Skocz do zawartości

Kto pojawi się w Twoim życiu?


Ismena

Polecane posty

Czy ja również mogłabym prosić o kartę na kwiecień? :)

Proszę: Dama Kier :)

Dama Kier – młoda mężatka, blondynka, ktoś z rodziny. Osoba pogodna, wyrozumiała, zrównoważona. Chętnie nam pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabym prosić o wyciągnięcie karty na kwiecien ? Dziekuje !

Proszę: Walet Kier :)

Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismena napisał:
ikselka napisał:
Czy mogłabym prosić o wyciągnięcie karty na kwiecien ? Dziekuje !

Proszę: Walet Kier :)

Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

 

<szok> dziekuje bardzo <przytul> oj przydałby sie ktos taki kto nie skrzywdzi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogłabym prosić o kartę na kwiecień? :)

Proszę: Dama Kier :)

Dama Kier – młoda mężatka, blondynka, ktoś z rodziny. Osoba pogodna, wyrozumiała, zrównoważona. Chętnie nam pomoże.

Dziękuję ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 minut temu, Anika napisał:

Poproszę o wyciągnięcie karty dla mnie na kwiecień :) 

Na kwiecień: Król Trefl – starszy mężczyzna, chciwy i fałszywy brunet, zazdrośnik. Interesują go kobiety, ale trudno utrzymać mu związek z powodu jego kłótliwości i wybuchowego charakteru. Ma nieszczere intencje, dlatego ostrożnie podchodź do jego obietnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Irena napisał:

Witam, 

czy mogę prosić o wyciągnięcie karty na maj ? na kwiecień już chyba za późno

Proszę: Król Karo :)

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SowAna napisał:

No to ja też poproszę o wyciągniecie dla mnie dużej karty :) bo aż na całe lato <hejka>

Proszę:  Dama Karo :)

Dama Karo – młoda niezamężna kobieta, raczej blondynka (choć niekoniecznie), dość zamożna. Pozornie ma miły charakter, ale nie powinniśmy jej ufać, bo powierzone sekrety może wykorzystać przeciwko nam. Dlatego lepiej trzymać ją na dystans i nie mówić za dużo.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
18 minut temu, Ona28 napisał:

Jaka osoba będzie miała na mnie największy wpływ w miesiącu maju ?

Pozdrawiam :)

Proszę: Król Karo

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 17:20, Lucy.liu napisał:

Dziękuję ;*

Poza mężatką opis damy kier idealnie pasuje do mojej przyjaciółki a nawet dwóch ;) czy ta karta może odnosić się do osoby wolnej, ale niezależnej z ustabilizowaną pozycją społeczną? Mogłabym prosić również o kartę jak wyżej ktoś napisał - kto będzie miał największy wpływ na mojej życie w miesiącu maju i czerwcu? :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 11.05.2018 o 16:12, Lucy.liu napisał:

Poza mężatką opis damy kier idealnie pasuje do mojej przyjaciółki a nawet dwóch ;) czy ta karta może odnosić się do osoby wolnej, ale niezależnej z ustabilizowaną pozycją społeczną? Mogłabym prosić również o kartę jak wyżej ktoś napisał - kto będzie miał największy wpływ na mojej życie w miesiącu maju i czerwcu? :)

W maju: Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

 

W czerwcu: Dama Pik – starsza mężatka, ładna brunetka, sympatycznie nastawiona do ludzi i świata. Lubi towarzystwo. Ma dobry gust i zainteresowania artystyczne. Jest też niestała w swoich osądach i planach, zazdrosna, lubiąca intrygi. Jej obmowy potrafią wyrządzić krzywdę innym.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, asiam napisał:

Ja również poproszę.

 

Pozdrawiam

 

Joanna

Walet Karo – młody kawaler. Symbol posłańca przynoszącego niezbyt miłe wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

„Jaka osoba będzie miała na mnie największy wpływ w miesiącu czerwcu?"

 

Dama trefl - wychodzi na to, że moja Mama, ewentualnie starsza koleżanka z pracy. "Kreatywna, pomysłowa, pracowita, niecierpliwa, nietolerancyjna.
Karta ta reprezentuje kobietę dominującą. Jest towarzyska, otwarta, przyjazna, czarująca, elegancka i pełna gracji. Bywa humorzasta i izolująca się. "

Pasuje charakterystyka do obu osób, które przychodzą mi na myśl :) chyba, że pojawi się ktoś nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 godziny temu, Vivre napisał:

Czy mogłabym poprosić o kartę na lipiec? :)

Proszę: Walet Kier

Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...