Skocz do zawartości

Kto pojawi się w Twoim życiu?


Ismena

Polecane posty

Czy mógłby ktoś wyciągnąć dla mnie kartę na październik? <kwiatek>

Wyciągnęłam dla Ciebie Dama kier

Pozdrawiam

 

Dziękuję :) To to samo, co we wrześniu i wciąż nie wiem, o kogo może chodzić <bezradny>

Może tu chodzi o Ciebie, dla mnie zawsze dama kier to ja albo osoba której stawiam karty.

Może to Ty sama masz na siebie największy wpływ, w tych miesiącach to Ty odgrywasz największą rolę, powinnaś słuchać swojej intuicji, polegać na swojej ocenie na swych odczuciach.....

 

Dziękuję :) Faktycznie może o to chodzić.

Vivre a jak poprzednie miesiące już wiesz o co chodziło z Dama kier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Czy ktoś mógłby wyciągnąć dla mnie kartę na listopad? <kwiatek>

 

Walet Karo – młody kawaler. Symbol posłańca przynoszącego niezbyt miłe wiadomości.

 

Wróżba się spełniła. Miałam jedną krótką, ale burzliwą relację :(

 

Czy mogę prosić o kartę na grudzień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zechce wyciągnąć dla mnie kartę na październik ;)

Dla Ciebie jest Dama Karo: młoda niezamężna kobieta, raczej blondynka (choć niekoniecznie), dość zamożna. Pozornie ma miły charakter, ale nie powinniśmy jej ufać, bo powierzone sekrety może wykorzystać przeciwko nam. Dlatego lepiej trzymać ją na dystans i nie mówić za dużo.

Wracam z weryfikacja pojawiła się młoda blondynka ale zamezna, poznałam ja w nowej pracy. Jesteśmy koleżankami narazie nasza relacja jest dobra zobaczymy potem :)

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy mogę prosić o kartę na grudzień?

 

Przy tasowaniu wypadł mi:

 

Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

 

Lub drugi wariant wyciągnęłam :

 

Dama Karo – młoda niezamężna kobieta, raczej blondynka (choć niekoniecznie), dość zamożna. Pozornie ma miły charakter, ale nie powinniśmy jej ufać, bo powierzone sekrety może wykorzystać przeciwko nam. Dlatego lepiej trzymać ją na dystans i nie mówić za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam, czy mogłabym pięknie poprosić o taką kartę na styczeń? :)

Dziękuję

 

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Aniko, :)

po przemyśleniu to chyba mogło chodzić o nowego wyżej postawionego szefa (nie mojego), pierwsze kontakty z nim i załatwianie spraw. czy szlachetny nie wiem, ponieważ mam tylko kontakt zdalny, ale pewnie konkretny

Witam, czy mogłabym pięknie poprosić o taką kartę na styczeń? :)

Dziękuję

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę: Król Pik :)

Król Pik – starszy mężczyzna, osoba na stanowisku (zazwyczaj ktoś w mundurze). Może to być ktoś z rodziny, ale też znajomy lub sąsiad. Jest wesoły, dowcipny, uczynny, powinieneś jednak na niego uważać, bo ma skłonności do kłamstwa. Jego wersje wydarzeń zawsze ukazują go w jak najlepszym świetle, co niejednokrotnie mija się z prawdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Proszę: Król Pik :)

Król Pik – starszy mężczyzna, osoba na stanowisku (zazwyczaj ktoś w mundurze). Może to być ktoś z rodziny, ale też znajomy lub sąsiad. Jest wesoły, dowcipny, uczynny, powinieneś jednak na niego uważać, bo ma skłonności do kłamstwa. Jego wersje wydarzeń zawsze ukazują go w jak najlepszym świetle, co niejednokrotnie mija się z prawdą.

 

Póki co chyba nie spotkałam nikogo takiego <myśli> Czy mogłabym prosić o kartę na kwiecień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Póki co chyba nie spotkałam nikogo takiego <myśli> Czy mogłabym prosić o kartę na kwiecień?

Proszę: Walet Karo :)

Walet Karo – młody kawaler. Symbol posłańca przynoszącego niezbyt miłe wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...