Skocz do zawartości

Wróżba z obrączki


Ismena

Polecane posty

Mi pięcioro dzieci wyszło ale to chyba byłby cud w moim wieku i biorąc pod uwagę, że na razie brak kandydata na tatusia :P

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to będę Wam ciotki podrzucać kurdupli od czasu do czasu :D

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ze względu na różne lokalizacje może być ciężko, ale przynajmniej dzieci od początku będą zwiedzać nasz kraj :D

 

Balbina napisał:
Robiłam sobie wróżbę z obrączki o datę ślubu i gdy nadchodzi nic z tego a obrączka pokazuje nową datę i znowu nic. Ostatnio zrobiła to po raz trzeci i czekam ponoć do trzech razy sztuka, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje? <bezradny> bo jak chodzi o ilość dzieci to się zgadza  :)

Może to być Twoje pragnienie, gdzieś tam w podświadomości zakodowana "odpowiednia" data na wzięcie ślubu, a jeśli nie i jeżeli nie bierzemy pod uwagę podświadomości, to może partner się waha lub w ogóle nie bierze pod uwagę ślubu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika napisał:
Obawiam się, że ze względu na różne lokalizacje może być ciężko, ale przynajmniej dzieci od początku będą zwiedzać nasz kraj :D 

 

Balbina napisał:
Robiłam sobie wróżbę z obrączki o datę ślubu i gdy nadchodzi nic z tego a obrączka pokazuje nową datę i znowu nic. Ostatnio zrobiła to po raz trzeci i czekam ponoć do trzech razy sztuka, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje? <bezradny> bo jak chodzi o ilość dzieci to się zgadza  :)

Może to być Twoje pragnienie, gdzieś tam w podświadomości zakodowana "odpowiednia" data na wzięcie ślubu, a jeśli nie i jeżeli nie bierzemy pod uwagę podświadomości, to może partner się waha lub w ogóle nie bierze pod uwagę ślubu?

Dzięki Mariko możesz mieć rację że on nie bierze pod uwagę ślubu i to jest największe prawdopodobieństwo :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam. Czy ktoras z was robila sobie wahadelko z pierscionka/obraczki+wlos lub biala nitka?

Sprawdza sie to wam?

Ja sobie to zrobilam i u mnie na tak kreci sie w kolo a na nie buja sie w prawo i w lewo. Nie wiem czy w to wierzyc czy nie...

Człowiek chce kochać i być kochanym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Próbowałam przez jakiś czas wróżyć obrączką i niestety tu działa nasza podświadomość i bardzo trudno jest uzyskać prawdziwą odpowiedź na pytanie o swoja przyszłość. Możemy wrożyć osobom obcym, o ktorych mało wiemy, gdzie odpowiedź jest nam obojętna,wtedy obrączka wskazuje prawdę.

Płec i liczbę dzieci możemy wywróżyć nad dłonią, tak jak było to opisane na początku, każdemu komu wrózylam w ten sposób sprawdziło się, mi również. Chociaz i tutaj jest pewien haczyk.. to tez zalezy od tego jaką podejmiemy w zyciu decyzję i jaką drogę wybierzemy. Kiedys(wiele lat temu) z tej wrózby wychodziło mi,że będę miala 2 dzieci. Wyszłam za mąż, urodzilam 2 dzieci. Po drodze bardzo się zepsuło i doszło do rozwodu. Teraz z tej wrózby wychodzi mi,że będę miala 4 dzieci. Gdybym nie podjęla decyzji o rozwodzie zostałaby 2.. i tak powiedziala mi też pewna wrożka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalaMi28 napisał:
Możemy wrożyć osobom obcym, o ktorych mało wiemy, gdzie odpowiedź jest nam obojętna,wtedy obrączka wskazuje prawdę.

Płec i liczbę dzieci możemy wywróżyć nad dłonią, tak jak było to opisane na początku, każdemu komu wrózylam w ten sposób sprawdziło się, mi również. .

MałaMi, coś mi się wydaje, że jeżeli miałabyś taki kacik na forum, to chętne osoby tworzyłyby dłuugie kolejki ;) <ok>

 

MalaMi28 napisał:
Chociaz i tutaj jest pewien haczyk.. to tez zalezy od tego jaką podejmiemy w zyciu decyzję i jaką drogę wybierzemy.

To nie tylko z obrączką, ale tak jest ze wszystkim, a konkretnie z każdą otrzymaną wróżbę. To co dziś wydaje się realne do osiągnięcia, jutro może być już tylko wspomnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie czy ktoś z was wróżył z obrączki i czy to się sprawdziło wróżbę :) :) robi się z nitki i obrączki na płeć dzieci i imię i nazwisko partnera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam ta wrożbę ale za każdym razem wychodzi mi co innego różne inicjały różny wiek być może to trzeba robić w jakiś specjalnych godzinach nie wiem co robię źle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak byłam z jakimś facetem i sobie wróżyłam to on mi wychodził że zostanie mężem ale i tak się rozstaliśmy tak to właśnie wychodzi jakby wychodziło co chcę myślałam że moje myśli nie mają wpływu na wróżbę a dziwnym trafem tak się dzieje że wychodzi to o czym podświadomie myślę moim siostrom wróżby się sprawdziły ale mi za każdym razem co innego nawet mama próbowała mi powróżyć i nic dalej to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zawsze wtedy, to ten facet był zakodowany w Twojej głowie jako ten, za którego wyjdziesz za mąż. Praca z obrączką, to praca z podświadomością. Zazwyczaj wychodzi, to co chcesz, aby wyszło. Jeśli tworzysz związek z panem o imieniu Jacek i planujesz z nim swoją przyszłość. Jesteście ze sobą bardzo związani, myślisz o nim, pragniesz go i chcesz z nim być, mieć dzieci itd., to podczas wróżby obrączką, sprawdzając inicjał imienia wyjdzie J. Obrączka zatrzyma się właśnie w tym momencie, gdyż będziesz działać na nią nieświadomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma sens. Tak jest ze wszystkim, w kartach Tarota także zdarza się, iż wychodzą "życzeniówki". To wszystko, to praca z energią.

Obrączka na sznureczku, to nic innego jak forma wahadełka. Trzeba ćwiczyć, najlepiej na przeszłości. Zadając pytania, na które już się zna odpowiedzi, później zadawać takie, które można w krótkim czasie zweryfikować.Zawsze starać się wyłączyć myślenie, nie myśleć w czasie wykonywania wróżby, o swoim pytaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Marika napisał:
Tak naprawdę to czy jest to obrączka ślubna, czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o sam kształt. Obrączka, to idealnie wyważona ozdoba, nadająca się najlepiej do tego typu spraw. Zdecydowanie lepiej jest posługiwać się obrączką czy choćby pierścionkiem w kształcie obrączki niż pierścionkiem z oczkiem. W pierwszym przypadku jest pewność, że nie będzie żadnych przeciążeń, czyli na przykład podczas wróżenia nitka nie będzie uciekać sama na boki ze względu na nierównomiernie rozłożony cieżar. W przypadku wróżb za pomocą obrączki nie ma tego problemu.

Z obecną obrączką musisz poćwiczyć, ustalić jak ma pokazywać odpowiedź "tak", a jak odpowedź "nie". Zadawaj różne pytania, najlepiej te, dotyczące Twojej przeszłości - będziesz mogła szybko zweryfikować i zobaczyć, czy to co wyszło pokrywa się z tym co było. Niestety, najpierw musisz "nawiązać porozumienie" z obrączką, a dopiero później oczekiwać w miarę wiarygodnych odpowiedzi. Poprzednia obrączka była już zaprogramowana, pracowałaś z nią kilkakrotnie, więc nie ma co się dziwić, że działała inaczej niż ta, którą masz teraz.

Wymiana energii następuje zawsze. Jeżeli źle się czujesz, robisz się słabsza, to odłóż wróżenie na bok. Ty to traktujesz jako zabawę, ale to nie jest zabawa. Tak samo jak i karty, to nie są narzędzia, które służą do zabawy. Być może ponawiasz pytania, często pytasz o to samo, zakłócasz pierwszą odpowiedź, kolejną lub następną. Wszystko ma swoje zasady i jest także BHP wróżenia. Zaglądania w przyszłość, nie można nazwać zabawą, szczególnie, gdy korzysta się z narzędzi, które to umożliwiają. A obrączka na nitce, czy rzemyku, to nic innego jak po prostu wahadełko.

 

Bardzo dużo razy czytałam, że musi być obrączka złota- ślubna... inna obrączka, nawet jak ma kształt taki sam nie powie nam dokładnie o co pytamy... Jeśli chodzi o mnie to trzy razy wróżyłam w ostępie czasu (miesięcy) i potwierdza się to samo za każdym razem. Mówiąc o drugiej sprawie a mianowicie zdrowia to przyznaję rację... jeśli ktoś jest słaby, chory to nic nie wyjdzie (tak było w moim przypadku) <papa> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassilda napisał:
Witam. Jestem tu nowa. Zainteresował mnie wątek wróżenia z obrączki. Może dlatego że wcześniej już sobie wróżyłam(inaczej niż tu są podane sposoby) a może dlatego że jest to-dla mnie- bardzo szybki sposób na wykonanie wróżby. Mój sposób nie zawsze się sprawdzał, podany przez was póki co się sprawdza...nie rozumiem tylko jednego: czy jest różnica w tym że szklanka jest napełniona wodą czy jest pusta. Czy ma znaczenie zanurzanie obrączki w wodzie? Pozdrawiam

Zanurzenie obrączki w wodzie ma sens i jest to konieczne, jeśli chcesz sprawdzić imię partnera... <papa> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika napisał:
Bo zawsze wtedy, to ten facet był zakodowany w Twojej głowie jako ten, za którego wyjdziesz za mąż. Praca z obrączką, to praca z podświadomością. Zazwyczaj wychodzi, to co chcesz, aby wyszło. Jeśli tworzysz związek z panem o imieniu Jacek i planujesz z nim swoją przyszłość. Jesteście ze sobą bardzo związani, myślisz o nim, pragniesz go i chcesz z nim być, mieć dzieci itd., to podczas wróżby obrączką, sprawdzając inicjał imienia wyjdzie J. Obrączka zatrzyma się właśnie w tym momencie, gdyż będziesz działać na nią nieświadomie.

Dlatego najlepiej zrobić wróżbę w pierwszej kolejności na wiek wyjścia za maż... :)  w tedy sprawa będzie trochę już jaśniejsza... <papa> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola2016 napisał:
To w takim razie jak ją robić, żeby nie wychodziło to co myślę w tym czasie? w takim razie ta wróżba nie ma sensu

Zrób w pierwszej kolejności wróżbę na wiek wyjścia za mąż to Ci ułatwi całą sprawę i w odstępie miesiąca powtórz... <papa> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorinnna napisał:
Marika napisał:
Tak naprawdę to czy jest to obrączka ślubna, czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o sam kształt. Obrączka, to idealnie wyważona ozdoba, nadająca się najlepiej do tego typu spraw. Zdecydowanie lepiej jest posługiwać się obrączką czy choćby pierścionkiem w kształcie obrączki niż pierścionkiem z oczkiem. W pierwszym przypadku jest pewność, że nie będzie żadnych przeciążeń, czyli na przykład podczas wróżenia nitka nie będzie uciekać sama na boki ze względu na nierównomiernie rozłożony cieżar. W przypadku wróżb za pomocą obrączki nie ma tego problemu.

Z obecną obrączką musisz poćwiczyć, ustalić jak ma pokazywać odpowiedź "tak", a jak odpowedź "nie". Zadawaj różne pytania, najlepiej te, dotyczące Twojej przeszłości - będziesz mogła szybko zweryfikować i zobaczyć, czy to co wyszło pokrywa się z tym co było. Niestety, najpierw musisz "nawiązać porozumienie" z obrączką, a dopiero później oczekiwać w miarę wiarygodnych odpowiedzi. Poprzednia obrączka była już zaprogramowana, pracowałaś z nią kilkakrotnie, więc nie ma co się dziwić, że działała inaczej niż ta, którą masz teraz.

Wymiana energii następuje zawsze. Jeżeli źle się czujesz, robisz się słabsza, to odłóż wróżenie na bok. Ty to traktujesz jako zabawę, ale to nie jest zabawa. Tak samo jak i karty, to nie są narzędzia, które służą do zabawy. Być może ponawiasz pytania, często pytasz o to samo, zakłócasz pierwszą odpowiedź, kolejną lub następną. Wszystko ma swoje zasady i jest także BHP wróżenia. Zaglądania w przyszłość, nie można nazwać zabawą, szczególnie, gdy korzysta się z narzędzi, które to umożliwiają. A obrączka na nitce, czy rzemyku, to nic innego jak po prostu wahadełko.

 

Bardzo dużo razy czytałam, że musi być obrączka złota- ślubna... inna obrączka, nawet jak ma kształt taki sam nie powie nam dokładnie o co pytamy... Jeśli chodzi o mnie to trzy razy wróżyłam w ostępie czasu (miesięcy) i potwierdza się to samo za każdym razem. Mówiąc o drugiej sprawie a mianowicie zdrowia to przyznaję rację... jeśli ktoś jest słaby, chory to nic nie wyjdzie (tak było w moim przypadku) <papa> 

Z doświadczenia oraz z opowieści innych osób, mogę napisać, iż każda obrączka się nadaje, a nawet igła będzie dobra. Wszystko co stworzy wahadełko <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...