Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Polecane posty

hania89
Dnia 24.02.2021 o 20:06, hania89 napisał:

chciałam jeszcze zapytać czy ta relacja bedzie dluzej trwała? chodzi o relacje z Adamem.dziękuję i pozdrawiam

• Lubię! 1
  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Egeria

379

• Szamanka

71

• AGA

50

• białadama

49

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie w moim Kąciku! Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat tego co dzieje się w Twoim życiu i jego otoczeniu, to za pośrednictwem swoich kart postaram się w sposób konkretny i rzeczowy o

Kochana dziękuje Roxy odnalazła się wczoraj....  wychudzona brudna, ale zdrowa i szczęśliwa. troszkę się w czasie przesunęło, ale najważniejsze że już jest ze mną.   Dziękuje i życzę wszystk

Wszystkim osobom, które korzystały z wróżby moich kart, a także tym, które jeszcze tego nie zrobiły, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia

Posted Images

bezona
Dnia 13.11.2020 o 08:44, Egeria napisał:

Hej @bezona,

wg kart powinny się dostać bez większych problemów.

Pozdrawiam.

Egerio nie zistaly zaakceptiwane. Bedziemy sie odwolywac. Mam pytanie czy jak sie odwolamy czy dostana miejsce w szkole M.? Pozdrawiam 

• Lubię! 1
Egeria
Dnia 26.02.2021 o 11:13, spoker1 napisał:

Witaj Egerio 

Czy mogłabyś sprawdzić dla mnie czy jest sens próbować powolutku otwierac serducho przed którymś z nowo poznanych  Panów ? Powiem tak ja nie mówie tu ze zaraz mam z nimi planować sobie Bóg wie co, ale oni tak pięknie mi się sprzedają ze z chęcią bym spróbowała tylko czy warto któregoś z nich wybrać . Panowie są zupełnie inni od siebie pod dosłownie kazdym względem i zarazem każdy mnie intryguje  tylko nie chce się władować na tak zwaną minę . Może mi doradzisz czy ten Pan starszy będzie lepszy czy pan młodszy. Co sądzisz jaka może być przyszłość przed nami.

Dane przesyłąm na priv.

Pozdrawiam 

Z góry dziękuję

Hej @spoker1,

sądzę, że zanim zaczniesz się otwierać serduchem to ogarnij panów umysłem. 

Lepiej w kartach wyszedł pan T. - jest po prostu bardziej stabilny, chociaż faktycznie umie się ładnie sprzedać.

Natomiast co do pana A. to sprawa może się za kilka tygodni wyjaśnić - mam na myśli to, że sam zrezygnuje (karty sugerują, że może mieć trudności w utrzymaniu stałej więzi).

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Egeria
Dnia 26.02.2021 o 23:05, hania89 napisał:

Hej @hania89,

raczej nie będzie dłużej trwała, z tym, że to do Ciebie będzie należało ostatnie słowo i Ty będziesz decydowała czy chcesz ją ciągnąc czy wolisz zerwać znajomość.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

<karty>

Egeria
Dnia 27.02.2021 o 13:52, bezona napisał:

Egerio nie zistaly zaakceptiwane. Bedziemy sie odwolywac. Mam pytanie czy jak sie odwolamy czy dostana miejsce w szkole M.? Pozdrawiam 

Hej @bezona,

przykro mi, że wróżba sie nie sprawdziła.

Karty pokazały, że możesz się odwołać, ale szansa na otrzymanie miejsca w tej szkoły to tylko 50%.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

hania89
20 minut temu, Egeria napisał:

Hej @hania89,

raczej nie będzie dłużej trwała, z tym, że to do Ciebie będzie należało ostatnie słowo i Ty będziesz decydowała czy chcesz ją ciągnąc czy wolisz zerwać znajomość.

Pozdrawiam.

dziękuje

Ankra
Dnia 28.11.2020 o 21:10, Egeria napisał:

Hej @Ankra,

Karty wskazują, że ten pan myśli o Tobie jako o dojrzałej i ponętnej kobiecie, która - niestety - skrywa się za kompleksami zamiast otworzyć się na radość jaką niesie życie i to, co dobrego ma Ci ono do zaoferowania. Ten pan nie myśli o Tobie w kategoriach zabawy tylko ma do Ciebie bardzo poważne podejście. 

I tutaj ta odpowiedź łączy się z drugą częścią pytania, bo karty sugerują, że ten pan nie miałby nic przeciwko wejściu z Tobą w poważną relację. Od razu zaznaczam, że nie byłby to związek, w którym tryskają emocje - raczej relacja oparta na wymianie siebie, swoich doświadczeń, przeżyć i doświadczenia życiowego. Relacja mocno oparta o radość czerpaną z seksu, ale nie tego typu, że jedno wykorzystuje drugiego.

Co ciekawsze pokazały się karty sugerujące wejście w formalny związek czyli krótko mówiąc ślub.  

Do odważnych świat należy.

Powodzenia i dużo szczęścia życzę :) 

Witam, wracam z weryfikacja że moja relacja z Tym Panem nadal trwa..  Nie jesteśmy w związku ale nam wrażenie że Pan otwiera się przede mną i to jest fajne... Bardzo się cieszę że mi ufa i ma we mnie bratnia duszę,. Mówi otwarcie że boi się wejść w związek bo dziś ciężko o normalna kobietę w jego wieku. Świat zrobił się wyrafinowany.... Cały czas myślę że szkoda ze nie może trafić na fajna kobietę ale w sumie go rozumiem bo sama to przeżyłam w jego wieku i do dziś się boję otworzyć. 

Więc bardzo dziękuję za trafna wrozbe i oczywiście jeśli mogę zapytać jak będzie ta znajomość się rozwijać... Troszkę się obawiam że ten Pan może kiedyś konkretnie mnie czymś zaskoczyć  w sensie ze chciałby być z taką kobieta jak ja. 

Spójrz proszę czy moja intuicja mi dobrze podpowiada że czeka mnie taka rozmowa... Wolałabym aby nie postawił mnie w takiej sytuacji bo niby chce kobietę w swoim wieku i ja się tym sugeruje. Ja chciała bym  być dla niego taka mamusia albo starsza siostra ale jakos w tym kierunku nie umiem do niego dotrzeć.. Nie pozwala, raczej chce być traktowany jako mężczyzna, kolega, rozmawia jakby miał kat tyle co ja.. 😊a szczerze bardzo było by mi zal stracić taka fajna znajomość. 

Dane podam na priv 

• Lubię! 1
hania89
4 godziny temu, hania89 napisał:

dziękuje.nawet jako relacja kolezenska?

• Lubię! 1
coulde
Dnia 16.02.2021 o 15:35, Egeria napisał:

Hej @coulde

Karty pokazują Was za granicą, ale ostateczna decyzja należy jak zawsze do Was.

Pozdrawiam.

Weryfikacja:

Już dzisiaj mogę napisać, że karty miały rację, a raczej - Twoja umiejętność patrzenia w nie 🙂

Ze względu na to, co dzieje się w Polsce i z powodów osobistych, jesteśmy bardziej za tym, żeby zostać za granicą i na 99% tu zostaniemy. Chociaż ja wolałam wracać do Polski, ale rozsądek podpowiada mi, że nie jest to do końca dobry pomysł. 

Mam nadzieję, że reszta wróżb, też się sprawdzi, bo były pozytywne 😀😉

Dziękuję i pozdrawiam ciepło 😘 ❤️

• Dziękuję! 1
Egeria
20 godzin temu, Ankra napisał:

Witam, wracam z weryfikacja że moja relacja z Tym Panem nadal trwa..  Nie jesteśmy w związku ale nam wrażenie że Pan otwiera się przede mną i to jest fajne... Bardzo się cieszę że mi ufa i ma we mnie bratnia duszę,. Mówi otwarcie że boi się wejść w związek bo dziś ciężko o normalna kobietę w jego wieku. Świat zrobił się wyrafinowany.... Cały czas myślę że szkoda ze nie może trafić na fajna kobietę ale w sumie go rozumiem bo sama to przeżyłam w jego wieku i do dziś się boję otworzyć. 

Więc bardzo dziękuję za trafna wrozbe i oczywiście jeśli mogę zapytać jak będzie ta znajomość się rozwijać... Troszkę się obawiam że ten Pan może kiedyś konkretnie mnie czymś zaskoczyć  w sensie ze chciałby być z taką kobieta jak ja. 

Spójrz proszę czy moja intuicja mi dobrze podpowiada że czeka mnie taka rozmowa... Wolałabym aby nie postawił mnie w takiej sytuacji bo niby chce kobietę w swoim wieku i ja się tym sugeruje. Ja chciała bym  być dla niego taka mamusia albo starsza siostra ale jakos w tym kierunku nie umiem do niego dotrzeć.. Nie pozwala, raczej chce być traktowany jako mężczyzna, kolega, rozmawia jakby miał kat tyle co ja.. 😊a szczerze bardzo było by mi zal stracić taka fajna znajomość. 

Dane podam na priv 

Hej @Ankra,

może zacznę od tego, że karty pokazały mi to samo co on Ci mówi i deklaruje - to nie jest człowiek potrzebujący matkowania. Z tego co zobaczyłam jest on starą, a przynajmniej dojrzałą duszą, która obecnie potrzebuje prowadzenia i wprowadzenia w świat. Jednocześnie musisz mieć na uwadze to, że on doskonale potrafi zadecydować o swoim życiu i tym co ma z nim robić i któregoś dnia się z Tobą pożegna. Żeby ująć to inaczej - on potrzebuje mentalnego usamodzielnienia, ale potrzebna jest mu przyjaciółka wskazująca kierunek, a nie matka, która będzie się nad nim trzęsła. 

Waszą znajomość przejrzałam wielotorowo, więc chyba troszkę się rozpiszę ;).

Wasza znajomość duchowa toczy się już od wielu pokoleń. Bardzo możliwe, że nawet na pewnym etapie byliście rodziną lub bardzo bliskimi przyjaciółmi. W obecnym wcieleniu Ty pełnisz rolę mentorki, ponieważ rola, w której on się obecnie znajduje jest dla zupełnie nowa i trochę czasu minie zanim się w niej odnajdzie. Już samo to, że ciężko znaleźć mu bratnią duszę w podobnym wieku może stanowić dla niego nie lada wyzwanie.

Jeśli chodzi o strefę emocjonalną to tutaj w przeszłości (cały czas mówię nie tylko o tym wcieleniu) musiało dojść do zdrady i to nawet nie jednej. Stąd trudności w zaufaniu u Was obojga. Jednak we właściwym czasie i o właściwej porze stanęliście na tej samej drodze i dzięki temu w odwzajemnionym zaufaniu będziecie mogli sobie pomóc i uleczyć się z tych traum. Czasami w emocjach nie chodzi tylko o miłość, ale o zrozumienie potrzeb drugiej osoby i najzwyklejszą przyjaźń.

W działaniach u obojga z Was doszło do swego rodzaju przemiany i dzięki temu, że sie odnaleźliście oboje jesteście na etapie uzdrawiania i wzajemnego przepracowywania rzeczy, które ciągną się za Wami być może już od pokoleń. To czy będziecie potrafili uleczyć swoje podejście do życia zależy tak naprawdę od podejścia jakie będziecie mieć do siebie nawzajem. To, co teraz zasiejecie, za kilka miesięcy - może lat - wyda owoce, a to, jakie one będą, zależy nie tylko od ziarna, ale też od pielęgnowania go.

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe dla Ciebie? Jakoś dzisiaj mnie wzięło na górnolotny styl <słońce>.

Podsumowując - nie widzę Waszej relacji jako związku zakończonego ślubem (w każdym razie nie na tę chwilę). Nie pokazały się karty mówiące o krzywdzeniu, kłamstwie lub oszustwie jest za to dużo wsparcia, pomocy i akceptacji. Jak wspomniałam wyżej - czysta przyjaźń. 

Gdybym miała określać ramy czasowe - plus minus 3 lata.

Co będzie potem? Myślę, że zakończy się to podjęciem jakichś decyzji, ale jakie one będą na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Egeria

@hania89,

myślę, że w tym temacie udzieliłam Ci już wystarczająco dużo informacji.

Pozdrawiam.

<karty>

53 minuty temu, Egeria napisał:

Hej @Ankra,

może zacznę od tego, że karty pokazały mi to samo co on Ci mówi i deklaruje - to nie jest człowiek potrzebujący matkowania. Z tego co zobaczyłam jest on starą, a przynajmniej dojrzałą duszą, która obecnie potrzebuje prowadzenia i wprowadzenia w świat. Jednocześnie musisz mieć na uwadze to, że on doskonale potrafi zadecydować o swoim życiu i tym co ma z nim robić i któregoś dnia się z Tobą pożegna. Żeby ująć to inaczej - on potrzebuje mentalnego usamodzielnienia, ale potrzebna jest mu przyjaciółka wskazująca kierunek, a nie matka, która będzie się nad nim trzęsła. 

Waszą znajomość przejrzałam wielotorowo, więc chyba troszkę się rozpiszę ;).

Wasza znajomość duchowa toczy się już od wielu pokoleń. Bardzo możliwe, że nawet na pewnym etapie byliście rodziną lub bardzo bliskimi przyjaciółmi. W obecnym wcieleniu Ty pełnisz rolę mentorki, ponieważ rola, w której on się obecnie znajduje jest dla zupełnie nowa i trochę czasu minie zanim się w niej odnajdzie. Już samo to, że ciężko znaleźć mu bratnią duszę w podobnym wieku może stanowić dla niego nie lada wyzwanie.

Jeśli chodzi o strefę emocjonalną to tutaj w przeszłości (cały czas mówię nie tylko o tym wcieleniu) musiało dojść do zdrady i to nawet nie jednej. Stąd trudności w zaufaniu u Was obojga. Jednak we właściwym czasie i o właściwej porze stanęliście na tej samej drodze i dzięki temu w odwzajemnionym zaufaniu będziecie mogli sobie pomóc i uleczyć się z tych traum. Czasami w emocjach nie chodzi tylko o miłość, ale o zrozumienie potrzeb drugiej osoby i najzwyklejszą przyjaźń.

W działaniach u obojga z Was doszło do swego rodzaju przemiany i dzięki temu, że sie odnaleźliście oboje jesteście na etapie uzdrawiania i wzajemnego przepracowywania rzeczy, które ciągną się za Wami być może już od pokoleń. To czy będziecie potrafili uleczyć swoje podejście do życia zależy tak naprawdę od podejścia jakie będziecie mieć do siebie nawzajem. To, co teraz zasiejecie, za kilka miesięcy - może lat - wyda owoce, a to, jakie one będą, zależy nie tylko od ziarna, ale też od pielęgnowania go.

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe dla Ciebie? Jakoś dzisiaj mnie wzięło na górnolotny styl <słońce>.

Podsumowując - nie widzę Waszej relacji jako związku zakończonego ślubem (w każdym razie nie na tę chwilę). Nie pokazały się karty mówiące o krzywdzeniu, kłamstwie lub oszustwie jest za to dużo wsparcia, pomocy i akceptacji. Jak wspomniałam wyżej - czysta przyjaźń. 

Gdybym miała określać ramy czasowe - plus minus 3 lata.

Co będzie potem? Myślę, że zakończy się to podjęciem jakichś decyzji, ale jakie one będą na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo za tak obszerny opis... 

Myślę że jest dużo prawdy w tym co piszesz, ale troszkę to wygląda inaczej bo tak naprawdę to On mi pokazał jaka ja jestem zamknięta, że przytłaczam się  toksycznymi  ludźmi,Dzięki niemu podjęłam kroki odnośnie uwolnienia się od  tych osób. 

Zgadzam się rowniez że ten Pan wie czego chce, zraniony to On nie jest raczej z   przyczyn rodzinnych boi się związkuJeśli chodzi o relacje to bardzo się cieszę że będziemy  się przyjaźnić i dobrze ze mi nakreśliłaś że jestem dla niego bratnia duszą. Też tak czuje. Już dziś mogę stwierdzić że połowa wróżby trafna.... Jeśli chodzi o związek to myślę że we mnie jest strach ja boję się zacząć mówić o sobie i zawsze mówiłam że nie chce ślubu, nie wiem tak do końca ale czasem z jego rozmowy wynika że gdybym dała jakieś znaki to kto wie. Co by było ale dla mnie jednak jest blokada wiekowa nie umiem Yc chwilą, wolę unikać tematu,czas pokaże co z tego będzie. Wydaje mi się że na ten czas to ja szybciej bym ucieła znajomość  a On by o Nas walczył... 

Pozdrawiam i tak jak napisałaś nie wykluczam niczego. 

Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1
spoker1
Dnia 28.02.2021 o 14:31, Egeria napisał:

Hej @spoker1,

sądzę, że zanim zaczniesz się otwierać serduchem to ogarnij panów umysłem. 

Lepiej w kartach wyszedł pan T. - jest po prostu bardziej stabilny, chociaż faktycznie umie się ładnie sprzedać.

Natomiast co do pana A. to sprawa może się za kilka tygodni wyjaśnić - mam na myśli to, że sam zrezygnuje (karty sugerują, że może mieć trudności w utrzymaniu stałej więzi).

Powodzenia.

Witaj Egerio

Dziękuje za poświęcony czas moja droga, a no właśnie ja to już tak mam, że zanim pomyślę to już się angażuje i stąd później wszystkie problemy. Teraz staram się na chłodno podejść do Panów . I faktycznie jeśli chodzi o Pana A. to wczoraj mi mówil ,  że chyba zdecyduje się na wyjazd do pracy do Anglii, więc faktycznie sprawdza się to co mówiłaś. Co do Pana T. to nie wiem jak to wszystko się potoczy jak on nie zakończy swoich spraw z przeszłości i to nic z tego nie będzie.  Jest nam dobrze na tę chwile, ale na razie traktuje go na chłodno z dystansem co niestety już mi wypomina :) , ale ja już nie chce się zakochać i póżniej zostać ze wspomnieniami. 

Także dziękuje pięknie po raz kolejny za wróżbę i pomoc.<brawo><buziak>

• Dziękuję! 1

Witaj Egerio, ostatnia wróżba odnośnie Romana zakończona. Chciałabym Cie prosić żebyś zerkla jak potoczy się  nowa znajomość gdyż zaczęłam nowa znajomość z Dariuszem 14.11.1962. Czy ta znajomość przetrwa i będzie na dłużej? Czy pojawi się z jego strony uczucie? Pozdrawiam

• Lubię! 1
Mary 22

Witaj Egerio :)

Zwracam się do Ciebie z dwoma problemami <bezradny>

Pierwsza sprawa dotyczy mojego "rzekomego"  przyjaciela.  Mam dość tego jak mnie zmiennie traktuje. Sprawdziła się Twoja wróżba, że miał problemy  ale to już przeszło.  Myślałam, że wszystko wróciło do normy w naszej relacji bo przez chwilę było dobrze a ten znowu traktuje mnie dziwnie <bezradny> nie odzywa się, nie ma dla mnie czasu, zbywa mnie byle pretekstem a kiedyś rozmawialiśmy godzinami... coraz poważniej myślę o zerwaniu znajomości albo o takim odcięciu się na jakiś czas. Co radzą karty? Mam dać sobie z nim spokój czy dać mu szansę na zmianę?

Druga sprawa dotyczy mojej rodziny. Czy w dalszym ciągu mój brat z żoną będą dzielić rodzinę i dalej będą stwarzać  sytuacje konfliktowe? Czy to się kiedyś zmieni bo wszyscy mamy dość...

Dane na priv

Pozdrawiam serdecznie :)

• Lubię! 1
Egeria
Dnia 8.03.2021 o 14:32, Mary 22 napisał:

Witaj Egerio :)

Zwracam się do Ciebie z dwoma problemami <bezradny>

Pierwsza sprawa dotyczy mojego "rzekomego"  przyjaciela.  Mam dość tego jak mnie zmiennie traktuje. Sprawdziła się Twoja wróżba, że miał problemy  ale to już przeszło.  Myślałam, że wszystko wróciło do normy w naszej relacji bo przez chwilę było dobrze a ten znowu traktuje mnie dziwnie <bezradny> nie odzywa się, nie ma dla mnie czasu, zbywa mnie byle pretekstem a kiedyś rozmawialiśmy godzinami... coraz poważniej myślę o zerwaniu znajomości albo o takim odcięciu się na jakiś czas. Co radzą karty? Mam dać sobie z nim spokój czy dać mu szansę na zmianę?

Druga sprawa dotyczy mojej rodziny. Czy w dalszym ciągu mój brat z żoną będą dzielić rodzinę i dalej będą stwarzać  sytuacje konfliktowe? Czy to się kiedyś zmieni bo wszyscy mamy dość...

Dane na priv

Pozdrawiam serdecznie :)

Hej @Mary 22,

jeśli chodzi o przyjaciela to karty radzą na kilka tygodni a nawet miesięcy wycofać się z jego przestrzeni życiowej. Wprawdzie napisałaś, że problemy są już za nim, ale karty sugerowały, że to tylko pozory, a on się  dalszym ciągu czymś zamartwia i ma to tło finansowe. Stąd być może jego dziwny stosunek do Ciebie.

Jeśli chodzi o rodzinę. Tutaj karty pokazały, że takie sytuacje będą się ciągnęły jeszcze co najmniej 2 lata. Jako inicjatora tych konfliktów karty zasugerowały kobietę i miałam bardzo silne odczucie, że w tym wszystkim chodzi o coś co jest związane z dzieckiem. Wiem, że dla Ciebie to może dziwnie brzmieć, ale tak to u mnie wygląda... Natomiast po tych wspomnianych przeze mnie wyżej 2 latach wszystko powinno wrócić do normy, wręcz do przyjaznych stosunków, tak jakby dziecko miało rozwiązać te konflikty. 

Pozdrawiam. 

• Dziękuję! 1

<karty>

Egeria
Dnia 6.03.2021 o 16:19, AGA napisał:

Witaj Egerio, ostatnia wróżba odnośnie Romana zakończona. Chciałabym Cie prosić żebyś zerkla jak potoczy się  nowa znajomość gdyż zaczęłam nowa znajomość z Dariuszem 14.11.1962. Czy ta znajomość przetrwa i będzie na dłużej? Czy pojawi się z jego strony uczucie? Pozdrawiam

Hej @AGA,

z kart wynika, że początek Waszej znajomości będzie interesujący i dobrze rokujący na przyszłość, dojdzie nawet do spotkania, ale podczas niego lub krótko po nim dojdziecie do wniosku, że to jednak nie to i w krótkim czasie zerwiecie kontakt.

Natomiast jeśli chodzi o uczucia to z jego strony będą jakieś zalążki i chęci, ale na tym w zasadzie się skończy.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

57 minut temu, Egeria napisał:

Hej @AGA,

z kart wynika, że początek Waszej znajomości będzie interesujący i dobrze rokujący na przyszłość, dojdzie nawet do spotkania, ale podczas niego lub krótko po nim dojdziecie do wniosku, że to jednak nie to i w krótkim czasie zerwiecie kontakt.

Natomiast jeśli chodzi o uczucia to z jego strony będą jakieś zalążki i chęci, ale na tym w zasadzie się skończy.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo. Obecnie mamy parę spotkań za sobą i dobrze się rozumiemy. Trochę dziwią mnie te karty. Czy one czasem nie dotyczą tego Romana? 

• Lubię! 1
Mary 22
1 godzinę temu, Egeria napisał:

Hej @Mary 22,

jeśli chodzi o przyjaciela to karty radzą na kilka tygodni a nawet miesięcy wycofać się z jego przestrzeni życiowej. Wprawdzie napisałaś, że problemy są już za nim, ale karty sugerowały, że to tylko pozory, a on się  dalszym ciągu czymś zamartwia i ma to tło finansowe. Stąd być może jego dziwny stosunek do Ciebie.

Jeśli chodzi o rodzinę. Tutaj karty pokazały, że takie sytuacje będą się ciągnęły jeszcze co najmniej 2 lata. Jako inicjatora tych konfliktów karty zasugerowały kobietę i miałam bardzo silne odczucie, że w tym wszystkim chodzi o coś co jest związane z dzieckiem. Wiem, że dla Ciebie to może dziwnie brzmieć, ale tak to u mnie wygląda... Natomiast po tych wspomnianych przeze mnie wyżej 2 latach wszystko powinno wrócić do normy, wręcz do przyjaznych stosunków, tak jakby dziecko miało rozwiązać te konflikty. 

Pozdrawiam. 

Bardzo dziękuję<dziękuję> a czy on będzie zabiegał o ten kontakt czy też odpuści?  Z tym dzieckiem trafiłaś 100% bo mają z tym problem i myślą nad różnymi rozwiązaniami nawet in vitro bo ona jest chora a co najważniejsze ukryła to wszystko przed rodziną i teraz to wszystko wychodzi ..... Ciągle się kłócą ona o wszystko wszystkich wini, nie szanuje mojej mamy, ogólnie jest bardzo pretensjonalna i lubi rządzić szczególnie moim bratem ....

• Lubię! 1
7 minut temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Obecnie mamy parę spotkań z Dariuszem za sobą i dobrze się rozumiemy. Trochę dziwią mnie te karty. Czy one czasem nie dotyczą tego Romana? Bo tak właśnie zakończyła się znajomość z Romanem pozdrawiam

Luna
Dnia 13.11.2020 o 16:31, Egeria napisał:

Hej @Luna,

karty sugerują, że Wasz związek raczej nie ulegnie pogłębieniu a wręcz z czasem różnice zaczną się pogłębiać i coraz bardziej zaczną Was dzielić. Pan jest typem, który emanuje zmysłowością, ale jego działania mogą być podejmowane impulsywnie. Dlatego też możesz się spodziewać, że pewnego dnia po prostu przestanie odbierać od Ciebie telefon. Do tego czasu ciesz się życiem, ale raczej nie angażuj emocjonalnie. Radosnych chwil, które razem spędzicie nie ma sensu żałować.

Pozdrawiam.

Droga Egeria,

Co do Pana to mozna powiedziec ze kontaktu nie ma oprócz okolicznosciowych zyczeń. Na szczescie do sytuacji, gdzie nie odbierze telefonu nie doszlo bo praktycznie urwałam kontakt vel zaczelam wkladac w te znajomosc tyle co druga strona czyli prawie nic a po tej wrozbie juz mi sie go odechciało calkowicie.

Moze miec 5 doktoratow i złotego fallusa ale jesli nie bedzie chcial nic z siebie dac to nic tu po mnie,

liczy sie szacunek do samej siebie. Co do 7 lat samotnosci to potwierdze jesli dozyje i bede nadal korzystac z forum.Od tamtej pory chyba na żadnego mezczyzne nie spojrzalam laskawszym okiem.

• Lubię! 1
Aliceice

Witaj Egerio <bukiet> mam pytanie, dlaczego mój były co jakiś czas systematycznie się do mnie odzywa? Jakie ma w tym cel i zamiary? I czy jest coś co przede mną ukrywa? 
pozdrawiam :)

• Lubię! 1
Egeria
23 godziny temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Obecnie mamy parę spotkań za sobą i dobrze się rozumiemy. Trochę dziwią mnie te karty. Czy one czasem nie dotyczą tego Romana? 

@AGA,

zadałaś pytanie o Dariusza, więc na niego stawiałam karty. Jak się Wam rzeczywiście ułoży to czas pokaże - nie uważam się za osobę nieomylną.

Pozdrawiam.

<karty>

• Utwórz nowe...