Skocz do zawartości

Zegar życia - wpływ godziny narodzin


Mada

Polecane posty

  • 1 month later...

w książeczce zdrowia mam podaną równą godzinę 23.00 :)

Swego czasu chciałam pracować w policji, ale wiem że testu sprawnościowego bym nie przeszła <foch> więc wybrałam inny zawód :D

Więc można uznać że się zgadza :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...
Dnia 9.07.2014 o 01:00, Mada napisał:

Godziny Hai (21.01 – 23.00)

 

Powoli nadchodzi sen, budzą się nocne zwierzęta. A urodzeni późnym wieczorem mają szósty zmysł i rozwiniętą intuicję. Są jak koty, które widzą w ciemnościach. Powinieneś pomyśleć o pracy w policji, bo nie można cię oszukać.

Twoje przeznaczenie: Jest nim zgłębianie wiedzy tajemnej i ezoterycznej. Pieniądze czy władza nie mają dla ciebie większego znaczenia. Jeśli jednak zadbasz o swój rozwój wewnętrzny, biedy także nie zaznasz

ta policja jak najbardziej do mnie przemawia <sarkazm>

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.07.2014 o 01:00, Mada napisał:

Godziny Yu (17.01 – 19.00)

 

Nie tryskasz optymizmem, ale w końcu, czego można się spodziewać po urodzonym pod wieczór, kiedy świat pogrąża się w mroku? Nawet gdy wszystko układa się jak na zamówienie, ty obawiasz się najgorszego, dlatego starasz się zabezpieczyć siebie i bliskich na czarną godzinę.

Twoje przeznaczenie: Jest nim pomoc potrzebującym. Wspierając tych, dla których los nie był łaskawy, poczujesz się potrzebny i zrozumiesz, że jednak masz w życiu sporo szczęścia.

 

zgodne z moim zawodem :) bywam melancholijna, ale czarnowidztwo to nie ja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...

A ja się zastanawiam jak to liczyć mamy dwa czasy letni i zimowy, więc..... Czy godzina letnia jest równa godzinie zimowej?.... 

Tylko się pytam kto mi podpowie @Mada

@Ismena

@Oska.... 

Wydaje mi się lecz mogę się mylić ale, kto pyta nie błądzi 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Batyam napisał:

A ja się zastanawiam jak to liczyć mamy dwa czasy letni i zimowy, więc..... Czy godzina letnia jest równa godzinie zimowej?.... 

Tylko się pytam kto mi podpowie @Mada

@Ismena

@Oska.... 

Wydaje mi się lecz mogę się mylić ale, kto pyta nie błądzi 

 

Godzina urodzenia jest zawsze stała, więc jeśli wiesz, o której się urodziłaś, to łatwo znajdziesz odpowiedni opis 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ismena napisał:

Godzina urodzenia jest zawsze stała, więc jeśli wiesz, o której się urodziłaś, to łatwo znajdziesz odpowiedni opis 

OK tak godzina jest stała ale czy osoba urodzona w maju o 15 :00 ma ta sama godzinę co osoba urodzona o 15:00 w styczniu...?. W naszej strefie zmiana czasu jest czy w takim razie zmieniamy czas dla odczytu godziny. W kalkulatorach są wartości współrzędne miejsca i czasu.... Więc stąd pytanie  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Batyam napisał:

OK tak godzina jest stała ale czy osoba urodzona w maju o 15 :00 ma ta sama godzinę co osoba urodzona o 15:00 w styczniu...?. W naszej strefie zmiana czasu jest czy w takim razie zmieniamy czas dla odczytu godziny. W kalkulatorach są wartości współrzędne miejsca i czasu.... Więc stąd pytanie  

W naszej strefie czasowej, godzina urodzenia jest podawana w aktualnym czasie odpowiednio zimowym / letnim.

A w tej zabawie nie jest istotne chyba który czas, liczy się godzina ;)

  • Dziękuję! 2

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oska napisał:

W naszej strefie czasowej, godzina urodzenia jest podawana w aktualnym czasie odpowiednio zimowym / letnim.

A w tej zabawie nie jest istotne chyba który czas, liczy się godzina ;)

Dziękuję 💏 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...