Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Polecane posty

22 minuty temu, Egeria napisał:

Hej @AGA,

tak, pokazała mi się kontynuacja tej znajomości lecz musisz się liczyć z tym, że kontakt może się czasami urywać. Odniosłam wrażenie, że na przeszkodzie stanęły mu dzieci, może nawet wnuki.

Jak najbardziej możesz jeszcze poznać kogoś innego, ta droga jest dla Ciebie otwarta. 

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie

• Odpowiedzi 889
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Egeria

333

• Szamanka

71

• białadama

49

• AGA

43

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie w moim Kąciku! Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat tego co dzieje się w Twoim życiu i jego otoczeniu, to za pośrednictwem swoich kart postaram się w sposób konkretny i rzeczowy o

Kochana dziękuje Roxy odnalazła się wczoraj....  wychudzona brudna, ale zdrowa i szczęśliwa. troszkę się w czasie przesunęło, ale najważniejsze że już jest ze mną.   Dziękuje i życzę wszystk

@Eris9025 hej, 1.W poprzednim wcieleniu byłaś osobą o lotnym umyśle, poszukującą wiedzy i miłości duchowej. Jako osoba bardzo wrażliwa często przemieszczałaś się nie mogąc nigdzie zagrzać dł

Posted Images

16 minut temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie

Chciałabym się jeszcze zapytać jeżeli bym się zdecydowała się na tą znajomość z Andrzejem  to czy będzie z czasem jakieś uczucie z jego strony? 

• Lubię! 1
Mary 22

Witaj :)

Cały czas  szukam pracy i ostatnio wpadł mi do głowy pomysł spróbowania swoich sił w bankowości.  I tu mam wątpliwości bo dużo już się nasłuchałam o pracy w banku, że ciężko,  że mobbing, że mogę nie wytrzymać itd.... Jak to widzą karty? Czy mam spróbować aplikować do pracy w banku i czy udałoby mi się tam zatrudnić? 

Dane na priv

Pozdrawiam :)

• Lubię! 1
vil_lemo
11 godzin temu, Egeria napisał:

Hej @vil_lemo,

z kart wynika, że zdystansował się świadomie, coś w rodzaju: "nie będę przeszkadzał". Czasami ludzie czują się onieśmieleni niespodziewaną sytuacją i nie wiedzą jak postąpić.

Radziłabym Ci spróbować wykazać się większą inicjatywą w stosunku do niego. Jeśli powie Ci, że nie jest zainteresowany bliższą znajomością, to przynajmniej nie będziesz traciła czasu na coś, co i tak mogłoby się nie zadziać.  Należy łamać stereotyp, że inicjatywa należy wyłącznie po stronie mężczyzny.

Najlepszym podejściem w stosunku do niego będzie posłuchanie własnej intuicji. Nie zakładaj z góry, że coś Ci się nie uda. Czasem lepiej jest wiedzieć niż żyć w niepewności.

Pozdrawiam i powodzenia.

W sumie nie chodzi o miłość, w tym wypadku o normalną relacje. Czy coś będzie potem, zależy od dwóch stron i okoliczności. Nie mam problemu z jakąś inicjatywą, tylko nie lubię komuś wchodzić w przestrzeń kiedy niekoniecznie wyczuwam jego nastawienia do tego. Z nim mam ten problem, że faktycznie wysyła mi tak zmiksowane sygnały. Zepsułam to jego pierwsze podejście do mnie i może też o to chodzi. Mogłabym teraz coś u niego załatwić, a jednak mam opór, bo bywa dziwnie. Nie wiem czy się mnie wstydzi, czy myśli – o nie, to ona :) Nie chce cie męczyć tą sprawą, sama mam zamiar to określić w najbliższym czasie żeby wiedzieć co z tym panem zrobić.  Dlatego ostatecznie, wrócę już tylko z efektami, mogłabyś zobaczyć właśnie jego nastawienie do tej relacji, do mnie?
Czy jest ogólnie dobrze nastawiony i są w nim apropo tego pozytywne uczucia,  czy jednak jest tym wszystkim zblokowany?

Dziękuję Egerio za wróżbę, poświęcony czas i też pozdrawiam <bukiet>

• Lubię! 1
Lucky20
Dnia 16.02.2021 o 15:24, Egeria napisał:

Hej @Lucky20,

karty pokazały, że masz dużą szansę sprzedać to mieszkanie w ciągu pół roku i kupić sobie nowe. Podpowiedziały również, że teraz jest dobry moment na wystawienie mieszkania na rynek. Jako ostrzeżenie podały, że musisz się liczyć z próbami naciągnięcia Cię na coś co z pozoru ładnie wygląda, ale ma felery i w przyszłości mogłoby sprawić kłopoty, a także z możliwością nie dotrzymania obietnic związanych ze sprzedażą lub kupnem. W efekcie końcowym jednak nie pokazały się starty finansowe, a raczej korzystna umowa.

Mam problem z drugim pytaniem, bo nie bardzo wiem czy chodzi Ci o wynajem komuś obecnego mieszkania czy też Ty po sprzedaży chcesz sobie takowe wynająć, więc bardzo Cię proszę o doprecyzowanie tego pytania.

Pozdrawiam.

Egerio ja tutaj mocno przystąpiłam do działania, pojawiły się osoby zainteresowane jednak okazało się, że stoi przeszkoda prawna. Teraz jestem w kropce i nie wiem co robić. Czy mogłabyś jeszcze zerknąć czy uda mi się tą sprawę urzędową załatwić pomyślnie? Szczegóły na priv. 

• Lubię! 1
hania89

Witam,

chciałam zapytać o relacje z pewnym panem, jak się ułoży, jak będzie wyglądać

Hanna 07.03.1989

Adam 10.10.1987

Pozdrawiam

• Lubię! 1
Egeria
Dnia 21.02.2021 o 12:12, AGA napisał:

Chciałabym się jeszcze zapytać jeżeli bym się zdecydowała się na tą znajomość z Andrzejem  to czy będzie z czasem jakieś uczucie z jego strony? 

Hej @AGA,

karty sugerują bardzo silny problem emocjonalny po stronie Andrzeja, wynikający z jakiejś traumy związkowej z przeszłości. On bardzo stara się to przepracować, ale w dalszym ciągu ma to wpływ na jego podejście do relacji partnerskich. Być może będzie starał się Ci o tym nie mówić, a w każdym razie, nie będzie się w niego zagłębiał cały problem spłycając i marginalizując.

Karty wynikowe wskazują na satysfakcję ze związku i nawet głęboką miłość, ale jak napisałam wyżej ten pan musi bardzo popracować nad swoimi emocjami i przeszłością.

Pozdrawiam.

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Egeria
Dnia 21.02.2021 o 16:52, Mary 22 napisał:

Cały czas  szukam pracy i ostatnio wpadł mi do głowy pomysł spróbowania swoich sił w bankowości.  I tu mam wątpliwości bo dużo już się nasłuchałam o pracy w banku, że ciężko,  że mobbing, że mogę nie wytrzymać itd.... Jak to widzą karty? Czy mam spróbować aplikować do pracy w banku i czy udałoby mi się tam zatrudnić? 

Dane na priv

Hej @Mary 22,

karty na oba pytanie odpowiedziały pozytywnie, więc tak, powinnaś szukać pracy w banku i dostaniesz tam zatrudnienie. Od razu też powiem, że nie będzie łatwo Ci się tam zatrudnić - stałą ofertę dostaniesz za około 10 miesięcy, do tego czasu być może będziesz zatrudniona w niepełnym wymiarze w co najmniej dwóch bankach.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

<karty>

Egeria
Dnia 21.02.2021 o 23:03, vil_lemo napisał:

W sumie nie chodzi o miłość, w tym wypadku o normalną relacje. Czy coś będzie potem, zależy od dwóch stron i okoliczności. Nie mam problemu z jakąś inicjatywą, tylko nie lubię komuś wchodzić w przestrzeń kiedy niekoniecznie wyczuwam jego nastawienia do tego. Z nim mam ten problem, że faktycznie wysyła mi tak zmiksowane sygnały. Zepsułam to jego pierwsze podejście do mnie i może też o to chodzi. Mogłabym teraz coś u niego załatwić, a jednak mam opór, bo bywa dziwnie. Nie wiem czy się mnie wstydzi, czy myśli – o nie, to ona :) Nie chce cie męczyć tą sprawą, sama mam zamiar to określić w najbliższym czasie żeby wiedzieć co z tym panem zrobić.  Dlatego ostatecznie, wrócę już tylko z efektami, mogłabyś zobaczyć właśnie jego nastawienie do tej relacji, do mnie?
Czy jest ogólnie dobrze nastawiony i są w nim apropo tego pozytywne uczucia,  czy jednak jest tym wszystkim zblokowany?

Dziękuję Egerio za wróżbę, poświęcony czas i też pozdrawiam <bukiet>

Hej @vil_lemo,

karty pokazały, że jest mocno zablokowany jakąś sprawą z przeszłości i myślami ciągle tkwi w tamtej sytuacji. Wylizuje się z ran poprzez skupienie się na tym co tu i teraz, dlatego na razie na planie fizycznym nie widzi dla siebie przyszłości, chociaż emocjonalnie jest na to przygotowany. Dziwnie to brzmi, bo zazwyczaj jest na odwrót, ale tak pokazało się to w kartach.

Sądzę, że jeśli on się przełamie i zareaguje pozytywnie na Twoją propozycję to będziesz musiała liczyć się z tym, że będzie bardzo ostrożny i najpierw zainwestuje w poznanie na poziomie fizycznym, a dopiero później zaangażuje się emocjonalnie.

Powodzenia.

<karty>

Egeria
Dnia 22.02.2021 o 23:32, Lucky20 napisał:

Egerio ja tutaj mocno przystąpiłam do działania, pojawiły się osoby zainteresowane jednak okazało się, że stoi przeszkoda prawna. Teraz jestem w kropce i nie wiem co robić. Czy mogłabyś jeszcze zerknąć czy uda mi się tą sprawę urzędową załatwić pomyślnie? Szczegóły na priv. 

Hej @Lucky20,

karty pokazały, że jest spora szansa na to iż gmina odejdzie od swoich roszczeń. Jednakże nie obejdzie się bez interwencji w sądzie lub urzędzie nadrzędnym w stosunku do gminy (powiat). Ogólnie rozwiązanie sprawy pokazało się jako pozytywne, ale jej zakończenie nastąpi gdzieś w okolicach późnego lata lub nawet jesieni. 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Egeria
17 godzin temu, hania89 napisał:

Witam,

chciałam zapytać o relacje z pewnym panem, jak się ułoży, jak będzie wyglądać

Hanna 07.03.1989

Adam 10.10.1987

Pozdrawiam

Hej @hania89,

przykro mi, ale w Twoim wypadku karty nie pokazały nic pozytywnego.

Ty jesteś gotowa na nowe uczucia, głównie dlatego, że pragniesz, aby ktoś się Tobą zaopiekował i dlatego emocjonalnie jesteś na etapie poszukiwań. Masz jednak wrażenie, czy też zastanawiasz się, czy ten pan nie będzie dla Ciebie jakimś brzemieniem.

Z kolei Adam mentalnie jest kompletnie nieprzygotowany na stworzenie związku i chociaż emocjonalnie chciałby to zrobić to jednak wciąż roztrząsa coś, co już się nie odstanie, przez to nie dostrzega Ciebie jako szansy na nowe udane życie. Możliwe też, że nie odcięcie się od przeszłości blokuje go przed szczerością i otwarciem się na nowe uczucie. Na razie karty pokazują, że widzi w Tobie bardziej obiekt pożądania niż kobietę do stałego związku. 

Ostatecznie Wasza relacja nie będzie należeć do najłatwiejszych. Pokazało mi się dużo zranień emocjonalnych głównie ze strony pana, ponieważ odniosłam wrażenie, że jest to człowiek skory do przemocy słownej, lubiący narzucać swoją wolę i ogólnie dążący do dominacji.

Pozdrawiam.

<karty>

1 godzinę temu, Egeria napisał:

Hej @AGA,

karty sugerują bardzo silny problem emocjonalny po stronie Andrzeja, wynikający z jakiejś traumy związkowej z przeszłości. On bardzo stara się to przepracować, ale w dalszym ciągu ma to wpływ na jego podejście do relacji partnerskich. Być może będzie starał się Ci o tym nie mówić, a w każdym razie, nie będzie się w niego zagłębiał cały problem spłycając i marginalizując.

Karty wynikowe wskazują na satysfakcję ze związku i nawet głęboką miłość, ale jak napisałam wyżej ten pan musi bardzo popracować nad swoimi emocjami i przeszłością.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo. Zgadza się co piszesz. On został zdradzony i jest w związku z tym taki niedowiarek. Chyba odpuszczę sobie tą znajomość. Tym bardziej że pojawił się nowy pan i bliżej mieszkający. Może mi o nim coś napiszesz,  to jest Roman ur. 5.10.1958. Czy ta znajomość się rozwinie i jak się potoczy. Może to ten właściwy? Pozdrawiam

• Lubię! 1
hania89
1 godzinę temu, Egeria napisał:

Hej @hania89,

przykro mi, ale w Twoim wypadku karty nie pokazały nic pozytywnego.

Ty jesteś gotowa na nowe uczucia, głównie dlatego, że pragniesz, aby ktoś się Tobą zaopiekował i dlatego emocjonalnie jesteś na etapie poszukiwań. Masz jednak wrażenie, czy też zastanawiasz się, czy ten pan nie będzie dla Ciebie jakimś brzemieniem.

Z kolei Adam mentalnie jest kompletnie nieprzygotowany na stworzenie związku i chociaż emocjonalnie chciałby to zrobić to jednak wciąż roztrząsa coś, co już się nie odstanie, przez to nie dostrzega Ciebie jako szansy na nowe udane życie. Możliwe też, że nie odcięcie się od przeszłości blokuje go przed szczerością i otwarciem się na nowe uczucie. Na razie karty pokazują, że widzi w Tobie bardziej obiekt pożądania niż kobietę do stałego związku. 

Ostatecznie Wasza relacja nie będzie należeć do najłatwiejszych. Pokazało mi się dużo zranień emocjonalnych głównie ze strony pana, ponieważ odniosłam wrażenie, że jest to człowiek skory do przemocy słownej, lubiący narzucać swoją wolę i ogólnie dążący do dominacji.

Pozdrawiam.

dziekuje.dokladnie chyba tak jest, tylko czy warto utrzymywać tą relację typowo kolezensko czy lepiej odpuścić i zakończyć tą relacje? pozdrawiam

• Lubię! 1
Mary 22
2 godziny temu, Egeria napisał:

Hej @Mary 22,

karty na oba pytanie odpowiedziały pozytywnie, więc tak, powinnaś szukać pracy w banku i dostaniesz tam zatrudnienie. Od razu też powiem, że nie będzie łatwo Ci się tam zatrudnić - stałą ofertę dostaniesz za około 10 miesięcy, do tego czasu być może będziesz zatrudniona w niepełnym wymiarze w co najmniej dwóch bankach.

Powodzenia.

ślicznie dziękuję <dziękuję> teraz nabrałam pewności, że trzeba spróbować <oświecony> szkoda, że nie zadałam tego pytania od razu ale ciekawi mnie jeszcze to czy wysłaliby mnie na jakieś szkolenia wstępne do innego miasta jeśli bym się dostała <myśli>

• Lubię! 1
Egeria
8 godzin temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Zgadza się co piszesz. On został zdradzony i jest w związku z tym taki niedowiarek. Chyba odpuszczę sobie tą znajomość. Tym bardziej że pojawił się nowy pan i bliżej mieszkający. Może mi o nim coś napiszesz,  to jest Roman ur. 5.10.1958. Czy ta znajomość się rozwinie i jak się potoczy. Może to ten właściwy? Pozdrawiam

Hej @AGA,

jeśli chodzi o Romana to karty opisały go jako osobę od dłuższego czasu będącą samą, ale nie odczuwającą tej samotności jako uciążliwej. Sądzę, że decyzję o poznaniu kobiety podjął po dość długim namyśle i trochę z nudów i tutaj chodzi mi o to, że to ta samotność zaczęła go nudzić. Pokazał się jako osoba ostrożna, badająca grunt, ale jako chętna do podjęcia wyzwania. 

Wasza znajomość pokazała mi się jako relacja dążąca do realizacji w małżeństwie. Jednak na przeszkodzie może stać jakaś kobieta, która może należeć do kręgu jego rodziny. Tutaj muszę zaznaczyć, że Roman ma na tyle silną osobowość, że będzie starał się postawić na swoim czyli pomimo przeszkód będzie dążył do stworzenia związku, a co za tym idzie do bycia szczęśliwym. 

Najbliższe 6 miesięcy będzie decydujące dla Was obojga, ponieważ przeszkody pojawiają się na teraźniejszości, a przyszłość wygląda obiecująco.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Lucky20
9 godzin temu, Egeria napisał:

Hej @Lucky20,

karty pokazały, że jest spora szansa na to iż gmina odejdzie od swoich roszczeń. Jednakże nie obejdzie się bez interwencji w sądzie lub urzędzie nadrzędnym w stosunku do gminy (powiat). Ogólnie rozwiązanie sprawy pokazało się jako pozytywne, ale jej zakończenie nastąpi gdzieś w okolicach późnego lata lub nawet jesieni. 

Pozdrawiam.

Dziękuje Egerio. 

Cieszę się, że pozytywnie, ale miałam nadzieję na szybsze rozstrzygnięcie sprawy :(

Chciałabym w ciągu pół roku maksymalnie kupić nowe mieszkanko :(

• Lubię! 1
Egeria
8 godzin temu, hania89 napisał:

dziekuje.dokladnie chyba tak jest, tylko czy warto utrzymywać tą relację typowo kolezensko czy lepiej odpuścić i zakończyć tą relacje? pozdrawiam

Hej @hania89,

karty pokazały, że jeśli pozostaniecie na stopie koleżeńskiej to nie powinno Ci bardzo zaszkodzić. Masz dostatecznie silną osobowość by sobie poradzić z jego "humorkami".

Pozdrawiam.

<karty>

Egeria
4 minuty temu, Lucky20 napisał:

Dziękuje Egerio. 

Cieszę się, że pozytywnie, ale miałam nadzieję na szybsze rozstrzygnięcie sprawy :(

Chciałabym w ciągu pół roku maksymalnie kupić nowe mieszkanko :(

Sprawy urzędowe lubią się niestety ciągnąć zwłaszcza, że póki co, wszelkie instytucje są jeszcze pozamykane. O ile dobrze pamiętam urzędy na udzielenie odpowiedzi mają 28 dni, z kolei Ty jako interesant masz tylko 14... taka rzeczywistość w Polsce.

W każdym razie spróbuj, bo jeśli nie ruszysz energii do działań, to nic się nie zadzieje.

Powodzenia.

• Lubię! 1

<karty>

Egeria
7 godzin temu, Mary 22 napisał:

ślicznie dziękuję <dziękuję> teraz nabrałam pewności, że trzeba spróbować <oświecony> szkoda, że nie zadałam tego pytania od razu ale ciekawi mnie jeszcze to czy wysłaliby mnie na jakieś szkolenia wstępne do innego miasta jeśli bym się dostała <myśli>

Hej @Mary 22,

szkolenie jako takie mi się pokazało, ale raczej na miejscu, a nie wyjazdowe. Sądzę, że mogą dać Ci czas około miesiąca, na oswojenie się ze stanowiskiem, a decyzja co robić z Tobą dalej nastąpi później.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

14 minut temu, Egeria napisał:

Hej @AGA,

jeśli chodzi o Romana to karty opisały go jako osobę od dłuższego czasu będącą samą, ale nie odczuwającą tej samotności jako uciążliwej. Sądzę, że decyzję o poznaniu kobiety podjął po dość długim namyśle i trochę z nudów i tutaj chodzi mi o to, że to ta samotność zaczęła go nudzić. Pokazał się jako osoba ostrożna, badająca grunt, ale jako chętna do podjęcia wyzwania. 

Wasza znajomość pokazała mi się jako relacja dążąca do realizacji w małżeństwie. Jednak na przeszkodzie może stać jakaś kobieta, która może należeć do kręgu jego rodziny. Tutaj muszę zaznaczyć, że Roman ma na tyle silną osobowość, że będzie starał się postawić na swoim czyli pomimo przeszkód będzie dążył do stworzenia związku, a co za tym idzie do bycia szczęśliwym. 

Najbliższe 6 miesięcy będzie decydujące dla Was obojga, ponieważ przeszkody pojawiają się na teraźniejszości, a przyszłość wygląda obiecująco.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo. Karty pozytywne. Może to w końcu  ten właściwy. Wrócę z weryfikacja. Pozdrawiam serdecznie

• Lubię! 1
3 minuty temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Karty pozytywne. Może to w końcu  ten właściwy. Wrócę z weryfikacja. Pozdrawiam serdecznie

Ciekawi mnie jeszcze kochana. Czy mi wychodzi jeszcze ślub? 

hania89
17 minut temu, Egeria napisał:

Hej @hania89,

karty pokazały, że jeśli pozostaniecie na stopie koleżeńskiej to nie powinno Ci bardzo zaszkodzić. Masz dostatecznie silną osobowość by sobie poradzić z jego "humorkami".

Pozdrawiam.

jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Egeria
12 minut temu, AGA napisał:

Ciekawi mnie jeszcze kochana. Czy mi wychodzi jeszcze ślub? 

@AGA,

cytuję część postu który napisałam wcześniej:

34 minuty temu, Egeria napisał:

Wasza znajomość pokazała mi się jako relacja dążąca do realizacji w małżeństwie.

W poście napisałam wyraźnie, że Wasza znajomość może się zakończyć małżeństwem.

Nie czytałaś uważnie ;)

• Dziękuję! 1

<karty>

Witaj Egerio 

Czy mogłabyś sprawdzić dla mnie czy jest sens próbować powolutku otwierac serducho przed którymś z nowo poznanych  Panów ? Powiem tak ja nie mówie tu ze zaraz mam z nimi planować sobie Bóg wie co, ale oni tak pięknie mi się sprzedają ze z chęcią bym spróbowała tylko czy warto któregoś z nich wybrać . Panowie są zupełnie inni od siebie pod dosłownie kazdym względem i zarazem każdy mnie intryguje  tylko nie chce się władować na tak zwaną minę . Może mi doradzisz czy ten Pan starszy będzie lepszy czy pan młodszy. Co sądzisz jaka może być przyszłość przed nami.

Dane przesyłąm na priv.

Pozdrawiam 

Z góry dziękuję

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...