Skocz do zawartości

Kto pojawi się w Twoim życiu?


Ismena

Polecane posty

Dnia 28.07.2018 o 15:48, patryk93pl napisał:

Prosił bym o kartę i opis jeżeli to nie problem :)

Proszę: Dama Pik

Dama Pik – starsza mężatka, ładna brunetka, sympatycznie nastawiona do ludzi i świata. Lubi towarzystwo. Ma dobry gust i zainteresowania artystyczne. Jest też niestała w swoich osądach i planach, zazdrosna, lubiąca intrygi. Jejobmowy potrafią wyrządzić krzywdę innym.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 3.09.2018 o 08:15, Vivre napisał:

Czy mógłby mi ktoś wyciągnąć kartę na wrzesień? :)

Proszę: Walet Pik

Walet Pik – młody brunet, wydaje się być miły i godny zaufania, ale to tylko pozory. Jego plotki mogą nam sprawić przykrość.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, asiam napisał:

Witam mogę prosić o kartę na październik?

Proszę: Król Karo

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Claudi123 napisał:

Dzien dobry !!!     Czy moge prosic o karte na pazdziernik ?  Pozdrawiam .

Proszę:

Walet Trefl – młody mężczyzna o ciemnym kolorze włosów. Zwykle z rodziny. Pomoże nam załatwić korzystnie trudne sprawy.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ismena napisał:

Proszę: Król Karo

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie

Ja.karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 27.09.2018 o 16:27, szaleska napisał:

Czy mogę prosić o wyciągnięcie karty na październik ?

Proszę: Dama Kier

Dama Kier – młoda mężatka, blondynka, ktoś z rodziny. Osoba pogodna, wyrozumiała, zrównoważona. Chętnie nam pomoże

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2018 o 13:44, Ismena napisał:

Proszę: Dama Kier

Dama Kier – młoda mężatka, blondynka, ktoś z rodziny. Osoba pogodna, wyrozumiała, zrównoważona. Chętnie nam pomoże

Dziękuję :)

Z pewnością chodzi o moją siostrę. Która w tym miesiącu ma trochę "przygód" i bardziej poki co ja pomagam jej :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 10.05.2018 o 23:50, Ismena napisał:

Proszę: Król Karo

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym. 

Poznałam mega faceta. 2 lata starszy ode mnie, niesamowicie przystojny ach :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Poprosze do końca czerwca.

Aneta 

 

Król Trefl – starszy mężczyzna, chciwy i fałszywy brunet, zazdrośnik. Interesują go kobiety, ale trudno utrzymać mu związek z powodu jego kłótliwości i wybuchowego charakteru. Ma nieszczere intencje, dlatego ostrożnie podchodź do jego obietnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dziś rano zrobiłam sobie tę wróżbę na lipiec i mogę powiedzieć, że faktycznie osobą, którą wylosowałam miała, ma i będzie mieć w tym miesiącu na mnie największy wpływ (ponieważ większość decyzji podjęłam, podejmuję i będę podejmować za jej sprawą). Ogólnie fajna forma wróżenia :) 

Pozdrawiam :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Dnia 9.07.2014 o 00:40, Ismena napisał:

Z talii kart wyciąg wszystkie Króle, Damy i Walety. Resztę kart odłóż, nie będą potrzebne w tej wróżbie.

Teraz potasuj karty i zadaj jedno proste pytanie: „Jaka osoba będzie miała na mnie największy wpływ w miesiącu… (tu wstaw nazwę)”. Wylosuj z talii jedną kartę i odczytaj jej znaczenie – poda ona nie tylko, co to będzie za osoba, ale też określi rodzaj problemów, z jakimi trzeba będzie się zmierzyć.

Życzę Powodzenia:)

 

1824-doko.jpg

 

Znaczenie kart:

Król Pik – starszy mężczyzna, osoba na stanowisku (zazwyczaj ktoś w mundurze). Może to być ktoś z rodziny, ale też znajomy lub sąsiad. Jest wesoły, dowcipny, uczynny, powinieneś jednak na niego uważać, bo ma skłonności do kłamstwa. Jego wersje wydarzeń zawsze ukazują go w jak najlepszym świetle, co niejednokrotnie mija się z prawdą.

 

Dama Pik – starsza mężatka, ładna brunetka, sympatycznie nastawiona do ludzi i świata. Lubi towarzystwo. Ma dobry gust i zainteresowania artystyczne. Jest też niestała w swoich osądach i planach, zazdrosna, lubiąca intrygi. Jej obmowy potrafią wyrządzić krzywdę innym.

 

Walet Pik – młody brunet, wydaje się być miły i godny zaufania, ale to tylko pozory. Jego plotki mogą nam sprawić przykrość.

 

Król Trefl – starszy mężczyzna, chciwy i fałszywy brunet, zazdrośnik. Interesują go kobiety, ale trudno utrzymać mu związek z powodu jego kłótliwości i wybuchowego charakteru. Ma nieszczere intencje, dlatego ostrożnie podchodź do jego obietnic.

 

Dama Trefl – samotna starsza kobieta (wdowa) o ciemnych włosach, życzliwa. Jej rada może pomóc załagodzić jakiś konflikt.

 

Walet Trefl – młody mężczyzna o ciemnym kolorze włosów. Zwykle z rodziny. Pomoże nam załatwić korzystnie trudne sprawy.

 

Król Kier – starszy mężczyzna, ma jasne włosy. Jest bogaty i solidny. Karta może symbolizować męża, kochanka, a nawet urzędnika – mężczyznę honorowego, uczciwego. Warto posłuchać jego rad.

 

Dama Kier – młoda mężatka, blondynka, ktoś z rodziny. Osoba pogodna, wyrozumiała, zrównoważona. Chętnie nam pomoże.

 

Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

 

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

 

Dama Karo – młoda niezamężna kobieta, raczej blondynka (choć niekoniecznie), dość zamożna. Pozornie ma miły charakter, ale nie powinniśmy jej ufać, bo powierzone sekrety może wykorzystać przeciwko nam. Dlatego lepiej trzymać ją na dystans i nie mówić za dużo.

 

Walet Karo – młody kawaler. Symbol posłańca przynoszącego niezbyt miłe wiadomości.

 

źródło: Gwiazdy mówią.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...