Skocz do zawartości
AnetaTarot

Powróżę na dowolny temat

Polecane posty

AnetaTarot

Cześć kochani

Powróżę na dowolny temat codziennie jednej osobie do końca stycznia.

W odpowiedziach będę się starać zawrzeć informację co możesz zrobić dzisiaj, aby pozytywnie wpłynąć na swoją przyszłość.

Zapraszam!

Aneta

• Lubię! 3
  • Gratuluję! 2

gosc12

Cześć Aneta,

zainteresowała mnie druga część tego co napisałaś "będę się starać zawrzeć informację co możesz zrobić dzisiaj, aby pozytywnie wpłynąć na swoją przyszłość". Czy mogłabyś mi powróżyć - co mogłabym zrobić żeby przyciągnąć do siebie odpowiedniego mężczyznę, z którym będzie mi dobrze?

Miłej niedzieli!

nikita29

Hej,

Ja poproszę o wróżbę na zdrowie:)

Potrzebujesz danych?

Sylwianka

Witaj

Ja poproszę na temat kariery zawodowej, co zrobić aby plan otworzenia firmy w większym mieście zrealizował się w tym roku? 

Pozdrawiam 

runoutofbreath

Witaj, 

Aneto poprosze o wróżbę dotycząca zdrowia ;-)

pozdrawiam 

Gaga

Poprosze o wróżbę na dotyczącej zdrowia

Jadwiga

Witaj,

poproszę o wróżbę dotycząca drugiej połówki, i co zrobić żeby przyciągnąć odpowiedniego mężczyznę, który będzie chciał zostać ze mną.

lula2o

Ja poproszę na życie miłosne;) Justyna 4.11.1985

AnetaTarot

Kochanie, przepraszam - nie stawiam kart na zdrowie, powinnam była doprecyzować.

Imię i datę urodzenia do każdej wróżby proszę wysyłajcie na priv.

runoutofbreath
3 godziny temu, AnetaTarot napisał:

Kochanie, przepraszam - nie stawiam kart na zdrowie, powinnam była doprecyzować.

Imię i datę urodzenia do każdej wróżby proszę wysyłajcie na priv.

Rozumiem, w takim razie wycofuje się z prosby, może ktoś inny skorzysta, gdyż ja o inne aspekty pytałam już Livv i byłoby to powielanie pytania ;/

• Lubię! 1

Gaga
10 godzin temu, Gaga napisał:

Poprosze o wróżbę czy bede jeszcze z kimś w związku ?

AnetaTarot
Dnia 5.01.2020 o 08:34, gosc12 napisał:

Cześć Aneta,

zainteresowała mnie druga część tego co napisałaś "będę się starać zawrzeć informację co możesz zrobić dzisiaj, aby pozytywnie wpłynąć na swoją przyszłość". Czy mogłabyś mi powróżyć - co mogłabym zrobić żeby przyciągnąć do siebie odpowiedniego mężczyznę, z którym będzie mi dobrze?

Miłej niedzieli!

Cześć Kochana

W rozkładzie pokazujesz się jako osoba silna, zdecydowana, przedsiębiorcza, prąca w życiu ostro do przodu. Aspekt energii męskiej bardzo się tutaj wybija u Ciebie gdzieś na prowadzenie, co np. w karierze, finansach, sprawach codziennych jest świetne i na pewno bardzo pomocne. W związkach jednak może nieco utrudniać Tobie stworzenie takiego związku, jakiego prawdziwie pragniesz.  Karty pokazują, że trochę pędzisz na oślep w związkach, ale często podstawą są Twoje wyobrażenia na temat drugiej osoby, czasem żyjesz w świecie iluzji. 

Karty podpowiadają, żebyś zgłębiła swoją wiedzę na temat związków, od takiej czysto praktycznej strony, poszukaj jakiejś literatury na temat miłości i związków. Czuję, że jesteś osobą świadomą siebie i już dobrze siebie poznałaś, w kartach jednak pojawia się, że być może rozwijając swoją wiedzę dostrzeżesz swoje ukryte mechanizmy, które blokują Cię przed wejściem w związek z odpowiednim dla Ciebie mężczyzną.

Karty również pokazują, że konieczne u Ciebie będzie całkowite poddanie się - poddanie się temu co przychodzi lub nie przychodzi, zaakceptowanie siebie w pełni, zaakceptowanie swojej rodziny (rodziców) i dzieciństwa oraz że przeszłości nie można zmienić. Kiedy już to zrobisz, karty radzą abyś dosłowanie wrzuciła na luz i zaufała wszechświatu i ludziom, wypuściła swoją energię i bawiła się tym co do Ciebie przychodzi. Tutaj Twój aspekt żeński i męski powinien wtedy już być w większej równowadze.

W skrócie wygląda to tak: edukacja - poddanie - zaufanie

Karty również radzą, abyś nie robiła wielkich przemian w życiu od razu, zwłaszcza na zewnątrz, pomyśl o tym jako o wewnętrznej pracy nad sobą. Jeśli jesteś też na to gotowa, to postaraj się nie rozpraszać przez flirty i miłostki, które wiesz z góry, że to nie to czego szukasz. Karty pokazują, że fascynująca droga przed Tobą i będziesz zadowolona z efektów.

Życzę Ci powodzenia i pozdrawiam Cię. 

Aneta

PS. Daj proszę znać czy obraz CIebie się zgadza.

• Dziękuję! 1

nikita29
Dnia 5.01.2020 o 10:43, nikita29 napisał:

Hej,

Potrzebujesz danych?

To Ja w taki razie zmienię pytanie i zapytam jakie będą moje finanse w 2020 roku:)

gosc12

Dziękuję Aneta za tak obszerny opis <słońce>

Jestem jednak zaskoczona tym, że karty pokazują, że dominuje u mnie aspekt energii męskiej. Uważam że jestem kobieca, dbam o siebie, lubię piękno. Raczej myślałam, że karty pokażą, że jestem zamknięta na ludzi i miłość. Jestem introwertyczką i od jakiegoś czasu pracuję nad tym, żeby otworzyć się na innych i nie budować wokół siebie muru. Szukam dla siebie też różnych zajęć, aby spożytkować dobrze czas. Wychodząc gdzieś czy spotykając się z kimś staram się już nie nastawiać, że jest to okazja do spotkania miłości, a raczej okazja do spędzenia miło czasu ze znajomymi czy rodziną. Od jakiegoś czasu właśnie staram się rzucić na luz i pogodzić się z tym, że  najprawdopodobniej będę sama. Nie ukrywam, że jest to momentami dla mnie ciężkie. Czuję, że moja wewnętrzna przemiana i praca nad sobą trwa od jakiegoś czasu.

Problem jest taki, że nie jestem w stanie zadowolić się "byle kim", ponieważ w takich relacjach duszę się.

Myślę, że jeszcze nie raz przeczytam Twój wpis aby poprawnie zrozumieć przesłanie.

• Lubię! 1

AnetaTarot
2 godziny temu, gosc12 napisał:

Dziękuję Aneta za tak obszerny opis <słońce>

Jestem jednak zaskoczona tym, że karty pokazują, że dominuje u mnie aspekt energii męskiej. Uważam że jestem kobieca, dbam o siebie, lubię piękno. Raczej myślałam, że karty pokażą, że jestem zamknięta na ludzi i miłość. Jestem introwertyczką i od jakiegoś czasu pracuję nad tym, żeby otworzyć się na innych i nie budować wokół siebie muru. Szukam dla siebie też różnych zajęć, aby spożytkować dobrze czas. Wychodząc gdzieś czy spotykając się z kimś staram się już nie nastawiać, że jest to okazja do spotkania miłości, a raczej okazja do spędzenia miło czasu ze znajomymi czy rodziną. Od jakiegoś czasu właśnie staram się rzucić na luz i pogodzić się z tym, że  najprawdopodobniej będę sama. Nie ukrywam, że jest to momentami dla mnie ciężkie. Czuję, że moja wewnętrzna przemiana i praca nad sobą trwa od jakiegoś czasu.

Problem jest taki, że nie jestem w stanie zadowolić się "byle kim", ponieważ w takich relacjach duszę się.

Myślę, że jeszcze nie raz przeczytam Twój wpis aby poprawnie zrozumieć przesłanie.

Dziękuję kochana za weryfikację! Ciekawe to co mówisz, jakby karty mówiły o kimś innym! Być może są to aspekty jeszcze nieodkryte, a może zupełnie coś innego wyjdzie jeszcze w trakcie Twojej pracy nad sobą.

Mam silne uczucie, że nie będziesz sama, że w najodpowiedniejszym momencie pojawi się Twój mężczyzna. Nie przestawaj pracować nad sobą.

Pozdrawiam CIę

Aneta

• Dziękuję! 1

AnetaTarot
Dnia 5.01.2020 o 09:43, nikita29 napisał:

Hej,

Potrzebujesz danych?

Cześć Nikita,

Odpowiem na pytanie na które zmieniłaś:

To Ja w taki razie zmienię pytanie i zapytam jakie będą moje finanse w 2020 roku:)

Już rozkładam karty i patrzę... 

Może się dużo dziać w 2020 w Twoich finansach, a przede wszystkim w Twoim nastawieniu do nich. Początek roku zapowiada się nieco leniwie, jakbyś pasywnie czekała co los CI przyniesie. Ta pasywność wyjdzie Ci jednak na dobre, Twoja sytuacja finansowa się poprawi, a Ty sama poczujesz się pewniej, również bardziej spełniona i zadowolona. Twoje finanse pójdą do góry a Ty się będziesz nimi cieszyć. 

Mniej więcej w połowie roku nawiążesz nowe relacje w dziedzinie finansowej (może oznaczać nową pracę lub jakiś nowy projekt z kimś) i początkowo będziesz czerpała z tego korzyści. Niestety dalsza część roku wygląda nieco mniej pomyślnie, możesz (nie musisz!) doznać strat finansowych lub może po prostu będziesz miała więcej wydatków niż przychodów. To wszystko sprawi, że będziesz w swojej głowie postrzegała swoją sytuację jako o wiele gorszą niż jest naprawdę. W rezultacie będziesz żałowała podjętych decyzji i będziesz wyrzucać sobie, że nie zadbałaś o siebie jak powinnaś. Całe to doświadczenie sprawi, że będziesz bardziej uważać na wydawane pieniądze, a w głowie będziesz miała, że Cię nie stać na wiele rzeczy. Może się to przerodzić w przesadne oszczędzanie i duże poczucie braku bezpieczeństwa.

Jeśli Cię przeraziło to co u góry to nie martw się, straty wcale nie muszą być wielkie. Karty tylko ostrzegają przed potencjalnym ryzkiem i radzą, żebyś w finansach w tym roku raczej kierowała się swoją intuicją i swoimi odczuciami, one poprawdzą Cię najlepiej (Królowa Kielichów). Karty radzą też, żebyś próbowała patrzeć na propozycje przez pryzmat swoich odczuć, a nie tylko logiki i zimnej kalkulacji (Król Mieczy), bo decyzje podjęte z głowy też nie zawsze mogą być trafne. 

Mam nadzieję, że to pomocne!

Pozdrawiam,

Aneta

Gaga
Dnia 5.01.2020 o 23:22, Gaga napisał:

Rezygnuje z wróżby 

AnetaTarot
51 minut temu, Gaga napisał:

Rezygnuje z wróżby 

Dobrze :) 

anna1992

Cześć:)

Chciałabym wiedzieć jak bedzie rozwijała sie firma w której pracuję. Relację między pracownikami są napięte, atmosfera jest niby ok ale to tylko pozory, ja sama czuję, że powinnam zmienić pracę ale zbytnio nie lubie zmian a poza tym całkiem nieźle zarabiam. Od roku czekam aż coś sie zmieni na lepsze ale jak na razie nic z tego. 

AnetaTarot
Dnia 5.01.2020 o 10:44, Sylwianka napisał:

Witaj

Ja poproszę na temat kariery zawodowej, co zrobić aby plan otworzenia firmy w większym mieście zrealizował się w tym roku? 

Pozdrawiam 

Cześć Sylwianka,

Karty pokazują, że otwarcie firmy w tym roku jest jak najbardziej możliwe i prawdopodobne, więc nie martwiłabym się tutaj czy się to uda. Dlatego pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie nieco inaczej - co zrobić, aby otwarcie firmy było dla Ciebie korzystne i abyś była zadowolona z efektu.

Karty sugerują, abyś dokładnie wszystko przemyślała od formalnej / prawnej strony. Nie działaj pochopnie, zrób naprawdę dobry research w związku z tym co chcesz zrobić, przeanalizuj wszystko bardzo dokładnie. Zasięgnij porady specjalisty zanim podpiszesz jakąś umowę czy kontrakt. Karty mówią, że ostrożność i nieufność będzie o dziwo Twoim sprzymierzeńcem i radzą, abyś dosłownie miała ciągle głowę na karku. 

Karty radzą, żebyś już dzisiaj zaczęła myśleć o każdym aspekcie swojego biznesu, jakie ewentualne przeszkody w instytucjach możesz napotkać. Osobiście jestem zwolennikiem zaufania do wszechświata i optymistycznego nastawienia, ale taki przekaz przychodzi z kart. Logika i dobre przygotowanie to teraz dla Ciebie podstawa.

Podpowiedź jaka jeszcze przychodzi odnośnie dnia dzisiejszego (co jeszcze możesz zrobić dzisiaj), to abyś przyjrzała się swoim wartościom w życiu i co Tobą kieruje. Pomyśl jaką osobą powinnaś się stać, aby osiągnąć sukces o jakim marzysz i cieszyć się nim szczerze.

Mam nadzieję, że choć trochę to pomogło.

Pozdrawiam

Aneta

Amandaa

Witaj :)

dziś pisałam kolejny egzamin, czy mogłabyś sprawdzić jak mi poszedł ten egzamin i jak sprawdzający podejdzie do mojej pracy (Jak będzie postrzegał to co napisałam i mój tok rozumowania) 

No i czy zaliczę go?

z góry bardzo dziękuję za poświęcony mi czas🙂.

Dane wyśle na priv

MalinowyDeszcz

Cześć Kochana 😊 chciałabym zapytać o swoją przyszłość w firmie , w której pracuję, czy będzie to praca na stałe? Umowę mam do końca września i jestem ciekawa czy mi ją przedłużą. Natalia 05.10.1986. pozdrawiam buziaki 😘😘😘😘😘😘

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Sylwianka
18 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Sylwianka,

Karty pokazują, że otwarcie firmy w tym roku jest jak najbardziej możliwe i prawdopodobne, więc nie martwiłabym się tutaj czy się to uda. Dlatego pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie nieco inaczej - co zrobić, aby otwarcie firmy było dla Ciebie korzystne i abyś była zadowolona z efektu.

Karty sugerują, abyś dokładnie wszystko przemyślała od formalnej / prawnej strony. Nie działaj pochopnie, zrób naprawdę dobry research w związku z tym co chcesz zrobić, przeanalizuj wszystko bardzo dokładnie. Zasięgnij porady specjalisty zanim podpiszesz jakąś umowę czy kontrakt. Karty mówią, że ostrożność i nieufność będzie o dziwo Twoim sprzymierzeńcem i radzą, abyś dosłownie miała ciągle głowę na karku. 

Karty radzą, żebyś już dzisiaj zaczęła myśleć o każdym aspekcie swojego biznesu, jakie ewentualne przeszkody w instytucjach możesz napotkać. Osobiście jestem zwolennikiem zaufania do wszechświata i optymistycznego nastawienia, ale taki przekaz przychodzi z kart. Logika i dobre przygotowanie to teraz dla Ciebie podstawa.

Podpowiedź jaka jeszcze przychodzi odnośnie dnia dzisiejszego (co jeszcze możesz zrobić dzisiaj), to abyś przyjrzała się swoim wartościom w życiu i co Tobą kieruje. Pomyśl jaką osobą powinnaś się stać, aby osiągnąć sukces o jakim marzysz i cieszyć się nim szczerze.

Mam nadzieję, że choć trochę to pomogło.

Pozdrawiam

Aneta

Dziękuję ślicznie 🤗 

Myślę że to dobra rada, jest to czas na rozsądne podejście do tematu jakim jest utworzenie firmy i zainwestowanienie nie małych pieniędzy 😊

• Lubię! 1

AnetaTarot
Dnia 5.01.2020 o 13:15, Jadwiga napisał:

Witaj,

poproszę o wróżbę dotycząca drugiej połówki, i co zrobić żeby przyciągnąć odpowiedniego mężczyznę, który będzie chciał zostać ze mną.

Cześć Jadwigo

Patrzę w Twoje karty i widzę, że nie miałaś lekko na polu związkowym, ktoś Cię mocno zranił i niemal zostałaś "pokonana" w uczuciach (10 mieczy). W Twoim odczuciu odniosłaś porażkę, poległaś. Efekt jest tego taki (co zrozumiałe), że boisz się wejść w związek, bronisz się przed mężczyznami, jesteś niepewna co do nich, wolisz się nie wychylać. Podążając cały czas tą drogą możesz się stawać coraz bardziej zamknięta na mężczyzn. Największą blokadą tutaj wydaje się to, że w jakiś sposób postrzegasz związki jako pole bitwy, rywalizacji. Albo czujesz się zraniona i pokonana przez mężczyzn, albo to Ty starasz się jak najszybciej pokonać partnera (np. szukając w nich wad i obnażając je), zanim on skrzywdzi Ciebie. 

Poprosiłam karty o radę dla Ciebie i cieszę się, bo rozkład kończy się moją ulubioną kartą, kartą tarotowego Maga, czyli kartą mocy. Porada z kart jest następująca: daj sobie czas w osamotnieniu, spróbuj się wyciszyć i odnaleźć drogę do siebie (6 mieczy i Pustelnik). Znajdź światło swojej duszy, poświęć więcej czasu na odkrywanie kim jest Jadwiga, co lubi, na czym jej zależy. Dowiedz się o sobie jak najwięcej i zakochaj się w Jadwidze, jesteś osobą, z którą nie jeden dobry meżczyzna chciałby być. Musisz jednak najpierw sama docenić siebie, zobaczyć, ile naprawdę jesteś warta, docenić w pełni swoje talenty. Dopóki sama nie będziesz pewna swojej wartości, dopóty nie zaznasz spokoju. Karty pokazują, że masz absolutną moc w swoich rękach i będziesz w stanie przemodelować swoje życie tak, jak chcesz i stworzyć związek pełen ciepła, miłości i spokoju, dokładnie taki, jak pragniesz. Droga przez głębsze poznanie siebie zaowocuje nie tylko na polu związkowym, ale także zmieni Twoje postrzeganie siebie w społeczeństwie, wsród ludzi i będziesz lepiej się czuła w kontaktach ze znajomymi i nieznajomymi.

Mam nadzieję, że to pomocne.

Aneta

PS. Jakbyś potrzebowała jakichś podpowiedzi gdzie szukać materiałów do głębszego pokochania siebie (filmów, książek, artykułów) to napisz do mnie na priv, podeślę Ci jakieś opcje i może coś CIę zainspiruje.

Jadwiga

Bardzo dziękuję Aneto. Pierwsza część twojej wypowiedzi jest bardzo trafna. Postaram się popracować nad sobą tak jak sugerujesz w drugiej części.

A nawiązując do związku, to czy mogę dopytać, czy w ogóle pojawi się np w tym roku mężczyzna odpowiedni dla mnie? Mam w ogóle szanse?

Pozdrawiam

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...