Skocz do zawartości
Beatsz

Prośba o wróżbę - Znajomość z mężczyzną

Polecane posty

Beatsz

Szanowni Państwo,

Może jest dziś ktoś, kto mógłby mi powróżyć? Temat dotyczy znajomości z mężczyzną, z którym znam się od roku. Dzieli nas 85 km. Nie wiem co on do mnie czuje. Widzimy się rzadko , ale utrzymujemy częsty kontakt telefoniczny. Jak mnie odwiedza czuję się przy nim dobrze. Jest opiekuńczy, dobry ale jak nie widzimy się to często zachowuje się dziwnie. Twierdzi, że to przez samotność. Zauwazyłam, że flirtuje w sieci. Mam problem z zaufaniem mu. On z kolei mówi, że chce się że mną ożenić. I co ja mam myśleć?

Proszę mi odpowiedzieć w miarę możliwości, czy ten mężczyzna jest godny zaufania, czy nasz związek rozwinie się, przetrwa i będzie miał solidne podstawy. Czy będzie moim mężem? Czy on będzie kierował się wartościami?

Daty urodzenia:

On 6 października 1982

Ja  5 czerwca 1974

Dziękuję.

SowAna
Dnia 2.11.2019 o 19:01, Beatsz napisał:

jak nie widzimy się to często zachowuje się dziwnie

Zauwazyłam, że flirtuje w sieci.

On z kolei mówi, że chce się że mną ożenić

wydaje mi się, że za daleko poszłaś ze swymi pytaniami - jak człowiek, który chce się ożenić, pozwala sobie na flirt w necie, który ty widzisz

skoro wyczuwasz, że dziwnie się zachowuje, to pewnie tak jest

przed zadawaniem tak istotnych pytań popatrz na czyny tego, który zachęca

Beatsz

Dziękuję za odpowiedź, jest cenną wskazówką. Czasem sprawy oczywiste przy subiektywnym uwikłaniu wydają się nieco inne niżeli widziane z zewnątrz.

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...