemu.

• Dziękuję! 1

Alicja
Dnia 2.11.2019 o 11:11, ad175 napisał:

Jeśli jeszcze można, też poproszę o przesłanie <mag><bukiet>

POZOSTAŃ CZUJNY
„Znaki Cię ostrzegają.”
Romantyczne Anioły ostrzegają Cię, że coś w Twoich uczuciach nie funkcjonuje dobrze. Może chodzić tu też o zachowanie osoby, którą jesteś (byłaś niedawno lub będziesz w najbliższej przyszłości) zainteresowana. Dostrzegaj zarówno zalety jak i wady drugiej osoby. Może tu chodzić o brak szacunku, nieszczerość, niestałość, nałogi lub brak zasad moralnych. Zwracaj uwagę jak dana osoba zachowuje się i w jaki sposób odnosi się do innych, nie tylko znajomych, lecz też całkiem obcych ludzi. Nie próbuj nikogo idealizować, spójrz na rzeczywisty stan sytuacji i rozważ czy na pewno właśnie tego chcesz.

• Dziękuję! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...