Skocz do zawartości
AnetaTarot

Powróżę na dowolny temat

Polecane posty

AnetaTarot
3 godziny temu, Jadwiga napisał:

Bardzo dziękuję Aneto. Pierwsza część twojej wypowiedzi jest bardzo trafna. Postaram się popracować nad sobą tak jak sugerujesz w drugiej części.

A nawiązując do związku, to czy mogę dopytać, czy w ogóle pojawi się np w tym roku mężczyzna odpowiedni dla mnie? Mam w ogóle szanse?

Pozdrawiam

Proszę bardzo. 

Dopytałam o Twoje związki na ten rok. Pierwsze miesiące pokazują się, jakbyś ciągle jeszcze przerabiała swój ból z poprzednich związków, ale równocześnie zamartwiała się swoją sytuacją. Ten rok pokazuje się jako transformacyjny czas dla Ciebie, czas w którym będziesz się skupiała na sobie. Karty pokazują, że zaczniesz się bardziej cieszyć życiem, spotykać z ludźmi, chodzić na spotkania, randki. Bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku poznasz mężczyznę, chociaż będzie to dopiero faza początkowa. 

Jest dobrze kochana, będziesz w stanie stworzyć taki związek, o jakim prawdziwie marzysz :) Na zdrowych podstawach. Owoce Twojej pracy mogą Ciebie samą zaskoczyć!

Pozdrawiam Cię

Aneta

Jadwiga

Dziękuję pięknie Aneto.<dziękuję>

• Lubię! 1

AnetaTarot
Dnia 5.01.2020 o 14:49, lula2o napisał:

Ja poproszę na życie miłosne;) Justyna 4.11.1985

Cześć Justynko,

Czy możesz proszę trochę sprecyzować pytanie, czy jesteś w związku czy jesteś singlem? 

Dzięki

Aneta

AnetaTarot
6 godzin temu, Jadwiga napisał:

Dziękuję pięknie Aneto.<dziękuję>

Proszę :) 

lula2o
10 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Justynko,

Czy możesz proszę trochę sprecyzować pytanie, czy jesteś w związku czy jesteś singlem? 

Dzięki

Aneta

Jestem singlem, pół roku temu rozstałam się z facetem, o którym ciężko mi zapomnieć, widziałam go wczoraj z nową kobieta i przeżywam wszystko od nowa mimo że wyrzadzil mi tyle krzywd i było tyle kłamstw.. dlatego chcę wiedzieć czy uda mi się o nim zapomnieć i spotkac kogoś z kim stworzę normalny związek.

Gaga

Wcześniej zrezygnowałam z wróżby bo nie mogłam się doczekać Teraz chciałabym o powrozenie .

Miesiąc temu zostawiłam faceta.Nie mogę o nim jednak zapomnieć pomimo że podejrzewałam go o kłamstwa .Czy możesz spojrzeć w karty i powiedzieć

Czy jeszcze będziemy razem i czy mi wybaczy .

Czy dojdzie do ślubu ?

AnetaTarot
12 godzin temu, lula2o napisał:

Jestem singlem, pół roku temu rozstałam się z facetem, o którym ciężko mi zapomnieć, widziałam go wczoraj z nową kobieta i przeżywam wszystko od nowa mimo że wyrzadzil mi tyle krzywd i było tyle kłamstw.. dlatego chcę wiedzieć czy uda mi się o nim zapomnieć i spotkac kogoś z kim stworzę normalny związek.

Cześć Justynko,

Karty pokazują, że jesteś osobą, która dosyć często staje na rozdrożach w swoim życiu i musi podejmować trudne decyzje. Pokazujesz się również jako osoba, której generalnie dobrze jest w związku z drugim człowiekiem i jesteś w stanie tworzyć dobre relacje. Nie martwiłabym się o to, czy znajdziesz miłość, myślę, że zdarzy się to całkiem niebawem. Będzie to miłość romantyczna, pełna uczuć i emocji, pojawi się nagle. W pewnym momencie, nauczona poprzednim doświadczeniem, możesz bronić się przed tym związkiem, ale karty pokazują, że będziesz w stanie wykorzystać swoją kobiecą intuicję i zaufać intencjom drugiego człowieka. 

Jeśli zastanawiasz się jakby to bylo, gdybyście "naprawili" relacje z poprzednim partnerem to nie martw sie, niebawem jaśniej spojrzysz na tę sytuację i zobaczysz ją w prawdziwym świetle. Pozwoli Ci to ruszyć dalej. 

Twoją słabością w związkach i miłości jest zamykanie się w sobie, uciekanie ze swoimi problemami od ludzi, tłumienie wszystkiego w środku. Karty pokazują, że możesz być również wybredna co do mężczyzn, ale jest to tak naprawdę pomocne - wiesz, jakiego mężczyzny pragniesz i nie zgadzasz się na relacje z osobami, które nie spełniają Twoich oczekiwań (słusznie).

Jako drogę do uzdrowienia siebie po bolesnym rozstaniu karty proponują w następujących krokach: przyjmij ból i ciężar jaki jeszcze odczuwasz po rozstaniu, wypłacz się, porozpaczaj. Porozmawiaj z kimś bliskim i przyznaj, że jest Ci ciężko, daj sobie pozwolenie na wrażliwość. Gdy przejdziesz ten etap, zacznij wychodzić do ludzi, cieszyć się najmniejszymi spotkaniami z ludźmi. Na tym etapie prawdziwie odzyskasz radość życia. Na koniec weź życie w swoje ręce, zadeklaruj czego dokładnie pragniesz (możesz nawet wypisać cechy przyszłego partnera) i zacznij kreować swoje życie. Chodź na randki, otwórz się na mężczyzn. 

Karty wyglądają naprawdę dobrze, wszystko się ułoży po Twojej myśli :)

Aneta

• Dziękuję! 1

lula2o
6 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Justynko,

Karty pokazują, że jesteś osobą, która dosyć często staje na rozdrożach w swoim życiu i musi podejmować trudne decyzje. Pokazujesz się również jako osoba, której generalnie dobrze jest w związku z drugim człowiekiem i jesteś w stanie tworzyć dobre relacje. Nie martwiłabym się o to, czy znajdziesz miłość, myślę, że zdarzy się to całkiem niebawem. Będzie to miłość romantyczna, pełna uczuć i emocji, pojawi się nagle. W pewnym momencie, nauczona poprzednim doświadczeniem, możesz bronić się przed tym związkiem, ale karty pokazują, że będziesz w stanie wykorzystać swoją kobiecą intuicję i zaufać intencjom drugiego człowieka. 

Jeśli zastanawiasz się jakby to bylo, gdybyście "naprawili" relacje z poprzednim partnerem to nie martw sie, niebawem jaśniej spojrzysz na tę sytuację i zobaczysz ją w prawdziwym świetle. Pozwoli Ci to ruszyć dalej. 

Twoją słabością w związkach i miłości jest zamykanie się w sobie, uciekanie ze swoimi problemami od ludzi, tłumienie wszystkiego w środku. Karty pokazują, że możesz być również wybredna co do mężczyzn, ale jest to tak naprawdę pomocne - wiesz, jakiego mężczyzny pragniesz i nie zgadzasz się na relacje z osobami, które nie spełniają Twoich oczekiwań (słusznie).

Jako drogę do uzdrowienia siebie po bolesnym rozstaniu karty proponują w następujących krokach: przyjmij ból i ciężar jaki jeszcze odczuwasz po rozstaniu, wypłacz się, porozpaczaj. Porozmawiaj z kimś bliskim i przyznaj, że jest Ci ciężko, daj sobie pozwolenie na wrażliwość. Gdy przejdziesz ten etap, zacznij wychodzić do ludzi, cieszyć się najmniejszymi spotkaniami z ludźmi. Na tym etapie prawdziwie odzyskasz radość życia. Na koniec weź życie w swoje ręce, zadeklaruj czego dokładnie pragniesz (możesz nawet wypisać cechy przyszłego partnera) i zacznij kreować swoje życie. Chodź na randki, otwórz się na mężczyzn. 

Aneta

Bardzo dziękuję, chciałabym żeby się spełniło;( mogę jescze prosić abyś zetknęła czy jest jakaś szansa aby były partner oddał mi resztę moich rzeczy?nie są to wartościowe rzeczy ale są dla mnie bardzo sentymentalne i emocjonalne ponieważ to ostatnie rzeczy jakie zostały mi po zmarłej mamie.

lula2o
14 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Justynko,

Aneta

Co do tego czy zastanawiam się jakby było, tak czasem nad tym myślę czy gdybym pewne sytuacje inaczej rozwiązała to jakby się to potoczyło, zastanawiam się czy on czasem tęskni żałuję czy też już o mnie nie pamięta  i nieistnieje dla niego. Teraz myślę że to ta 2 opcja gdyby mu choć trochę zależało to przeprosiły oddał co moje a nie szukał kolejnych kobiet...

AnetaTarot
Dnia 14.01.2020 o 05:06, lula2o napisał:

Bardzo dziękuję, chciałabym żeby się spełniło;( mogę jescze prosić abyś zetknęła czy jest jakaś szansa aby były partner oddał mi resztę moich rzeczy?nie są to wartościowe rzeczy ale są dla mnie bardzo sentymentalne i emocjonalne ponieważ to ostatnie rzeczy jakie zostały mi po zmarłej mamie.

Cześć Kochana

Szczerze mówiąc, watpię, aby sam z siebie oddał Ci te rzeczy. Jeśli sama nie jesteś w stanie się z nim skontaktować, poproś kogoś (najlepiej jakiegoś mlodego mężczyznę) aby odebrał te rzeczy za Ciebie.

Patrz w przyszłość, będzie dobrze!!

Powodzenia

Aneta

• Dziękuję! 1

AnetaTarot
Dnia 8.01.2020 o 17:09, anna1992 napisał:

Cześć:)

Chciałabym wiedzieć jak bedzie rozwijała sie firma w której pracuję. Relację między pracownikami są napięte, atmosfera jest niby ok ale to tylko pozory, ja sama czuję, że powinnam zmienić pracę ale zbytnio nie lubie zmian a poza tym całkiem nieźle zarabiam. Od roku czekam aż coś sie zmieni na lepsze ale jak na razie nic z tego. 

Cześć Aniu

Postawiłam karty na najbliższe 6 miesięcy.

Karty zdecydowanie w jaśniejszych kolorach przedstawiają opcje, kiedy szukasz nowej pracy. Na początku będziesz może musiała nieco oszczędzać i bardziej rozważnie podchodzić do swoich finansów, ale wyjdzie Ci to na dobre. Karty pokazują, że zmieniając pracę pojawi się gdzieś opcja dokształcenia (może już w nowej pracy lub zdecydujesz się na jakiś kurs, który pomoże Ci znaleźć lepszą pracę). Ta zmiana przyniesie Ci lepsze samopoczucie, będziesz szczęśliwsza i będziesz robić coś bliższego swojemu sercu. 

Jeśli zostaniesz w obecnej pracy to sytuacja nie zmieni się, a raczej nawet pogorszy (X mieczy i V mieczy). Karty pokazują, że męczysz się w tej pracy, a w niedługim czasie może ktoś niesprawiedliwie CIę zaatakować lub niesprawiedliwie Cię osądzić. Nie martw się tym, bo na pewno będziesz potrafiła o siebie zadbać i obronić siebie. Pytanie tylko, czy ogólnie jest sens tracić energię na takie niepotrzebne na takie utarczki, zasługujesz na miejsce, w którym prawcodawca i pracownicy będą Cię doceniać. Plusem tej pracy jest fakt, że za parę miesięcy możesz dostać niespodziewane pieniądze - bonus lub podwyżkę. 

Patrząc w karty, zachęcam Cię abyś pomyślała co byś chciała robić i zainwestowała czas w znalezienie takiej pracy, w jakiej będziesz czuła się dobrze. Wyznacz sobie jakąś ścieżkę i podążaj nią, pracę zawsze można zmienić.

Pozdrawiam Cię

Aneta

• Dziękuję! 1

anna1992

Dziękuję Ci za wróżbę. O zmianie pracy myślę już od jakiegoś czasu ale finanse mi na to nie pozwalały. Teraz jestem na etapie w którym mogę zmienić pracę na mniej płatną byle tylko była normalna atmosfera bo psychicznie ciężko czasem mi wytrzymać w obecnej pracy. Jeden ze współwłaścicieli jest naprawdę specyficzną osobą i wydaje mi się, że wszystko to, co wydarzylo sie złego w mojej pracy było przez niego. Rozmawiałam ostatnio z głównym właścicielem na temat tego współwłaściciela, bo okazało się, że plotkuje na temat wszystkich pracowników a na mnie to już całkowicie, wymyśla kłamstwa które opowiada innym a część z nich do mnie dociera. Nie mam zamiaru sama z nim rozmawiac bo wiem, że on i tak by się nie przyznał. To jest osoba która ciągle wymyśla jakieś historie i je opowiada tak jakby się wydarzyły. Mysle, że po tej rozmowie współwłaściciel będzie chciał się jakoś odegrać na mnie albo podłoży mi jakąś świnie żeby się mnie pozbyć albo oczernić. 

Co jakis czas dostaję jakieś bonusy w pracy także myślę, że na dzień kobiet znowu coś wpadnie:)

Odnosnie nowej pracy to ciągle się zastanawiam co bym chciała robić, w jakim kierunku iść, w jakiej pracy bym się odnalazła. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się jakiś pomysł w mojej głowie:)

AnetaTarot
2 godziny temu, anna1992 napisał:

Dziękuję Ci za wróżbę. O zmianie pracy myślę już od jakiegoś czasu ale finanse mi na to nie pozwalały. Teraz jestem na etapie w którym mogę zmienić pracę na mniej płatną byle tylko była normalna atmosfera bo psychicznie ciężko czasem mi wytrzymać w obecnej pracy. Jeden ze współwłaścicieli jest naprawdę specyficzną osobą i wydaje mi się, że wszystko to, co wydarzylo sie złego w mojej pracy było przez niego. Rozmawiałam ostatnio z głównym właścicielem na temat tego współwłaściciela, bo okazało się, że plotkuje na temat wszystkich pracowników a na mnie to już całkowicie, wymyśla kłamstwa które opowiada innym a część z nich do mnie dociera. Nie mam zamiaru sama z nim rozmawiac bo wiem, że on i tak by się nie przyznał. To jest osoba która ciągle wymyśla jakieś historie i je opowiada tak jakby się wydarzyły. Mysle, że po tej rozmowie współwłaściciel będzie chciał się jakoś odegrać na mnie albo podłoży mi jakąś świnie żeby się mnie pozbyć albo oczernić. 

Co jakis czas dostaję jakieś bonusy w pracy także myślę, że na dzień kobiet znowu coś wpadnie:)

Odnosnie nowej pracy to ciągle się zastanawiam co bym chciała robić, w jakim kierunku iść, w jakiej pracy bym się odnalazła. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się jakiś pomysł w mojej głowie:)

Myślę, że wpadniesz na jakiś pomysł, pójdziesz w tym kierunku i będziesz zadowolona :)

Trzymam kciuki za Ciebie!

Aneta

AnetaTarot
Dnia 9.01.2020 o 14:25, Amandaa napisał:

Witaj :)

dziś pisałam kolejny egzamin, czy mogłabyś sprawdzić jak mi poszedł ten egzamin i jak sprawdzający podejdzie do mojej pracy (Jak będzie postrzegał to co napisałam i mój tok rozumowania) 

No i czy zaliczę go?

z góry bardzo dziękuję za poświęcony mi czas🙂.

Dane wyśle na priv

Cześć Amanda,

Pewnie już nieaktualne pytanie? Czy jeszcze nie masz wyników?

Pozdrawiam Cię

Aneta

Amandaa
11 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Amanda,

Pewnie już nieaktualne pytanie? Czy jeszcze nie masz wyników?

Pozdrawiam Cię

Aneta

Nie mam wyników. Pytanie aktualne 

Amandaa

Jak coś to moje dane wysłałam ci w wiadomości prywatnej 9 stycznia :)

jak będziesz miała chwilę to bardzo proszę o wróżbę, na wyniki muszę czekać co najmniej miesiąc, dlatego napisałam, bo oszaleć można czekając na wyniki :(

Aneta

Witam, poproszę o wróżbę dotyczącej milosci co zrobić żeby przyciągnąć bratnia dusze?

Aneta

AnetaTarot
8 godzin temu, Amandaa napisał:

Jak coś to moje dane wysłałam ci w wiadomości prywatnej 9 stycznia :)

jak będziesz miała chwilę to bardzo proszę o wróżbę, na wyniki muszę czekać co najmniej miesiąc, dlatego napisałam, bo oszaleć można czekając na wyniki :(

Cześć Kochana,

Myślę, że zaliczysz ten egzamin. Widzę w kartach, że dużo stresu CIę kosztował ten egzamin, niepewnie podchodziłaś od początku, ze strachem i był to dla Ciebie naprawdę duży ciężar (10 buław). 

Nie wiem jak podejdzie do Twoich odpowiedzi sprawdzający, ale karty pokazują, że Twój wysiłek się opłacił.

Daj koniecznie znać, jak będziesz miała wyniki.

Trzymam kciuki.

Aneta

• Dziękuję! 1

Amandaa
1 godzinę temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Kochana,

Myślę, że zaliczysz ten egzamin. Widzę w kartach, że dużo stresu CIę kosztował ten egzamin, niepewnie podchodziłaś od początku, ze strachem i był to dla Ciebie naprawdę duży ciężar (10 buław). 

Nie wiem jak podejdzie do Twoich odpowiedzi sprawdzający, ale karty pokazują, że Twój wysiłek się opłacił.

Daj koniecznie znać, jak będziesz miała wyniki.

Trzymam kciuki.

Aneta

Dam na pewno znać, dziękuję! 

I obyś miała rację :)

• Lubię! 1

klaxia

Czy mogłabyś mi powróżyć - co mogłabym zrobić żeby przyciągnąć do siebie odpowiedniego mężczyznę, z którym będzie mi dobrze i gdzie go poznać, gdzie go szukać.. ? Nie trafiam niestety dobrze 

Dane wysłałam na priv 

Gaga
Dnia 13.01.2020 o 13:51, Gaga napisał:

Wcześniej zrezygnowałam z wróżby bo nie mogłam się doczekać Teraz chciałabym o powrozenie .

Miesiąc temu zostawiłam faceta.Nie mogę o nim jednak zapomnieć pomimo że podejrzewałam go o kłamstwa .Czy możesz spojrzeć w karty i powiedzieć

Czy jeszcze będziemy razem i czy mi wybaczy .

Czy dojdzie do ślubu ?

Przenoszę pytanie 

AnetaTarot
Dnia 9.01.2020 o 16:52, MalinowyDeszcz napisał:

Cześć Kochana 😊 chciałabym zapytać o swoją przyszłość w firmie , w której pracuję, czy będzie to praca na stałe? Umowę mam do końca września i jestem ciekawa czy mi ją przedłużą. Natalia 05.10.1986. pozdrawiam buziaki 😘😘😘😘😘😘

Cześć Natalia

Widzę, że całkiem nieźle sobie radzisz w obecnej pracy i bardzo możliwe, że zaproponują Ci abyś została na stałe. Mam jednak wrażenie, że w międzyczasie może pojawić się jakaś inna fajna praca i opuścisz swoją obecną. Karty pokazują, że w głębi duszy nie czujesz się pewnie w tym miejscu, chowasz się, trochę się boisz, działasz zachowawczo. To na szczęście chwilowe, bo z czasem poczujesz się tam pewniej, nawiążesz bliższe relacje z życzliwymi ludźmi i uwierzysz w siebie.

Karty radzą, abyś przestała się bać i stawiła czoło lękom. Jesteś dobrym pracownikiem i masz wszelkie podstawy, aby być pewna siebie i swojej wartości w pracy. Jeśli nie czujesz się do końca komfortowo w obecnej pracy to też się nie bój - zawsze możesz rozejrzeć się za inną i znaleźć fajne zajęcie.

Pozdrawiam CIę

Aneta

• Utwórz nowe...