Skocz do zawartości

Sytuacja z rozkładem 4x6


tomekdth

Polecane posty

Szanowne i Szanowni,

 

Miałem jakiś czas temu stawiane karty, ponoć był to rozkład na 1,5 roku. Były 4 rzędy po 6 kart. Obok mnie była właśnie owa 9. dwa rzędy pode mną odwrócona ode mnie kobieta, dama karo. Osoba, która interpretowała te karty mówiła, że czeka mnie ślub i możliwe, że z tą odwróconą osobą, albo poznam kogoś lub będę z kimś takim. Ta dama stała w towarzystwie dwóch figur, nie pamiętam, król i dama chyba, wtedy miałem informację, że moja partnerka mogła się odsunąć przez dwójkę ludzi ode mnie. Co o tym myślicie?

 

Dodatkowo, czy w kartach klasycznych można wyczytać, że komuś ma się urodzić dziecko?

 

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2020 o 14:23, tomekdth napisał:

Były 4 rzędy po 6 kart. Obok mnie była właśnie owa 9. dwa rzędy pode mną odwrócona ode mnie kobieta, dama karo. Osoba, która interpretowała te karty mówiła, że czeka mnie ślub i możliwe, że z tą odwróconą osobą, albo poznam kogoś lub będę z kimś takim. Ta dama stała w towarzystwie dwóch figur, nie pamiętam, król i dama chyba, wtedy miałem informację, że moja partnerka mogła się odsunąć przez dwójkę ludzi ode mnie. Co o tym myślicie?

 

@tomekdth: można powiedzieć, co się myśli o rozkładzie, jeśli się go widzi w całości.To co tutaj przedstawiłeś to pojedyńcze karty,  do tego nie pamiętasz nawet tych, które stały obok Damy, obok Ciebie "owa 9" - jaka 9 ? - do tego nie znamy pozycji innych, a przecież to wszystko ma wpływ na syntezę. Jest to zresztą duży układ z 24 kart, a takie układy wymagają innego sposobu czytania, niż kilka kart i nikt poważnie traktujący karty nie będzie wyciągał wniosków z cudzych układów, nie wiedząc w dodatku jaki system ma owa wróżka i jaki jest sposób ich czytania - a to jest bardzo istotne. 

 

A poza tym jestem zdania, że nie powinno się interpretować kart innej wróżki, bo każdy ma swój sposób odczytu. To, co ona odczytała z tych kart ja mogę zobaczyć zupełnie inaczej. 

  • Lubię! 2
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ercil, dziękuje za odpowiedź. Przepraszam, zadałem pytanie na podstawie tego, co pamiętałem, ale masz całkowitą rację. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...