Skocz do zawartości

Bratnia dusza, druga połówka?

MalinowyDeszcz

Polecane posty

MalinowyDeszcz

Hej Kochani 🤗 Tak się zastanawiam, wierzycie, że gdzieś tam czeka na Was ta druga połówka? Że jest ktoś Wam przeznaczony?  Ja mam wrażenie, że właśnie ktoś taki pojawił się w moim życiu.... Jesteśmy do siebie tak podobni, tak zgodni w wielu kwestiach, że aż nie wierzę.... Te same odczucia, potrzeby. Jest pierwszą osoba, przy której czuje się tak pewnie i tak bezpiecznie 🤗🤗🤗🤗 Nigdy nie myślałam , że takie rzeczy się zdarzają i to zupełnym przypadkiem 😂 Mam wrażenie jakbym go znalazła po długiej rozłące, jakby to była ta właśnie bratnia dusza. Myślicie, że to naprawdę możliwe?w ogóle przy pierwszym spotkaniu pomyślałam , że to będzie mój mąż 😆😆😆 i to z taką intuicyjną pewnością jak wtedy gdy byłam w ciąży a lekarz powiedział , że to dziewczynka a moja intuicja mówiła, że gada bzdury bo to przecież chłopak i wyszło na moje 😉😉😉 czasem aż myślę że to jakiś sen i się zaraz obudzę 😉

• Wow! 1

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Po tych moich talentach do flirciar... to jestem już obojętny. Ogólnie olewam juz temat, nie angażuję sie specjalnie. Nie wiem czy juz gdzies nie pogrzebałem wartościowej osoby przez to wszystko  <facepalm>  

MalinowyDeszcz
2 godziny temu, Dager napisał:

Po tych moich talentach do flirciar... to jestem już obojętny. Ogólnie olewam juz temat, nie angażuję sie specjalnie. Nie wiem czy juz gdzies nie pogrzebałem wartościowej osoby przez to wszystko  <facepalm>  

Wiesz na wszystko przychodzi moment, ja już byłam na etapie , że nic dobrego mnie w życiu nie spotka, pogodziłam się jakoś z losem i nagle jak grom z jasnego nieba taka miłość , która uskrzydla😊 także spokojnie myślę , że gdzieś tam jest ta osoba Tobie pisana 😘😘😘😘

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

Dnia 24.12.2019 o 16:29, Dager napisał:

Mam podobnie, ja już nawet nie biorę relacji na poważnie, raczej trzymam zdrowy dystans albo pozostaje w przyjaźni, jestem niesamowitym pechowcem jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie. Także witaj w klubie ;).

W sumie to chyba jest mi lepiej tak, zauważyłam to ostatnio. Można się skoncentrować na innych ważnych rzeczach, a jak ktoś się tam przypałęta to będzie, no a jak nie, to nie ;) trudno. Nie ma co się użalać, szukać na siłę, tylko robić to co się lubi, a samemu ma się święty spokój i można się poświęcać swoim pasjom :)

• Lubię! 2

Widzę, że nie jestem sama ze swoim problemem, jeśli można to tak nazwać :)

Niestety ja coraz częściej widzę nawet po moich znajomych, że ciężko kogoś znaleźć. I niestety mam wrażenie, że osoby z takim dobrym serduszkiem zazwyczaj mają taki problem :(

• Lubię! 2
MalinowyDeszcz
Dnia 24.12.2019 o 19:26, Dager napisał:

Na chwile obecna nie jestem sobie tego w stanie wyobrazić:) 

Ja też nie byłam :) życzę Ci z całego serduszka żebyś znalazł tą swoją drugą połówkę 😊😊😊😊

• Lubię! 2

Izabella

A ja ostatnio myślałam że znalazłam swój ideał. Wpadłam po uszy chociaż podglądałam , kart ostrzegały wychodziły miecze król mieczy 10 mieczy eremita ale chciałam sama los kreować a teraz siedze i rycze. Ja nie umiem juz chyba nawiązać relacji 

Essa
22 minuty temu, Izabella napisał:

A ja ostatnio myślałam że znalazłam swój ideał. Wpadłam po uszy chociaż podglądałam , kart ostrzegały wychodziły miecze król mieczy 10 mieczy eremita ale chciałam sama los kreować a teraz siedze i rycze. Ja nie umiem juz chyba nawiązać relacji 

Nadal możesz kreować swój los... tylko akurat nie z tym mężczyzną. Teraz potrzebujesz czasu na przeżycie żalu, to naturalne... a za jakiś czas może pojawić się zupełnie nowa historia...

• Lubię! 2
13 godzin temu, Essa napisał:

Nadal możesz kreować swój los... tylko akurat nie z tym mężczyzną. Teraz potrzebujesz czasu na przeżycie żalu, to naturalne... a za jakiś czas może pojawić się zupełnie nowa historia...

Tez myślałam że znalazłam drugą połówkę ale chyba jednak to nie to Niby fajnie się układało mieliśmy i czym rozmawiać ,dosłownie nadawaliśmy na tych samych falach A jednak po roku widzę że facet ma problemy ze sobą Teraz też siedzę i ryczę i myślę czy jeszcze ktoś mi się trafi normalny 

13 godzin temu, Izabella napisał:

Podobnie u mnie tyle że to mój facet nie potrafi nawiązać relacji z racji jego dysfunkcji jak ma o czym dowiedziałam się po roku .

Essa
28 minut temu, Gaga napisał:

Tez myślałam że znalazłam drugą połówkę ale chyba jednak to nie to Niby fajnie się układało mieliśmy i czym rozmawiać ,dosłownie nadawaliśmy na tych samych falach A jednak po roku widzę że facet ma problemy ze sobą Teraz też siedzę i ryczę i myślę czy jeszcze ktoś mi się trafi normalny 

Tak to jest jak ktoś stęsknionemu sercu daje soczystą słodką marchewkę, a potem ją zabiera. Przy tejże słodyczy trudno dostrzec kijek... z czasem widzi się kijki... a potem już nawet nie chce się tej marchewki.

Warto wychodować sobie własne pole marchewek a potem to już kwestia dobrego nawozu ;)

Odpowiedni partner pomoże Ci sadzić, nawozić i dołoży jeszcze jakąś kapustkę ;)

A z kijków można zrobić płot i stracha na wróble.

• Gratuluję! 1
Essa
33 minuty temu, Gaga napisał:

Podobnie u mnie tyle że to mój facet nie potrafi nawiązać relacji z racji jego dysfunkcji jak ma o czym dowiedziałam się po roku .

Jeśli uczucia są szczere i odwzajemnione to można spróbowac jeszcze terapii indywidualnej i/lub par.

5 minut temu, Essa napisał:

Jeśli uczucia są szczere i odwzajemnione to można spróbowac jeszcze terapii indywidualnej i/lub par.

Na chwilę obecną go zostawiłam On cierpi na Zespół Aspergera .Nie wiem czy chce już wracać do niego 

Essa
12 minut temu, Gaga napisał:

Na chwilę obecną go zostawiłam On cierpi na Zespół Aspergera .Nie wiem czy chce już wracać do niego 

Rozumiem, trzymaj się dzielnie

Przed chwilą, Essa napisał:

Rozumiem, trzymaj się dzielnie 

Staram się trzymać jakoś ale to wygląda tak😥😭

Essa
Przed chwilą, Gaga napisał:

Staram się trzymać jakoś ale to wygląda tak😥😭

Daj sobie czas

• 1 month later...
Oska
Dnia 20.12.2019 o 12:23, MalinowyDeszcz napisał:

Hej Kochani 🤗 Tak się zastanawiam, wierzycie, że gdzieś tam czeka na Was ta druga połówka? Że jest ktoś Wam przeznaczony?  Ja mam wrażenie, że właśnie ktoś taki pojawił się w moim życiu.... Jesteśmy do siebie tak podobni, tak zgodni w wielu kwestiach, że aż nie wierzę.... Te same odczucia, potrzeby. Jest pierwszą osoba, przy której czuje się tak pewnie i tak bezpiecznie 🤗🤗🤗🤗 Nigdy nie myślałam , że takie rzeczy się zdarzają i to zupełnym przypadkiem 😂 Mam wrażenie jakbym go znalazła po długiej rozłące, jakby to była ta właśnie bratnia dusza. Myślicie, że to naprawdę możliwe?w ogóle przy pierwszym spotkaniu pomyślałam , że to będzie mój mąż 😆😆😆 i to z taką intuicyjną pewnością jak wtedy gdy byłam w ciąży a lekarz powiedział , że to dziewczynka a moja intuicja mówiła, że gada bzdury bo to przecież chłopak i wyszło na moje 😉😉😉 czasem aż myślę że to jakiś sen i się zaraz obudzę 😉

Ja myślę że to możliwe :) Chociaż nie chcę zapeszać, że mnie teraz to samo spotkało :D 

Bo to jeszcze różnie może się potoczyć, ale myślę że wreszcie znalazłam kogoś z kim chcę założyć rodzinę :) Czas pokaże..

Dnia 24.12.2019 o 16:29, Dager napisał:

Może warto się zastanowić, dlaczego akurat ciągnie Cię do flirciar :)

I przeanalizować swoje wybory, co Tobą kieruje wybierając takie a nie inne kobiety/dziewczyny. I tym samym, może warto zrobić remament w swoich pożądanych cechach których szukasz, u drugiej połówki :) Poukładać sobie na nowo, czego szukasz, a potem zacząć tego szukać :)

Pozdrówki :P

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Dager
Dnia 10.02.2020 o 18:36, Oska napisał:

Może warto się zastanowić, dlaczego akurat ciągnie Cię do flirciar :)

I przeanalizować swoje wybory, co Tobą kieruje wybierając takie a nie inne kobiety/dziewczyny. I tym samym, może warto zrobić remament w swoich pożądanych cechach których szukasz, u drugiej połówki :) Poukładać sobie na nowo, czego szukasz, a potem zacząć tego szukać :)

Pozdrówki :P

Olewam teraz takie. Kiedyś dawałem sie podpuszczać... jak same zaczynały. 

• Lubię! 1
Amandaa

Wydaje mi się, że musi trafić swój na swego. Trzeba się dopasować, tylko nie mam pojęcia jak to działa 🤷‍♀️ ja tam do nikogo nie pasuje -takie wnioski ostatnio wyciągnęłam po głębokich przemyśleniach przy winie 😅

Być może niektórzy mają większe szczęście w tych sprawach, a inni poprostu trwają w związkach na siłe, bo samemu być nie wypada. I tak się kręci.

Prawdziwe uczucie należy do rzadkości... 

To jak gra w totolotka.

• Lubię! 1
Dager

Osoby tego samego pokroju sie przyciągają, 3mają razem, nie konieczne będąc  w związkach  -  tez to zauważyłem . Jeśli mówisz prawdę lub  to co myślisz  - masz wrogów, jesteś po za schematem, zwłaszcza u tych co  lubią jak im sie 3ma palec w 4L a nie znoszą krytyki  <hihi>     Prawdziwe, czyste  uczucie jest czymś niesamowitym, tego nie da sie opisać słowami... <coffee>

• Lubię! 1
Amandaa

@Dager trzeba się z tym pogodzić i przede wszystkim nie szukać na siłe. A z czasem jak ktoś ma się pojawić to się pojawi... najgorzej trwać w beznadziejnej relacji, albo desperacko szukać kogoś. Nie poddawać się presji otoczenia - bo to też ma wpływ na złe wybory, a poza tym trzeba mieć to w tyłeczku :)  co oni mówią. <spoko>

• 3 months later...
Reni45
Dnia 5.01.2020 o 22:47, Izabella napisał:

Facet w Pustelniku izoluje się świadomie boi się uczuć..mam teraz podobnie

SowAna
Dnia 6.01.2020 o 13:08, Gaga napisał:

On cierpi na Zespół Aspergera

o zgrozo.... wielu z nas na to cierpi, a właściwie każdy, który nie jest rozumiany przez otoczenie po przez swoja inność 

• 5 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...