Skocz do zawartości

Rady dla początkującej

Polecane posty

Witam serdecznie, zawsze fascynowały mnie karty do wróżenia. Posiadam karty tarota i książkę, ale karty interpretuję przez internet. Chciałabym bardzo nauczyc sie jak odczytywac karty, bo nie wiem czy dobrze z nich korzystam. Ostatnio pokazały mi ,że mam zaryzykowac odnośnie uczuc a teraz tego bardzo żałuję, bo coś co się zapowiadało bardzo dobrze, stało się na chwilę obecną niewiadomą. Może Wy mi poradzicie jak zaczynaliście z kartami . Pozdrawiam. 

Myślę, że w Tarocie chodzi nie tylko o znajomość symboliki kart i sztywne posiłkowanie się nią, ale i uruchomienie intuicji, a to każdy musi odkryć w sobie sam. Kiedy patrzysz na kartę nagle przychodzi myśl i dziwna pewność, że wiem, bo wiem. Sama dołączyłam do forum, żeby poznać więcej teorii, jednak w swojej pracy z kartami stawiam wiele na intuicję i efekty takiego podejścia są zadowalające. Tak więc moja propozycja, obok poszerzania wiedzy, należy rozwijać intuicję :)

• Lubię! 6

Intuicje ale też warto znać daty urodzenia osób (o ile posiłkujemy sie numerologia) o których pytamy, wtedy kartom przypisujemy pewną wartość energetyczna, wibracje tych osób 😉

• Lubię! 2

Moim zdaniem trzeba być również szczerym wobec siebie i wobec kart. Chodzi o to, że jeśli karty pokazują, że jest źle lub coś idzie nie po naszej myśli to nie powinno się interpretować tego na siłę, że będzie lepiej niż karty na to wskazują. Lepiej wtedy dołożyć kartę z prośbą o radę lub ostrzeżenie.

W mojej opinii nie ma nic gorszego od oszukiwania osoby, której się wróży. 

Dnia 24.03.2020 o 21:48, vera3 napisał:

Ostatnio pokazały mi ,że mam zaryzykowac odnośnie uczuc a teraz tego bardzo żałuję, bo coś co się zapowiadało bardzo dobrze, stało się na chwilę obecną niewiadomą.

Czasami karty wiedzą lepiej od nas co jest dla nas korzystniejsze.

• Lubię! 3

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

I tu jeszcze jedna myśl mi się nasuwa - emocje! Czasami wokół pytania kłębi się ich zbyt wiele, co przeszkadza prawidłowej interpretacji. Sama proszę o poradę inną tarocistkę, kiedy czuję, że sprawa za bardzo siedzi mi w głowie. Tak samo nie zaleca się wróżenia dla bliskich osób. W takich sytuacjach własnie zamiast prawidłowego odczytu pojawia się myślenie życzeniowe.

• Lubię! 3
Dnia 30.03.2020 o 16:49, Gaja napisał:

W takich sytuacjach własnie zamiast prawidłowego odczytu pojawia się myślenie życzeniowe.

Ewentualnie druga opcja, że czyta się własne lęki.

• Lubię! 2
5 godzin temu, Inanna napisał:

Ewentualnie druga opcja, że czyta się własne lęki.

Przyznam, że u mnie tak właśnie jest. Zwłaszcza kiedy jestem pod wpływem naprawdę potężnych emocji - na przykład paniki i strachu <facepalm>

• Lubię! 2

Mój blog o kartach Lenormand, Kipper, Cygańskich, Tarocie i historii kart: https://miedzykartami.wordpress.com/

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...