Skocz do zawartości
Egeria

Kącik Egerii

Polecane posty

Szamanka
1 godzinę temu, Egeria napisał:

@Szamanka

Wasz związek polegał głównie na wspólnych pasjach i namiętnościach, było w Was dużo młodzieńczego entuzjazmu, podejmowaliście nawet próby planowania wspólnej przyszłości. Byliście wobec siebie szczodrzy pod każdym względem. Karty nie pokazały tego związku jako opartego na miłości - raczej jak wspomniałam wyżej były to reakcje na młodzieńczy wigor. Mogliście rozstać się w skutek jakiejś pełnej pasji kłótni, w której jedno nie chciało ustąpić drugiemu. Lekcja jaką miałaś z tego wyciągnąć może Ci do tej pory nieco ciążyć, więc od Ciebie i Twojej decyzji zależy czy przełoży się to na działania jakie podejmiesz w przyszłości. 

To nie była lekcja, która powinna zaważyć nad całym Twoim życiem. Raczej jedno z doświadczeń, które musisz odebrać jako naukę życia w związku, gdy już napotkasz tego jedynego.

Pozdrawiam.

I nie widziałaś w kartach Miłości z jego strony??On strasznie cierpiał i znienawidził mnie,mścił się.Bo to ja jego zastawiłem,uciekłam.Uważam,że mogę mieć przez to złą karmę.

lula2o
3 godziny temu, Szamanka napisał:

To,że facet obraził się na 5 dni nie musi oznaczać końca.Poczekaj i nie załamuj się.5 dni to jest bardzo krótko.Tak Ci bez kart piszę.Bo nieraz człowiek i na miesiąc potrafi się obrazić i na dłużej.

Ale nigdy mnie nie blokowal 5 dni wszędzie gdzie się da

Szamanka
7 minut temu, lula2o napisał:

Ale nigdy mnie nie blokowal 5 dni wszędzie gdzie się da

Może musisz przeczekać trochę aż mu uspokoją się emocje.Może będziesz miała jeszcze jakąś możliwość kontaktu w przyszłości.Nie potrafię Ci doradzić.

• Dziękuję! 1

lula2o
5 minut temu, Szamanka napisał:

Może musisz przeczekać trochę aż mu uspokoją się emocje.Może będziesz miała jeszcze jakąś możliwość kontaktu w przyszłości.Nie potrafię Ci doradzić.

Dziękuję,ale niewiem czy dam radę żyć w takiej niewiedzy psychicznie mnie to wykończy, może być zły ale jeśli uznał że niechce zemną być to poprostu się mówi bo takie zachowanie nie jest normalne, nie wyobrażam sobie sytuacji że po miesiącu siebodezwie jak nigdy nic, to jest znęcanie się psychiczne a jeśli zdecydował się odejść to nie w taki sposb bo to nie jest w porządku

Jadwiga

Witaj,

proszę o wróżbę na te relacje z tymi osobami. Jak mnie postrzegają i czy możliwy byłby związek z którymś. Dane na pv.

• Lubię! 1

Szamanka
1 godzinę temu, lula2o napisał:

Dziękuję,ale niewiem czy dam radę żyć w takiej niewiedzy psychicznie mnie to wykończy, może być zły ale jeśli uznał że niechce zemną być to poprostu się mówi bo takie zachowanie nie jest normalne, nie wyobrażam sobie sytuacji że po miesiącu siebodezwie jak nigdy nic, to jest znęcanie się psychiczne a jeśli zdecydował się odejść to nie w taki sposb bo to nie jest w porządku

Ale nie możesz wymusić na nim decyzji.Ty niepotrzebnie chciałaś,aby Ci potaierdził czy to koniec.Jego to wkurzyło.Na moje oko on jest zły i teraz chce odejść.Ale to mogą być chwilowe,silne emocje.Jeśli nie mieliście poważniejszych problemów,to uważam że z powodu jednej kłótni nie powinno się rozpaść.Jak przemyśli na spokojnie to mu przejdzie.Tylko nic nie rób w jego kierunku.

lula2o
6 minut temu, Szamanka napisał:

Ale nie możesz wymusić na nim decyzji.Ty niepotrzebnie chciałaś,aby Ci potaierdził czy to koniec.Jego to wkurzyło.Na moje oko on jest zły i teraz chce odejść.Ale to mogą być chwilowe,silne emocje.Jeśli nie mieliście poważniejszych problemów,to uważam że z powodu jednej kłótni nie powinno się rozpaść.Jak przemyśli na spokojnie to mu przejdzie.Tylko nic nie rób w jego kierunku.

Nie wróci sama mu napsialam że dłużej nie wytrzymam i jeśli chce to niech odchodzi ale więcej nie mu nie pozwolę wrócić tak się nie robi , nie odchodzi się bez słowa. Ja generalnie to mu napsialam że skoro się tak zachowała to uwazam że to koniec(zapomniałam wspomnieć że po kłótni kilka godzin później gdy wróciłam do domu odkryłam że zalozyl sobie portal randkowy-kiedys tez to zrobił ale pwoiedzial mi potem że chciał mnie zdenerwować , ale teraz doprowadził mnie do furi tym co zrobił i napisalam co o tym myślę kim jest i tak się nie postępuje, że jelsi chce być wolny proszę bardzo, konta w dalszym ciągu nie usunął wiem że tam pisze z kobietami czuję to a dziś może właśnie jest na randce, dlatego tak ciężko mi jest zrozumieć jego postępowanie, bo skoro założył od razu konto na takim portalu mógł poprostu napisać że niechce już zemną być)

Briee
15 godzin temu, lula2o napisał:

Witaj, potrzebuje twojego wparcia w sprawach miłosnych Justyna 4.11.1985 Jakub 7.09.82 jesteśmy!byliśmy? W związku, mieliśmy małe jak mi się wydawało spięcie, tak naprawdę blachostka ale mój luby uznał inaczej śmiertelnie się obraził zablokował wszędzie milczy 5 dzień, ja tak naprawdę niewiem czy on odszedł bez słowa czy jest obrażony nie mam możliwości aby z nim porozmawiać ,mieliśmy również wspólne plany urlopowe, niewiem czy dojdą do skutku moje prośby żeby dał znać  co dalej ignoruje, ciezko się funkcjonuje niewiedzac na czym się stoi a świadomość że być może zniknie be słowa jest straszna proszę sprawdź czy to koniec naszego związku czy jednak przejdzie mu i odezwie się do mnie, czy uda nam się dogadać. Druga kwestia to nowe mieszkanie, w przyszlym tygodniu odbieram klucze czy wszystko pod względem remontowym pójdzie sprawnie i szybko czy coś mnie zaskoczy no i czy Jakub zemną tam zamieszka. Dziękuję 

Fajnie, że latasz po forach i zadajesz wszędzie to samo pytanie, tyle, że pod innym nickiem: https://ezoforum.pl/topic/73008-tarot-priestess/page/3/?tab=comments#comment-659606

Że to Twoje konto wygrzebałam za pomocą wyszukiwarki, jak się w tym wątku kliknie lula2o to odsyła do profilu widocznego w linku wyżej: https://ezoforum.pl/topic/71004-gabinet-wróżb-ameners/?tab=comments#comment-637272

• Lubię! 1

Mój blog o wróżeniu z kart Lenormand: https://ogrodlenormand.wordpress.com/

Mój blog o Tarocie: https://okultystka.pl/

Ismena

@Szamanka i @lula2o bardzo Was proszę, abyście gdzieś indziej kontynuowały swoją rozmowę, gdyż to jest temat Egerii, przeznaczony do wykonywania wróżb. Do prowadzenia dyskusji są odpowiednie miejsca, w tym czat oraz prywatne wiadomości. 

• Lubię! 2

Szamanka
13 minut temu, Ismena napisał:

@Szamanka i @lula2o bardzo Was proszę, abyście gdzieś indziej kontynuowały swoją rozmowę, gdyż to jest temat Egerii, przeznaczony do wykonywania wróżb. Do prowadzenia dyskusji są odpowiednie miejsca, w tym czat oraz prywatne wiadomości. 

To akurat moja wina,bo ja zaczęłam rozmowę.Ale to nie było specjalnie.Spontanicznie to zrobiłam.

lula2o
7 godzin temu, Ismena napisał:

@Szamanka i @lula2o bardzo Was proszę, abyście gdzieś indziej kontynuowały swoją rozmowę, gdyż to jest temat Egerii, przeznaczony do wykonywania wróżb. Do prowadzenia dyskusji są odpowiednie miejsca, w tym czat oraz prywatne wiadomości. Do

Ok nasz blad

lula2o
7 godzin temu, Briee napisał:

Fajnie, że latasz po forach i zadajesz wszędzie to samo pytanie, tyle, że pod innym nickiem: https://ezoforum.pl/topic/73008-tarot-priestess/page/3/?tab=comments#comment-659606

Że to Twoje konto wygrzebałam za pomocą wyszukiwarki, jak się w tym wątku kliknie lula2o to odsyła do profilu widocznego w linku wyżej: https://ezoforum.pl/topic/71004-gabinet-wróżb-ameners/?tab=comments#comment-637272

Wybacz ale latać to możesz ty...

ja nie latam latać to możesz ty , tak jak już 2spomnuano nie jest to twoje wątek więc jeśli masz jakieś pretensje to zapraszam na priv

Egeria
14 godzin temu, Szamanka napisał:

I nie widziałaś w kartach Miłości z jego strony??On strasznie cierpiał i znienawidził mnie,mścił się.Bo to ja jego zastawiłem,uciekłam.Uważam,że mogę mieć przez to złą karmę.

@Szamanka

Na 7 kart, które wyłożyłam żadna nie sugerowała miłości tylko namiętność, a to jednak nie jest to samo. Być może dlatego tak gwałtowna reakcja z jego strony. 

Jeśli natomiast chodzi o karmę to nie polegało na tym, że Ty sobie złą karmę wypracowałaś - tutaj chodziło o to, że w tym związku i w takim sposobie rozstania się, spłaciliście długi karmiczne z poprzedniego życia.

O czym mówię? Karta Rydwanu mówi o szybkiej spłacie długu karmicznego, w tym wypadku mogło chodzić o to, że w którymś z poprzednich żywotów również mogliście być parą. Z tym, że to on Ciebie w taki sposób zostawił. To głównie dla niego miała być lekcja lub nauczka, aby wiedział jakie uczucia ma druga osoba, która zostaje nagle porzucona bez przyczyny. Aby to zweryfikować trzeba byłoby to sprawdzić bardziej dokładnie. 

Uważam, że nie powinnaś się czuć winna ani obarczać się myślą, że w ten sposób sprowadziłaś na siebie złą karmę. Osoby zajmujące się reinkarnacją i sprawami karmicznymi zgodnie twierdzą, że do około 35 roku życia przepracowujemy swoje karmy z poprzednich wcieleń. To co się zadziewa do tego czasu (oczywiście to nie jest tak, że masz 35 lat i koniec, ten wiek jest umowny), jest najczęściej spłatą długów z poprzednich wcieleń lub spłatą zobowiązań jakie nasza dusza wzięła na siebie przed zejściem na Ziemię.

Mam nadzieję, że to Ci chociaż trochę wyklarowało całą sytuację.

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Egeria
14 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj,

proszę o wróżbę na te relacje z tymi osobami. Jak mnie postrzegają i czy możliwy byłby związek z którymś. Dane na pv.

@Jadwiga

Żeby obraz był czytelny polecę inicjałami tych osób.

B. - postrzega Cię jako kobietę dającą opiekę i wsparcie, taką która potrafi kochać z głębi serca, ale raczej matkę niż partnerkę. Niestety Wasz związek mógłby polegać na kłamstewkach i oszustwach, prędzej czy później ten człowiek zdradziłby Cię z inną kobietą, ponieważ ma on charakter flirciarza i jego emocje nie są sprecyzowane.

P. - ten pan postrzega Cię jako osobę wierną swoim zasadom i przekonaniom. Widzi w Tobie kobietę równą sobie, dobrą partnerkę mogącą stworzyć mu ciepły i kochający dom. Osobę która da mu w życiu oparcie i stworzy z nim wspólną przyszłość. On sam potrafi od siebie dać Ci to co najlepsze.

L. - ta osoba widzi w Tobie raczej dodatek do swojego życia niż kogoś kogo można obdarzyć uczuciem. Raczej jest nastawiony do związku materialnie niż uczuciowo i tak też toczyłoby się Wasze życie. Myślę, że prędzej czy później wyszłaby z niego gorsza strona jego natury.

W wyborze kieruj się mądrością życiową, nie namiętnościami.

Powodzenia.

Szamanka
1 godzinę temu, Egeria napisał:

@Szamanka

Na 7 kart, które wyłożyłam żadna nie sugerowała miłości tylko namiętność, a to jednak nie jest to samo. Być może dlatego tak gwałtowna reakcja z jego strony. 

Jeśli natomiast chodzi o karmę to nie polegało na tym, że Ty sobie złą karmę wypracowałaś - tutaj chodziło o to, że w tym związku i w takim sposobie rozstania się, spłaciliście długi karmiczne z poprzedniego życia.

O czym mówię? Karta Rydwanu mówi o szybkiej spłacie długu karmicznego, w tym wypadku mogło chodzić o to, że w którymś z poprzednich żywotów również mogliście być parą. Z tym, że to on Ciebie w taki sposób zostawił. To głównie dla niego miała być lekcja lub nauczka, aby wiedział jakie uczucia ma druga osoba, która zostaje nagle porzucona bez przyczyny. Aby to zweryfikować trzeba byłoby to sprawdzić bardziej dokładnie. 

Uważam, że nie powinnaś się czuć winna ani obarczać się myślą, że w ten sposób sprowadziłaś na siebie złą karmę. Osoby zajmujące się reinkarnacją i sprawami karmicznymi zgodnie twierdzą, że do około 35 roku życia przepracowujemy swoje karmy z poprzednich wcieleń. To co się zadziewa do tego czasu (oczywiście to nie jest tak, że masz 35 lat i koniec, ten wiek jest umowny), jest najczęściej spłatą długów z poprzednich wcieleń lub spłatą zobowiązań jakie nasza dusza wzięła na siebie przed zejściem na Ziemię.

Mam nadzieję, że to Ci chociaż trochę wyklarowało całą sytuację.

Dziękuję Ci bardzo.On mi powiedział,że nigdy z nikim nie będę szczęśliwa.Było to dawno temu.

• Lubię! 1

Egeria
4 godziny temu, Szamanka napisał:

Dziękuję Ci bardzo.On mi powiedział,że nigdy z nikim nie będę szczęśliwa.Było to dawno temu.

Nie wierz w takie rzeczy.

Najważniejsze to nie pozwolić się zadręczać przeszłości, zwłaszcza jeśli sprawiła Ci przykrość. W gniewie często padają słowa, których potem żałujemy, ale nie wolno się im poddawać, bo sami na siebie sprowadzamy nieszczęście.

W takim przypadku najlepszą metodą odsunięcia od siebie złych emocji, które mogą wpłynąć na naszą przyszłość jest wybaczenie, zarówno sobie jak i osobie która nas skrzywdziła.

• Dziękuję! 1

nikita29

Hej,

Ja z pytaniem czy w tym roku poznam kogoś z kim stworzę związek? Jeśli tak, to w jakich okolicznościach:)

Anita 29.04.1993

• Lubię! 1

aura
Dnia 9.06.2020 o 13:00, Egeria napisał:

Witaj kochana @aura.

Wiem, że od dłuższego czasu szukasz dobrej pracy, która Cię usatysfakcjonuje. Zależy mi na tym, żeby Ci pomóc, dlatego też mam nadzieję, że nie pogniewasz się iż Twoje pytanie trochę rozbudowałam. Mam nadzieję, że to pomoże Ci znaleźć to czego szukasz. Pytania nasunęły mi się jak tylko przeczytałam Twój post.

1. Czy uda Ci się znaleźć satysfakcjonującą pracę? TAK.

2. Gdzie powinnaś jej szukać? Tutaj karty zasugerowały wręcz dosłownie kierunek południowy, królewskie miasto, "kuźnię artystów" - wypisz wymaluj Kraków.

3. Co Ci stoi na przeszkodzie? Jesteś uziemiona w miejscu, w którym przebywasz, czujesz się zawiedziona i na dodatek zadręczasz się tym, że podjęłaś niewłaściwe decyzje.

4. W jakiej branży powinnaś szukać pracy? Tutaj karty jednoznacznie sugerowały, abyś szukała pracy, w której będzie mogła kierować ludźmi, doradzać w czymś, nawet negocjować. Ogólnie rzecz ujmując będziesz musiała wykazać się intuicją, darem przekonywania, namawiania i doradzania w wyborze. Praca, która będzie wymagała kreatywności i wyznaczająca nowe trendy. 

5. Co lub kto Ci pomoże znaleźć tą pracę? Usłyszysz o niej przypadkiem podczas pobytu w miejscu służącym ludziom do poprawy nastroju (fryzjer, kosmetyczka, sklep kosmetyczny itp), możesz to usłyszeć od osoby, która będzie młodsza od Ciebie. Decyzję będziesz musiała podjąć natychmiast lub w bardzo krótkim okresie czasu inaczej przejdzie Ci ona koło nosa.

6. Kiedy ją znajdziesz? Karty, które mi się wyłożyły sugerowały od miesiąca do 2 miesięcy. 

Mam szczerą nadzieję, że znajdziesz w końcu wymarzoną pracę. Powodzenia.

Kraków dążę sentymentem,kiedyś tam studiowałam i żałuję,że tam nie zostałam 

Egeria
14 godzin temu, nikita29 napisał:

Hej,

Ja z pytaniem czy w tym roku poznam kogoś z kim stworzę związek? Jeśli tak, to w jakich okolicznościach:)

Anita 29.04.1993

@nikita29

szansa na spotkanie partnera do związku pokazała mi się w październiku tego roku.

Okoliczności jakie temu będą towarzyszyć to uroczystość w jakimś budynku, lub w jego pobliżu. To może być jakaś uczelnia wyższa lub instytucja o wysokiej randze, może biblioteka, katedra. W każdym razie będzie się tam odbywać jakieś doniosłe wydarzenie. Może to być również jakieś miejsce o ważnym znaczeniu tradycyjnym. Pogoda będzie dosyć jesienna - będzie mocno wiało :D 

• Dziękuję! 1

Jadwiga

Dziękuję za rady. Czy mogę zapytać czy w tym roku znajdę mężczyznę, który będzie mógł zostać moim partnerem?

• Lubię! 1

Egeria
3 godziny temu, Jadwiga napisał:

Dziękuję za rady. Czy mogę zapytać czy w tym roku znajdę mężczyznę, który będzie mógł zostać moim partnerem?

@Jadwiga

Niestety, karty nie pokazały partnera do stworzenia związku, jednak na przełomie sierpnia i września możesz spotkać kogoś z kim spędzisz miłe chwile - bardziej romans niż partnerstwo. To będzie ktoś w Twoim wieku, i z którym nawiążesz nić porozumienia. Spędzicie wspólnie kilka całkiem miłych tygodni. 

Partner do szczęśliwego związku pokazał mi się dopiero na zimę przyszłego roku, czyli za jakieś półtora roku.

Jadwiga

Bardzo dziękuję za odpowiedź.<bukiet>

MickeyMouse28

Witam 

Proszę bardzo serdecznie o wróżba na uczucia 

Z jakiego powodu ten związek się rozpadł ?

Monika 3 września 1983

Jarosław 19 marca 1997

Dziękuję 

• Lubię! 1

Szamanka

Witaj Egerio,

Chciałabym Cię poprosić o jeszcze jedną wróżbę.Proszę postaw karty na pytanie " czy  powinnam odezwać się do niego?".Ja już nie potrafię wytrzymać i cały czas o tym myślę i nie wiem,co zrobić.

• Lubię! 1

Egeria
6 godzin temu, MickeyMouse28 napisał:

Witam 

Proszę bardzo serdecznie o wróżba na uczucia 

Z jakiego powodu ten związek się rozpadł ?

Monika 3 września 1983

Jarosław 19 marca 1997

Dziękuję 

@MickeyMouse28

karty wyraźnie wskazały, że ten związek był karmiczny. Prędzej czy później rozpadłby się, ponieważ niestety był oparty wyłącznie na namiętności a nie na uczuciu. Karma do przepracowania leżała po stronie mężczyzny i sądzę, że zostało to zakończone. 

Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...