Skocz do zawartości
AnetaTarot

Powróżę na dowolny temat

Polecane posty

lula2o
Dnia 13.01.2020 o 23:12, AnetaTarot napisał:

Cześć Justynko,

Karty pokazują, że jesteś osobą, która dosyć często staje na rozdrożach w swoim życiu i musi podejmować trudne decyzje. Pokazujesz się również jako osoba, której generalnie dobrze jest w związku z drugim człowiekiem i jesteś w stanie tworzyć dobre relacje. Nie martwiłabym się o to, czy znajdziesz miłość, myślę, że zdarzy się to całkiem niebawem. Będzie to miłość romantyczna, pełna uczuć i emocji, pojawi się nagle. W pewnym momencie, nauczona poprzednim doświadczeniem, możesz bronić się przed tym związkiem, ale karty pokazują, że będziesz w stanie wykorzystać swoją kobiecą intuicję i zaufać intencjom drugiego człowieka. 

Jeśli zastanawiasz się jakby to bylo, gdybyście "naprawili" relacje z poprzednim partnerem to nie martw sie, niebawem jaśniej spojrzysz na tę sytuację i zobaczysz ją w prawdziwym świetle. Pozwoli Ci to ruszyć dalej. 

Twoją słabością w związkach i miłości jest zamykanie się w sobie, uciekanie ze swoimi problemami od ludzi, tłumienie wszystkiego w środku. Karty pokazują, że możesz być również wybredna co do mężczyzn, ale jest to tak naprawdę pomocne - wiesz, jakiego mężczyzny pragniesz i nie zgadzasz się na relacje z osobami, które nie spełniają Twoich oczekiwań (słusznie).

Jako drogę do uzdrowienia siebie po bolesnym rozstaniu karty proponują w następujących krokach: przyjmij ból i ciężar jaki jeszcze odczuwasz po rozstaniu, wypłacz się, porozpaczaj. Porozmawiaj z kimś bliskim i przyznaj, że jest Ci ciężko, daj sobie pozwolenie na wrażliwość. Gdy przejdziesz ten etap, zacznij wychodzić do ludzi, cieszyć się najmniejszymi spotkaniami z ludźmi. Na tym etapie prawdziwie odzyskasz radość życia. Na koniec weź życie w swoje ręce, zadeklaruj czego dokładnie pragniesz (możesz nawet wypisać cechy przyszłego partnera) i zacznij kreować swoje życie. Chodź na randki, otwórz się na mężczyzn. 

Karty wyglądają naprawdę dobrze, wszystko się ułoży po Twojej myśli :)

Aneta

Witaj, ponownie, pisze bo chciałabym zapytać o byłego, mieliśmy kontakt całkiem normalny, czy to było jednorazowe czy jednak jakieś kontakty są widoczne w kartach między nami ?

justynaeg

Jeżeli się zalapie to prosze o wróżbe na pewnego nowo poznanego pana, czy mu się podobam,czy będziemy razem, co on o mnie mysli,jak przebiegnie nasze spotkanie, czy moze sie we mnie zakochac?

AnetaTarot
Dnia 19.01.2020 o 17:32, Aneta napisał:

Witam, poproszę o wróżbę dotyczącej milosci co zrobić żeby przyciągnąć bratnia dusze?

Aneta

Cześć Anetko

Rzeczywiście u Ciebie w kartach pojawia się takie jakieś zawieszenie w związkach i sprawach miłosnych, a Ty sama wychodzisz na karcie Króla Mieczy. Wskazuje to na to, że jesteś osobą rozsądną i logiczną i lubisz konkrety. Blokadą wydaje się u Ciebie być z kolei coś odwrotnego - jakbyś zbyt chętnie rozdawała siebie, swoje najcenniejsze światło. Może chodzić tu po prostu o to, że zanim dobrze poznasz mężczyznę, jesteś w stanie mu dać więcej uwagi i swojego zainteresowania, niż rzeczywiście on na to może zasługiwać. Czy zdarza Ci się zauraczać w mężczyznach na podstawie swoich wyobrażeń o nich?

Co możesz zrobić

Karty mówią, że powinnaś skupić się na jeszcze bardziej świadomej pracy nad sobą, szczególnie na męskim wzorcu. Pojawia się informacja, że powinnaś popracować ze swoim wewnętrznym dzieckiem i przepracować swoje emocje z dzieciństwa. Spróbuj wrócić tam i zobaczyć, kim był dla Ciebie ojciec jak byłaś mała, jaki był, czy w ogóle był, jak traktował Ciebie i mamę. Czy Twój stosunek dzisiaj do mężczyzn może być spowodowany tym, że to przez nich chcesz uzyskać miłość od ojca?

Daj sobie czas i pogrzeb w przeszłości, poprzyglądaj się. Daj upust emocjom jak będą przychodzić, może warto przepłakać zranienia i poczucie samotności z dzieciństwa. Jeśli świadomie, z intencją oczyszczenia swoich wzorców zajrzysz do przeszłości, to zmiany zaczną się dziać w świecie miłosnym i bardzo możliwe, że Twoja druga połowa pojawi się szybciej, niż się spodziewasz. Kiedy? Nie wiem, ale gdzieś w drodze Twojego oczyszczania emocji z przeszłości pojawia się informacja o nowym partnerze.

Trzymam kciuki!

Aneta

• Dziękuję! 1

AnetaTarot
Dnia 28.01.2020 o 11:57, lula2o napisał:

Witaj, ponownie, pisze bo chciałabym zapytać o byłego, mieliśmy kontakt całkiem normalny, czy to było jednorazowe czy jednak jakieś kontakty są widoczne w kartach między nami ?

Kochana

Możesz liczyć na małe uniesienia, może jakieś emocje, flirt, ale potem nagle wszystko ustanie. Może on zamilknie lub się wycofa, Ty natomiast będziesz to przeżywać  (Kochankowie, Wisielec i 5 Kielichów). Patrzy ku nowemu, skup się na pracy - może jakieś nowe możliwości się tam pojawią. 

Karty radzą Ci raczej zostawić swojego byłego na przeszłości. Nie mówią, że to zły człowiek czy że chce Cię skrzywdzić, ale lepiej wyjdziesz jak puścisz go wolno a sama zwrócisz się w stronę nowego. Inaczej znowu wrócisz do tych samych emocji co miałaś po rozstaniu. 

Przykro mi bo podejrzewam, że nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś. Ale uwierz mi, nic nie tracisz i niestety na nie wszystko mamy wpływ, czasem trzeba puścisz coś wolno! Każdy koniec to nowy początek. Jest równowaga we wszechświecie, kiedy pozwalasz czemuś odejść, zwalnia się miejsce na coś nowego. Czekają się piękne, nowe sytuacje i nowi ludzie.

Przytulam CIę.

Aneta

• Dziękuję! 1

lula2o
8 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Kochana

Możesz liczyć na małe uniesienia, może jakieś emocje, flirt, ale potem nagle wszystko ustanie. Może on zamilknie lub się wycofa, Ty natomiast będziesz to przeżywać  (Kochankowie, Wisielec i 5 Kielichów). Patrzy ku nowemu, skup się na pracy - może jakieś nowe możliwości się tam pojawią. 

Karty radzą Ci raczej zostawić swojego byłego na przeszłości. Nie mówią, że to zły człowiek czy że chce Cię skrzywdzić, ale lepiej wyjdziesz jak puścisz go wolno a sama zwrócisz się w stronę nowego. Inaczej znowu wrócisz do tych samych emocji co miałaś po rozstaniu. 

Przykro mi bo podejrzewam, że nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś. Ale uwierz mi, nic nie tracisz i niestety na nie wszystko mamy wpływ, czasem trzeba puścisz coś wolno! Każdy koniec to nowy początek. Jest równowaga we wszechświecie, kiedy pozwalasz czemuś odejść, zwalnia się miejsce na coś nowego. Czekają się piękne, nowe sytuacje i nowi ludzie.

Przytulam CIę.

Aneta

Sama niewiem, myślę że spodziewałam się tego co napsialas, odezwał się wszystko ładnie miał się odezwać i nagle buch cisza druga rozmowa już obojętna, widać że nadal sam niewie czego chce, ja już napewno nie będę się odzywała chciałam tylko wiedzieć czy on znowu się odezwie jak mu się wspomni czy to było jednorazowe, jeśli to zrobi to będę już wiedziała że on nadal się nie zmienił mąci w głowie sercu a potem znika bez słowa.

MalinowyDeszcz
Dnia 23.01.2020 o 23:28, AnetaTarot napisał:

Cześć Natalia

Widzę, że całkiem nieźle sobie radzisz w obecnej pracy i bardzo możliwe, że zaproponują Ci abyś została na stałe. Mam jednak wrażenie, że w międzyczasie może pojawić się jakaś inna fajna praca i opuścisz swoją obecną. Karty pokazują, że w głębi duszy nie czujesz się pewnie w tym miejscu, chowasz się, trochę się boisz, działasz zachowawczo. To na szczęście chwilowe, bo z czasem poczujesz się tam pewniej, nawiążesz bliższe relacje z życzliwymi ludźmi i uwierzysz w siebie.

Karty radzą, abyś przestała się bać i stawiła czoło lękom. Jesteś dobrym pracownikiem i masz wszelkie podstawy, aby być pewna siebie i swojej wartości w pracy. Jeśli nie czujesz się do końca komfortowo w obecnej pracy to też się nie bój - zawsze możesz rozejrzeć się za inną i znaleźć fajne zajęcie.

Pozdrawiam CIę

Aneta

Dziękuję Anetko ❤️❤️❤️❤️ masz sporo racji w tym co napisałaś. W poniedziałek okazało się , że prawdopodobnie dostanę awans i lepsze warunki finansowe więc cieszę się ogromnie mimo, że na moim poprzednim stanowisku czułam się całkiem dobrze 😊

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

AnetaTarot
3 godziny temu, lula2o napisał:

Sama niewiem, myślę że spodziewałam się tego co napsialas, odezwał się wszystko ładnie miał się odezwać i nagle buch cisza druga rozmowa już obojętna, widać że nadal sam niewie czego chce, ja już napewno nie będę się odzywała chciałam tylko wiedzieć czy on znowu się odezwie jak mu się wspomni czy to było jednorazowe, jeśli to zrobi to będę już wiedziała że on nadal się nie zmienił mąci w głowie sercu a potem znika bez słowa.

Zasługujesz na takiego mężczyznę, który będzie pewny czego chce (Ciebie) i który będzie za Tobą szalał.

I taki sie pojawi :) 

• Dziękuję! 1

AnetaTarot
33 minuty temu, MalinowyDeszcz napisał:

Dziękuję Anetko ❤️❤️❤️❤️ masz sporo racji w tym co napisałaś. W poniedziałek okazało się , że prawdopodobnie dostanę awans i lepsze warunki finansowe więc cieszę się ogromnie mimo, że na moim poprzednim stanowisku czułam się całkiem dobrze 😊

Fantastyczna wiadomość, bardzo się cieszę :) :) Myślę, że na nowym stanowisku będziesz się czuła jeszcze lepiej :) 

• Lubię! 1

Zuzanna30

Witaj,

ja chciałabym dowiedzieć czy stworzę rodzinę i ewentualnie kim będzie ten człowiek? 

Pozdrawiam

Aneta

Witam, poproszę jeszcze o wróżbę, jak bedzie wyglądać dla mnie ten rok pod względem finansowym.

Aneta 

kolo_fortuny00

Witam, zbliżają się walentynki. Czy mam szansę na miłość w ciągu najbliższych trzech miesięcy? Marta 

Jest mi ostatnio bardzo ciezko. 

Nie wiem czy się załapie bo już luty :/

AnetaTarot

Oki kochani odpowiem niebawem na zadane pytanie ale już nie przyjmuję nowych pytań. Dziękuję <serce>

AnetaTarot
Dnia 28.01.2020 o 19:10, justynaeg napisał:

Jeżeli się zalapie to prosze o wróżbe na pewnego nowo poznanego pana, czy mu się podobam,czy będziemy razem, co on o mnie mysli,jak przebiegnie nasze spotkanie, czy moze sie we mnie zakochac?

Cześć Kochana

Myślę, że może już być po spotkaniu, ale to nic.

On wychodzi w kartach jako osoba ciepła, pomocna, może czasem zbyt wylewna, osoba uczuciowa. Podobasz mu się, ale bardziej pociągasz go seksualnie aniżeli chciałby wchodzić w poważny związek (podstawa Diabeł). U niego się to bardziej rozgrywa na płaszczyźnie fizycznej. Ty jesteś pełna ufności i wiary i weszłabyś z nim w dłuższy romans, jakąś relacje. 

Jeśli jeszcze nie byłaś na tej randce z nim, to wychodzi tu że w czasie randki będziesz sama mogła lepiej ocenić sytuacje, myślę, że dostrzeżesz coś, czego wcześniej nie widziałaś. Ufaj swoim przeczuciom, bo karty pokazują, że masz dobrą intuicję. 

Nawet jeżeli zdecydujesz się pociągnąć tę relację, możesz ciągle się wahać, czy jest to warte zachodu. Możesz się martwić i zadręczać, bo jego intencje nie będą dla Ciebie do końca jasne.

Porada dla Ciebie to abyś wzięła los w swoje ręce. Jeśli uważasz, że byłby to partner dobry dla Ciebie, to użyj swojej kobiecej mocy, aby pokierować jego energią (dbaj najpierw o siebie, przyjmuj od niego co Ci daje i dawaj z siebie też, ale nie oddawaj więcej swojego wewnętrznego światła niż czujesz). 

Daj znać jak było na randce i trzymam kciuki!

Aneta

AnetaTarot
Dnia 31.01.2020 o 14:37, Zuzanna30 napisał:

Witaj,

ja chciałabym dowiedzieć czy stworzę rodzinę i ewentualnie kim będzie ten człowiek? 

Pozdrawiam

Cześć Piękna Duszo

Karty pokazują, że teraz jesteś w okresie zastoju jeśli chodzi o sprawy uczuciowe i może jeszcze chwilę potrwać, zanim znajdziesz tego jedynego. Ale nie martw się, wszystko przed Tobą! Myślę, że spotkasz człowieka otwartego, przyjacielskiego, który pokaże Ci jak korzystać z życia.

Wychodzi też w kartach, że masz czasami trudności w podejmowaniu decyzji i możesz być niezdecydowana, kogo chcesz, bo tak naprawdę mogłabyś przebierać w kandydatach. Czy nie jesteś czasem zbyt krytyczna co do mężczyzn, i jeśli tak, to dlaczego?

Karty podpowiadają, żebyś spróbowała spojrzeć na siebie i swoje uczucia z szerszej perspektywy, może nawet logicznie. Niestety nie ma ludzi idealnych, zobacz mężczyzn jako osoby, które przeżywają ból i cierpienie tak samo jak my i często niosą w sobie zranienia z dzieciństwa czy innej przeszłości. To pomoże CI otworzyć bardziej serce na tego jedynego :)

Trzymam kciuki

Aneta

PS. Daj znać proszę co o tym myślisz!

justynaeg
58 minut temu, AnetaTarot napisał:

AnetaTarot
6 minut temu, justynaeg napisał:

Justynko pusty post się dodał, nic nie widać co napisałaś

justynaeg
1 godzinę temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Kochana

Myślę, że może już być po spotkaniu, ale to nic.

On wychodzi w kartach jako osoba ciepła, pomocna, może czasem zbyt wylewna, osoba uczuciowa. Podobasz mu się, ale bardziej pociągasz go seksualnie aniżeli chciałby wchodzić w poważny związek (podstawa Diabeł). U niego się to bardziej rozgrywa na płaszczyźnie fizycznej. Ty jesteś pełna ufności i wiary i weszłabyś z nim w dłuższy romans, jakąś relacje. 

Jeśli jeszcze nie byłaś na tej randce z nim, to wychodzi tu że w czasie randki będziesz sama mogła lepiej ocenić sytuacje, myślę, że dostrzeżesz coś, czego wcześniej nie widziałaś. Ufaj swoim przeczuciom, bo karty pokazują, że masz dobrą intuicję. 

Nawet jeżeli zdecydujesz się pociągnąć tę relację, możesz ciągle się wahać, czy jest to warte zachodu. Możesz się martwić i zadręczać, bo jego intencje nie będą dla Ciebie do końca jasne.

Porada dla Ciebie to abyś wzięła los w swoje ręce. Jeśli uważasz, że byłby to partner dobry dla Ciebie, to użyj swojej kobiecej mocy, aby pokierować jego energią (dbaj najpierw o siebie, przyjmuj od niego co Ci daje i dawaj z siebie też, ale nie oddawaj więcej swojego wewnętrznego światła niż czujesz). 

Daj znać jak było na randce i trzymam kciuki!

Aneta

dziekuje , mam mieszane uczucia tak on rozmawia o sexie, potem zmieia temam w kierunku rodziny,jak rozmawiamy na kamerce mało mówi, gdy bez kamerki to jeszcze pogada,dziwny jest naprawde, 

justynaeg

aha nie bylam na tej randce czuje ze bedzie to porazka

Zuzanna30
18 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Cześć Piękna Duszo

Karty pokazują, że teraz jesteś w okresie zastoju jeśli chodzi o sprawy uczuciowe i może jeszcze chwilę potrwać, zanim znajdziesz tego jedynego. Ale nie martw się, wszystko przed Tobą! Myślę, że spotkasz człowieka otwartego, przyjacielskiego, który pokaże Ci jak korzystać z życia.

Wychodzi też w kartach, że masz czasami trudności w podejmowaniu decyzji i możesz być niezdecydowana, kogo chcesz, bo tak naprawdę mogłabyś przebierać w kandydatach. Czy nie jesteś czasem zbyt krytyczna co do mężczyzn, i jeśli tak, to dlaczego?

Karty podpowiadają, żebyś spróbowała spojrzeć na siebie i swoje uczucia z szerszej perspektywy, może nawet logicznie. Niestety nie ma ludzi idealnych, zobacz mężczyzn jako osoby, które przeżywają ból i cierpienie tak samo jak my i często niosą w sobie zranienia z dzieciństwa czy innej przeszłości. To pomoże CI otworzyć bardziej serce na tego jedynego :)

Trzymam kciuki

Aneta

PS. Daj znać proszę co o tym myślisz!

Dziękuje,  a moje przemyślenia prześlę na priv. 

Amandaa
20 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Oki kochani odpowiem niebawem na zadane pytanie ale już nie przyjmuję nowych pytań. Dziękuję <serce>

To znaczy że już zamykasz swój kącik na zawsze? :(

AnetaTarot
2 godziny temu, Amandaa napisał:

To znaczy że już zamykasz swój kącik na zawsze? :(

Na jakis czas :)

Masz już wyniki egzaminu? Daj znać czy zdałaś!

Trzymam kciuki! 

• Dziękuję! 1

Amandaa
28 minut temu, AnetaTarot napisał:

Na jakis czas :)

Masz już wyniki egzaminu? Daj znać czy zdałaś!

Trzymam kciuki! 

No niestety jeszcze nie :/

gdzieś w połowie marca mają być oficjalne wyniki. Będę pisać oczywiście jak tylko je otrzymam! ;*

• Lubię! 1

Aneta

Czy ja przypadkiem nie zostałam pominieta? 🙂

AnetaTarot
30 minut temu, Aneta napisał:

Czy ja przypadkiem nie zostałam pominieta? 🙂

Cześć Anetko, nie przyjmuję już nowych pytań, ale odpowiem oczywiście na wszystkie do tej pory zadane  - w tym Twoje :)

Dzisiaj myślę odpowiem :)

AnetaTarot
Dnia 31.01.2020 o 16:37, Aneta napisał:

Witam, poproszę jeszcze o wróżbę, jak bedzie wyglądać dla mnie ten rok pod względem finansowym.

Aneta 

Witaj Aneto

Karty pokazują, że pojawią się dla Ciebie nowe możliwości zarobkowania, ale jakoś nie będziesz mogła się zdecydować, jakie działania podjąć. Myślę, że może być różnie, raz trochę do góry, raz trochę na dół - fortuna kołem się toczy. Nie widzę żadnych strat ani kłopotów finansowych czy większych zmartwień, więc możesz odetchnąć z ulgą. 

Karty podpowiadają, że i bardziej będziesz zorganizowana i ukierunkowana w swoich działaniach, tym lepiej dla Ciebie.

Pozdrawiam Cię

Aneta

• Utwórz nowe...