Skocz do zawartości

Wróżba na 2020 rok+WERYFIKACJA

freakout
 Share

Polecane posty

Witam,

Chciałbym prosić o wróżbę na 2020 rok:

1) Jak będzie wyglądać moja sytuacja finansowa w tym roku?

2) Jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa w tym roku?

3) Na co powinienem w tym roku uważać?

Dawid, 19.6.1991

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc ;)

1. Cesarz, król buław, 4 denary

Widać po już po cesarzu, że dobrze będziesz zarządzał finansami,  będzie Ci się powodzić i będziesz zmierzał do powiększania majątku, być może poprzez nadmierne oszczędzanie bo o tym mogą świadczyć następne karty, jak i jednocześnie o rozruchu w tej kwestii i Twoim intensywnym działaniem,  też zainwestujesz w coś bo nadarzy się ku temu okazja. 

2. 2 denary, mag, 5 buław

Wygląda na to, że pojawi się nowa praca lub/i dodatkowe źródło dochodu, takie interesujące dla Ciebie,będziesz dużo pracował i angażował się w tą sferę, 5 buław na końcu może mówić albo o ogólnym zamieszaniu w tej dziedzinie wynikającej z nadmiaru obowiązków ,albo o niezgraniu w grupie, zespole ,  a jeśli teraz masz taką sytuację to stąd nastąpi ta zmiana o której wyżej pisałam. Dominuje tu AW mag, a to jest dobra karta na sprawy zawodowe więc powinno być finalnie ok:)

3. 7 denarów, as kielichów, rycerz denarów 

Karty radzą by być cierpliwym, szczególnie w sferze zawodowej i poniekąd uczuciowej.  Nie ulegać czyimś kaprysom, zauroczeniom i uważać na wszelkie zmiany, żeby mimo atrakcyjności zbytnio Cię nie oczarowały i w efekcie nie  opóźniły w realizacji własnego planu. Dbać o zdrowie;)

Powodzenia w Nowym Roku 2020:)

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

pięknie dziękuję :) wszystko to pokrywa się z tym co widzę u siebie w astrologii na ten rok - możliwa pomoc jakiejś starszej osoby w kwestiach zawodowych (promocja, itp), ale i możliwe problemy w dogadaniu się (podpisane umowy mogą okazać się nietrafione, itd)... obecnie pracuję sam, ale widzę że w ciągu roku może pojawić się konieczność pracy w większej grupie co nie bardzo mi pasuje, bo jednak wolę działać w pojedynkę, ale skoro finalnie ma być ok to chyba tak będzie :)

• Dziękuję! 1

Dziękuję za odpowiedź:) sama się przy tym też uczę:)  Pytanie nie tyczyło się stricte podróży ale w rozkładzie 1i 2 są buławy- karty aktywności. Zastanowiło mnie to ,bo cesarz to bezpieczne zasiedzenie patrząc pod tym kątem, a król buław to ktoś aktywny, poruszający się w pobliżu miejsca zamieszkania (przy cesarzu i 4 denarach).  Nie są to wprawdzie dalekie podróże przy otaczających kartach , ale niedalekie wyjazdy służbowe mogą  wskazywać. 

Odnośnie jeszcze rozkładu 1: O finanse nie powinieneś się martwić bo będzie ok, z sumy masz słońce:) czyli tak jak mówisz: świetna wiadomość, pomoc kogoś (ja bym stawiała na kogoś wpływowego patrząc na całokształt) lub inwestycja, okazja;)

Co do rozkładu 2 to dopowiem , że z sumy masz księżyc- czyli rzeczywiście jakieś niejasności i niedopowiedzenia mogą się pojawić, ale nie przejmuj się tym zanadto bo finanse wyglądają ok. Bardziej może chodzić o atmosferę, ludzi z którymi pracujesz lub będziesz pracował.

• Dziękuję! 1

dziękuję za wyjaśnienie :) to jeszcze ostatnie pytanie co do 3 rozkładu, bo zaintrygowało mnie to o czym napisałaś w tym zdaniu o opóźnieniu w realizacji własnego planu: " Nie ulegać czyimś kaprysom, zauroczeniom i uważać na wszelkie zmiany, żeby mimo atrakcyjności zbytnio Cię nie oczarowały i w efekcie nie  opóźniły w realizacji własnego planu."

to było w odniesieniu do tego co od jakiegoś czasu planuję w swoim życiu osobistym i co ewentualna relacja/związek mogłaby pokrzyżować? bo tak to rozumiem :)

• Lubię! 1

Nie chciałam pisać wprost ale sprawy sercowe tu rzuciły się w oczy, ale pierwsze pytania  były o zawodowe więc pod tym kątem interpretowałam i  nie chciałam bardziej drążyć..

Ogólnie ten trzeci rozkład źle nie wygląda, wręcz przeciwnie:)   ktoś może Cię zauroczyć, zdecydowanie! Może ktoś kogo już znasz...emocjonalnie nie będzie to niekorzystne ale może wpłynąć na sprawy zawodowe.

• Dziękuję! 1

a mogłabyś proszę zerknąć (w wolnej chwili oczywiście) jaki wpływ na sprawy zawodowe miałaby moja decyzja o ewentualnym wejściu lub odrzuceniu tejże relacji? bo szczerze mówiąc nie mam ochoty na żadne związki z racji tego że moje osobiste plany są zupełnie inne i mogłyby daną relację tak czy siak zrujnować, a nie chcę żeby ktoś później miał do mnie o to pretensje, żal, itd...

• Lubię! 1

• 3 weeks later...

chciałbym tylko napisać że wróżbę zweryfikuję jakoś pod koniec roku, kiedy i astrologicznie będzie już u mnie po tym większym zamieszaniu :)

• Dziękuję! 1

• 8 months later...

niestety, w tym czasie kiedy rzekomo miały być te zmiany nic się nie stało... ale widzę że jeszcze w przyszłym roku może się coś zadziać, więc z oficjalnym "wyrokiem" zaczekam do kolejnych urodzin (czerwiec) i wtedy wrócę z weryfikacją :) 

• 7 months later...

jak dotąd nic się nie sprawdziło - myślę że to wszystko jest jeszcze odłożone w czasie, więc jakby coś się jednak stało to tu dopiszę :) 

• Ismena changed the title to Wróżba na 2020 rok+WERYFIKACJA

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...