Skocz do zawartości
Egeria

Kącik Egerii

Polecane posty

Egeria

Witajcie w moim Kąciku!

Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat tego co dzieje się w Twoim życiu i jego otoczeniu, to za pośrednictwem swoich kart postaram się w sposób konkretny i rzeczowy odpowiedzieć na Twoje pytania. Zanim jednak je zadasz przeczytaj poniższe zasady:

1. Do prawidłowej interpretacji kart potrzebne mi jest Twoje imię i data urodzenia - możesz podać mi je w wiadomości prywatnej. 

2. Aby mieć jakiś punkt odniesienia potrzebuję choćby kilku informacji na temat Twojej sytuacji życiowej: jeśli pytasz o miłość - napisz mi czy jesteś singlem czy w związku (wówczas potrzebne mi będzie imię i data urodzenia partnera), jeśli pytasz o pracę chciałabym wiedzieć czy jej szukasz czy też pracujesz, itp, itd. Jeśli nie chcesz podawać takich informacji na forum opisz mi ją na pw wraz ze swoimi danymi. Natomiast pytania zadawaj tylko i wyłącznie na forum!

3. Jeśli jesteś w ciąży - proszę uprzedź mnie o tym! W takim czytaniu muszę mieć na uwadze wpływ drugiej duszy na interpretację wróżby.

4. W pytaniach dotyczących zdrowia - interpretuję tylko stan energetyczny! Nie jestem lekarzem!

5. Nie udzielam informacji na temat osób trzecich, więc nie pytaj się mnie o to, jak powodzi się Twojej koleżance/koledze lub byłej dziewczynie/byłemu chłopakowi, żonie/mężowi. Oni nie uczestniczą bezpośrednio w Twoim życiu, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;) .

6. Czas jest pojęciem względnym. Jeśli podając wróżbę odniosę się do czasu, to wcale nie znaczy, że w tym konkretnym czasie musi się ona wypełnić - realizacja wróżby może się opóźnić, ponieważ mogą mieć na nią wpływ inne czynniki, których w danej chwili nie byłam w stanie przewidzieć, lub których karty nie chciały mi pokazać.

7. Nie drąż tematu i nie pytaj się o to samo co drugi dzień. To nie ma sensu, a karty w końcu przestaną odpowiadać. Wróżba musi mieć czas, żeby się zadziać. Najkrótszy czas jaki powinien minąć od poprzedniego pytania na ten sam temat to co najmniej 8 tygodni.

Proszę nie traktować wróżby jak wyroczni!

Moje czytanie nie musi się sprawdzić, ponieważ to Wasze wybory determinują to, co się w Waszym życiu wydarzy! 

Na forum jestem codziennie. Najlepiej wróży mi się kiedy mam wypoczęty umysł, więc odpowiedzi na pytania udzielam rano i wczesnym popołudniem.

• Gratuluję! 11

Mariu22

Prosze jak  potoczy sie relacja , dane priv

• Lubię! 1

Aneta

Witaj, od ponad 3 lat jestem sama i chciałam zapytac czy spotkam w tym roku swoja drugą połówkę, dane wysyłam na priv.

Aneta 

• Lubię! 1

Szamanka

Witaj Egeria,

Gratuluję założenia kącika wróżb.

Sprawdź proszę w kartach,czy nie mam nad sobą jakiejś klątwy,uroku,złorzeczenia.Coś jest nie tak od dłuższego czasu w moim życiu.

• Lubię! 1

Egeria
8 godzin temu, Mariu22 napisał:

Prosze jak  potoczy sie relacja , dane priv

@Mariu22 

Wasz związek pokazał mi się jako relacja przyjacielska, chociaż są chwile, gdy nawzajem się oszukujecie lub też jesteście sobą skrępowani. Jednakże nawet jeśli będziecie odczuwać obciążenia związane z życiem codziennym to w ogólnym rozrachunku będzie Wam się całkiem dobrze i raczej dostatnio żyło.

To nie jest i raczej nie będzie związek pełen wzajemnych "ochów" i "achów". Raczej solidne partnerstwo i wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach. Macie potencjał by stworzyć wspólną przyszłość.

Pozdrawiam

• Dziękuję! 1

Egeria
4 godziny temu, Aneta napisał:

Witaj, od ponad 3 lat jestem sama i chciałam zapytac czy spotkam w tym roku swoja drugą połówkę, dane wysyłam na priv.

Aneta 

@Aneta 

Niestety, karty pokazały mi, że w tym roku nikogo takiego nie spotkasz.

Dokładniej rzecz ujmując szansa na spotkanie mężczyzny dla Ciebie pojawi się w listopadzie, jednak to uczucie nie przetrwa. Ogólnie rzecz ujmując, jest przy Tobie lub w Tobie coś, co sprawia, że jesteś nie tyle sama, co samotna. Ciągnie się to za Tobą i nie potrafisz się uwolnić od tego uczucia, bo opanował on Twoje myśli i emocje. Jeśli chcesz to zmienić na dobre, to radziłabym pozostawić przeszłość za sobą i wykreować świat, w którym poczujesz, że jesteś panią siebie. Urzeczywistnij swoje marzenia poprzez odzyskanie szacunku do samej siebie.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

Egeria
4 godziny temu, Szamanka napisał:

Witaj Egeria,

Gratuluję założenia kącika wróżb.

Sprawdź proszę w kartach,czy nie mam nad sobą jakiejś klątwy,uroku,złorzeczenia.Coś jest nie tak od dłuższego czasu w moim życiu.

Dziękuję :)

@Szamanka

Sprawdziłam. Nie pokazała mi się żadna klątwa, urok, ani nic z tych rzeczy. Pokazało mi się za to coś innego - działania magiczne. Są one skutkiem jakiegoś postępowania w którymś z Twoich poprzednich żywotów. Być może teraz uruchomiły się czy to samoczynnie czy to poprzez jakieś Twoje działania, świadome, bądź nieświadome, czy to jako wspomnienie z poprzedniego wcielenia. W każdym razie mocno przylgnęły do Twojego ciała astralnego oraz czakr. Szczególnie ich działania uwidoczniły mi się na Twoim splocie słonecznym, który odpowiada za samostanowienie o sobie i podejmowanie decyzji oraz w czakrze serca, która jest odpowiedzialna m.in. za relacje międzyludzkie, współodczuwanie i przebaczania. Takie długotrwałe zanieczyszczenia mogły spowodować stres, choroby i ogólne przeciążenia. Fizycznie możesz to odczuwać m.in. jako chroniczne zmęczenie, dolegliwości żołądkowe, itp. Niepokojący jak dla mnie stan czakry korzenia - tu z kolei możesz odczuwać problemy natury emocjonalnej.

Jako radę poleciłabym serię rytuałów oczyszczających z uwzględnieniem w/w przeze mnie czakr. No i coś na doenergetyzowanie się.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

soleila007

Witaj, chciałabym zapytać jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa do końca roku? Czy dostanę obiecaną podwyżkę? Pozdrawiam ciepło dane na priv

• Lubię! 1

białadama

Droga Egerio,

chcialbym zapytac czy jest jeszcze szansa na znalezienie nowej pracy do lata. Szukalam wysylalam ale tylko w marcu jedna firma sie odezwala, niestety i tak nie przeszlam.poza tym juz jest cisza nikt nie dzwoni nie ma odzewu (dane na pw) co mam zrobic by nowa prace znalezc, czy np jakis znajomy mi pomoglby? ewentualnie zmienic cv i napisac ze mam gorsze doswiadczenie (moze za duze odstrasza potencjalnego pracodawce)

Dziękuję

• Lubię! 1

Egeria
9 godzin temu, soleila007 napisał:

Witaj, chciałabym zapytać jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa do końca roku? Czy dostanę obiecaną podwyżkę? Pozdrawiam ciepło dane na priv

@soleila007

Hej,

karty pokazały mi, że obietnice co do podwyżki pozostaną jedynie obietnicami. Ogólnie cała sytuacja w Twojej pracy opiera się głównie na graniu na emocjach. Niby dobra współpraca i wszystko się ładnie układa, ale nie przekłada się to na stronę finansową. W związku z czym sądzę, że we wrześniu podejmiesz decyzję o odejściu z tej pracy, by już na przełomie października i listopada, znaleźć sobie taką, w której zostaniesz bardziej doceniona a jednocześnie finansowo będziesz stała lepiej niż dotychczas. Prawie na pewno nowa praca będzie dla Ciebie bardziej prestiżowa i co najważniejsze, będzie Ci się tam znacznie lepiej pracowało.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

Egeria
9 godzin temu, białadama napisał:

Droga Egerio,

chcialbym zapytac czy jest jeszcze szansa na znalezienie nowej pracy do lata. Szukalam wysylalam ale tylko w marcu jedna firma sie odezwala, niestety i tak nie przeszlam.poza tym juz jest cisza nikt nie dzwoni nie ma odzewu (dane na pw) co mam zrobic by nowa prace znalezc, czy np jakis znajomy mi pomoglby? ewentualnie zmienic cv i napisac ze mam gorsze doswiadczenie (moze za duze odstrasza potencjalnego pracodawce)

Dziękuję

@białadama

Karty pokazały mi niestety, że do lata nowej pracy raczej nie znajdziesz. Bardziej prawdopodobny termin jaki mi się pokazał to czas po wakacjach.

Co masz zrobić by ją znaleźć? Przede wszystkim składaj swoje CV do zakładów, bądź instytucji, które mają wieloletnią tradycję, istnieją na rynku pracy dłużej niż 10 lat, są pracodawcami z wyższego levelu. Absolutnie nie umniejszaj swoich walorów intelektualnych, ani doświadczenia, wręcz przeciwnie powinnaś je podkreślić, ale równocześnie nie przekoloryzować. Pracodawca, który nie docenia doświadczonego pracownika jest po prostu do bani. Karty radzą abyś przeredagowała swoje CV, ale w taki sposób, by bardziej podkreślić swoje doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności jakimi wykazywałaś się u dotychczasowego pracodawcy. Jedyne co Cię ogranicza to tak naprawdę brak wiary we własne możliwości - takie myślenie prowadzi donikąd. 

Pracy nie znajdziesz dzięki czyjejś pomocy. Znajdziesz ją raczej dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności w momencie, gdy wyda Ci się, że już gorzej być nie mogło. Z pewnością da Ci ona pełną satysfakcję, będzie tym o czym zawsze marzyłaś i przywróci pewność siebie.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

Oska

Witaj Egerio, 

To może i ja się skusze. 

Jestem od grudnia w związku z pewnym Panem, na dniach mamy ze sobą zamieszkac.(nasze dane prześlę na pw) 

Z jednej strony bardzo tego chce ale z drugiej jestem pełna wątpliwości i wiem że on również. Jestem też okropnie zazdrosna, nie wiem czemu martwię się ze on mnie prędzej czy później zdradzi. 

I teraz moje pytanie brzmi czy jego intencje są czyste względem mnie, czy kieruję nim coś innego? 

I czy rzeczywiście mam się czym martwić w kontekście ewentualnej zdrady? 

Z góry dziękuję za odp 💐

Pozdrawiam serdecznie. 

• Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

białadama

Bardzo dziękuję Ci Egerio. <bukiet>

• Lubię! 1

Egeria
3 godziny temu, Oska napisał:

Witaj Egerio, 

To może i ja się skusze. 

Jestem od grudnia w związku z pewnym Panem, na dniach mamy ze sobą zamieszkac.(nasze dane prześlę na pw) 

Z jednej strony bardzo tego chce ale z drugiej jestem pełna wątpliwości i wiem że on również. Jestem też okropnie zazdrosna, nie wiem czemu martwię się ze on mnie prędzej czy później zdradzi. 

I teraz moje pytanie brzmi czy jego intencje są czyste względem mnie, czy kieruję nim coś innego? 

Z góry dziękuję za odp 💐

Pozdrawiam serdecznie. 

@Oska

Z kart wynika, że Wasz związek jest związkiem karmicznym. Wbrew romantycznym filmowym mitom, związki karmiczne są bardzo trudne i często kończą się rozstaniem. U Was problem leży głównie we wzajemnym braku zaufania i niepewności co do tego czy słusznie postępujecie. Uważam, że jest to bezpodstawna obawa. Twój partner pokazał mi się jako osoba solidna i uczciwa, chociaż niepewna swoich emocji dla Ciebie, przez co Tobie jako osobie kierującej się intuicją wydaje się, że ma coś do ukrycia. Mogę Cię zapewnić, że karty nic takiego mi nie pokazały, nie ma, i jak mi się pokazuje na chwilę obecną, nie będzie nikogo trzeciego w Waszym związku. Inna sprawa, że jako przystojny mężczyzna Twój partner będzie pociągał kobiety, jednak zdrady faktycznej tutaj nie widzę.

Jako radę powiem, że aby Wasz związek nabrał trwałości powinniście, a w szczególności Ty, popracować nad zaufaniem sobie. Nie kieruj się podejrzeniami, które nie są niczym umotywowane, bo to bezpodstawne oskarżenia, które jeśli za bardzo nad Tobą zapanują sprawią, że to właśnie Ty podejmiesz decyzję o zakończeniu związku. A byłaby to wielka szkoda, ponieważ nie widzę tutaj żadnych przeciwwskazań do zbudowania prawdziwego szczęścia.

Podsumowując - intencje Twojego partnera są szczere, nic nie wskazuje na to, żeby coś ukrywał. Musicie mocno popracować nad zaufaniem i nie poddawać się nieuzasadnionym podejrzeniom.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

Oska

Witaj Egerio, 

To może i ja się skusze. 

Z góry dziękuję za odp 💐

Pozdrawiam serdecznie. 

10 minut temu, Egeria napisał:

@Oska

Z kart wynika, że Wasz związek jest związkiem karmicznym. Wbrew romantycznym filmowym mitom, związki karmiczne są bardzo trudne i często kończą się rozstaniem. U Was problem leży głównie we wzajemnym braku zaufania i niepewności co do tego czy słusznie postępujecie. Uważam, że jest to bezpodstawna obawa. Twój partner pokazał mi się jako osoba solidna i uczciwa, chociaż niepewna swoich emocji dla Ciebie, przez co Tobie jako osobie kierującej się intuicją wydaje się, że ma coś do ukrycia. Mogę Cię zapewnić, że karty nic takiego mi nie pokazały, nie ma, i jak mi się pokazuje na chwilę obecną, nie będzie nikogo trzeciego w Waszym związku. Inna sprawa, że jako przystojny mężczyzna Twój partner będzie pociągał kobiety, jednak zdrady faktycznej tutaj nie widzę.

Jako radę powiem, że aby Wasz związek nabrał trwałości powinniście, a w szczególności Ty, popracować nad zaufaniem sobie. Nie kieruj się podejrzeniami, które nie są niczym umotywowane, bo to bezpodstawne oskarżenia, które jeśli za bardzo nad Tobą zapanują sprawią, że to właśnie Ty podejmiesz decyzję o zakończeniu związku. A byłaby to wielka szkoda, ponieważ nie widzę tutaj żadnych przeciwwskazań do zbudowania prawdziwego szczęścia.

Podsumowując - intencje Twojego partnera są szczere, nic nie wskazuje na to, żeby coś ukrywał. Musicie mocno popracować nad zaufaniem i nie poddawać się nieuzasadnionym podejrzeniom.

Powodzenia.

Dziękuję za wróżę. Trochę mnie to przekonuje, i podbudowuje. 

Jeszcze raz dziękuję 💐

• Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

aura

Droga Egerio,

Wracam jak bumerang tym razem odnośnie pracy czy uda mi się w końcu znaleźć taka,która przyniesie mi satysfakcję? Obecnie pracuje,jednak ta praca nie daje mi poczucia spełnienia w każdym tego słowa znaczeniu... 

Pozdrawiam 

Justyna 16.07.91

• Lubię! 1

lula2o

Witaj, potrzebuje twojego wparcia w sprawach miłosnych jesteśmy!byliśmy? W związku, mieliśmy małe jak mi się wydawało spięcie, tak naprawdę blachostka ale mój luby uznał inaczej śmiertelnie się obraził zablokował wszędzie milczy 5 dzień, ja tak naprawdę niewiem czy on odszedł bez słowa czy jest obrażony nie mam możliwości aby z nim porozmawiać ,mieliśmy również wspólne plany urlopowe, niewiem czy dojdą do skutku moje prośby żeby dał znać  co dalej ignoruje, ciezko się funkcjonuje niewiedzac na czym się stoi a świadomość że być może zniknie be słowa jest straszna proszę sprawdź czy to koniec naszego związku czy jednak przejdzie mu i odezwie się do mnie, czy uda nam się dogadać. Druga kwestia to nowe mieszkanie, w przyszlym tygodniu odbieram klucze czy wszystko pod względem remontowym pójdzie sprawnie i szybko czy coś mnie zaskoczy no i czy zemną tam zamieszka. Dziękuję 

• Lubię! 1

Egeria
13 godzin temu, aura napisał:

Droga Egerio,

Wracam jak bumerang tym razem odnośnie pracy czy uda mi się w końcu znaleźć taka,która przyniesie mi satysfakcję? Obecnie pracuje,jednak ta praca nie daje mi poczucia spełnienia w każdym tego słowa znaczeniu... 

Pozdrawiam 

Justyna 16.07.91

Witaj kochana @aura.

Wiem, że od dłuższego czasu szukasz dobrej pracy, która Cię usatysfakcjonuje. Zależy mi na tym, żeby Ci pomóc, dlatego też mam nadzieję, że nie pogniewasz się iż Twoje pytanie trochę rozbudowałam. Mam nadzieję, że to pomoże Ci znaleźć to czego szukasz. Pytania nasunęły mi się jak tylko przeczytałam Twój post.

1. Czy uda Ci się znaleźć satysfakcjonującą pracę? TAK.

2. Gdzie powinnaś jej szukać? Tutaj karty zasugerowały wręcz dosłownie kierunek południowy, królewskie miasto, "kuźnię artystów" - wypisz wymaluj Kraków.

3. Co Ci stoi na przeszkodzie? Jesteś uziemiona w miejscu, w którym przebywasz, czujesz się zawiedziona i na dodatek zadręczasz się tym, że podjęłaś niewłaściwe decyzje.

4. W jakiej branży powinnaś szukać pracy? Tutaj karty jednoznacznie sugerowały, abyś szukała pracy, w której będzie mogła kierować ludźmi, doradzać w czymś, nawet negocjować. Ogólnie rzecz ujmując będziesz musiała wykazać się intuicją, darem przekonywania, namawiania i doradzania w wyborze. Praca, która będzie wymagała kreatywności i wyznaczająca nowe trendy. 

5. Co lub kto Ci pomoże znaleźć tą pracę? Usłyszysz o niej przypadkiem podczas pobytu w miejscu służącym ludziom do poprawy nastroju (fryzjer, kosmetyczka, sklep kosmetyczny itp), możesz to usłyszeć od osoby, która będzie młodsza od Ciebie. Decyzję będziesz musiała podjąć natychmiast lub w bardzo krótkim okresie czasu inaczej przejdzie Ci ona koło nosa.

6. Kiedy ją znajdziesz? Karty, które mi się wyłożyły sugerowały od miesiąca do 2 miesięcy. 

Mam szczerą nadzieję, że znajdziesz w końcu wymarzoną pracę. Powodzenia.

• Dziękuję! 1

Egeria
Dnia 9.06.2020 o 07:48, lula2o napisał:

Witaj, potrzebuje twojego wparcia w sprawach miłosnych jesteśmy!byliśmy? W związku, mieliśmy małe jak mi się wydawało spięcie, tak naprawdę blachostka ale mój luby uznał inaczej śmiertelnie się obraził zablokował wszędzie milczy 5 dzień, ja tak naprawdę niewiem czy on odszedł bez słowa czy jest obrażony nie mam możliwości aby z nim porozmawiać ,mieliśmy również wspólne plany urlopowe, niewiem czy dojdą do skutku moje prośby żeby dał znać  co dalej ignoruje, ciezko się funkcjonuje niewiedzac na czym się stoi a świadomość że być może zniknie be słowa jest straszna proszę sprawdź czy to koniec naszego związku czy jednak przejdzie mu i odezwie się do mnie, czy uda nam się dogadać. Druga kwestia to nowe mieszkanie, w przyszlym tygodniu odbieram klucze czy wszystko pod względem remontowym pójdzie sprawnie i szybko czy coś mnie zaskoczy no i czy Jakub zemną tam zamieszka. Dziękuję 

@lula2o

MIŁOŚĆ - Ta sprzeczka była dla Jakuba momentem, w którym podjął decyzję o zakończeniu Waszego związku. Zareagował gwałtownie, ale tkwi w przekonaniu, że postąpił słusznie. Mimo tego, że jest dorosłym człowiek zachował się dziecinnie i po prostu tupnął nogą - "nie, bo nie i koniec" - takie jest jego myślenie i działanie.

Niestety nie sądzę, żeby miał się odezwać. On od dłuższego czasu coś przez Tobą ukrywał, a sprzeczka była tylko dobrym pretekstem żeby odejść. Karty pokazały, że z jego strony to jest koniec relacji, bo on już podjął decyzję i się z niej nie wycofa. Urlop spędzisz w towarzystwie rodziny lub przyjaciół.

MIESZKANIE - remont może Ci się przeciągnąć, ale sądzę, że weźmiesz do tego dobrych pracowników i wszystko się dobrze ułoży. Karty zasugerowały abyś zwróciła szczególną uwagę na materiały jakie wybierzesz, bo nie zawsze cena przekłada się na jakość. Lepiej dla Ciebie będzie jeśli zasięgniesz opinii osób, które się na tym znają, ale raczej nie sprzedawcy. Możliwe, że remont wyniesie Cię trochę więcej niż zakładałaś. Podczas niego uważaj też na elektryczność, bo mogą pojawić się jakieś problemy.

Ze względu na to co napisałam wyżej, obawiam się, że będziesz mieszkać sama, ale może Ci to dać nowe perspektywy na przyszłość.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

lula2o
23 minuty temu, Egeria napisał:

@lula2o

MIŁOŚĆ - Ta sprzeczka była dla Jakuba momentem, w którym podjął decyzję o zakończeniu Waszego związku. Zareagował gwałtownie, ale tkwi w przekonaniu, że postąpił słusznie. Mimo tego, że jest dorosłym człowiek zachował się dziecinnie i po prostu tupnął nogą - "nie, bo nie i koniec" - takie jest jego myślenie i działanie.

Niestety nie sądzę, żeby miał się odezwać. On od dłuższego czasu coś przez Tobą ukrywał, a sprzeczka była tylko dobrym pretekstem żeby odejść. Karty pokazały, że z jego strony to jest koniec relacji, bo on już podjął decyzję i się z niej nie wycofa. Urlop spędzisz w towarzystwie rodziny lub przyjaciół.

MIESZKANIE - remont może Ci się przeciągnąć, ale sądzę, że weźmiesz do tego dobrych pracowników i wszystko się dobrze ułoży. Karty zasugerowały abyś zwróciła szczególną uwagę na materiały jakie wybierzesz, bo nie zawsze cena przekłada się na jakość. Lepiej dla Ciebie będzie jeśli zasięgniesz opinii osób, które się na tym znają, ale raczej nie sprzedawcy. Możliwe, że remont wyniesie Cię trochę więcej niż zakładałaś. Podczas niego uważaj też na elektryczność, bo mogą pojawić się jakieś problemy.

Ze względu na to co napisałam wyżej, obawiam się, że będziesz mieszkać sama, ale może Ci to dać nowe perspektywy na przyszłość.

Powodzenia.

Co mógłby ukrywać?? Od kilku miesięcy spędzamy ze sobą 24 godziny z przerwą na kilka godzin może 2 bądź 3 , nie zauważyłam żeby coś było między nami nie tak pod względem zachowania również było super, to co zostawi mnie bez słowa , tym bardziej iż prosiłam żeby mi potwierdził że to koniec a tego nie zrobił dlaczego?

• Lubię! 1

Szamanka
44 minuty temu, Egeria napisał:

To,że facet obraził się na 5 dni nie musi oznaczać końca.Poczekaj i nie załamuj się.5 dni to jest bardzo krótko.Tak Ci bez kart piszę.Bo nieraz człowiek i na miesiąc potrafi się obrazić i na dłużej.

Szamanka

Witaj Egerio,

Czy mogłabym prosić wróżbę na pewną relacje z przeszłości?Jak Ona wygląda w kartach z perspektywy czasu?Dane wyślę na priv

Egeria
25 minut temu, lula2o napisał:

Co mógłby ukrywać?? Od kilku miesięcy spędzamy ze sobą 24 godziny z przerwą na kilka godzin może 2 bądź 3 , nie zauważyłam żeby coś było między nami nie tak pod względem zachowania również było super, to co zostawi mnie bez słowa , tym bardziej iż prosiłam żeby mi potwierdził że to koniec a tego nie zrobił dlaczego?

Karty sugerują, że to może dotyczyć jego przeszłości.

To może mieć jakiś związek z matką lub dzieciństwem, bo dwukrotnie takie karty się pokazały. Jakby nagle czegoś się przestraszył lub o czymś sobie przypomniał. Nie sądzę, żeby chodziło o jakąś kochankę. Jakby jakieś lęki wypłynęły nagle na wierzch i włączył mu się nagle taki przełącznik z "będzie cudownie" na "będzie okropnie, to nie ma przyszłości". Decyzja podjęta na szybko pod wpływem emocji, a powód będzie przed Tobą ukrywał.

Nie wiem jak to mogę inaczej wytłumaczyć. Karty się powtarzają, a jedyne co Ty możesz zrobić to samej zasięgnąć informacji w Twoim otoczeniu, a nie bezpośrednio u niego. 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

Egeria
46 minut temu, Szamanka napisał:

Witaj Egerio,

Czy mogłabym prosić wróżbę na pewną relacje z przeszłości?Jak Ona wygląda w kartach z perspektywy czasu?Dane wyślę na priv

@Szamanka

Wasz związek polegał głównie na wspólnych pasjach i namiętnościach, było w Was dużo młodzieńczego entuzjazmu, podejmowaliście nawet próby planowania wspólnej przyszłości. Byliście wobec siebie szczodrzy pod każdym względem. Karty nie pokazały tego związku jako opartego na miłości - raczej jak wspomniałam wyżej były to reakcje na młodzieńczy wigor. Mogliście rozstać się w skutek jakiejś pełnej pasji kłótni, w której jedno nie chciało ustąpić drugiemu. Lekcja jaką miałaś z tego wyciągnąć może Ci do tej pory nieco ciążyć, więc od Ciebie i Twojej decyzji zależy czy przełoży się to na działania jakie podejmiesz w przyszłości. 

To nie była lekcja, która powinna zaważyć nad całym Twoim życiem. Raczej jedno z doświadczeń, które musisz odebrać jako naukę życia w związku, gdy już napotkasz tego jedynego.

Pozdrawiam.

lula2o
1 godzinę temu, Egeria napisał:

Karty sugerują, że to może dotyczyć jego przeszłości.

To może mieć jakiś związek z matką lub dzieciństwem, bo dwukrotnie takie karty się pokazały. Jakby nagle czegoś się przestraszył lub o czymś sobie przypomniał. Nie sądzę, żeby chodziło o jakąś kochankę. Jakby jakieś lęki wypłynęły nagle na wierzch i włączył mu się nagle taki przełącznik z "będzie cudownie" na "będzie okropnie, to nie ma przyszłości". Decyzja podjęta na szybko pod wpływem emocji, a powód będzie przed Tobą ukrywał.

Nie wiem jak to mogę inaczej wytłumaczyć. Karty się powtarzają, a jedyne co Ty możesz zrobić to samej zasięgnąć informacji w Twoim otoczeniu, a nie bezpośrednio u niego. 

Pozdrawiam.

Liczyłam chociaż na to że będzie w stanie powiedzieć że se rozchodzimy a nie w taki sposób, tym bardziej że jescze jak mnie nie blokował zapytałam go czy to koniec i żeby potwierdził że odchodzi przeczytał i zero odpowiedzi.

• Utwórz nowe...