Skocz do zawartości

Dlaczego karty tego nie pokazują?

Polecane posty

Dzień dobry, bardzo cieszę się, że mogłam dołączyć do tego forum. Co prawda jestem zainteresowana tematem raczej od strony klienta, ale mam nadzieję znaleźć tu odpowiedzi na nurtujące pytania i dowiedzieć się przydatnych rzeczy. 

Od razu chciałabym takze zapytać o jedną kwestie - jako, ze parę miesięcy temu posypało mi się życie, zdecydowałam się na kontakt z wróżką, tarocostką. Sprawa dotyczyła człowieka, z którym tworzyłam poważny, stabilny związek, ale przez głupotę odeszłam. Wróżka w grudniu wykonała dla mnie obszerną wróżbę, z której wynikało m.in.,że w sercu byłego partnera nie ma nikogo innego, jest milosc do mnie, tęsknota, chęć powrotu, jednak nastąpi to dopiero w okolicach wiosny (kwiecień/maj). Rzeczywiście wszystkie kwestie, o których mówiła, te z przeszłości oraz teraźniejszości zgadzały się ze stanem faktycznym. Doskonale widziała w kartach co było powodem rozstania, a także jakimi oboje jesteśmy osobami, jak przebiegał związek etc. 

W połowie stycznia uznałam, że potrzebuję znów nieco pomocy kart, w trochę innym temacie. Wróżka, z którą miałam kontakt miała problemy zdrowotne, toteż odmówiła uczciwie wróżby. Postanowiłam poszukać kogoś innego. Sugerowałam się między innymi poleceniami, opiniami. I tym razem uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, na problem, z którym przyszłam. Zahaczyłam również o temat byłego partnera. I wróżba wykazała to samo - w sercu jego jestem ja, nie ma miejsca dla nikogo innego, kontakt oraz powrót nastąpi wiosną. 

Ucieszyłam się, że karty są zgodne w tym temacie. 

Jednak parę dni temu dowiedziałam się, że były partner spotyka się z kimś od października. 

Dlaczego zatem karty tego nie widziały? Nie widzą? 

Cześć <kawka> Pozwolę sobie przynotować tutaj 3 pierwsze kwestie, które przyszły mi na myśl po przeczytaniu twojego posta.

1. Być może karty pokazały tutaj twoje myślenie życzeniowe.

2. Czas w kartach jest trudny do uchwycenia, zatem wydarzenia, o których mowa mogą rozegrać się w zupełnie innym terminie.

3. Tarocistka być może nie dopytywała o inne szczegóły/nie podała dodatkowych znaczeń kart/nie chciała sprawiać ci przykrości i starała się przekazać Ci tylko pozytywne wieści, pomijając te mniej korzystne dla Ciebie.

11 minut temu, ad175 napisał:

Cześć <kawka> Pozwolę sobie przynotować tutaj 3 pierwsze kwestie, które przyszły mi na myśl po przeczytaniu twojego posta.

1. Być może karty pokazały tutaj twoje myślenie życzeniowe.

2. Czas w kartach jest trudny do uchwycenia, zatem wydarzenia, o których mowa mogą rozegrać się w zupełnie innym terminie.

3. Tarocistka być może nie dopytywała o inne szczegóły/nie podała dodatkowych znaczeń kart/nie chciała sprawiać ci przykrości i starała się przekazać Ci tylko pozytywne wieści, pomijając te mniej korzystne dla Ciebie.

Dziękuję Ci za odpowiedź. 

Trzecia opcję odrzucam, bo jedna z Tarocistek to osoba taka szorstka, potrafiąca opieprzyć z góry do dołu, co czyniła także przy wrozbie, kiedy widziała moje błędy jakie popełniałam, w kartach. 

• Lubię! 1

Myślę jeszcze nad tym, że karty mogły być życzeniówką. Jednak powiedziały wiele nieprzyjemnych rzeczy, także takich, które obecnie się spełniają niestety.. Na które wiedziałam, że żadnego wpływu mieć nie mogę. Były to niespodziewane rzeczy.. 

No i żeby dwie tarocistki mówiły to samo? 

Fakt, karty pokazywały także, że ta droga do siebie będzie wyboista, ale nawet dziecko pokazały. Przed czym ja akurat wzbraniałam się zawsze rękoma i nogami. 

Karty pokazują najważniejsze energie, widać jesteś nadal energetycznie w jego sercu, pomimo tego, że się z kimś spotyka. To nie oznacza, że na 100% będziecie razem, a że jest potencjał ku temu. Czas w zasadzie "nie istnieje" w energetyce w pojęciu kalendarzowym - mówi się raczej o cyklach, procesach, transformacjach, ewolucji. Każda nasza myśl i działanie przybliża nas lub oddala od celu, a więc wszystko jest względne czasowo. Równie dobrze może to być wiosna za kilka lat - jeśli oboje nie będziecie gotowi na bycie razem. Bardziej bym się skupiła na tym potencjale, który pokazały karty. Jeśli w tym momencie coś nie ma przestrzeni, żeby się zadziać, nie należy na siłę naciskać, wymuszać.

Nie ma też co czekać na spełnienie wróżby. Spróbuj np. zobaczyć reakcję byłego na twój widok, to może Ci coś powiedzieć, w jakim momencie jest ta relacja.

• Lubię! 1
2 godziny temu, Essa napisał:

Karty pokazują najważniejsze energie, widać jesteś nadal energetycznie w jego sercu, pomimo tego, że się z kimś spotyka. To nie oznacza, że na 100% będziecie razem, a że jest potencjał ku temu. Czas w zasadzie "nie istnieje" w energetyce w pojęciu kalendarzowym - mówi się raczej o cyklach, procesach, transformacjach, ewolucji. Każda nasza myśl i działanie przybliża nas lub oddala od celu, a więc wszystko jest względne czasowo. Równie dobrze może to być wiosna za kilka lat - jeśli oboje nie będziecie gotowi na bycie razem. Bardziej bym się skupiła na tym potencjale, który pokazały karty. Jeśli w tym momencie coś nie ma przestrzeni, żeby się zadziać, nie należy na siłę naciskać, wymuszać.

Nie ma też co czekać na spełnienie wróżby. Spróbuj np. zobaczyć reakcję byłego na twój widok, to może Ci coś powiedzieć, w jakim momencie jest ta relacja.

Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Reakcji zobaczyć nie mogę, ale widzę, że zaczął oglądać moje zdjęcia na portalach społecznościowych, czego przez długi czas nie robił. 

Mówię jak nastolatka, a dobiegam 30tki 😉

Co jeszcze mnie przekonuje, że te dwie wróżki mają rację - obie widzą, że jestem (a raczej byłam) dramatycznie zablokowana energetycznie oraz fakt, że jedna z nich, naprawdę, miałam wrażenie, że zna historie mojego życia, kiedy opisywała co widzi w kartach. 

Uznała na przykład, że pojawi się u nas dziecko za 21 tygodni lub 21 miesięcy, jednak trzeba będzie uregulować u mnie bądź u niego hormony. A ja mam ogromne problemy hormonalne właśnie. 

Takie niuanse. 

• Lubię! 1
12 minut temu, MilkiWay napisał:

Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Reakcji zobaczyć nie mogę, ale widzę, że zaczął oglądać moje zdjęcia na portalach społecznościowych, czego przez długi czas nie robił. 

Mówię jak nastolatka, a dobiegam 30tki 😉

Co jeszcze mnie przekonuje, że te dwie wróżki mają rację - obie widzą, że jestem (a raczej byłam) dramatycznie zablokowana energetycznie oraz fakt, że jedna z nich, naprawdę, miałam wrażenie, że zna historie mojego życia, kiedy opisywała co widzi w kartach. 

Uznała na przykład, że pojawi się u nas dziecko za 21 tygodni lub 21 miesięcy, jednak trzeba będzie uregulować u mnie bądź u niego hormony. A ja mam ogromne problemy hormonalne właśnie. 

Takie niuanse. 

może w takim razie powinien zobaczyć, że Ty również się interesujesz jego zdjęciami :)

1 godzinę temu, Essa napisał:

może w takim razie powinien zobaczyć, że Ty również się interesujesz jego zdjęciami :)

Myślę, że nie jestem na to gotowa jeszcze 😉

Kwestia interpretacji kart i doświadczenia. Miałem wiele lat temu podobny przypadek. Poznałem dziewczynę, w kartach wychodziło fajnie. A w realu wyszło ze miałem być  tylko klinem nie wiedząc o tym :D Karty nie pokazały że miała wobec mnie nieszczere intencję tylko same pozytywy  <myśli>

Dnia 5.03.2020 o 13:16, MilkiWay napisał:

Sprawa dotyczyła człowieka, z którym tworzyłam poważny, stabilny związek, ale przez głupotę odeszłam. Wróżka w grudniu wykonała dla mnie obszerną wróżbę, z której wynikało m.in.,że w sercu byłego partnera nie ma nikogo innego, jest milosc do mnie, tęsknota, chęć powrotu, jednak nastąpi to dopiero w okolicach wiosny (kwiecień/maj). Rzeczywiście wszystkie kwestie, o których mówiła, te z przeszłości oraz teraźniejszości zgadzały się ze stanem faktycznym. Doskonale widziała w kartach co było powodem rozstania, a także jakimi oboje jesteśmy osobami, jak przebiegał związek etc. 

[...]

I wróżba wykazała to samo - w sercu jego jestem ja, nie ma miejsca dla nikogo innego, kontakt oraz powrót nastąpi wiosną. 

Ucieszyłam się, że karty są zgodne w tym temacie. 

Jednak parę dni temu dowiedziałam się, że były partner spotyka się z kimś od października. 

Dlaczego zatem karty tego nie widziały? Nie widzą? 

A dlaczego miały to "widzieć" i o tym mówić? Czy pytałaś o to co u tego partnera jest w sercu a co fizycznie? 

Karty powiedziały Ci konkretnie: "że w sercu byłego partnera nie ma nikogo innego, jest milośc do mnie, tęsknota, chęć powrotu, jednak nastąpi to dopiero w okolicach wiosny (kwiecień/maj)".

Na razie mamy marzec, on jest z inną kobietą, a Ty zafiksowałaś się na tym, że skoro ma w sercu miłość do Ciebie, tęsknotę i chęć powrotu to tym samym nie może być z inną kobietą. A niby czemu? Weź pod uwagę choćby tylko męskie potrzeby fizyczne; uważasz, że panowie żyją w celibacie, nawet jak tęsknią i kochają poprzedniczkę? Otóż nie, akurat ta płeć nie tylko nie ma skłonności do monogamii, ale za naturalne uznaje to, że kochać można jedną, ale żyć z wieloma. Taka ich fizjologia i taka psychika. 

On nie musi kochać tej kobiety, z którą teraz jest. Może nadal kochać ciebie - jedno drugiemu nie przeszkadza. Może czuć się źle z tym, że odeszłaś, może ambicja nie pozwala mu zrobić gestu w Twoim kierunku i może musi mieć czas na decyzję o powrocie. 

@Dager - karty dla Ciebie mogły pokazać same pozytywy, choćby dlatego, że w momencie ich stawiania było "fajnie", nawet jeśli miałeś być klinem to nie przeczy temu, że fajnie w tym czasie było. Apotem się skiepściło i tego "potem" karty już nie pokazały albo po prostu wróżka była przeciętnej jakości. Ale odpowiedź zależy także od czasu jaki karty miały pokazać i od od obszerności wróżby, bo co innego jest rzucenie kilku kart na "tu i teraz" a co innego poważna, obszerna wróżba na większy zakres czasowy i wydarzeniowy.  

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

W moim przypadku karty były stawiane na samym początku jak ja poznałem.  Wróżba była wtedy konkretna  u doświadczonej osoby.  Mało tego  ok. 8 miesiecy wcześniej  u innej osoby w kartach była tez zapowiedz dotycząca kobiety. O dziwo poznałem  dziewczynę o której wspomniałem wcześniej bo sie pokryło w przedziale czasowym. I 2x wyszło pozytywnie mimo ze nic nie wspominałem  o wcześniejszym tarocie.   Karty nie pokazały ze obok niej jest ktoś inny. A potem wyszło w praniu  :D 

Dnia 8.03.2020 o 16:43, Dager napisał:

W moim przypadku karty były stawiane na samym początku jak ja poznałem.  Wróżba była wtedy konkretna  u doświadczonej osoby.  Mało tego  ok. 8 miesiecy wcześniej  u innej osoby w kartach była tez zapowiedz dotycząca kobiety. O dziwo poznałem  dziewczynę o której wspomniałem wcześniej bo sie pokryło w przedziale czasowym. I 2x wyszło pozytywnie mimo ze nic nie wspominałem  o wcześniejszym tarocie.   Karty nie pokazały ze obok niej jest ktoś inny. A potem wyszło w praniu  :D 

Ale przecież wszystko zależy od tego o co się pyta i od tego, co powie wróżka. Może zobaczyły obok Ciebie dziewczynę i uznały, że to wystarczy, poza tym karty wcale nie muszą pokazać że obok niej ktoś jest jak go nie w tym czasie nie ma. Sam mówiłeś, że potem się okazało że byłeś dla niej klinem. I mogły mówić o tym co zobaczyły przy tobie a nie przy niej. Tak naprawdę tylko profesjonalna wróżka wyskubie wszystko z kart, a takich ile masz? Rynek zasypany jest przeciętnością, a taką przeciętność to każdy z nas może zaprezentować, zawsze coś się zgodzi w każdej wróżbie. Jak się dużo zgadza, to można powiedzieć że ma się szczęście, ale też jest tak, że przeszłość lepiej bywa odczytana, bo to się już zdarzyło, a teraźniejszość też na ogół jest dobrze czytana, bo to w tej chwili, tu i teraz, ale już przyszłość gorzej jest widoczna, bo przyszłość jest nieustalona i przestrzeń przyszłości zawiera więcej niż jeden wariant. 

• Lubię! 2
  • 5 months later...
Dnia 11.03.2020 o 23:46, Elwira napisał:

Tak naprawdę tylko profesjonalna wróżka wyskubie wszystko z kart, a takich ile masz? Rynek zasypany jest przeciętnością, a taką przeciętność to każdy z nas może zaprezentować, zawsze coś się zgodzi w każdej wróżbie. Jak się dużo zgadza, to można powiedzieć że ma się szczęście, ale też jest tak, że przeszłość lepiej bywa odczytana, bo to się już zdarzyło, a teraźniejszość też na ogół jest dobrze czytana, bo to w tej chwili, tu i teraz, ale już przyszłość gorzej jest widoczna, bo przyszłość jest nieustalona i przestrzeń przyszłości zawiera więcej niż jeden wariant. 

mam ochotę pociągnąć temat, może trochę od innej strony

Jak weryfikujecie, że karty z wami gadają, że odpowiadają na zadane pytanie?

(z talii zawsze wyciągnie się jakieś karty)

26 minut temu, SowAna napisał:

mam ochotę pociągnąć temat, może trochę od innej strony

Jak weryfikujecie, że karty z wami gadają, że odpowiadają na zadane pytanie?

(z talii zawsze wyciągnie się jakieś karty)

A to wcale nie jest łatwo zweryfikować.No jeśli wróżba spełni się to naturalnie jest weryfikacja,że gadały.Moze być tak,że wyciągniemy karty i nic z nich nie wynika.W końcu wróżenie to nie jest losowanie kart.Tu musi zadziałać energia i faktycznie przyjść do nas odpowiedź,a prawda jest taka,że nie zawsze przychodzi.Moim zdaniem do tego jest potrzebny dar.Mamy na stole jakiś tam układ kart,a jakoś ta odpowiedź nie przychodzi i są tam same głupoty.

• Lubię! 1
46 minut temu, Szamanka napisał:

Moim zdaniem do tego jest potrzebny dar.

i tu się zgodzę,

każdy może wyciągnąć jakieś karty z talii, lecz to nie oznacza, że karty z tobą rozmawiają, tu wtrącam temat kart, które nie odpowiadają na pytanie, a człowiek się doszukuje czegoś czego nie ma...

• Lubię! 1

Powiem tak, swego czasu aktywnie wróżyłam, miałam przypadek, gdzie jednej klientce kładłam karty na pół roku i wyczytałam, że do końca roku zmieni pracę choć wcale tego nie planowała, była zadowolona ze swojej pracy, dobrze zarabiała. Kilka jeszcze innych rzeczy, które w danej chwili były abstrakcją. Dobrze, że to osoba znajoma, więc nie ciskała we mnie piorunami, że bzdury gadam <haha2>

Po tym okresie przyszła i powiedziała, że jest zaskoczona, sprawdziło się, choć zupełnie w to nie wierzyła i uznała na początku moją wróżbę za banialuki.

Dlatego uważam, że weryfikacja wróżby nie musi nastąpić od razu. Jeśli przekaz jest poprawny, to się sprawdzi.

Bywa też tak, że karty pokazują zupełnie pomieszanie z poplątaniem, w takich sytuacjach uznaję, że albo źle je oczyściłam, albo zbyt silne wewnętrzne emocje klientem targają albo ewidentnie karty mają danego dnia focha :)

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

• 3 months later...
Deszczowachmura

Zgadzam sie z Margita. Czasem tak jest, ze na dany moment wydaje sie Nam byc niemozliwe co pokszuja karty. Z biegiem czasu sytuacja sie zmienia.  Dla mnie kiedys karty pokazaly absurdalna sytuacje - uwiklanie w sprawe karna, wielki proces itd. Na dany moment bylo to niemozliwe i nietealne.  Po dluuuugim czasie...  sprawdzilo sie...  

• Lubię! 1
  • 3 months later...
Soniamru
W dniu 13.12.2020 o 13:18, Deszczowachmura napisał:

Zgadzam sie z Margita. Czasem tak jest, ze na dany moment wydaje sie Nam byc niemozliwe co pokszuja karty. Z biegiem czasu sytuacja sie zmienia.  Dla mnie kiedys karty pokazaly absurdalna sytuacje - uwiklanie w sprawe karna, wielki proces itd. Na dany moment bylo to niemozliwe i nietealne.  Po dluuuugim czasie...  sprawdzilo sie...  

Dokladnie!!!  To samo mysle I to samo przezylam 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...