Skocz do zawartości

Wróżba z obrączki


Ismena

Polecane posty

  • 2 months later...

Mi od zawsze wychodziło 2 dzieci : chłopak i dziewczynka. Natomiast na pytanie w jakim wieku wyjdę za mąż stuka o szklankę ponad 50 razy że ręka boli i  przerywam wróżenie. Jak myślicie, oznacza to że za mąż nie wyjdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 1.12.2019 o 10:20, Niewiemkto napisał:

Mi od zawsze wychodziło 2 dzieci : chłopak i dziewczynka. Natomiast na pytanie w jakim wieku wyjdę za mąż stuka o szklankę ponad 50 razy że ręka boli i  przerywam wróżenie. Jak myślicie, oznacza to że za mąż nie wyjdę?

Raczej nie wierz w to, bo to nie działa poprawnie gdy robisz samej sobie.. może komuś przypadkowo się potwierdziło. Nie przejmuj się  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Niewiemkto napisał:

Aczkolwiek mając takie szczęście jak ja do facetów to  możliwe że za mąż nie wyjdę<bezradny>

to możesz byc w zwiazku nieformalnym i szczęśliwa, dzis ta instytucja juz niewiele dla ludzi  znaczy <luzik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, białadama napisał:

Raczej nie wierz w to, bo to nie działa poprawnie gdy robisz samej sobie.. może komuś przypadkowo się potwierdziło. Nie przejmuj się  :)

A może mi ktoś z Was powróżyć?Ciekawa jestem co wyjdzie komuś innemu. U mnie autosugestia fałszuje wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 12.12.2019 o 15:13, Niewiemkto napisał:

A może mi ktoś z Was powróżyć?Ciekawa jestem co wyjdzie komuś innemu. U mnie autosugestia fałszuje wynik.

Mogę spróbować, ale będzie to zwykły pierścionek ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2019 o 18:50, Niewiemkto napisał:

Proszę bardzo, dane wyślę w wiadomości :D

Również wyszła 2 dzieci, a co do wieku wyjścia za mąż - 37 lat 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Alicja napisał:

Również wyszła 2 dzieci, a co do wieku wyjścia za mąż - 37 lat 

Spróbowałam jeszcze 2  razy po Tobie - za każdym razem ponad 50 uderzeń  :D  A naprawdę nie ruszałam ręką <bezradny>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie, wyszło mi 38-39 lat, chłopiec, już nie pytałam o ilość <milczę>pierwsza litera imienia B... ale tu mogło mi się pomylić, bo obijało się jak oszalałe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niewiemkto napisał:

Spróbowałam jeszcze 2  razy po Tobie - za każdym razem ponad 50 uderzeń  :D  A naprawdę nie ruszałam ręką <bezradny>

Twoja podświadomość robi ci psikusy :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gaga napisał:

Czy ja też mogę prosić wróżbę z obrączki.Jak na imię i nazwisko będzie miał mój facet? I jeszcze na ilość dzieci?

Sprawdzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

Zrobiłam sobie, wyszło mi 38-39 lat, chłopiec, już nie pytałam o ilość <milczę>pierwsza litera imienia B... ale tu mogło mi się pomylić, bo obijało się jak oszalałe...

Mogę sprawdzić, zobaczymy jak u mnie wyjdzie <myśli>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😊

Czytam sobie ten temat z obrączka bo bywało że robiłam wróżby korzystając z obrączki jako wahadełka. I z tego co zauważyłam, u kogoś to się sprawdza. Ostatnio chciałam sprawdzić ile lat miała moja mama kiedy urodziła pierwsze dziecko (oczywiście nie pytałam wcześniej, a była to raczej akcja spontan sprawdzić czy zadziala) i o dziwo naprawdę wystukala tyle lat ile miała kiedy urodziła moją siostrę. Niestety ale u mnie to działa autosugestia, bo już dawno powinnam wyjść za mąż 😂

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sylwianka napisał:

Witajcie 😊

Czytam sobie ten temat z obrączka bo bywało że robiłam wróżby korzystając z obrączki jako wahadełka. I z tego co zauważyłam, u kogoś to się sprawdza. Ostatnio chciałam sprawdzić ile lat miała moja mama kiedy urodziła pierwsze dziecko (oczywiście nie pytałam wcześniej, a była to raczej akcja spontan sprawdzić czy zadziala) i o dziwo naprawdę wystukala tyle lat ile miała kiedy urodziła moją siostrę. Niestety ale u mnie to działa autosugestia, bo już dawno powinnam wyjść za mąż 😂

bardzo ciekawa historia, warto poćwiczyć właśnie na czymś, co łatwo zweryfikować.

Jak mi sprawdzi Alicja to się dowiem, jak bardzo zadziałała moja autosugestia <sarkazm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gaga napisał:

Czy ja też mogę prosić wróżbę z obrączki.Jak na imię i nazwisko będzie miał mój facet? I jeszcze na ilość dzieci?

Imię na K., nazwisko na P.

Dzieci - 3 dziewczynki, chłopiec

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Essa napisał:

Zastanawiałam się jeszcze z nad alfabetem, robicie polski alfabet? z L Ł? Czy tylko L? W sumie każde stuknięcie ma znaczenie ;)

 

Ja Ł biorę pod uwagę, bo są imiona/nazwiska na tę literę :) 

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Essa napisał:

Zrobiłam sobie, wyszło mi 38-39 lat, chłopiec, już nie pytałam o ilość <milczę>pierwsza litera imienia B... ale tu mogło mi się pomylić, bo obijało się jak oszalałe...

Zapytałam za ile lat wyjdziesz za mąż - za 4 lata

Jedno dziecko, chłopiec

Pierwsza litera - M

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...