Skocz do zawartości
Egeria

Kącik Egerii

Polecane posty

Egeria
7 godzin temu, Szamanka napisał:

Witaj Egerio,

Chciałabym Cię poprosić o jeszcze jedną wróżbę.Proszę postaw karty na pytanie " czy  powinnam odezwać się do niego?".Ja już nie potrafię wytrzymać i cały czas o tym myślę i nie wiem,co zrobić.

@Szamanka

karty mi pokazały, że musiała być między Wami jakaś porządna sprzeczka i teraz balansujecie na linie nie wiedząc co dalej zrobić. On jest zbyt uparty, aby wyciągnąć rękę na zgodę, dlatego karty sugerują abyś to Ty wyszła do niego z propozycją porozumienia. I myślę, że niegłupim pomysłem byłby jakiś mały prezent na tą okoliczność.

Pokazały mi się bardzo sprzyjające karty dla Was, o ile się pogodzicie.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

MickeyMouse28

Dziękuję Ci z udzielenie odpowiedzi na moje pytanie sądziłam że przyczyną była inna kobieta tak czułam . A czy mogę Cię prosić o sprawdzenie czy jeszcze kiedyś ułoży mi się życie uczuciowe ?

• Lubię! 1

Egeria
4 godziny temu, MickeyMouse28 napisał:

Dziękuję Ci z udzielenie odpowiedzi na moje pytanie sądziłam że przyczyną była inna kobieta tak czułam . A czy mogę Cię prosić o sprawdzenie czy jeszcze kiedyś ułoży mi się życie uczuciowe ?

@MickeyMouse28

odniosłam wrażenie, że w uczuciach prześladuje Cię jakiś pech...

Najbardziej sensowny partner dla Ciebie pokazał mi się na rok 2022. Możecie poznać się latem, podczas spędzania czasu nad wodą. To raczej nie będzie lipiec tylko już sierpień, bo pogoda może być bardziej sprzyjająca mgłom lub pochmurna. Babie lato? 

Nie wiem dlaczego, ale przyszły mi na myśl Mazury.

Powodzenia.

MickeyMouse28

Właśnie jakiś pech wszyscy z mojego otoczenia tak właśnie mi mówią że jakby prześladuje mnie jakiś pech w miłości czy da się jakoś pozbyć pecha? Dziękuję za odpowiedź. 

Sylwianka

Witaj Egerio 😊

Przenoszę do Ciebie pytanie, jeśli oczywiście mogę. 

Chciałabym wiedzieć co mówią karty na temat życia uczuciowego, czy zmieni się ta samotność, czy spotkanie się z mężczyznami przemieni się kiedyś nie tylko w krótkie znajomości ale w dłuższą relację? 

Dane wysyłam priv 😊

• Lubię! 1

Egeria
9 godzin temu, Sylwianka napisał:

Witaj Egerio 😊

Przenoszę do Ciebie pytanie, jeśli oczywiście mogę. 

Chciałabym wiedzieć co mówią karty na temat życia uczuciowego, czy zmieni się ta samotność, czy spotkanie się z mężczyznami przemieni się kiedyś nie tylko w krótkie znajomości ale w dłuższą relację? 

Dane wysyłam priv 😊

@Sylwianka

Karty pokazały mi, że masz potencjał do tego, aby spotkać kogoś z kim będziesz łączyła głęboką miłość, ale nie wcześniej niż na wiosnę przyszłego roku.

Do tego czasu musisz przede wszystkim uporządkować własną emocjonalność i określić sama ze sobą czego tak naprawdę potrzeba Ci do szczęścia. Jak na razie karty nie określiły mi nikogo konkretnego, być może dlatego, że Ty sama tak naprawdę nie wiesz czego oczekujesz od swojego przyszłego partnera. Jednakże kiedy już dojdziesz ze sobą do ładu i skrystalizujesz swoje potrzeby, to ta miłość zawita do Twojego życia. 

Karty pokazały mi, że jak do tej pory byłaś stroną, która dużo daje praktycznie nie oczekując niczego w zamian, co zachwiało Twoim poczuciem własnej wartości. Postaraj się to odzyskać, a sadzę, że wszystko zmieni się na lepsze.

Mam nadzieję, że te rady Ci pomogą. Powodzenia.

Szamanka

Witaj,czy ja mogłabym prosić o wróżbę na pytanie,jak był odebrany mój wtorkowy SMS i czy przyjdzie na niego odpowiedź.

• Lubię! 1

Szamanka
Dnia 12.06.2020 o 08:21, Egeria napisał:

@Szamanka

karty mi pokazały, że musiała być między Wami jakaś porządna sprzeczka i teraz balansujecie na linie nie wiedząc co dalej zrobić. On jest zbyt uparty, aby wyciągnąć rękę na zgodę, dlatego karty sugerują abyś to Ty wyszła do niego z propozycją porozumienia. I myślę, że niegłupim pomysłem byłby jakiś mały prezent na tą okoliczność.

Pokazały mi się bardzo sprzyjające karty dla Was, o ile się pogodzicie.

Pozdrawiam.

Dziękuję Ci bardzo za Twój czas i wróżbę.

• Dziękuję! 1

Egeria
10 godzin temu, Szamanka napisał:

Witaj,czy ja mogłabym prosić o wróżbę na pytanie,jak był odebrany mój wtorkowy SMS i czy przyjdzie na niego odpowiedź.

@Szamanka

ten SMS był zaskoczeniem dla tej osoby, ale też i dał jej sporo do myślenia, bo może teraz czekać na rozwinięcie całej sytuacji. Ponieważ ta osoba czuje się mocno zraniona, więc jest podejrzliwa w stosunku do Ciebie i tego co naprawdę od niej chcesz i czy jest to szczere. Jeśli chcesz naprawić stosunki z tą osobą to może Cię czekać sporo pracy i wysiłku.

Natomiast czy odpisze? Może odpisać, ale trochę na tą odpowiedź poczekasz i może Cię ona zaskoczyć, nawet nieprzyjemnie. Jak na razie ta osoba mocno zastanawia się co i jakiej treści odpowiedzi Ci udzielić.

Szamanka
11 minut temu, Egeria napisał:

@Szamanka

ten SMS był zaskoczeniem dla tej osoby, ale też i dał jej sporo do myślenia, bo może teraz czekać na rozwinięcie całej sytuacji. Ponieważ ta osoba czuje się mocno zraniona, więc jest podejrzliwa w stosunku do Ciebie i tego co naprawdę od niej chcesz i czy jest to szczere. Jeśli chcesz naprawić stosunki z tą osobą to może Cię czekać sporo pracy i wysiłku.

Natomiast czy odpisze? Może odpisać, ale trochę na tą odpowiedź poczekasz i może Cię ona zaskoczyć, nawet nieprzyjemnie. Jak na razie ta osoba mocno zastanawia się co i jakiej treści odpowiedzi Ci udzielić.

15 minut temu, Egeria napisał:

@Szamanka

Dziękuję.Ale nie rozumiem dlaczego ta osoba jest zraniona i nie chce kontaktu?Wyszedł w kartach jakiś powód tego?To chodzi o jakieś słowa która ta osoba zrozumiała inaczej?O to,że mi nie ufa?Czy czegoś ta osoba oczekiwał,a nie dostała.To ja się czuję zraniona,bo bardzo.bardzo walczyłam o tą znajomość i ...

Egeria
1 godzinę temu, Szamanka napisał:

Dziękuję.Ale nie rozumiem dlaczego ta osoba jest zraniona i nie chce kontaktu?Wyszedł w kartach jakiś powód tego?To chodzi o jakieś słowa która ta osoba zrozumiała inaczej?O to,że mi nie ufa?Czy czegoś ta osoba oczekiwał,a nie dostała.To ja się czuję zraniona,bo bardzo.bardzo walczyłam o tą znajomość i ...

Kochana @Szamanka

zadałaś mi jedno pytanie "Jak ta osoba odniosła się do Twojego SMS-a i czy przyjdzie na niego odpowiedź?". Odpowiedziałam na nie tak, jak pokazały mi karty. Nie będę wymyślała historii, których w kartach nie widzę.

W poście zakładającym ten wątek wyraźnie napisałam, że oprócz danych osoby pytającej chciałabym znać dane osoby o którą się pytasz. Nie dziw się więc, że odpowiedź mogła być nieprecyzyjna. W chwili kiedy karty stawiałam mogłaś mieć w myślach pięć innych osób, a niekoniecznie tą właściwą. Z drugiej strony nie jestem nieomylna i wszechwiedząca.

Poza tym, w którym miejscu napisałam, że ta osoba nie chce z Tobą kontaktu? 

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do mojej wróżby lub uważasz, że źle interpretuję rozkłady, to zawsze możesz zwrócić się do kogoś innego. Poza tym, jeśli nie chcesz o szczegółach pisać na forum zawsze możesz przysłać mi opis na PW. Ja naprawdę nie gryzę, a tym bardziej nie osądzam. Nie mam też w zwyczaju prywatnych lub intymnych spraw osób proszących o wróżbę, omawiać z tymi, których to nie dotyczy, dlatego to co jest na PW zostaje pomiędzy mną a tą osobą.

Życzę Ci miłego dnia i pozytywnego odzewu ze strony osoby do której pisałaś.

• Gratuluję! 1
  • Dziękuję! 1

Jadwiga

Witaj,

Egerio chciałam zapytać o finanse. Czy w pracy będę mogła liczyć na podwyżkę? Czy powinnam wyjść z taką propozycją do szefostwa, czy może sami to zrobią? Czy dostanę podwyżkę? Jeśli tak to  kiedy to może nastąpić. Dane podam na pv.

Egeria
1 godzinę temu, Jadwiga napisał:

Witaj,

Egerio chciałam zapytać o finanse. Czy w pracy będę mogła liczyć na podwyżkę? Czy powinnam wyjść z taką propozycją do szefostwa, czy może sami to zrobią? Czy dostanę podwyżkę? Jeśli tak to  kiedy to może nastąpić. Dane podam na pv.

Kochana @Jadwiga

karty pokazały mi, że ta podwyżka jak najbardziej Ci się należy i zasłużyłaś na nią.

Radziłabym Ci jednak samej udać się do szefostwa i upomnieć o nią, bo z kart wynika, że szefowie dobrze wiedzą, że ta podwyżka Ci się należy, ale mają nadzieję, że o tym zapomniałaś lub się nie dopomnisz. Stąd też moja sugestia żebyś się o nią upomniała nie tylko raz, ale ze dwa, trzy razy, bo muszą wiedzieć że Ty wiesz ;) .

Z kart wynika, że jeśli się o nią upomnisz to dostaniesz ją nie wcześniej niż za 3 miesiące, ale też nie później niż do końca tego roku. O ile sytuacja na świecie (wirus) się nie zmieni, bo wtedy to może się przesunąć w czasie.

Tak więc kuj żelazo póki gorące i trzymaj rękę na pulsie.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Szamanka
Dnia 18.06.2020 o 11:25, Egeria napisał:

Kochana @Szamanka

zadałaś mi jedno pytanie "Jak ta osoba odniosła się do Twojego SMS-a i czy przyjdzie na niego odpowiedź?". Odpowiedziałam na nie tak, jak pokazały mi karty. Nie będę wymyślała historii, których w kartach nie widzę.

W poście zakładającym ten wątek wyraźnie napisałam, że oprócz danych osoby pytającej chciałabym znać dane osoby o którą się pytasz. Nie dziw się więc, że odpowiedź mogła być nieprecyzyjna. W chwili kiedy karty stawiałam mogłaś mieć w myślach pięć innych osób, a niekoniecznie tą właściwą. Z drugiej strony nie jestem nieomylna i wszechwiedząca.

Poza tym, w którym miejscu napisałam, że ta osoba nie chce z Tobą kontaktu? 

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do mojej wróżby lub uważasz, że źle interpretuję rozkłady, to zawsze możesz zwrócić się do kogoś innego. Poza tym, jeśli nie chcesz o szczegółach pisać na forum zawsze możesz przysłać mi opis na PW. Ja naprawdę nie gryzę, a tym bardziej nie osądzam. Nie mam też w zwyczaju prywatnych lub intymnych spraw osób proszących o wróżbę, omawiać z tymi, których to nie dotyczy, dlatego to co jest na PW zostaje pomiędzy mną a tą osobą.

Życzę Ci miłego dnia i pozytywnego odzewu ze strony osoby do której pisałaś.

Ja w żadnym wypadku nie oceniam Twoich wróżb,ani nie mam złego zdania na temat Twojej interpretacji kart.Ale to tylko wróżby i nie zawsze wszystko się sprawdzi.Ja mam dość emocjonalne podejście do tej wiadomości,którą wysłałam i pewnie już i tak ten ktoś mi nie odpisze.W każdym razie ja Ci bardzo dziękuję za czas,jaki mi poświęciłaś i za wróżbę.Bardzo mi miło czytać Twoje interpretacje.

• Dziękuję! 1

Sylwianka
Dnia 16.06.2020 o 07:38, Egeria napisał:

@Sylwianka

Karty pokazały mi, że masz potencjał do tego, aby spotkać kogoś z kim będziesz łączyła głęboką miłość, ale nie wcześniej niż na wiosnę przyszłego roku.

Do tego czasu musisz przede wszystkim uporządkować własną emocjonalność i określić sama ze sobą czego tak naprawdę potrzeba Ci do szczęścia. Jak na razie karty nie określiły mi nikogo konkretnego, być może dlatego, że Ty sama tak naprawdę nie wiesz czego oczekujesz od swojego przyszłego partnera. Jednakże kiedy już dojdziesz ze sobą do ładu i skrystalizujesz swoje potrzeby, to ta miłość zawita do Twojego życia. 

Karty pokazały mi, że jak do tej pory byłaś stroną, która dużo daje praktycznie nie oczekując niczego w zamian, co zachwiało Twoim poczuciem własnej wartości. Postaraj się to odzyskać, a sadzę, że wszystko zmieni się na lepsze.

Mam nadzieję, że te rady Ci pomogą. Powodzenia.

Dziękuję Ci ślicznie 🤗

• Lubię! 1

Jadwiga

Bardzo dziękuję Egerio.<dziękuję>

• Lubię! 1

MalinowyDeszcz

Witaj Egerio :) chcialabym zapytać jak się ułożą moje sprawy finansowe w najbliższych miesiącach 😊 z góry dziękuję za odpowiedź i na pewno wróżbę z weryfikacją. Natalia 05.10.1986

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Egeria
14 godzin temu, MalinowyDeszcz napisał:

Witaj Egerio :) chcialabym zapytać jak się ułożą moje sprawy finansowe w najbliższych miesiącach 😊 z góry dziękuję za odpowiedź i na pewno wróżbę z weryfikacją. Natalia 05.10.1986

@MalinowyDeszcz

ponieważ nie określiłaś ram czasowych pozwoliłam sobie rozłożyć karty na najbliższych 6 miesięcy - do lipca do grudnia.

Lipiec i sierpień powinien Ci upłynąć w dość dobrej kondycji finansowej. Wydatki jakie poniesiesz będą w szczególności przeznaczone na rodzinę i na Ciebie samą.

We wrześniu może się do Ciebie ktoś zwrócić o niewielką pożyczkę, z drugiej strony to też będzie dobry miesiąc na niewielką inwestycję krótkoterminową o ile możesz sobie na to pozwolić. Większych strat raczej w tym miesiącu nie poniesiesz.

W październiku karty radzą trzymać wydatki pod ścisłą kontrolą i przede wszystkim uważać przy wszelkiego rodzaju opłatach, bo mogą nastąpić jakieś pomyłki.

W listopadzie osoba, której pożyczyłaś pieniądze zwróci je Tobie, ale bardzo możliwe jest również, że otrzymasz niespodziewaną gotówkę - tutaj jednak dokładnie przyjrzałbym się temu skąd te pieniądze pochodzą, żebyś nagle nie musiała ich potem oddawać.

Grudzień to miesiąc, w którym nastąpi coś, co przyniesie w przyszłości dobry i trwały zysk, ale to też dobry miesiąc na zainwestowanie w rozwój własnych umiejętności, które przydadzą się w przyszłości w pracy. 

Powodzenia. 

• Dziękuję! 1

Szamanka
Dnia 6.06.2020 o 19:51, Egeria napisał:

Dziękuję :)

@Szamanka

Sprawdziłam. Nie pokazała mi się żadna klątwa, urok, ani nic z tych rzeczy. Pokazało mi się za to coś innego - działania magiczne. Są one skutkiem jakiegoś postępowania w którymś z Twoich poprzednich żywotów. Być może teraz uruchomiły się czy to samoczynnie czy to poprzez jakieś Twoje działania, świadome, bądź nieświadome, czy to jako wspomnienie z poprzedniego wcielenia. W każdym razie mocno przylgnęły do Twojego ciała astralnego oraz czakr. Szczególnie ich działania uwidoczniły mi się na Twoim splocie słonecznym, który odpowiada za samostanowienie o sobie i podejmowanie decyzji oraz w czakrze serca, która jest odpowiedzialna m.in. za relacje międzyludzkie, współodczuwanie i przebaczania. Takie długotrwałe zanieczyszczenia mogły spowodować stres, choroby i ogólne przeciążenia. Fizycznie możesz to odczuwać m.in. jako chroniczne zmęczenie, dolegliwości żołądkowe, itp. Niepokojący jak dla mnie stan czakry korzenia - tu z kolei możesz odczuwać problemy natury emocjonalnej.

Jako radę poleciłabym serię rytuałów oczyszczających z uwzględnieniem w/w przeze mnie czakr. No i coś na doenergetyzowanie się.

Pozdrawiam.

Egerio a czy mogło chodzić o działania magiczne z tego wcielenia?Zamówiłam u pewnej wróżki pewien rytuał.Miała na imię Aneta ale prawdopodobnie mogłobyc to wymyślone imię.Zapłaciłam jej w sumie bardzo małe pieniądze jak na rytuał.Wg mnie rytuału nie zrobiła.W pewnym momencie już nie odpisała na moje wiadomości.W każdym razie jej ogłoszenie też zniknęło z czasem.Nie dostałam też żadnego dowodu na dokonanie rytuału.Jednak obowiam się,że mogła też zaistnieć taka sytuacja,że ona np.mimo tego wszystkiego zrobiła wtedy ten rytuał.Tylko,że  może ona zrobiła co innego niż o to co prosiłam i użyła jakiejś złej magii w moim kierunku.

Egeria
8 godzin temu, Szamanka napisał:

Egerio a czy mogło chodzić o działania magiczne z tego wcielenia?Zamówiłam u pewnej wróżki pewien rytuał.Miała na imię Aneta ale prawdopodobnie mogłobyc to wymyślone imię.Zapłaciłam jej w sumie bardzo małe pieniądze jak na rytuał.Wg mnie rytuału nie zrobiła.W pewnym momencie już nie odpisała na moje wiadomości.W każdym razie jej ogłoszenie też zniknęło z czasem.Nie dostałam też żadnego dowodu na dokonanie rytuału.Jednak obowiam się,że mogła też zaistnieć taka sytuacja,że ona np.mimo tego wszystkiego zrobiła wtedy ten rytuał.Tylko,że  może ona zrobiła co innego niż o to co prosiłam i użyła jakiejś złej magii w moim kierunku.

Jeśli nie otrzymałaś dowodu potwierdzającego wykonanie rytuału, to faktycznie ciężko cokolwiek dowieść. Dla mnie podejrzane jest to, że "zwinęła" interes. Jeśli nie wykonała tego rytuału to Ty mogłaś "na szczęście" stracić tylko pieniądze, ale jeśli go wykonała na dodatek jak podejrzewasz nieprawidłowo, no to tutaj może być problem.

Z magicznymi czynnościami w jakiejkolwiek intencji trzeba baaardzo uważać.

Ann0

Witaj. Ja jeśli można bym chciała się dowiedzieć co Mateusz (1.10.1987) do mnie czuje . Anna 2.5.1991

• Lubię! 1

Anika

Witaj Ergio czy mogłabyś mi sprawdzić czy nie mam jakiś podczepień klątw uroków, przez które nie wychodzi mi w sprawach uczuciowych? jestem sama od dłuższego czasu, ta sfera życia kompletnie mi nie wychodzi czuję że coś jest nie tak 

Pozdrawiam dane wyślę w pw 

• Lubię! 1

Lucky20

Witaj Egerio :)

Chciałam Cię podpytać o pewne kwestie uczuciowe :) Odezwał się do mnie pewien Pan z przeszłości i z tego co widzę chce odnowić znajomość. I tutaj moje pytanie czy nasza relacja może rozwinąć się w coś więcej? I czy uda nam się spotkać w lipcu?

Dane na priv.

Pozdrawiam :)

• Lubię! 1

klaxia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak potoczy się moja dalsza relacja z A? Czy to już ten na całe życie?

Dane na priv. Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Egeria
17 godzin temu, Ann0 napisał:

Witaj. Ja jeśli można bym chciała się dowiedzieć co Mateusz (1.10.1987) do mnie czuje . Anna 2.5.1991

@Ann0

z kart wynika, że Mateusz czuje do Ciebie zdrową przyjaźń, ale bez relacji emocjonalnej. Jesteś dla niego po prostu dobrą koleżanką, przyjaciółką. Nie pokazało mi się też nic, co mogłoby wskazywać na chęć nawiązania głębszej relacji.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

• Utwórz nowe...