Skocz do zawartości

Moja świeca intencyjna

nestta85

Polecane posty

Witam wszystkich. 

W ten świąteczny dzień chciałbym poznać Wasza opinię na temat świec intencyjnych. Okres świąt to wyjątkowy czas, pewnie wielu z Was myśli nie tylko o bliskich którzy zasiadają z Wami do stołu ale i o tych którzy nie mogą z Wami w ten dzień być. Ja też mam takie osoby i chciałam dla jednej z tych osób zapalić taką świecę. Ot niby nic takiego biała świeca i intencja by ważna dla. Mnie osoba oczyściła się że złych i negatywnych myśli. By w jego sercu zagościł spokój. Niestety nie zrobiłam tego bo jedna wróżka odradziła mi to mówiąc że robienie takich rytua) ów na odległość może być bardzo przykre w skutkach dla mnie. Co Wy o tym myślicie? Intencją czysta bo nie chodzi o przyciąganie uczuć tej osoby ani nic w tym stylu. Ale wiem że ktoś mi bliski ma ciężki czas teraz, ma mnóstwo myśli które go zniewalają. Doszło nawet do tego że osoba ta odizolowała się i można powiedzieć że zamyka się w swojej jaskini. Co Wy o tym wszystkim myślicie. Palicie świece intencyjny dla osób bliskich dla Was pomimo dzielących Was kilometrów? 

Jestem ciekawa Waszych opinii i doświadczeń. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. 

Pozdrawiam Was cieplutko. 

Dnia 26.12.2019 o 11:58, nestta85 napisał:

Palicie świece intencyjny dla osób bliskich dla Was pomimo dzielących Was kilometrów? 

Ja tak, co prawda nie wybieram bardzo trudnych tematów, natomiast aby dobra energia mogła przyjść do nas lub kogoś innego musi mieć miejsce, czyli jakąś pustkę, którą można wygenerować świecą oczyszczającą, najpierw "sprzątam i wyrzucam śmieci", a potem (w niewielkim odstępie czasowym) zapalam świece białą/intencyjną, aby pustka była wypełniona tym co ja chce, a nie tym, co może wpaść znienacka.

• Lubię! 2
56 minut temu, SowAna napisał:

Ja tak, co prawda nie wybieram bardzo trudnych tematów, natomiast aby dobra energia mogła przyjść do nas lub kogoś innego musi mieć miejsce, czyli jakąś pustkę, którą można wygenerować świecą oczyszczającą, najpierw "sprzątam i wyrzucam śmieci", a potem (w niewielkim odstępie czasowym) zapalam świece białą/intencyjną, aby pustka była wypełniona tym co ja chce, a nie tym, co może wpaść znienacka.

Świeca oczyszczająca to też biała? 

Kochani co myślicie o takim płomieni świecy. Paliła się normalnie a nagle miała przez kilka chwil bardzo duży płomień. Teraz też pali się normalnie ale jak patrzę na nią też płomień się zwiększa. Co to oznacza 

IMG_20200107_144434.jpg

1 godzinę temu, SowAna napisał:

energia próbuje się przebić lub zbyt długi knot

Ale najpierw paliła się normalnie a potem zwiększył się płomień. Świeca była oczyszczona wodą potem nasmarowana olejkiem różanym i była jej przekazana intencja podczas olejkowania. 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...