Skocz do zawartości

Życiowy partner+WERYFIKACJA

Polecane posty

Witam serdecznie,

Od jakiegoś czasu męczy mnie pewna rzecz i potrzebuję pomocy żeby móc rozwikłać swój problem. Chodzi o życiowego partnera, a właściwie partnerkę, która kiedyś tam zapewne się pojawi. Mam w związku z tym 2 pytania:

1) Gdzie poznam tą osobę - w miejscu zamieszkania (rodzinne miasto) czy gdzieś indziej?

2) Czy ta osoba zaakceptuje moją transpłciowość?

Chcę to sobie zweryfikować z tym co wiem z astrologii, a tam jest to trochę bardziej skomplikowane (głównie pod kątem okoliczności) :)

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc ;)

Cześć,

karty pokazały mi, że osobę o którą pytasz spotkasz na uroczystości rodzinnej typu wesele, jubileusz zaślubin. W każdym razie będzie to zorganizowane na cześć kogoś starszego z rodziny (para seniorów). Bardzo możliwe, że uroczystość będzie zorganizowana latem, w dobrze prosperującym ośrodku, wokół którego będzie sporo otwartej przestrzeni, być może w okolicy będą rozciągać się wzgórza lub widok na góry.

Osoba, o którą pytasz na początku zaakceptuje Cię takim jakim jesteś, jednak pod wpływem osoby ze swojego otoczenia (możliwe, że kobiety) odsunie się od Ciebie. 

Pozdrawiam Egeria.

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

dziękuję za odpowiedź :)

muszę jednak napisać, że nie zgadza mi się to z tym co wiem z astrologii, bo tam z kolei mowa o tym, że życiową partnerkę poznam w trakcie podróży w miejscu związanym z edukacją, że będzie to osoba starsza oraz dobrze usytuowana (wysokie stanowisko w społeczeństwie), że relacja ta będzie stabilna i przyniesie mi dużo szczęścia :)

zaskoczyła mnie Twoja wróżba, tym bardziej że pasuje to raczej do mojej pierwszej relacji, aczkolwiek tam okoliczności poznania tej osoby były nieco inne (w domu)...

w sumie to mogę już zweryfikować wróżbę jako nietrafioną, bo porównując to z astrologią wychodzi coś zupełnie innego ;)

tak czy siak - dziękuję za poświęcony czas :)

• Smutek 1

Wiesz jak to jest, karty swoje, astrologia swoje, a przypuszczam, że gdybyś posłużył się numerologią lub kalendarzem chińskim wyszłoby całkiem coś innego :D . 

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że mój kalendarz zachodni w ogóle nie pasuje do mojej osobowości, ani tego co dzieje lub działo się w moim życiu. Natomiast dużo (około 75%) sprawdza się jeśli posłużę się numerologią i kalendarzem chińskim.

Karty z kolei zawsze traktuję jako wskazówki a nie wyrocznię.

Jak zawsze bywa - to życie zweryfikuje jak potoczy się Twój związek.

W każdym razie powodzenia :) 

• Lubię! 3
  • Gratuluję! 2

<karty>

6 godzin temu, Egeria napisał:

Wiesz jak to jest, karty swoje, astrologia swoje, a przypuszczam, że gdybyś posłużył się numerologią lub kalendarzem chińskim wyszłoby całkiem coś innego :D . 

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że mój kalendarz zachodni w ogóle nie pasuje do mojej osobowości, ani tego co dzieje lub działo się w moim życiu. Natomiast dużo (około 75%) sprawdza się jeśli posłużę się numerologią i kalendarzem chińskim.

Karty z kolei zawsze traktuję jako wskazówki a nie wyrocznię.

Jak zawsze bywa - to życie zweryfikuje jak potoczy się Twój związek.

W każdym razie powodzenia :) 

sęk w tym że tak właśnie być nie powinno (tzn. tak dużych różnic), bo astrologia pokrywa się u mnie z numerologią idealnie :) może po prostu karty pokazały jeszcze inną relację, która będzie przed tą właściwą i stąd ten rozrzut (taki właśnie scenariusz mam na ten i kolejny rok)... bo jak popatrzę z astrologicznej perspektywy na związki w mojej rodzinie lub wśród znajomych to sprawdzalność wynosi 100%, tyle że ja korzystam z astrologii wedyjskiej, a nie zachodniej tak jak robi to większość...

mam nadzieję że nie czujesz się w żaden sposób urażona bądź zagniewana - nie to było moim celem, ani też "sprawdzanie" czyichś umiejętności tak jak sugeruje to SowAna :) chciałem jedynie sprawdzić co powiedzą karty odnośnie docelowego partnera oraz okoliczności poznania tej osoby i porównać to z tym co pokazuje astrologia - tyle :)

wszystkiego dobrego życzę ;)

Ja podchodzę z dystansem do obydwu.

W astro czesc sie pokrywa i wydaje sie ze jest z przeznaczenia a część możemy swoja wola kształtować.

Moge sie odwołac co do jednego przypadku astro (odnosnie synastrii), iz okazal sie porażająco prawdziwy

a mianowicie Wenus partnera w moim 5 domu - kreatywnosc i chec posiadania z nim dziecka, akurat popędu prokreacyjnego nie

miałam zbyt silnego a w tym wypadku po raz pierwszy poczułam bardzo mocno.

@freakout jesli moge zapytac co badales dokladnie, jakie domy i aspekty?

7 dom( jego dyspoztyor i polozenie i aspekty) i ksiezyc?

1 godzinę temu, Luna napisał:

Ja podchodzę z dystansem do obydwu.

W astro czesc sie pokrywa i wydaje sie ze jest z przeznaczenia a część możemy swoja wola kształtować.

Moge sie odwołac co do jednego przypadku astro (odnosnie synastrii), iz okazal sie porażająco prawdziwy

a mianowicie Wenus partnera w moim 5 domu - kreatywnosc i chec posiadania z nim dziecka, akurat popędu prokreacyjnego nie

@freakout jesli moge zapytac co badales dokladnie, jakie domy i aspekty?

7 dom( jego dyspoztyor i polozenie i aspekty) i ksiezyc?

ja sprawdzam wszystko, zarówno w astrologii zachodniej jak i wedyjskiej, więc mam szeroki pogląd na to co się u mnie faktycznie dzieje :) 7 dom, jego władca, aspekty, horoskop partnerski w astro wedyjskiej (D9 - navamsa) i wiele innych... chyba ze dokładnie pytasz o ulokowanie poszczególnych obiektów u mnie, to wygląda to tak że:

- Wenus jako władca 7 domu (Byk) znajduje się w 9 domu w Raku w koniunkcji z Marsem i Jowiszem, a cała trójka znajduje się w opozycji do Saturna w 3 domu w Koziorożcu, ponadto Wenus jest jeszcze w kwinkunksie z koniunkcją Urana i Neptuna w 2 domu

- Księżyc jest w 11 domu w Pannie i tworzy trygon z Saturnem, półkwadraturę z Plutonem w 12 domu, kwadraturę z Uranem w 2 domu oraz z koniunkcją Słońca i Merkurego w 8 domu w Bliźniętach

to tak w dużym skrócie :)

• Lubię! 1

U Mnie astrologia wedyjska pod kątem charakteru w ogóle się nie sprawdza, zachodnia wręcz idealnie:) @Ercil @Luna co do partnerów w horoskopie bierzecie też pod uwagę pozycję Wenus/Jowisza  czy raczej tylko dom 7 i to co z nim związane?

• Lubię! 1
42 minuty temu, nikita29 napisał:

U Mnie astrologia wedyjska pod kątem charakteru w ogóle się nie sprawdza, zachodnia wręcz idealnie:)

to raczej niemożliwe, bo astrologia zachodnia pokazuje błędne położenie planet w gwiazdozbiorach - wszystko jest przesunięte o 23 stopnie do przodu względem tego co widać na niebie ;)

2 godziny temu, freakout napisał:

sęk w tym że tak właśnie być nie powinno (tzn. tak dużych różnic), bo astrologia pokrywa się u mnie z numerologią idealnie :) może po prostu karty pokazały jeszcze inną relację, która będzie przed tą właściwą i stąd ten rozrzut (taki właśnie scenariusz mam na ten i kolejny rok)... bo jak popatrzę z astrologicznej perspektywy na związki w mojej rodzinie lub wśród znajomych to sprawdzalność wynosi 100%, tyle że ja korzystam z astrologii wedyjskiej, a nie zachodniej tak jak robi to większość...

Sęk w tym, że zadałeś pytanie dotyczące partnera życiowego (ich czasem może być kilku) a nie docelowego, czyli takiego z którym spędzisz resztę życia. Dlatego karty podały taką a nie inną odpowiedź. Być może chodzi o takiego, który najlepiej zapadnie Ci w pamięć a może takiego, którego poznasz dopiero za kilka lat i będzie miał największy wpływ na Twoje życie. Pytania nie dotyczyły konkretnych ram czasowych tylko okoliczności, w jakich się zdarzą.

Ja swoim kartom ufam, ale też nigdy nie jestem wobec nich całkowicie bezkrytyczna.

Na astrologii się nie znam, więc wypowiadać się nie będę. 

21 godzin temu, freakout napisał:

w sumie to mogę już zweryfikować wróżbę jako nietrafioną, bo porównując to z astrologią wychodzi coś zupełnie innego ;)

Na Twoim miejscu jeszcze bym tak nie weryfikowała :D . Masz dopiero 30 lat, więc weryfikacje podaj mi za jakieś 10 a nawet 20 lat. To co zapisane w gwiazdach jest tylko główną wytyczną - nasze decyzje i wybory stanowią o niuansach życia. 

3 godziny temu, freakout napisał:

mam nadzieję że nie czujesz się w żaden sposób urażona bądź zagniewana - nie to było moim celem, ani też "sprawdzanie" czyichś umiejętności tak jak sugeruje to SowAna :) chciałem jedynie sprawdzić co powiedzą karty odnośnie docelowego partnera oraz okoliczności poznania tej osoby i porównać to z tym co pokazuje astrologia - tyle :)

Nie mam się o co gniewać - zadałeś pytania a ja udzieliłam odpowiedzi, która na chwilę obecną jest najbardziej prawdopodobna. 

Czas pokaże kto miał rację :) 

• Lubię! 4

<karty>

pisząc "życiowy partner" miałem właśnie na myśli tą docelową osobę, no ale dobra - wyszło jak wyszło :) przynajmniej wiem że nie mam co pchać się w jakiekolwiek związki w najbliższym czasie skoro tak to wygląda, bo od razu coś mi nie pasowało, a i widać to również w astrologii na najbliższe 2-3 lata ;)

2 godziny temu, freakout napisał:

to raczej niemożliwe, bo astrologia zachodnia pokazuje błędne położenie planet w gwiazdozbiorach - wszystko jest przesunięte o 23 stopnie do przodu względem tego co widać na niebie ;)

tak jest i to samo mogę powiedzieć o przypadkach moich znajomych. Jaskrawym przykładem jest dla Mnie osoba z mojego otoczenia, która jest typowym słonecznym baranem a przy wedyjskiej wersji to ryby (których w niczym nie przypomina):) wedyjski nie uwzględnia też Urana i Neptuna z tego co się orientuję.. Może jeszcze pokaż Mi stronkę/program/ sposób w jaki wyliczasz sobie wedyjski natal? jeśli na astro.com to podtrzymuję swoje w/w zdanie:)

34 minuty temu, nikita29 napisał:

tak jest i to samo mogę powiedzieć o przypadkach moich znajomych. Jaskrawym przykładem jest dla Mnie osoba z mojego otoczenia, która jest typowym słonecznym baranem a przy wedyjskiej wersji to ryby (których w niczym nie przypomina):) wedyjski nie uwzględnia też Urana i Neptuna z tego co się orientuję.. Może jeszcze pokaż Mi stronkę/program/ sposób w jaki wyliczasz sobie wedyjski natal? jeśli na astro.com to podtrzymuję swoje w/w zdanie:)

używam i astro.com, i programu o nazwie Jagannatha Hora - wszystko się ze sobą pokrywa :)

22 godziny temu, nikita29 napisał:

U Mnie astrologia wedyjska pod kątem charakteru w ogóle się nie sprawdza, zachodnia wręcz idealnie:) @Ercil @Luna co do partnerów w horoskopie bierzecie też pod uwagę pozycję Wenus/Jowisza  czy raczej tylko dom 7 i to co z nim związane?

nie fiksuje się na tym, ze to będą małżonkowie bo raczej na bakier jestem z ta instytucja i juz powoli stara panna zajeżdżam ( teraz ładnie zwana singielką)

tak 7 dom, dyspozytor i jego położenie a w przypadku kobiet to podobno sie powinno na aspekty słońca patrzeć.

Wrzucałam na forum kiedyś fajna rozpiskę Von Pronay o dyspozytorach.

No i gdybym w wedyjska to wrzuciła @freakout to byłaby różnica bo u nich nie ma Neptuna tylko np.pod Ryby maja podpiętego władcę Jowisza.

A energia Jowisza a Neptuna to zupełnie inna bajka.

Cóż u mnie pachnie mocno Rybami <sarkazm>Bo 7 dom w Rybach a Slońce kwadrat z Neptunem i muszę przyznać, ze najbardziej romantycznie

połączona bylam z Rybami, wydawały mi sie ( 2 przypadki) ta wymarzona połowa ale koniec końcow laduje zazwyczaj na Skorpionach ( bo Mars w Skorpionie).

Nie gloryfikuje tej Wenus jakos, tym bardziej ze  Pannie i jeszcze na ascendencie a podobno to ma dzialac wzmacniajaco na potrzebe posiadania partnera.

Wywróżono mi kiedyś dwóch mężów...kurcze chyba chyba zaszaleje jako kuguar lub w DPS-ie <dziadek>

• Haha 1
SowAna
Dnia 19.03.2020 o 17:43, Luna napisał:

okazal sie porażająco prawdziwy

a kiedy to się zadziało ?

12 godzin temu, Essa napisał:

Żeby kogoś poznać, to najpierw trzeba wyjść z domu :) i podejrzewam, że bez programu astrologicznego pod pachą ;)

to niestety nie wystarczy, bo astrologia wyraźnie pokazuje czas w którym można poznać potencjalnego partnera i nijak nie da się tego przeskoczyć :) jeżeli czas jest niesprzyjający to nikt się nie pojawi i tyle, choćby nie wiem jak bardzo człowiek chciał to zmienić... Ty piszesz z perspektywy wolnej woli która nie istnieje (cytuję - "żeby kogoś poznać to najpierw trzeba wyjść z domu"), a czyjeś chęci nie wystarczą jeśli w danym momencie życia nie jest pisane komuś poznanie kogokolwiek :)

2 godziny temu, Luna napisał:

nie fiksuje się na tym, ze to będą małżonkowie bo raczej na bakier jestem z ta instytucja i juz powoli stara panna zajeżdżam ( teraz ładnie zwana singielką)

tak 7 dom, dyspozytor i jego położenie a w przypadku kobiet to podobno sie powinno na aspekty słońca patrzeć.

Wrzucałam na forum kiedyś fajna rozpiskę Von Pronay o dyspozytorach.

No i gdybym w wedyjska to wrzuciła @freakout to byłaby różnica bo u nich nie ma Neptuna tylko np.pod Ryby maja podpiętego władcę Jowisza.

A energia Jowisza a Neptuna to zupełnie inna bajka.

Cóż u mnie pachnie mocno Rybami <sarkazm>Bo 7 dom w Rybach a Slońce kwadrat z Neptunem i muszę przyznać, ze najbardziej romantycznie

połączona bylam z Rybami, wydawały mi sie ( 2 przypadki) ta wymarzona połowa ale koniec końcow laduje zazwyczaj na Skorpionach ( bo Mars w Skorpionie).

Nie gloryfikuje tej Wenus jakos, tym bardziej ze  Pannie i jeszcze na ascendencie a podobno to ma dzialac wzmacniajaco na potrzebe posiadania partnera.

Wywróżono mi kiedyś dwóch mężów...kurcze chyba chyba zaszaleje jako kuguar lub w DPS-ie <dziadek>

można łączyć ze sobą astro zachodnią i wedyjską żeby nie brakowało planet zewnętrznych :) a co do partnerów to w przypadku kobiet hetero pod uwagę bierze się Marsa i Jowisza, w przypadku mężczyzn tylko Wenus - inaczej wygląda to w przypadku osób homoseksualnych, bo wtedy kobiety biorą pod uwagę Wenus, a panowie Marsa i Jowisza :) to tyle jeśli chodzi o podstawy, bo można jeszcze zobaczyć okoliczności poznania tej osoby (symbolika) - wtedy trzeba popatrzeć jaki znak zodiaku znajduje się w domu przeciwnym do tego w którym znajduje się władca 7 domu ;)

3 godziny temu, SowAna napisał:

a kiedy to się zadziało ?

Żenująca była ta sytuacja

chęć a realizacja...

potrzeby serca i jajników a rozsądek i intelekt...

do dziś żałuje,ze nic sie z tego jaja nie wykluło

przy tym kryzysie moze i pracy nie bedzie , zabiora 500+ wiec jako samotna matka  miałabym przesrane (nawet z zapasem papieru)

• 11 months later...
freakout

sorki za opóźnienie w weryfikacji, ale wróżba (na szczęście) nie sprawdziła się :) 

• Ismena changed the title to Życiowy partner+WERYFIKACJA

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...