Skocz do zawartości
AnetaTarot

Powróżę na dowolny temat

Polecane posty

Aneta
5 godzin temu, AnetaTarot napisał:

Witaj Aneto

Karty pokazują, że pojawią się dla Ciebie nowe możliwości zarobkowania, ale jakoś nie będziesz mogła się zdecydować, jakie działania podjąć. Myślę, że może być różnie, raz trochę do góry, raz trochę na dół - fortuna kołem się toczy. Nie widzę żadnych strat ani kłopotów finansowych czy większych zmartwień, więc możesz odetchnąć z ulgą. 

Karty podpowiadają, że i bardziej będziesz zorganizowana i ukierunkowana w swoich działaniach, tym lepiej dla Ciebie.

Pozdrawiam Cię

Aneta

Dziękuję za odp.

kolo_fortuny00
Dnia 1.02.2020 o 18:55, kolo_fortuny00 napisał:

Witam, zbliżają się walentynki. Czy mam szansę na miłość w ciągu najbliższych trzech miesięcy? Marta 

Jest mi ostatnio bardzo ciezko. 

Nie wiem czy się załapie bo już luty :/

Czy uda się Pani odpowiedzieć na moje pytanie? 

AnetaTarot
3 godziny temu, kolo_fortuny00 napisał:

Czy uda się Pani odpowiedzieć na moje pytanie? 

Tak, wyślij proszę dane na priv :) 

kolo_fortuny00
1 godzinę temu, AnetaTarot napisał:

Tak, wyślij proszę dane na priv :) 

Wysłałam :)

AnetaTarot
Dnia 1.02.2020 o 17:55, kolo_fortuny00 napisał:

Witam, zbliżają się walentynki. Czy mam szansę na miłość w ciągu najbliższych trzech miesięcy? Marta 

Jest mi ostatnio bardzo ciezko. 

Nie wiem czy się załapie bo już luty :/

Cześć Marta,

Może się pojawić ktoś, jakaś dobra dusza wokół Ciebie, chociaż karty pokazują u Ciebie na ten moment wyczerpanie energetyczne. Nie wiem czy mama tu u Ciebie się czasem teraz gdzieś nie wysuwa na prowadzenie? Mężczyzna jaki tu może się zjawić jest cierpliwy, silny, odważny. Wydaje mi się jednak, że Ty możesz nie być nim zainteresowana.

Karty radzą żebyś odpoczęła (IV mieczy) i dała sobie trochę czasu. Wszystkie emocje jakie teraz przeżywasz przeminą, i wtedy będziesz mogła bardziej klarownie wybrać dla siebie najbardziej odpowiedniego partnera. Mężczyznę dojrzałego i opiekuńczego. 

Tego Ci życzę!

Aneta

kolo_fortuny00

Dziękuję. Jedynie jest kolega taki od zawsze. Jednak znikł a ja się zatoczyłam inaczej zaczęłam patrzeć i tęsknię. Jest młodszy i znam go od małego dziecka i nadal mi dziwnie ale chcę spróbować. Traktowałam go jak brnciszka był uroczym dzieckiem. Od czasu do czasu się widywalismy,  Nie odzywa się to tak boli. Wręcz ucieka chyba przede mna.Ma na imię Damian. Nie  wiem czy go urazilam. Boję się trochę mężczyzn ze względu na przeszłość a jemu udałam zawsze ale znikl

Sytuacja z Mama jest lepsza ale nie ukrywam że chciałabym żyć z mężczyzną i tylko z nim w domu. Też znajdą pewnie zmiany w domu bo chcemy adoptować psa

kolo_fortuny00

Nie wiem, może źle zrobiłam, że nie zapytałam o niego wprost. Mam mętlik w głowie co się dzieję między nami i czemu znikł. W zasadzie czesto znikał i się pojawiał, więc nigdy mimo że jest mi bliski nie traktowałam go poważnie, teraz też. Śmieszne jest to że mieszkamy bardzo blisko siebie.. No nic w każdym razie czułam się z nim bezpieczna, ale to chyba już czas przeszły właśnie Jeszcze raz dziękuję. 

AnetaTarot
40 minut temu, kolo_fortuny00 napisał:

Nie wiem, może źle zrobiłam, że nie zapytałam o niego wprost. Mam mętlik w głowie co się dzieję między nami i czemu znikł. W zasadzie czesto znikał i się pojawiał, więc nigdy mimo że jest mi bliski nie traktowałam go poważnie, teraz też. Śmieszne jest to że mieszkamy bardzo blisko siebie.. No nic w każdym razie czułam się z nim bezpieczna, ale to chyba już czas przeszły właśnie Jeszcze raz dziękuję. 

Jeśli macie być razem, to będziecie :) Myślę, że jak poczekasz, to on wróci. 

Ale.. Pytanie do Ciebie kochana - wyobraź sobie ideał mężczyzny. Opiekuńczy, silny mężczyzna, taki, o jakim marzysz. Ktoś, kto będzie Cię traktował tak, jak byś chciała.

Kogo wybierzesz? Tego mężczyznę czy swojego kolegę? Za czym tęsknisz? Za nim, czy za bliskością? Za byciem w związku?

Jeśli jesteś zdecydowana, że chciałabyś spróbować z tym kolegą, to do dzieła :) Jak się pojawi, to daj mu subtelnie znać, że nie miałabyś nic przeciwko gdyby zaprosił CIę na spacer w weekend. Zobaczysz sama, jaka będzie jego reakcja. Jeśli czuje podobnie, to podskoczy z radości i na pewno nie przepuści takiej okazji. 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Aneta

Jadwiga

Witaj Aneto,

chciałam zapytać o pracę jeśli mogę. Czy widać zmianę? Czy zrezygnuję z obecnej firmy i odejdę do innej w tym roku. 

Pozdrawiam.

AnetaTarot
8 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj Aneto,

chciałam zapytać o pracę jeśli mogę. Czy widać zmianę? Czy zrezygnuję z obecnej firmy i odejdę do innej w tym roku. 

Pozdrawiam.

Cześć kochana, już nie przyjmuję pytań

Jadwiga

Oczywiście, rozumiem. <bye>

lula2o
Dnia 30.01.2020 o 23:29, AnetaTarot napisał:

Kochana

Możesz liczyć na małe uniesienia, może jakieś emocje, flirt, ale potem nagle wszystko ustanie. Może on zamilknie lub się wycofa, Ty natomiast będziesz to przeżywać  (Kochankowie, Wisielec i 5 Kielichów). Patrzy ku nowemu, skup się na pracy - może jakieś nowe możliwości się tam pojawią. 

Karty radzą Ci raczej zostawić swojego byłego na przeszłości. Nie mówią, że to zły człowiek czy że chce Cię skrzywdzić, ale lepiej wyjdziesz jak puścisz go wolno a sama zwrócisz się w stronę nowego. Inaczej znowu wrócisz do tych samych emocji co miałaś po rozstaniu. 

Przykro mi bo podejrzewam, że nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś. Ale uwierz mi, nic nie tracisz i niestety na nie wszystko mamy wpływ, czasem trzeba puścisz coś wolno! Każdy koniec to nowy początek. Jest równowaga we wszechświecie, kiedy pozwalasz czemuś odejść, zwalnia się miejsce na coś nowego. Czekają się piękne, nowe sytuacje i nowi ludzie.

Przytulam CIę.

Aneta

Po części się spełniło zamilkł po wymianie zdań, czy mogę cię prosić abyś sprawdziła jeszcze czy to już koniec czy on już odpuścił na dobre  czy jeszcze porozmawiamy i będzie między nami jakąś relacja  ? Mieliśmy jeszcze coś do zrobienia razem  i niewiem czy w obecnej sytuacji mam się na to nastawiać czy też  nie . Dziękuje.  

Aj teraz doczytałam że nie przyjmujesz już pytań

kolo_fortuny00
Dnia 6.02.2020 o 23:33, AnetaTarot napisał:

Jeśli macie być razem, to będziecie :) Myślę, że jak poczekasz, to on wróci. 

Ale.. Pytanie do Ciebie kochana - wyobraź sobie ideał mężczyzny. Opiekuńczy, silny mężczyzna, taki, o jakim marzysz. Ktoś, kto będzie Cię traktował tak, jak byś chciała.

Kogo wybierzesz? Tego mężczyznę czy swojego kolegę? Za czym tęsknisz? Za nim, czy za bliskością? Za byciem w związku?

Jeśli jesteś zdecydowana, że chciałabyś spróbować z tym kolegą, to do dzieła :) Jak się pojawi, to daj mu subtelnie znać, że nie miałabyś nic przeciwko gdyby zaprosił CIę na spacer w weekend. Zobaczysz sama, jaka będzie jego reakcja. Jeśli czuje podobnie, to podskoczy z radości i na pewno nie przepuści takiej okazji. 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Aneta

Dzięki. Tak się składa że pojawił się kolega w październiku i zniknal

Chciał mnie wkręcić w akcje dobroczynna ale chwilę przed sie pochorowalam. Później się okazało że to zapalenie oskrzeli. Od tego czasu złożył mi życzenia tylko. Zabawne jest to że mieszkamy ekstremalnie blisko siebie i to że on po pracy z domu nie wychodzi bo się prawie widzimy z okien. O ile tych okien nie pomyliłam. tak się zarzekał ze jest rozrywkowy i super.. Oprócz tej akcji miał być spacer ale juz się nie odezwał kiedy nie poszłam na akcje. 

W zasadzie dobrze ze nie poszłam mało by brakowało by to było zapalenie płuc a do tego musiałam być wtedy w miarę na nogach. Na akcji też byłabym sama stojąc na mrozie.. Uważam że i tak to wygląda że chciał mnie wykorzystać. Inaczej by się odzywal. Sama nie wiem. Wiem ze trzeba się szanowac

Amandaa
Dnia 19.01.2020 o 22:45, AnetaTarot napisał:

Cześć Kochana,

Myślę, że zaliczysz ten egzamin. Widzę w kartach, że dużo stresu CIę kosztował ten egzamin, niepewnie podchodziłaś od początku, ze strachem i był to dla Ciebie naprawdę duży ciężar (10 buław). 

Nie wiem jak podejdzie do Twoich odpowiedzi sprawdzający, ale karty pokazują, że Twój wysiłek się opłacił.

Daj koniecznie znać, jak będziesz miała wyniki.

Trzymam kciuki.

Aneta

Witaj Aneto! :)

Zdałam! Wysiłek się opłacił, miałaś rację ;)

• Gratuluję! 2

AnetaTarot
21 godzin temu, Amandaa napisał:

Witaj Aneto! :)

Zdałam! Wysiłek się opłacił, miałaś rację ;)

Cudowna wiadomość, gratuluję!

I dziękuję za weryfikację :)

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...