Skocz do zawartości

Nowa praca+WERYFIKACJA

Polecane posty

Cześć wszystkim. 

Bardzo proszę chętna osobę o postawienie kart na nową pracę. 

Bardzo mocno rozważam zmianę zajęcia. 

Jaki zawód/zajecie byłboby dla mnie odpowiednie. 

Dane na priv

Pozdrawiam<kocha>

iwanek

• Lubię! 1

Hej, 

karty pokazały, że faktycznie zmiana pracy nie byłaby dla Ciebie takim złym pomysłem.

Co do zawodu. Wg kart najlepiej odnalazłabyś się w takim zawodzie, w którym będziesz szefową sama dla siebie. Dobre byłyby zawody, związane z przemieszczaniem się i jednocześnie taki, w których będziesz mogła używać swojego sprytu i intelektu - może szpieg gospodarczy :D ? Na pewno coś co polega na zdobywaniu informacji i przekuwaniu ich w zyski finansowe, które jednocześnie wymagają dobrej orientacji i szybkich reakcji - może granie na giełdzie? 

Wskazówek niestety niewiele, ale sądzę, że jakoś Ci to pomoże.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Bardzo Ci dziękuję kochana. 

To że zmiana zajęcia jest konieczna jest po prostu wiadome... 

Hmm tylko cotu robić. 

No nic mimo wszystko bardzo dziękuję. 

Mam nadzieję że doznam jakiegoś oświecenia <dobre>

• Lubię! 1

wypadła od razu jak wzięłam karty - Śmierć - mówiąca że zdecydowanie jesteś zmęczona tym co jest, ale nie wiesz jeszcze czego chcesz, jest jakaś blokada na ten moment.

jako aktywność zawodowa pokazuje mi się praca oparta na współdziałaniu lub pokazywaniu innym czegoś, co tworzysz.

powiedziałabym że pomoc osobom zalęknionym też wchodzi w grę. 

jakaś fundacja, zbieranie funduszy na jakieś humanitarne cele, pomoc rodzinom. 

dzielenie się swoimi zasobami, komunikacja, dzielenie się dobrami (w sensie coś masz, produkujesz a inni to od Ciebie pozyskują)

wydaje mi się, że nie lubisz pracy bardzo dynamicznej, będziesz musiała pomyśleć o nowej pracy w inny, nowatorski sposób, pomogą Ci w tym relacje - twoje obecne doświadczenia związkowe jakby nakierują Cię na to, kim chcesz być i co jest Tobie bliskie zawodowo.

patrz na znaki, sny, wiadomości od znajomych, zobacz jakie oferty wpadają Ci w ręce. wysyłaj intencję do wszechświata szukania idealnej pracy dla siebie.

masz asa denarów - a więc na pewno nowe początki w tej kwestii.

być może nie od razu coś zapoczątkujesz, jesteś w procesie przemiany osobistej.

w końcu jednak powoli to odnajdziesz.

zacznij, zobaczysz jak się poczujesz, możesz to na początek robić dodatkowo, a potem może stać się to twoim głównym zarobkiem.

u Ciebie ważne byś robiła to sercem, a pieniądze były efektem dodatkowym.

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
  • 8 months later...
iwanek
Dnia 6.06.2020 o 22:28, Essa napisał:

wypadła od razu jak wzięłam karty - Śmierć - mówiąca że zdecydowanie jesteś zmęczona tym co jest, ale nie wiesz jeszcze czego chcesz, jest jakaś blokada na ten moment.

jako aktywność zawodowa pokazuje mi się praca oparta na współdziałaniu lub pokazywaniu innym czegoś, co tworzysz.

powiedziałabym że pomoc osobom zalęknionym też wchodzi w grę. 

jakaś fundacja, zbieranie funduszy na jakieś humanitarne cele, pomoc rodzinom. 

dzielenie się swoimi zasobami, komunikacja, dzielenie się dobrami (w sensie coś masz, produkujesz a inni to od Ciebie pozyskują)

wydaje mi się, że nie lubisz pracy bardzo dynamicznej, będziesz musiała pomyśleć o nowej pracy w inny, nowatorski sposób, pomogą Ci w tym relacje - twoje obecne doświadczenia związkowe jakby nakierują Cię na to, kim chcesz być i co jest Tobie bliskie zawodowo.

patrz na znaki, sny, wiadomości od znajomych, zobacz jakie oferty wpadają Ci w ręce. wysyłaj intencję do wszechświata szukania idealnej pracy dla siebie.

masz asa denarów - a więc na pewno nowe początki w tej kwestii.

być może nie od razu coś zapoczątkujesz, jesteś w procesie przemiany osobistej.

w końcu jednak powoli to odnajdziesz.

zacznij, zobaczysz jak się poczujesz, możesz to na początek robić dodatkowo, a potem może stać się to twoim głównym zarobkiem.

u Ciebie ważne byś robiła to sercem, a pieniądze były efektem dodatkowym.

Wszystko się zgadza. 

Poczyniłam niewielkie kroki w  tym kierunku. 

Zobaczymy cóż z tego wyniknie i czy wystarczy mi motywacji i chęci by  dociagnać to do takiego momentu że będą widoczne jakiekolwiek efekty. 

Z całego serca dziękuję ♥️ 

iwanek 

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
  • Ismena changed the title to Nowa praca+WERYFIKACJA

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...